2011.05.01. START Gniezno - POLONIA Bydgoszcz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
pumeks
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: pumeks » 2011-05-01, 21:13

nie było bójek tylko takie tam bieganie .....

ale za to po meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=xcT8O2cfrDs
== nic na siłę, tylko małym młoteczkiem ==

== www.ramiel.bydgoszcz.pl ==

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2011-05-01, 21:15

Wyjazd zajebiaszczy, doping zajebisty, mecz super, MIKI Cudownie!

ALE ALE!
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Adal
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Adal » 2011-05-01, 21:18

A jaka była frekwencja naszych kibiców? Tzn ile osób z Bydzi było tak na oko?
Obrazek
Polonia Bydgoszcz!

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2011-05-01, 21:22

Trochę ponad 4 stówki, choć na sf piszą, że 600.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Adal
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Adal » 2011-05-01, 21:23

No to nieźle. Portale zawsze lubią wyolbrzymiać :)
Obrazek

Polonia Bydgoszcz!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2011-05-01, 21:25

Zaczęło się od podpalenia szalików prze kiboli z Gniezna (ewidentnie prowokowali), później dwóch czy trzech wpadło na pas zieleni i i pobiegli w kierunku kibiców Polonii i Poloniści zareagowali i kolo z Gniezna wychaczył piękną "lampę w papę" i tyle po zadymie bo kilku ochroniarzy wpadło i po zabawie. Potem jeszcze jedna akcja miała przed 11 biegiem bodajże.. gdzie znowu kibice Gniezna się rzucili i 2 zgarnęła ochrona 8)

Odnośnie meczu ! Wielkie brawa dla naszych:) Na duży plus Giza i Miki :) za walkę na torze:)) zadziwia mnie coraz bardziej Mikołaj:) Jakby u siebie jeździł :D
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

killermobile79
rowerek trójkołowy

Postautor: killermobile79 » 2011-05-01, 21:29

tez juz w domu.wyjazd super, najwazniejsze wygrana.zadymy duzej nie bylo, tylko troche gniezno chcialo sie dowartosciowac.buhahah. a kostka tez spotkalem w macu w Gnieznie, smutny byl. pytalem sie czemu tak slabo, powiedzial ze nie mogl sie spasowac i ogolnie porazka.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-05-01, 21:46

Mamy zupelnie nieprzewidywalna druzyne w tym roku (narazie to chyba wychodzi na dobre). Za przegrana w Rybniku odkuli sie w 100% bo wygrac w Gnieznie to nie lada wyczyn, w dodatku zwyciestwo ktore mocno moze nas przyblizyc do awansu :).
Giza podobno nie chcial trenowac u nas i w Pile nie chcial jechac w ostatnim biegu? To on chyba checi zbiera na lige, zeby do meczu przystapic głodnym jazdy, stad taki wynik dobry.
Emil dwa mecze wyjazdowe, jedna "trojka" ale dzisiaj sporo walczyl na dystansie, no i tez dzieki jego slabszej jezdzie Giza mogl sie wykazac :P
Walas jego wynik mowi wszystko, ale najlepsza byla "szkocja" ktora zainicjowal po meczu :D
Miki :o :brawa: to on dzisiaj jako pierwszy dal sygnal ze walczymy o wygrana. Pokonac juniorow Startu na ich torze to nie wielu bedzie potrafilo, a w dodatku po porazce w 1 biegu 5:1 gdzie kolejna porazka mocno skomplikowala by sytuacje. No i Gomolski w starciach z Mikim mogl tylko bezradnie sie przygladac jak ten mija go na dystansie (z latwoscia). A jak sie cieszyl pod naszym sektorem po kazdym udanym biegu :wink:
Gapa swoje zrobil. Po pierwszym biegu wydawalo sie ze bedzie prblem z ta para, ale na szczescie jakos ciagnal wynik pozniej.
Szymon nie bardzo bylo widac zeby faktycznie lubil tor w Gnieznie jak mowil przed meczem, ale tez nie mial okazji sie wykazac. Szkoda tej tasmy w 1 biegu.
Kostek powiedzmy ze zwyciescow sie nie rozlicza i zostawmy to do innego tematu (o nastepnym meczu). Szkoda ze jako jedyny nie wyszedl po meczu. W zeszlym roku Lindbaeck olewal kibicow, w tym roku znalazl nasladowcow?
moRRo pisze:Zaczęło się od podpalenia szalików prze kiboli z Gniezna

Zaczelo sie juz przed meczem, gdy jeden śmieć z Gniezna nie uszanowal pamieci Zdzisława Ruteckiego, ale nie ma co drazyc tematu. Te "pozdrowienia" od miejscowych po meczu i ich frustracja po porazce, piekny widok. Faktycznie na torze nie mieli szans, to probowali zablysnac na trybunach ale tez z marnym skutkiem.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-05-01, 21:57

Widzę jednak wyszły (prawie) wszyscy, jak schodziłem ze stadionu to wyszło ich trzech, a czwarty stał i za kimś czekał.

