2011.06.26 Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2011-06-24, 09:11

A mi się wydaje, że jeszcze nie może dogadać się z nowymi tłumikami tak jakby chciał.
Poza tym mam takie dziwne uczucie, że po tym sezonie będzie chciał nas opuścić :roll:
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2011-06-24, 11:14

A może po prostu niektórzy za szybko robili z niego wielkiego mistrza bijącego rekordy Rickardssona, Nielsena itd? :roll: No bo przecież swój pierwszy medal IMŚ zdobył w wieku 20 lat, to pewnie oznaczało że regularnie będzie zdobywał medale i ogrywał wszystkich a w lidze za każdym razem będzie osiągał wynik koło kompletu niczym Gollob :P
Spokojnie on ma dopiero 22 lata, jeszcze wiele przed nim. W żużlu większość zawodników swoją wielką formę (w lidze i GP) osiąga mając gdzieś 30 lat. Pedersen też niedawno dzielił i rządził a dziś jeździ średnio.

Ptaszek pisze:Poza tym mam takie dziwne uczucie, że po tym sezonie będzie chciał nas opuścić :roll:

Te uczucie nam towarzyszy chyba po każdym zakończeniu sezonu :)

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-06-26, 20:24

Kolejny mecz bez emocji. Juniorzy tym razem wypadli blado. Nie mówiąc już o wyczynie Kościechy w ostatnim biegu ...

Start Gniezno: 32

1. Krzysztof Jabłoński - 6+1 (1,0,1*,3,1)
2. Simon Gustafsson - 1 (0,1,-,0)
3. Mirosław Jabłoński - 3+1 (1,1*,0,1,-)
4. Michał Szczepaniak - 6+1 (0,2,1,1*,2)
5. Scott Nicholls - 11 (2,2,2,2,3)
6. Oskar Fajfer - 1 (w,-,0,1,-)
7. Tai Woffinden - 4+1 (w,1*,2,1,d)

Polonia Bydgoszcz: 57

9. Emil Sajfutdinow - 11+1 (3,3,2*,3)
10. Tomasz Gapiński - 12+1 (2*,1,3,3,3)
11. Robert Kościecha - 11 (3,3,3,2,u)
12. Denis Gizatullin - 5+2 (2*,2*,w,0,1)
13. Grzegorz Walasek - 13+1 (3,3,3,2*,2)
14. Damian Adamczak - 2 (2,0,-,0,-)
15. Mikołaj Curyło - 3 (3,0,w)

Bieg po biegu:

1. Sajfutdinow, Gapiński, K. Jabłoński, Gustafsson 5:1
2. Curyło, Adamczak, Woffinden (w/2 min.), Fajfer (w/u) 5:0 (10:1)
3. Kościecha, Gizatullin, M. Jabłoński, Szczepaniak 5:1 (15:2)
4. Walasek, Nicholls, Woffinden, Adamczak 3:3 (18:5)
5. Kościecha, Gizatullin, Gustafsson, K. Jabłoński 5:1 (23:6)
6. Walasek, Szczepaniak, M. Jabłoński, Curyło 3:3 (26:9)
7. Sajfutdinow, Nicholls, Gapiński, Fajfer 4:2 (30:11)
8. Walasek, Woffinden, K. Jabłoński, Adamczak 3:3 (33:14)
9. Gapiński, Sajfutdinow, Szczepaniak, M. Jabłoński 5:1 (38:15)
10. Kościecha, Nicholls, Fajfer, Gizatullin (w/u) 3:3 (41:18)
11. Gapiński, Walasek, M. Jabłoński, Gustafsson 5:1 (46:19)
12. K. Jabłoński, Kościecha, Woffinden, Curyło (w/u) 2:4 (48:23)
13. Sajfutdinow, Nicholls, Szczepaniak, Gizatullin 3:3 (51:26)
14. Gapiński, Szczepaniak, Gizatullin, Woffinden (d4) 4:2 (55:28)
15. Nicholls, Walasek, K. Jabłoński, Kościecha (u2) 2:4 (57:32)
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2011-06-26, 20:50

Co do sytuacji z ostatniego biegu to dopiero się wypowiem jak zobaczę dokładną powtórkę.Wszystko tak szybko się działo, że nie wiem kto w kogo wjechał, czy to Kościecha, a może jednak Walasek ścinał lekko? Dobrze, że szybko się "rozłączyli" bo czuję, że byśmy w play offach radzili sobie bez Grzesia :(

Mecz jak mecz. Kim Gniezno chciało straszyć? Duchów jak na razie w składzie nie mają to za wiele tu nas nie postraszą :oops: Może awansują, ale co im to da, skoro by musieli wymienić praktycznie 80% składu(co najwyżej juniorzy nadawaliby się na eligę + Nicholls jako solidna druga linia). Juniorzy cienko, ale na naszym torze jeśli słabo wystartują i pogubią się na 1 łuku to są już raczej bez szans, no chyba, że przeciwnik będzie popełniał masę błędów....

