NASZE FORUM

Forum i strona PBNF oraz inne strony www o tematyce żużlowej
Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2011-04-09, 14:16

Co jest z naszym forum ? że jak wchodzę to mam czerwony ekran z napisem:

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona www.pbnf.6r.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2011-04-09, 14:19

Poruszyłem ten temat z Bleemkiem. Problem jest na Firefix 3.16, natomiast przeglądając pod IE nie ma żadnego komunikatu. Zmiana jednak jest taka, że bez względu na wybrany kolor forum (skórkę) i tak jest ta srebrna.
Wulfik pisała, że problem jest w trakcie rozwiązywania.

leos
rowerek trójkołowy

Re: NASZE FORUM

Postautor: leos » 2015-02-19, 10:31

Czy forum zostało gdzieś przeniesione ? Dopiero po zarejestrowaniu spostrzegłem, że nikt tu nic nie pisze !

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2015-02-19, 10:48

Nie... forum jest nadal tutaj, tylko taki ogólny marazm panuje. A marazm w klubie przeniósł się na trybuny i do internetu...
Może im bliżej sezonu tym ruch zacznie się większy? Oby, bo dyskutować chyba ciągle jest o czym. :)

Awatar użytkownika
Drzewol
egzamin na licencję

Postautor: Drzewol » 2015-04-01, 01:06

Zaglądam tu z sentymentu, tak co pół roku... Może czas dodać zakładkę dotyczącą roku 2015? - to już byłaby chyba ostatnia szansa reanimacji...
Polonia Bydgoszcz to nie tylko żużel :arrow: https://pl-pl.facebook.com/kppoloniabydgoszcz

Semen
turysta rowerowy

Postautor: Semen » 2015-04-25, 06:37

Cześć!

Smutno tu od dłuższego czasu, tu ale z ciekawości wszedłem na wasze forum.

Z tego wątku po twoim linku przeskoczyłem na stronkę o Kryterium Asów, żeby powspominać żużel z dobrych czasów.
Jako, że interesuje mnie historia tej dyscypliny sportu, postanowiłem przeanalizować wyniki począwszy od pierwszej edycji.
Zdziwiło mnie zestawienie i komentarz za rok 1989.
Polska Agencja Prasowa sobie, ale ja na tych zawodach byłem i mam zapisane, że w XII biegu Miedziński przyjechał przed Korbelem. Taką, więc kolejność musiałem widzieć więc na własne oczy. Poza tym jako kibic toruńskiej drużyny raczej zapamiętałbym zerowe konto ojca Adriana, bo wtedy jeszcze jako nastolatek przeżywałem takie porażki i to na torze odwiecznego "wroga".

Oczywiście i ja mogłem się pomylić, ale ze zbieżnością wyników z innych źródeł to chyba byłoby za dużo przypadku.
Plochá dráha to je nejkrásnějši sport !

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2015-04-28, 06:20

Sęk w tym, że ja też byłem i mam zapisaną kolejność dokładnie odwrotną. ;)
Starałem się skonsultować te wyniki i nawet toruńskie źródła (np. http://www.speedway.hg.pl/torunianie_w_ ... 989_KA.htm ) podają, że Stanisław jednak punktów nie zdobył.

Taka rozbieżność w wynikach jest niestety częstsza, ale tutaj bardziej prawdopodobne jest jednak "zero" Miedzińskiego.
Mam nadzieję, że kiedyś uda się dotrzeć do jakichś materiałów definitywnie rozstrzygających tę kwestię, ale na razie jako obowiązującą przyjmuję tę, która jest na stronie. Ponieważ jednak wiem o tych wątpliwościach, umieściłem stosowną uwagę na dole. Może jeszcze ktoś trafi kiedyś na stronę i będzie w stanie potwierdzić jedną albo drugą wersję. :)

W każdym razie wielkie dzięki za zwrócenie uwagi. Jeśli masz jeszcze jakieś, albo może materiały (głównie zdjęcia), które można by wykorzystać i chciałbyś się nimi podzielić, to z chęcią każdą pomoc przyjmę. :)

Wróć do „WWW”