Curyło kolejny świetny mecz. Gizatullin też świetnie, Walasek tak powinien zawsze jeździć. Emil znowu pokazuje swój syndrom "dzień po GP". Gapiński nie jeździł jakoś super, ale swoje zrobił. Szkoda taśmy Woźniaka.

Beton straszny, takiego kurzu dawno nie widziałem, najgorsze że przez ten wiatr większość szło na I łuk, akurat gdzie siedziałem)

W klatce było na oko 400 osób, ale z tego co zauważyłem to dużo ludzi z Polonii było rozmieszczonych po reszcie stadionu. Wszędzie dużo samochodów "CB", w sumie te 500 osób z Bydgoszczy chyba było ;)

A co do stadionu... strasznie mały się wydawał, dopiero jak włączyłem aparat i wziąłem maksymalne zbliżenie przekonałem się, że wcale taki mały nie jest. Trybuna główna jest kiepsko usytuowana, za tą wieżyczką i w ogóle daleko. Fajną tablicę wyników tam mają:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-05-01, 22:19

Obrazek

Reszta wkrotce :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2011-05-01, 22:27

Wyjazd zaj*bisty - akurat nie siedziałem w klatce, tylko na prostej przeciwległej do startu. Ludzie w klatce zrobili fajną oprawę :) gratuluję :)
Trzeba przyznać, że mają fajny stadion - nasi włodarze mogliby pomyśleć o przebudowie naszego stadionu w podobnym stylu. Za relatywnie "niewielkie" pieniądze można poprawić widoczność z trybun, dodatkowo trybuny nie muszą być kryte ("przynajmniej od razu").
Wyjazd z spod stadionu masakra - czekaliśmy na parkingu dobrze ponad 40 min.
Jeżeli Kostek ma tak jeździć, to niech już lepiej za niego jeździ Woźniak.
Pozdrawiam
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Leto II Atryda » 2011-05-01, 23:29

"Angielskie" flagowisko wygląda całkiem nieźle. IMO efektowniej niż z mieszanymi flagami.

Ktoś z wyjazdowiczów zostawił w autobusie czapeczkę. Jeżeli nie zapomnę, to będę ją miał na najbliższym meczu na Sportowej w naszym sektorze.
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2011-05-02, 00:54

moRRo pisze:Zaczęło się od podpalenia szalików prze kiboli z Gniezna (ewidentnie prowokowali), później dwóch czy trzech wpadło na pas zieleni i i pobiegli w kierunku kibiców Polonii i Poloniści zareagowali i kolo z Gniezna wychaczył piękną "lampę w papę" i tyle po zadymie bo kilku ochroniarzy wpadło i po zabawie. Potem jeszcze jedna akcja miała przed 11 biegiem bodajże.. gdzie znowu kibice Gniezna się rzucili i 2 zgarnęła ochrona 8)

dodac nalezy ze pajace z gniezna juz na samym wstepie pokazali pokaz swojej inteligencji paląc z duma szalik......... zawiszy buhahaaha
a przed 11 to akurat zawineli 2 naszych kibiców, ktorzy sie niezle bawili w mlynie startu ;)
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-05-02, 01:50

Mecz IV rundy DM I ligi - Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz - w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2011-05-02, 15:08

liczba wyjazdowa widać zajebista , tez słyszałem o ''spięciach'' na trybunach , ale co było to było Kościecha Wskazany odpoczynek od ligi , oraz treningi.Wynik Gizy i Mikołaja jak najbardziej na plus natomiast jedno co martwi to fakt , ze Emil w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygrał Wyścigu :?:

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2011-05-02, 15:48

MICH@Ł pisze: Emil w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygrał Wyścigu :?:

ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz

Bieg 12.
1.Emil Sajfutdinow --3p.
2.Sławomir Drabik --2.p
3.Kamil Fleger --1.p
4.Damian Adamczak --wykluczony
Obrazek

Awatar użytkownika
Smile90
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: Smile90 » 2011-05-02, 16:47

Przem@s pisze:Walas jego wynik mowi wszystko, ale najlepsza byla "szkocja"

A jest gdzieś może w necie nagranie z tego jak Walas inicjuje szkocję? Bo chciałbym to zobaczyć.
Dumni po zwycięstwie , Wierni po porażce.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-05-02, 18:37

Moze nie byc, bo to juz bylo po podziekowaniach, jak wszyscy wracali do parkingu to Walas jeszcze sie odwrocil i dal znak ze robimy szkocje. Wypadlo super za co dostal wielkie owacje :)

Awatar użytkownika
Smile90
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: Smile90 » 2011-05-02, 18:49

No to szkoda. :( Ale może Itv24 gdzieś to zarejestrowało. :)
Dumni po zwycięstwie , Wierni po porażce.

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2011-05-02, 19:04

Na itv24 też niestety nie ma. Ale teraz możesz mieć większą motywację, aby jechać na kolejne wyjazdy i mieć w pamięci szkocję w wykonaniu Walasa ;)
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Wróć do „Mecze i zawody 2011”