Powtórka na ITV24 obejrzana. Jednak Kościecha znów puścił "latawca" ja pierd.... :idea:
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-26, 20:58

Wulfik pisze:Nie mówiąc już o wyczynie Kościechy w ostatnim biegu ...

Cytujac sawine "no ale o co pani chodzi, mamy bonus czy nie mamy?! Nie wiem, probuje pani wlozyc jakis kij w mrowisko, bo nie wiem czego my tutaj szukamy w tej chwili" :P
Juz przed meczem mowilem ze w Grudziadzu Kosciecha pojedzie z kolejnym zawodnikiem w parze i pewnie teraz skazany na niego bedzie ktorys z juniorow, bo Giza i Miki tez w biegu z udzialem Kosciechy zaliczyli upadki :wink: Chyba jakas negatywna energia od niego bije i inni wola sami sie przewracac (mniej boli) zanim to kostek ich przewroci. Jedyne 'trojki' w meczu tez oddane w biegach z jego udzialem, a taki ladny wynik mogl byc.
Kartas pisze:Nicholls jako solidna druga linia

Raczej przecietna druga linia, ale to juz nie nasz problem.

Co do naszych juniorow, to nie ma co sie ogladac na wyniki. Szymon gwarantuje na naszym torze 5 punktow w kazdym meczu, a o drugie miejsce powinni walczyc Miki z Damianem. Miki wyraznie nie radzi sobie w lidze na nowych tlumikach, bo na starych mial pare dobrych meczow, a odkad wprowadzili zmiany to niestety nie bylo widac praktycznie zadnej walki z jego strony.
_

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2011-06-26, 21:17

Startu w ekstralidze na dzień dzisiejszy nie widzę nie wiadomo czy w ogolę wejdą , co z licencjami , itp. Wracajac do tematu mecz bez szalu w dodatku skonczyl sie po 3 biegach Nicholls tylko jedna 3 z duza pomoca kosciechy na pewno mamy 2 dziury w skaldzie pytanie tylko czy tej dwójce podziekujemy po sezonie ewentualnie jakies wypozyczenie czy zostawimy ich w razie kontuzji :twisted:

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2011-06-26, 21:27

Nie wiem, czy ostatnio nie przeszarżowaliśmy z tym cholernie przyczepnym torem... Juniorzy sobie na nim wyraźnie nie radzą, Walaska podbija na dziurach, Kościecha ewidentnie nie ma siły w łapach, żeby opanować motocykl (miotało nim również na meczu z Gdańskiem) - może zrobić "troszku" mniejszą kopę? :)

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2011-06-26, 21:28

No szczególnie nie było widać walki Mikołaja co zaliczył bandę...
Wyprzedził jednego chciał drugiego, więc nie pisz że nie walczy.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-06-26, 21:47

Można na itv24 obejrzeć sobie upadki Polonistów w meczu -> KLIKNIJ

+

KONFERENCJA PO MECZU
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-26, 21:49

Ptaszek pisze:Wyprzedził jednego chciał drugiego, więc nie pisz że nie walczy.

W porownaniu z tym co prezentowal w pierwszych meczach sezonu, to bardzo malo walki z jego strony jest teraz (z reszta widac to po wynikach). Wczesniej nawet po slabym starcie robil punkty na dystansie i bylo widac jak ciagnie do przodu, teraz jak przegra start to moze Fajfera uda mu sie dogonic, ale nie ma w ogole porownania z wczesniejszymi meczami. Moze to kwestia dpracowania jeszcze sprzetu, bo przec wprowadzeniem dziwolągów wg mnie spisywal sie jakies 3x lepiej :wink:

bart89, dzisiaj tor byl poprawiany przed meczem bo chyba komus sie cos nie spodobalo :P. Moze tez dlatego Adamczak i Curylo gorzej sobie radzili niz w poprzednich meczach bo widac bylo ze nie jezdza tak swobodnie jak wczesniej.

Wulfik pisze:Można na itv24 obejrzeć sobie upadki Polonistów

Dobrze ze Walas nie szedl szerzej, bo pewnie skonczyl by na bandzie (nie dmuchanej), albo i pasie bezpieczenstwa...

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2011-06-26, 22:14

Radził sobie lepiej, ale pisanie że nie walczy na torze to lekka przesada.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-06-26, 23:00

Kościecha mistrz... Giza też ciekawy upadek :o

Juniorzy coś bez błysku, reszta jechała tak jak powinna...

