2011.06.12 Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-06-12, 10:21

Byłem szybszy niż info na SF :D
Info o z/z widziałem już wczoraj na gdańskim forum. Z pierwszej ręki od forumowiczów, którzy są blisko "podwórka" klubu , czyli "Kudłatego" i "Grifa".
Jak widzicie i tak poczekałem do dziś, tak że nie ma żadnego nakręcania z mojej strony. Wystarczy systematycznie być od kliku lat na forum Wybrzeża i wiedzieć, co w trawie piszczy :wink:

P.S. Nie będzie premiery koszulek -pasiaków, w jakicih mieli przyjechac "kozacy z Wybrzeża" na dzisiejszym meczyku, bo mają opóźnienie ze strony producenta. To tylko taka ciekawostka, bo projekt bardzo ładny (moim zdaniem).
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-12, 10:46

To dla nas lepiej, siedmiu na szesciu tym bardziej powinnismy wygrac i zgarnac bonus :P

Pablos
miniżużlowiec

Postautor: Pablos » 2011-06-12, 11:26

Dla nas lepiej - zdecydowanie!! Ale dlatego, że Wybrzeże dzięki tej ZZ będzie silniejsze!! My dzięki temu mam nadzieję zobaczymy ciekawsze zawody!! Za Maxa pojadą Ward, Jonasson, Zorro i pewnie Sperz (chociaż jeżeli tor będzie pod koło to raczej Hlipek) Pierwszy i trzeci zawodnik ligi pod względem średniej pojadą dziś pewnie po 7 razy :) Ciekawe jak się sprawią w tych warunkach nowe tłumiki?? No i ciekawe jaki tor zafunduje nam dzisiaj Sawina. Moim zdaniem na Wybrzeże nie powinni robić takiej kopy jak ostatnio!! Idealnym byłby taki tor jaki był na IM Pomorza chyba w poprzedni wtorek, kiedy Miki wygrał z kompletem.

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2011-06-12, 12:32

A ja mam pytanie Max ma dopiero czwartą średnią w drużynie więc przez jakich zawodników może być zastepowany Max?? :P

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-06-12, 13:07

Max ma trzecią średnią zespołu, tu masz najnowszy komunikat GKSŻ :
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... ch-i-ligi/
Obrazek

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2011-06-12, 13:26

No fakt przepraszam na błąd :wink:

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-12, 21:23

Lotos Wybrzeże Gdańsk - 40 pkt.
1. Dawid Stachyra - 0 (0,-,d,-,-)
2. Magnus Zetterstroem - 13 (1,0,2,2,2,3,3)
3. Paweł Hlib - 1 (0,1,w,0)
4. Mikael Max - ZZ
5. Thomas H. Jonasson - 10+1 (1,2,1,2*,3,1,0)
6. Damian Sperz - 1 (1,0,0,-,-)
7. Darcy Ward - 15+1 (3,1,2,3,2*,3,1)

Polonia Bydgoszcz - 50 pkt.
9. Grzegorz Walasek - 13 (3,3,3,2,2)
10. Robert Kościecha - 6+2 (2*,2*,1,1,0)
11. Tomasz Gapiński - 10 (3,3,1,1,2)
12. Denis Gizatullin - 3+1 (2*,1,0,-)
13. Emil Sajfutdinow - 13 (3,3,3,3,1)
14. Szymon Woźniak - 4+1 (2,2*,d,-,0)
15. Mikołaj Curyło - 1 (0,1,d)

Bonus nasz i to najwazniejsze :P. Wypadalo by troche napisac o nie ktorych zawodnikach, ale moze to pozniej, teraz trzeba sie oswoic z tym bonusem wyrwanym ze sledziowego gardła :P

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2011-06-12, 21:48

Kościecha powinien być w następnym meczu odsunięty od składu jak Gizatullin. Ten zawodnik przeszkadza swoim, kompletna jazda bez głowy. Martwi się tylko tym, czy zarobi kasę za 1 czy 2 punkty. Wynik drużyny dla niego zdaje się nie liczyć :/

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2011-06-12, 22:12

Jonas pisze:50:40 i wszyscy będą zadowoleni :D

normalnie prorok :D

:arrow: KONFERENCJA Z MECZU - http://www.itv24.com.pl/film/1437/nieoczekiwane_emocje_na_konferencji_po_meczu/

POLECAM !
Obrazek

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2011-06-13, 07:53

Pocisk hehe.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2011-06-13, 08:21

odpowiedz Grzesia Najlepsza:

No, nie błysłeś tym pytaniem powiem szczerze

Hahaha bravo Grzechu :D

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2011-06-13, 08:57

No pocisk konkretny! :lol:

Ale prawda jest taka, że pytanie Przemka była jak najbardziej na miejscu i oburzenie Sawki, a później Chomskiego bardzo dziwi. :shock:
Ja także BARDZO chciałbym się dowiedzieć jak drużyna aspirująca do ekstraligi, zdecydowany faworyt rozgrywek, może na własnym torze tak łatwo stracić 10 punktów przewagi w końcówce meczu???
Panie Robercie - nie ma co fochów strzelać, tylko realnie powiedzieć co było nie tak. Może po prostu trzeba chłopakom wbić do głów, że mecz kończy się za metą 15 biegu, a nie w długiej przerwie po 10... :roll:

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2011-06-13, 10:40

100% racji Kabacie. Takie sytuacje są niedopuszczalne. Wystarczyłby jakiś wypadek losowy (defekt, taśma, upadek) i byłoby po bonusie. Cel (3 punkty) został osiągnięty, ale ten mecz pokazał jak daleko nam do Ekstraligi.

