2011.03.27 Kryterium Asów

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Zoom82
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Zoom82 » 2011-03-27, 20:30

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z XXX Kryterium Asów
KLIK

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2011-03-27, 21:30

Hmm dziwie sie ze nie ma jeszcze z waszej strony komentarzy po KA
Jak dla mnie zawody moglo sie podobac a wogole bylem w szoku ze przed godzina 15 byly jeszcze spore kolejki przed stadionem...
Co do samych zawodow :
:arrow: Emil poza 1 szym wyscigiem gdzie nie wyszedl mu bieg i gdyby nie defekt Laguty bybly 2 a co za tym idzie nie wygralby zawodow...Lecz juz widac ze jest w formie w reszcie biegow pokazal klase.. Przytarl nosa samemu mistrzowi
:arrow: Tomasz hmm jak dla mnie troszke odbiegal od swojej formy jaka nas przyzwyczail na naszym torze...
:arrow: Pedersen b.dobrze sie pokazal na naszym torze chodz na poczatku mu nie szlo ...
:arrow: Gapinski idealny transfer Polonii tej zimy.....
:arrow: Walasek Kosciecha jeszcze musza popracowac nad soba...
:arrow: Lagutowie mogli sie podobac Czewa bedzie mniala znich wielka pocieche ale nie rozumie dlaczego Artiom ktorymogl wygrac te zawody zrezygnowal z startu dalszych ..... :roll: :?:
:arrow: Mroczka cos czuje ze Extraliga to dla niego za wysokie progi ...
:arrow: PePe tradycyjnie upadek (smiechu warte) po co oni go zapraszaja...
:arrow: Zawodnicy Apatora oni chca isc na mistrza :?: Z taka forma to mistrza ale II ligi
:arrow: No i na koniec Wozniak i Curylo pojechali poprawnie a szczegolnie Curylo widac ze ten zawodnik dobrze przepracowal zimie i to bedzie najlepsza para I lgi wsrod juniorow...
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2011-03-27, 21:38

Artiom zrezygnował ze swoich dwóch ostatnich biegów, gdyż w parku maszyn zdefektowały mu oba motocykle i nie miał na czym jechać :)

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2011-03-27, 21:50

Niewiem czy byles na tym samym KA co ja bo gdybys byl to bys zauwazyl ze Grigorij jechal w swoim ostatnim 5 starcie wiec co za problem pozyczyc od brata maszyne.... :?:
dlatego wlasnie sie zapytalem czemu sie wycofal :?: Co to nie mogl od brata uzyczyc :roll: :?:
Obrazek

www.hattrick.org

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-03-27, 21:50

Szkoda tych problemów ze sprzętem Łagutów, bo by mogło być ciekawie na podium.

Zawody bardzo ciekawe. Tor był fajnie przygotowany - zlany konkretnie.

Kibice dopisali - nie licząc GP to dawno takich tumów nie było.

Wszystko fajnie tylko co oni z tymi kołowrotami odwalili? Już we wtorek były rozkręcane i jeszcze nie zdążyli naprawić?

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2011-03-27, 21:54

krystiand pisze:Wszystko fajnie tylko co oni z tymi kołowrotami odwalili? Już we wtorek były rozkręcane i jeszcze nie zdążyli naprawić?

A co znimi nie tak bylo :?:
Ja wchodzac na sektor A nie mnialem problemow
Obrazek

www.hattrick.org

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2011-03-27, 21:55

_SCOOTER_ pisze:Niewiem czy byles na tym samym KA co ja bo gdybys byl to bys zauwazyl ze Grigorij jechal w swoim ostatnim 5 starcie wiec co za problem pozyczyc od brata maszyne.... :?:
dlatego wlasnie sie zapytalem czemu sie wycofal :?: Co to nie mogl od brata uzyczyc :roll: :?:

Tak, byłem na Kryterium - nie mam pojęcia, dlaczego Grigorij nie użyczył swojego motocykla :) Może nie chcieli go eksploatować w aż tylu wyścigach.

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-03-27, 22:04

Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2011-03-27, 22:38

Pęknięte żebra.

Niestety Piotr nie wyszedł z upadku w Bydgoszczy bez szwanku. Szczegółowe badania wykazały, iż PePe ma pęknięte dwa żebra.

- Na razie odpoczywam. Jestem już po pierwszych zabiegach. Będę się nim poddawał przez minimum dwa tygodnie. A jak będzie dalej to zobaczymy - powiedział Piotr.