Gniezna nie widzę w SE, musieliby praktycznie cały skład wymienić, bo to co teraz mają to nic nie gwarantuje. Spodziewali się przyczepnego toru, a miotali się jakby nigdy na czymś takim nie jeździli :roll:

Myślałem, że będzie walka do końca, szczególnie że Tai doszedł, ale to co dzisiaj było to chyba dorównywało "emocjom" z meczu z Łodzią w Bydgoszczy. Poważnie się zastanawiam nad pójściem na Rybnik :evil:

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-06-26, 23:04

Mini fotorelacja z meczu do obejrzenia na:

TUTAJ
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-06-27, 09:04

Robert Kościecha tłumaczy przyczynę upadku - KLIKNIJ TUTAJ
Obrazek

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-06-27, 10:12

Przed meczem Mirosław Jabłoński wyszedł na tor i powiedział: " co to k***a jest! ... "
Teraz już wiem, dlaczego sędzia opóźnił początek zawodów. Bo Start nie chciał jechać i dlatego zarządził równanie toru. No cóż...jak to napisał już jakiś dziennikarz : " miał byc hit, a był kit ".

Bardzo obawiałem sie tego meczu, a wyszło na to, że Start po prostu sobie odpuścił te zawody. Tylko trochę to dziwne, bo przecież spodziewali sie toru przyczepnego w Bydzi, co zresztą nawet przewidywali przed meczem kibice Startu na swoim forum.

Jeśli już mowa o kibicach Startu ... Kilka minut przed rozpoczęciem spotkania przechodziłem obok "klatki" Gniezna. Takiej ilośći "nawalonych" gości już dawno nie widziałem u Nas. Podobno jeden autokar od nich został cofnięty na trasie ( dwa przyjechały)
Pełno bluzgów, okrzyków itp

Sam meczyk ... Ojojojoj :roll: Miazga, masakra ?! ale po kolei :

Bieg nr 2 : co zrobił Oskar Fajfer, po takim uślizgu i "pomroczności " upadkowej? ... rzucił tekstem do wirażowego : " zostaw ten motor, nie ruszaj ! " Bieg szedł na 4:2 dla Polonii. Za takie "cóś" sędzia POWINNIEN ! wykluczyć go do końca meczu.
Wyszła oliwa sprawiedliwa i ... 5:0 dla Polonii. Chociaż raz :twisted:

Bieg nr 10 : co zrobił Giza po wejściu w 1 łuk ? a tak ładnie mu szło od początku zawodów :wink:

Bieg nr 12 : ładna walka Curyło z Woffindenem. Niestety szkoda tego upadku (uślizgu) Mikiego. Była szansa na 2 pkt :wink:
I tak pozostawił wczoraj znacznie lepsze wrażenie niż Adamczak. Jeździł bardziej płynnie i próbował walczyć. Co nie zmienia faktu, ze na takim ciężkim torze obydwaj nasi wychowankowie słabo sobie radzili. Zresztą Fajfer również.

Bieg nr 15 : Robert Kościecha ...tym razem nie wywoził nikogo w płot, tylko trafił na dziurę. Zawsze coś :twisted:

Podsumowując : Nuda , nuda ... nuda, jak w polskim filmie, cytując klasyka :) Nie takiego meczu spodziewałem się.
Do tej pory żadna ekipa pierwszoligowa nie powalczyła u nas ( także Wybrzeże) Ciekawe, Czy Gniezno wyciągnie odpowiednie wnioski na play offy u Nas. Bo to nie jest słaba drużyna ... tylko wczoraj mieli jakąś dziwną niemoc (niechęć?) , chyba :roll: Przynajmniej pozostawili u mnie takie wrażenie.
Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-06-27, 11:31

A po meczu autobus z kibicami z Gniezna uderzył w policje w Zamościu ;)

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-27, 20:20

Audiofil, oni jezdza tylko na swoim betonie i nic innego nie potrafia. W Grudziadzu tez wygrali dlatego ze sam Buczek pozniej mowil ze tor byl ekstremalnie twardy (czyli taki jak w Gnieznie). Na betonie kazdy glupi pojedzie, a przyjechali na lekko przyczepny tor i pokazali swoja prawdziwa wartosc, zwlaszcza gwiazdorek Fajfer (taki podobno talent) ktory nie potrafil poprawnie pokonac luku ;)

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-06-29, 01:11

Mecz Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2011-06-30, 18:47

Fotki z meczu z Gnieznem na www.marmar.prv.pl - zapraszam!
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-07-05, 21:55

Zaległa galeria na -> www.pbnf.pl

Zapraszamy do oglądania!
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2011”