Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik: 26.04.2015

Podziel się swoją opinią o szansach Polonii w meczach nadchodzących, wynikach Polonii w meczach zakończonych i dyspozycji zawodników w konkretnych zawodach
Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Kontaktowanie:

Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik: 26.04.2015

Postautor: Leto II Atryda » 2015-04-16, 06:21

Już za nieco ponad tydzień pierwszy żużlowy mecz na stadionie przy Sportowej 2. Polonia spotka się z ŻKS ROW Rybnik. Bydgoska drużyna niespodziewanie (według niektórych) wygrała swoją pierwszą wyjazdową batalię. Rybnicki zespół bezproblemowo poradził sobie na własnym torze z beniaminkiem z Krakowa.
Czy własny tor okaże się atutem na miarę zwycięstwa?
Czy Rybnik, jak przystało na faworyta rozgrywek (znowu według niektórych), będzie skuteczniejszy również na wyjeździe?
Czy do składu wróci Szymon Woźniak i kogo powinien zastąpić?

Ma ktoś ochotę na wytypowanie wyniku meczu?
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Re: Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik: 26.04.2015

Postautor: Lawrence » 2015-04-24, 12:06

Ja Ci powiem ze tak na spkojnie dalbym +14, ale sa glosy ze lekko nie bedzie i panuje opinia ze jak bedzie +6, +8 to bedzie dobrze. Ja jednak optuje za +14 to powinno byc na spokojnie.
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Leto II Atryda » 2015-04-27, 12:29

Miałeś rację, że było spokojnie. Wynik właściwie cały czas był pod kontrolą, ale w końcówce ROW zniwelował jednak stratę do 7 pkt., co i tak należy uznać za dobry rezultat. Powiedziałbym nawet, patrząc na osiągnięcia naszych zawodników w Gnieźnie, że sprawa punktu bonusowego jest otwarta.
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2015-04-28, 06:22

Oj nie przesadzajmy. Ja też wierzę, że Polonia nas jeszcze nie raz i nie dwa pozytywnie zaskoczy w tym sezonie, ale bonus w Rybniku będzie szalenie trudno wyrwać. ROW w tym sezonie jest chyba głównym kandydatem do awansu.

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2015-04-29, 19:31

Ja nie wiem czemu wszyscy uznaja postawe Polonii za zaskoczenie? moze przez pryzmat niepenwego startu w rozgrywkach? Dla mnie to wygladalo tak ze w Gnieznie niby mieli przegrac ale po walce (czyli mialo byc -6) a ku mojemu zaskoczeniu wygrali :-) a u nas z Rybnikiem bylem spokojny na dlugo przed meczem. Szkoda tylko ze w obu meczach zawalili koncowki i pozwolili odrobic troche strat, to moze zastanawiac. WZ ROWem bylo tak ze w biegach 11-15 indywidualnie nie wygrali nic. Oby nie bylo to bolaczka na przyszlosc bo jesli jakis zespol odjedzie nam na poczatku to bedzie nieciekawie.

Moze nie zdaje sobie sprawy z finansowej kondycji klubu ale patrze przez pryzmat umiejetnossci zawodnikow. W tym sezonie to pomeczymy sie u siebie z Daugavpils, z OSW moze byc goraco ale do przodu a reszte pykniemy. Powalczyc na wyjazdach trza o dobry wynik po prostu :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Wróć do „Mecze i zawody 2015”