Finał IMEJ do lat 19

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Posty: 4413
Rejestracja: 2005-05-12, 19:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Finał IMEJ do lat 19

Postautor: Wulfik » 2011-07-09, 10:22

Dzisiaj w słoweńskiej Lublanie odbędzie się finał IMEJ do lat 19-stu. W turnieju wystartuje aż sześciu reprezentantów Polski, w tym dwóch młodych zawodników bydgoskiej Polonii. Początek zawodów o godz. 16:00.

Lista startowa:

1. Artur Czaja (Polska)
2. Szymon Woźniak (Polska)
3. Tobiasz Musielak (Polska)

4. Vaclav Milik (Czechy)
5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
6. Mikkel Bech Jensen (Dania)
7. Dino Kovacic (Chorwacja)
8. Kai Huckenbeck (Niemcy)
9. Matic Ivacic (Słowenia)
10. Witalij Biełousow (Rosja)
11. Danny Maassen (Niemcy)
12. Michael Jepsen Jensen (Dania)
13. Piotr Pawlicki (Polska)
14. Mikołaj Curyło (Polska)

15. Jonas B. Andersen (Dania)
16. Andrzej Lebiediew (Łotwa)

R1. Roman Cejka (Czechy)
R2. Władimir Borodulin (Rosja)
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

paraz2
szkółka żużlowa
Posty: 402
Rejestracja: 2008-05-07, 17:57

Postautor: paraz2 » 2011-07-09, 17:51

Szymon bardzo blisko medalu ... :) jeszcze jedna seria.. Prosimy o 3 pkt ;)
Edit: Szkoda że się nie udało zdobyć medalu - 4 miejsce ..

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-07-10, 12:08

sportowefakty.pl pisze:Wyniki:
1. Piotr Pawlicki (Polska) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 12+3 (2,3,3,3,1)
3. Witalij Biełousow (Rosja) - 12+2 (3,1,2,3,3)
4. Szymon Woźniak (Polska) - 12+1 (3,1,3,2,3)
5. Tobiasz Musielak (Polska) - 9 (2,u,2,2,3)
6. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 9 (2,2,2,w,3)
7. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 8 (0,2,3,3,0)
8. Jonas B. Andersen (Dania) - 8 (2,2,0,2,2)
9. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 7 (3,2,1,1,d)
10. Dino Kovacic (Chorwacja) - 6 (1,3,0,2,0)
11. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (1,1,1,1,2)
12. Mikołaj Curyło (Polska) - 5 (1,0,3,1,0)
13. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 4 (0,0,1,1,2)
14. Artur Czaja (Polska) - 3 (0,1,2,u,w)
15. Danny Maassen (Niemcy) - 3 (1,1,0,d,1)
16. Matic Ivacic (Słowenia) - 1 (0,0,0,0,1)

R1. Roman Cejka (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
1. Woźniak, Musielak, Milik, Czaja
6. Woźniak, M.B. Jensen, Biełousow, Curyło
10. Jepsen Jensen, Zmarzlik, Woźniak, Andersen
14. Pawlicki, Woźniak, Huckenbeck, Maassen (d)
18. Woźniak, Lebiediew, Ivacic, Kovacic

Bieg dodatkowy o 2. miejsce
21. Jepsen Jensen, Biełousow, Woźniak

Caly czas Szymon celowal w medal, a skonczylo sie najgorszym miejscem, poza podium :|. Moze w druzynowce bedzie lepiej, bo tym wystepem raczej zagwarantowal sobie miejsce w skladzie :P
.


Wróć do „Mecze i zawody 2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron