2011.04.25 Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
19michu20
kolarz szosowy

Postautor: 19michu20 » 2011-04-26, 09:56

Mama pisze:Oczywiście te opinie niezrzeszonych fanów zostaną wyśmiane, bo ktoś śmiał skrytykować "jedynie słuszną linię" ... http://forum.gazeta.pl/forum/w,892,1246 ... i.html?v=2

Czyli rozumiem że prowadzenie dopingu na meczach to nie jest dobry pomysł? :twisted: Powinien być piknik wszyscy zajadaja słonecznik z kiełbachą i wtedy dopiero byłoby ciekawie :roll: Daj już spokój nie chce mi sie dyskutować wypełniaj ten program na drugim łuku, wiem że zawiść pewna jest bo klub nigdy wam nagłośnienia nie zaproponował, wiem też że flagowisko z waszego miejsca spoczynku też sie prezentowało konkretnie tak wiec aż nie mogłeś wysiedzieć spokojnie i musiałeś na forach zaatakować. Więcej pracuj dla Polonii mniej odwiedzaj fora. bez odbioru.

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2011-04-26, 11:13

Czy na stronie tvp bydgoszcz można się spodziewać wstawienia wczorajszego meczu? TVP Sport zawsze później umieszcza do oglądania transmitowane przez siebie mecze, ale nie wiem jak będzie z tvp info, a chciałbym sobie jeszcze raz mecz obejrzeć w całości :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2011-04-26, 11:45

Jak zwykle kilka słów prawdy zabolało i zaczyna się tradycyjna śpiewka ... żałosne! Spróbuj przeczytać prosty tekst ZE ZROZUMIENIEM, później np. przeczytaj jeszcze raz chociażby wpis Marmara, a może choć częściowo zrozumiesz ... choć czego ja wymagam ...

Oczywiście zaślepionemu "jedyną słuszną wizją" (czyżbyśmy to już przerabiali w czasach socjalizmu?) ciężko zrozumieć, że stadion to miejsce zarówno dla tych, którzy chcą dopingować (tylko czemu nie Z SENSEM i POMYŚLUNKIEM?), ale też (a może przede wszystkim) dla tych, którzy przychodzą po prostu obejrzeć i emocjonować się meczem! Ale po co ja tracę czas ... nie raz, nie dwa przeżywaliśmy przecież sytuację, że np. zawodnik zwija się z bólu po groźnym upadku, a prowadzący doping rozpoczyna jakąś durną śpiewkę ... bo tak było "zaplanowane" ...

Zawiść z powodu tego hucznie zapowiadanego flagowiska "na 1000 flag"? Buahahahahaha ... było ich tam chociaż 200?
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-04-26, 12:03

Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz - mecz III rundy DM I Ligi - 25.04.2011 - w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Samozwaniec
kolarz szosowy

Postautor: Samozwaniec » 2011-04-26, 18:35

Mecz oceniam jako sredni bo walka ze startowcem Chrzankiem to nie walka...za to jak zawsze bojowy i waleczny Buczek pokazal ze warto go przekonac do startow w Polonii.Reszta bez komentarza....nasi natomiast zrobili swoje.
Doping z naglosnieniem-pomysl idealny...wreszcie sie cos ruszylo...dla drących morde!Nie rozumiem paru osob ktorym to nie pasi.?Na Polonii kazdy ma swoje miejsce...wszyscy kibicujemy na swoj sposob.Jedni zra kielbaski ...innii patrza w program...a inni dra mordy:)Kazdy musi mniec cos dla siebie.

Awatar użytkownika
Adal
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Adal » 2011-04-26, 19:01

Ale potem typek z megafonem pare obrazliwych słów rzucił w kierunku kibiców na prostej, sam słyszałem - mogło sie obyć bez tego...
Obrazek
Polonia Bydgoszcz!

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-04-26, 19:29

Napiszę,żeby nie było - nic mnie z PBNF nie łączy... piszę tutaj, bo kiedyś się zarejestrowałem i tak już zostało, nie bawi mnie rejestrowanie się na każdym forum.

Od kiedy chodzę na żużel zawsze siedzę na środku przeciwległej prostej, zaraz obok sektora tych od dopingu. Chcecie robić doping to róbcie, ale kto nie chce, a chce siedzieć tam gdzie ja to nie zmuszajcie go do skakania, ja jak mi się chce to się włączam, jak nie to nie. Nazwijcie mnie piknikiem czy jak tam to nazywacie...

Pomysł z głośnikami dobry, ale najpierw trzeba się ograniczyć do części sektora, a nie całej prostej, przecież logiczne że większość nie będzie skakać. Znajdźcie mi miasto gdzie cała prosta to tzw. "młyn"? Wszędzie (lub prawie wszędzie) są wyznaczone sektory, kto chce skakać ten tam idzie.

Największe pretensje mogę do tych od dopingu mieć za prowadzenie dopingu... do ch***ry jak jest przerwa to trzeba robić hałas, a nie jak jest bieg. Jak jest bieg to się go ogląda! Jeden pijaczek wczoraj to do was krzyczał, ale był za daleko...

Awatar użytkownika
Adal
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Adal » 2011-04-26, 19:33

@krystiand

Jechałem z nim w 56, Nieprzytomny był :D
Obrazek

Polonia Bydgoszcz!

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-04-26, 20:35

19michu20 pisze:Były jakieś bluzgi? Było niekulturanie? Odpowiem NIE
Adal pisze:Ale potem typek z megafonem pare obrazliwych słów rzucił w kierunku kibiców na prostej, sam słyszałem - mogło sie obyć bez tego...

No to jak to w koncu bylo? Chyba ze takie zachowanie jak opisal Adal to dla nie ktorych norma i nie widza w tym nic zlego. krystiand bo bieg jest dla opisanych tu wczesniej "żużlofanów" :wink:
_

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Leto II Atryda » 2011-04-26, 20:50

Kartas pisze:Czy na stronie tvp bydgoszcz można się spodziewać wstawienia wczorajszego meczu? TVP Sport zawsze później umieszcza do oglądania transmitowane przez siebie mecze, ale nie wiem jak będzie z tvp info, a chciałbym sobie jeszcze raz mecz obejrzeć w całości :?

Dzisiaj w Zbliżeniach chwalili się transmisją internetową meczu, ale zdaje się, że na żywo. Czy zostawili to na później, nie wiem.
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Awatar użytkownika
Adal
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Adal » 2011-04-26, 21:06

Ja na pewno bluzgi słyszałem ale od typka z megafonem, i to mogę potwierdzić nie tylko ja...

Co do tego dopingu z nagłośnieniem to moje uszy nie wykryły złego słownictwa
Obrazek

Polonia Bydgoszcz!

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2011-04-27, 18:25

Fotki z meczu Polonii z GKMem można obejrzeć na www.marmar.prv.pl
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Wróć do „Mecze i zawody 2011”