GP Challenge 20.08.2011, Vetlanda - godz.17:30

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

GP Challenge 20.08.2011, Vetlanda - godz.17:30

Postautor: Audiofil » 2011-08-20, 12:20

Jest bezpośrednia transmisja w necie ze strony szwedzkiej telewizji :
http://svtplay.se/v/2488033/motor_-_spe ... _challenge

Teraz to nie wiem, Czy Walasek ma awansować, czy też nie :?
Wiadomo, że Emil raczej pozostanie w cyklu. Jeśli ustalą, że tylko jeden zawodnik z GP ma jeździć w klubie, to lepiej żeby "Greg" nie starał się specjalnie, bo ja jednak chciałbym go w Polonii w przyszłym sezonie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-08-20, 15:27

Akurat po sezonie konczy sie mu kontrakt i jakos nie jestem przekonany by chcial zostac na dluzej w druzynie, w ktorej z wlasnej woli musi rezygnowac z meczow by nie objechac ich za darmo :roll:. Raczej nie awansuje, faworyci to Protasiewicz, Lindbaeck i moze Pedersen, Zagar, Kasprzak albo miejscowy Vaculik :P
Ostatnio zmieniony 2011-08-20, 15:50 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2011-08-20, 15:36

Z tego co pamiętam Walas przed tym sezonem podpisał nowy kontrakt obowiązujący na dwa sezony :wink:

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2011-08-20, 16:19

no właśnie walas przedłużył kontrakt na dwa lata!

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2011-08-20, 16:50

Masik, nie denerwuj się tak :P
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2011-08-20, 18:53

a czy ja się denerwuje??xD tylko mówie ;d

i problem się już sam rozwiązał walasa nie bedzie za rok w GP :D

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2011-08-20, 19:10

Za to nasz były kapitan będzie :D Będzie się działo za rok, oj będzie :D
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-08-20, 19:57

No cóż, po zawodach. Po obejrzeniu transmisji z przyjemnością muszę stwierdzić, że mocno doszkoliłem się w języku szwedzkim :D
Przy okazji doznałem uczucia deja vu' . Wydawało mi się, jakbym oglądał relację z Rawicza. Na nasypach ziemnych (bo ławek nie zauważyłem) piknikowy klimat leżakowy :wakacje: :faja:

Same zawody : faworyci nie zawiedli. "Antek Czarnecki" wniesie trochę waleczności do cyklu GP. Zresztą, w tym roku radzi sobie całkiem przyzwoicie.
Kolejni : B Pedersen i PePe - będą raczej statystami. Obydwaj nie są nowicjuszami w cyklu i jak do tej pory niczego wielkiego nie pokazali w poprzednich latach.
Chyba dobrze stało sie dla nas, że "Greg" nie awansował. Sądzę, że razem z Emilem będą podporami naszego zespołu w przyszłym sezonie.
Szkoda trochę Vaculika. Gdyby nie taśma, pewnie by miał awans w kieszeni. To byłby kolejny , ciekawy "świeżak" w cyklu GP!
Obrazek

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2011-08-20, 20:34

Audiofil pisze:Na nasypach ziemnych (bo ławek nie zauważyłem) piknikowy klimat leżakowy :wakacje: :faja:

To coś kiepsko się przyglądałeś ... Na prostej startowej jest trybuna główna z ławkami ... Do tego na przeciwległej prostej namioty z wyżerką (stoliki, ławeczki), z których można oglądać zawody ... W parkingu jest też trybunka trochę podobna do tej konstrukcji, która była w zeszłym roku w Bydgoszczy na GP, choć bardziej stabilna ...

Stadion stadionem, a sprzęt do robienia toru mają taki, jakiego żaden klub w Polsce nie posiada!

Do tego parkingi, które pomieszczą wszystkich chętnych i nie trzeba parkować po krzakach ... Nie mówiąc już o biurze prasowym z super obsługą ...