źródło: www.pepe.pentel.pl
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2011-03-27, 22:43

Coz ta Magia Falubazu sie kruszy najpierw Zengota teraz Panienka....Protasiowna
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
Lechu
szkółka żużlowa

Postautor: Lechu » 2011-03-27, 22:56

kolego scooter nie rozumie dlaczego śmiech z upadku Piotra ciekawe czy jak byś się z nim spotkał oko w oko czy byś był taki mądry
a odnośnie braci Ł to dlaczego miał pożyczyć mu sprzęt ??? tu niema sentymentów każdy jedzie na swój rachunek
...są ludzie którzy twierdzą ze ZUZEL to 4 kolesi jezdzacy w kółko - zal mi ICH!!!

www.mikiteam.pl
www.gotcha.futbolowo.pl

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2011-03-27, 23:01

Kolego Lechu ja sie nie smieje z jego nieszczescia bo nie zycze mu zle ale z jego upadku rozumniesz to :?: To jest Zawodnik ktory w kazdym turnieju ma upadek i ztego sie smieje a nie z jego nieszczescia... Pojmij te2rozne rzeczy....
A co do braci Lagutow mowie o pozyczaniu pomiedzy bracmi ....Bo przeciez Grigorij jechal w swoim ostatnim starcie a nie o pozyczaniu od innego zawodnika.
Pogratuluj dobrego wystepu Mikolajowi chodz niewiem jaka ta funkcje pelnisz chyba jako pomocnik mechanika i pchania motoru (bez obrazy) jak zdolalem zobaczyc....
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2011-03-27, 23:19

_SCOOTER_ pisze:Co to nie mogl od brata uzyczyc

To byly zawody towarzyskie, nie DPŚ. Kazdy jechal na swoje konto i bardziej chodzilo o sprawdzenie sprzetu niz o wynik, wiec bez sensu gdyby Artiom regulowal sprzet Griszy pod swoje wymagania.
Poza tym dzieki niemu nasi mlodzi troche pojezdzili i zostawili dobre wrazenie. Zwlaszcza po Curylo widac ze potrafi z biegu na bieg cos tam poprawic w sprzecie zeby bylo lepiej bo to nie pierwszy raz gdy lepiej prezentowal sie w drugiej czesci zawodow. Powinna byc pociecha z mlodych w tym sezonie.
Po tym co objechali Łaguty widac jednak ze powinni sie pokazac z dobrej strony w e.lidze. Prota$ juz tradycyjnie upadek w Bydgoszczy, widac jakas tradycje sobie chyba wprowadzil i sie jej trzyma :P

Cale zawody fajne, chociaz w pierwszych biegach zero walki, ale pozniej i Mroczka sie pokazal z dobrej strony (potwierdzil ze pasuje mu nasz tor) i Swiderski no i ta pogon Golloba za Nickim, nawet szkoda ze nie wygral :wink:. Najwiecej smiechu bylo z Unibaxow bo dostawali baty od kazdego. Przyslali tu swoich liderow, a okazalo sie ze co jeden to gorszy. Holte jeszcze mozna zrozumiec, bo sam mowil ze z nowymi tlumikami jest szybszy a tu kazali mu jechac ze starymi :P. Ciekawe czy po takiej kompromitacji stawia sie na wtorkowym sparingu czy podobnie jak rok temu wykreca sie i nie przyjada?
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Lechu
szkółka żużlowa

Postautor: Lechu » 2011-03-27, 23:29

widząc upadek z parku maszyn i w tv to zdecydowanie popełnił błąd sędzia Niki przycisnął Piotra

my jesteśmy nauczeni ze tomek rozdawał sprzęt na lewo i prawo ale gdybyś wiedział i ile elementów wpływa na dopasowanie sprzętu do zawodnika to byś inaczej mówił , a wycofanie się Artiema ma inne podłoże

dzięki za gratki przekaże , pełnie funkcje 2 mechanika i się nie obrażam bo każdy z nas ma swoje funkcje po to żeby Miki cieszył was swoja jazdą i zdobywał jak najwięcej punktów :)
...są ludzie którzy twierdzą ze ZUZEL to 4 kolesi jezdzacy w kółko - zal mi ICH!!!

www.mikiteam.pl

www.gotcha.futbolowo.pl

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2011-03-27, 23:32

Akurat tym razem upadek PePety nie był jego "zagraniem firmowym"! Zdecydowanie pomógł mu w tym Nicki ... a że sędzia widział tak, jak widział, to wykluczył Protasa ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-03-28, 08:06

_SCOOTER_ pisze:
krystiand pisze:Wszystko fajnie tylko co oni z tymi kołowrotami odwalili? Już we wtorek były rozkręcane i jeszcze nie zdążyli naprawić?

A co znimi nie tak bylo :?:
Ja wchodzac na sektor A nie mnialem problemow

Działały 3-4 wejścia, reszta była zepsuta...

Sonic
rowerek trójkołowy

Postautor: Sonic » 2011-03-28, 08:31

Witam wszystkich ! No zawody mogły się podobać , zaskoczony jestem postawą Łagutów , gdyby nie sprzęt to mogli zawojować wiele . Mam drobne pytanko do was !! .. orientujecie się o której odbędzie się sparing we wtorek z Unibaxem ? i czy wstęp jest wolny ? pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2011-03-28, 09:37

XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2011-03-28, 12:53

Fotki z KA także na:
www.marmar.prv.pl

Zapraszam do oglądania
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2011-03-28, 14:53

Sonic pisze:orientujecie się o której odbędzie się sparing we wtorek z Unibaxem ? i czy wstęp jest wolny ? pozdrawiam !

16.00

Wróć do „Mecze i zawody 2011”