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2011-06-13, 12:41

Trzeba być zadowolonym, a nie podkręcać atmosferę. Na rundę finałową pewnie będzie lepiej. Nie zgodzę się, że nie było dziur wśród seniorów. Dla mnie Giza i jazda Kostka to jakieś nieporozumienie. Denis snuł się po parkingu bez woli walki... Takie odniosłem wrażenie za każdym razem gdy pojawiał się przy bramie.
Ciekawe tylko kiedy zaczną się poważne kłopoty w Polonii. Źródełko wkrótce wygaśnie i zaczniemy jechać na kreskę...

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2011-06-13, 14:43

Te cholerne rezerwy taktyczne i zastępstwa zawodnika :evil: :!:
JUż kiedyś pisałem o tym, aby znieść te dziwactwa ! Kiedyś tego nie było, no ale kto to pamięta.
Ten gostek z Wybrzeża, który tu się udzielił na forum po meczu w Gdańsku niech się teraz odezwie. Naprawde trzeba byc cieńkim zespołem, żeby nie wykorzystać aż 7-krotnej jazdy trzech liderów.
Trzy razy podwójna przewaga liderów wobec naszych nic nie dała !
Przy wzmocnieniu Gniezna Taiem, Wybrzeże nie ma żadnych szans na zajęcie nawet trzeciego miejsca w play off.
No nerwy straciłem niemałe , oglądając jazdę Kościechy w 2 części meczu, jak w 14 biegu dał sie podjechać Wardowi :cry: a Giza, poza pierwszym startem, to masakra i dramat w jednym.
Mamy problem na play offy, bo jest u nas słaba druga linia. Nie wiem, jak potocza sie rozmowy w klubie z Gizą, ale ja uważam, że trzeba już rozglądać się za kimś innym. Pewnie w Łodzi pojedzie Adamczak, ale 26 czerwca czeka nas kolejny arcyważny mecz u nas z wzwocnionym Gnieznem. Póki co, zrobiłem sobie małą tabelkę (aktualnie) na play offy :wink:

1. Polonia Bydgoszcz 7 pkt
2. GKM Grudziądz 4 pkt
3. Start Gniezno 2 pkt
4. Wybrzeże Gdańsk 2 pkt

Za tydzień kluczowy mecz w Grudziądzu ma GKM ze Startem, a za dwa tygodnie Start przyjeżdża do Nas.
Podsumowując : PRECZ z REZERWAMI TAKTYCZNYMI i Z/Z !!! :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-06-13, 22:17

Audiofil pisze:Za tydzień kluczowy mecz w Grudziądzu ma GKM ze Startem, a za dwa tygodnie Start przyjeżdża do Nas.

A pozniej my jedziemy do Grudziadza i wszystko sie moze pozmieniac :P
Fakt ze te 2 punkty przewagi Grudziadza nad nami nie wygladaja za ciekawie w perspektywie naszego wyjazdu do nich, ale jakby zliczyc maja tabele to bedzie juz zupelnie inaczej wygladac :P
Co do wczorajszego meczu to praktycznie wszystko zostalo napisane.
Giza - limit tolerancji sie juz wyczerpal, najchetniej byl bym nawet za rozwiazaniem z nim kontraktu :oops: tak jak to zrobili w Szwecji, ale moze jeszcze sie przyda na runde finalowa (chociaz nie bardzo w to wierze).
Podobnie Kosciecha, do Lodzi nie ma po co jechac, ale pewnie znow ziomal torunski Sawina sie zlituje i pojedzie. Nie wiedziec czemu tak uparcie z Kanclerzem na niego stawiaja. Bezmyslny jest Kostek na torze zupelnie jak junior. Wczoraj 3 razy dal sie objechac przy kredzie i chociaz raz udalo mu sie odzyskac pozycje, to 2 punkty stracil stad taka koncowka. Raz tez o malo nie osmieszyl go Hlib, gdy Kosciecha trzymal kraweznik, ale Hlib jadac jednym kolem po kredzie prawie go wyprzedzil na ostatnim wirazu. Tyle lat doswiadczenia i zero myslenia na torze, zal na to patrzec.
Emil znow probowal jechac na rekord, chociaz w ostatnim biegu troche zaskoczyl bo wydawal sie pewniakiem do zalatwienia nam bonusa.
Miki chyba dopiero zbiera doswiadczenie z nowymi tlumikami, bo widac bylo ze zupelnie sobie nie radzil w kolejnym juz meczu. Szymon ma ta przewage ze juz pare razy na nich startowal wczesniej w zawodach miedzynarodowych i to tez widac.

Do Lodzi powinni juz jechac Adamczak i Jozwik (pojechal by moze 1 bieg, reszte Wozniak i Curylo), bo czas paru zawodnikom pokazac ze w 1 lidze tez trzeba zap... racowac :wink: na miejsce w skladzie, zwlaszcza ze ten wyjazd nie bedzie mial zadnego znaczenia, z juniorami bedzie mniejszy pogrom, a seniorom wyjdzie na dobre odpoczynek przed waznym meczem z Gnieznem u nas (i pozniejszym wyjazdem do Grudziadza).

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-06-14, 22:10

Z opoznieniem ale zawsze:

Polonia Bydgoszcz - Wybrzeze Gdansk w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2011-06-15, 18:53

Zdjęcia z meczu z Wybrzeżem (także z opóźnieniem :P ) na www.marmar.prv.pl
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Wróć do „Mecze i zawody 2011”