Patrząc na te wszystkie sprawy "okołożużlowe", jesteśmy za nimi wiele lat :!:
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-08-20, 21:53

Aaaa...teraz mi Mama przypomniałeś. Kiedyś widziałem to, o czym piszesz w innych transmisjach z Vetlandy.
Dziś , oglądając to w necie, łatwo nie dowidzieć :shock:
Ale przyznasz Mama, że te leżaczki na nasypach ziemnych, to jak rodem z Rawicza :)
Może to jest taki ciekawy przykład szczegółów z obiektu Vetlandy, który można by było przenieść do Polski, do Nas do Bydzi, już nie na na Sportową, ale na nowo powstały obiekt. Nie robić czegoś w stylu MotoAreny, tylko coś w stylu opisu Vetlandy przez Mamę !?
Mielibyśmy pierwszy w Polsce , oryginalny i nowy obiekt.
Obrazek

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2011-08-20, 22:16

Ja pierdziu, Pepe w Grand Prix... :oops:
Myślałem że już da sobie z tym spokój, przynajmniej w zeszłym roku coś tam przebąkiwał że się żegna z tymi turniejami.
Obojętnie kto z Polaków by awansował i tak będzie służył do "zabezpieczania tyłów", z małymi przebłyskami . Więc z naszych to na nikogo nie trzymałem kciuki, wystarczą mi Hampel z Gollobem.
Teraz wszystko w rękach grubych ryb naszej ligi, czy wprowadzić przepis z jednym zawodnikiem GP. Jeżeli będą na tak, to zima będzie wyjątkowo ciepła 8)
Najwięcej do stracenia ma chyba Falubaz.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2011-08-21, 00:42

Audiofilu - to nie tylko specyfika Vetlandy, ale zdecydowanej większości obiektów ligowych w Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Czechach ... Tam po prostu mierzy się siły na zamiary. I jeśli na stadion przychodzi 3-5 tysięcy ludzi, to nie buduje się na siłę obiektu na 20 tysięcy, a potem marudzi się, że taki ładny stadion, a kibice nie przychodzą ...

Tylko u nas jakieś chore ambicje pchają działaczy do ciągłej licytacji na wielkość obiektów, obiecywanie coraz większej ilości widzów na trybunach ... A co potem się okazuje? W Toruniu pierwszy rok po otwarciu trąbkoareny to był bum, a potem powrót do szarej rzeczywistości ... Jasne, mecze o szczególnym znaczeniu przyciągną większą ilość widzów, tylko ile takich meczów w roku jest?

To samo zresztą w kwestii kasy dla zawodników. W większości krajów płaci się tyle, na ile kluby stać - tak to jest, kiedy w większości po prostu rządzący klubem są jednocześnie ich właścicielami i sami muszą wyłożyć/załatwić pieniądze. Tylko u nas jakieś wirtualne kontrakty, licytowanie się w zimie, a potem w maju płacz, że skończyły się środki na cały sezon! Czy kiedyś będzie u nas normalnie? Niestety, wątpię ... Bo to takie typowo polskie (od wielu pokoleń) - zastaw się, a postaw się!

BTW - mi się tam taki klimat "piknikowy" podoba - mam ochotę, to sobie znajdę jakieś miejsce do siedzenia ... a jeśli tak mnie najdzie, to walnę się na trawkę :D
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-08-21, 08:27

A Walasek to skad taki kewlar australijski wytrzasnal? :P Cale zawody raczej nudne, zwyciestwo czarnego Andy Smitha ktory awansowal by za rok znow wypasc z GP i kolejny raz awansowac z Challenge'a. Z dobrej strony pokazala sie Unia Tarnow, ktora w piatce miala az 3 zawodnikow i mogli stworzyc sobie nawet wieksze problemy od Falubazu. Walasek jakos tak nijako od poczatku. Najpierw kontuzjowal Ruuda i przewrocil Pedersena, w kolejnych biegach jak robilo sie ciasno to bylo widac ze odpuszczal, pozniej jeszcze walka z Buczkiem i Kasprzakiem gdzie tez blisko bylo jakiegos upadku. 6 punktow to i tak duzo na to co wczoraj prezentowal, ale do GP na szczescie mu daleko bo w tej chwili jest rezerwowym numer 9 :wink:

Wiadomo co z Ruudem? Jesli kontuzja, to Grudziadz bedzie mial spory problem ze zlozeniem skladu na dzisiaj (kontuzjowani Allen, Hougaard, teraz Ruud).
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2011-08-21, 09:50

Przem@s pisze:A Walasek to skad taki kewlar australijski wytrzasnal? :P

To był kevlar Hammarby Sztokholm. ;)
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2011”