2011.08.14 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

2011.08.14 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz

Postautor: Wulfik » 2011-08-10, 15:41

Polonia.Bydgoszcz.pl pisze:Już w najbliższą niedzielę żużlowcy Polonii Bydgoszcz ruszą do województwa wielkopolskiego, by rozpocząć finałową batalię o awans do Ekstraligi. Start spotkania zaplanowano na godzinę 17.00 i już dziś wiadomo, że obie ekipy wystartują w tym meczu w swoim najsilniejszym składzie. Oznacza to, że wśród "Gryfów" na pewno zobaczymy Roberta Kościechę, który pojedzie w parze z Tomaszem Gapińskim. Wśród zawodników Startu Gniezno z pewnością pojawi się Martin Smolinski, który będzie towarzyszył Krzysztofowi Jabłońskiemu.

Awizowane składy:

Polonia Bydgoszcz:
1. Tomasz Gapiński
2. Robert Kościecha
3. Emil Sajfutdinow
4. Denis Gizatullin
5. Grzegorz Walasek
6. Szymon Woźniak

Start Gniezno:
9. Krzysztof Jabłoński
10. Martin Smolinski
11. Michał Szczepaniak
12. Mirosław Jabłoński
13. Scott Nicholls
14. Kacper Gomólski
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2011-08-13, 17:16

Juz wszyscy tacy pwni ze taki spokoj?? Mecz sie szykuje ladnie w teczke i szampana trzeba bedzie mrozic dalej az Deringowi korek w leb strzeli,.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-08-14, 08:49

Pusto na stadionie i pusto na forum, jak to powiedzial Okoniewski po spadku w 2007 "pierwsza liga mnie nie interesuje" :P

Po wczorajszych zawodach to dzisiaj moze byc ciezko o wygrana, a przydala by sie bo dzieki temu chyba juz w nastepnym meczu z Grudziadzem u nas mozna by przypieczetowac awans :wink:. Wozniak dwa upadki w jednym biegu w Czestochowie (Brazowy Kask), Emil upadek w GP po ktorym cos mial z reka i do tego Kosciecha. Moze znow do wygranej poprowadza Polonie Giza i Miki, tak jak w pierwszym meczu :twisted:

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-08-15, 12:58

Szkoda tego meczu. I już nawet nie chodzi o to, że Emil wycofał się z zawodów. Najgorsza jest ilość błędów jakie nasi zawodnicy popełniali prowadząc w biegu. Najpierw w 3 biegu Gizatullin jadąc na 5:1 z Emilem dał się w dziecinny sposób objechać i dojechał ostatecznie do mety ostatni. Zamiast 5:1 było 3:3. W biegu piątym spokojna jazda Gapy i Kostka na 5:1 przez całe 3,5 okrążenia i ... ostatni wiraż Kościecha leży. Znów z 5:1 zrobiło się 3:3. W 9 biegu po pierwszym łuku 5:1 dla nas i w tym momencie Giza wypycha Mikołaja pod bandę i sam upada. W 11 biegu podobna sytuacja. Kościecha z Walasem wychodzą na 5:1, Kostek wypycha Walasa pod bandę, a ten defektuje (?). Do tego szaleńcza jazda w biegu 13 K. Jabłońskiego, który dostał upomnienie od sędziego za niebezpieczną jazdę (normalnie hura) i pozamiatane.

Na pewno nie można odmówić woli walki naszym zawodnikom ale ilość błędów jakie popełnili podczas meczu nie powinna się przytrafiać drużynie, która chce awansować do e-klasy.

Po meczu nasi zawodnicy wyszli do nas podziękować za doping. A Grzesiu Walasek już tradycyjnie poprowadził "szkocję".

Sam wyjazd jak najbardziej udany. Dużo emocji. Mijanki na torze. Dramaturgia. Tylko zwycięstwa brak ...
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

paraz2
szkółka żużlowa

Postautor: paraz2 » 2011-08-15, 16:24

Ja byłem na tym meczu i wyglądało to tak że Polonia robiła wszystko by tego meczu nie wygrać i zdobyć jak najmniej punktów.

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2011-08-15, 21:29

No ja też myślę tak. Wygrana zaszkodziłaby finansom klubu, awans praktycznie pewny wystarczy wygrać mecze u siebie. Poza tym KSM zbijają chłopaki.
Martwi postawa juniorów :!: Woźniak z Curyło bardzo słabo w drugiej części sezonu, Szymon w ogóle od początku sezonu jakoś bez szału, w E-lidze lepiej jechał. Nie wiem jak to będzie z nimi.
Adamczak na wypożyczenie lub do jakiegoś I lub II ligowego klubu idzie, bo już przyszłości tu nie ma w Polonii, dawać Brauna i Jóźwika niech chłopaki też nabierają doświadczenia w ligowych meczach, bo zdarzy się kontuzja juniorka , jednego, drugiego i będzie lipa. Dobry przykład to Unia Leszno.
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2011-08-16, 19:05

Co do Szymka , to ponor w sobote przed meczowe w Czestochowie na bk lezal 4 razy :roll:

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2011-08-17, 19:43

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... -parkingu/ sorry , ze post pod postem , ale jak widac w pierwszej stolicy mielismy jeszcze baraz :evil:

Wróć do „Mecze i zawody 2011”