Typowanie X rundy SGP [Terenzano] - 2010.09.25 00:00

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Typowanie X rundy SGP [Terenzano] - 2010.09.25 00:00

Postautor: Kabat » 2010-09-14, 13:12

1. Jason Crump (Australia)
2. Tomasz Gollob (Polska)
20. Davey Watt (Australia)
4. Greg Hancock (USA)
5. Andreas Jonsson (Szwecja)
6. Nicki Pedersen (Dania)
7. Rune Holta (Polska)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja)
10. Hans Andersen (Dania)
11. Magnus Zetterstroem (Szwecja)
12. Chris Holder (Australia)
13. Jarosław Hampel (Polska)
14. Chris Harris (Wielka Brytania)
15. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
16. Mattia Carpanese (Włochy)
17. Mattia Cavicchioli (Włochy)
18. Andrea Maida (Włochy)

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Posty: 2576
Rejestracja: 2005-05-12, 22:00
Lokalizacja: ze wsi :)
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-09-14, 14:17

1. J.Hampel
2. J.Crump
3. T.Gollob
4. R.Holta
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

krystiand
szkółka żużlowa
Posty: 450
Rejestracja: 2009-01-11, 23:31

Postautor: krystiand » 2010-09-14, 16:29

1. Hampel
2. Gollob
3. Crump
4. Bjerre

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-09-14, 16:46

1. Jonsson
2. Crump
3. Gollob
4. Hancock
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Posty: 334
Rejestracja: 2009-12-12, 18:11
Lokalizacja: B sektor net fans
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-09-14, 18:00

1.Gollob
2.Crump
3.Jonsson
4.Hampel

Rahueme
turysta rowerowy
Posty: 45
Rejestracja: 2010-04-07, 17:48

Postautor: Rahueme » 2010-09-15, 16:32

1. Tomasz GOLLOB

2. Jason CRUMP

3. Jarosław HAMPEL

4. Grreg HANCOCK

djkarol
początkujący junior
Posty: 846
Rejestracja: 2006-06-12, 08:40
Lokalizacja: TEAM SPRITE
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-09-15, 18:19

1. Gollob :bc_flagaduza: :bc_flagaduza: :piwo1: :bc_piwo2: :bc_tlum: :bc_tlum:
2. Crump
3. Bjerre
4. Holta
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa
Posty: 440
Rejestracja: 2005-05-18, 21:45

Postautor: inzynier » 2010-09-20, 18:56

1 - GOLLOB
2 - CRUMP
3 - HARRIS
4 - HAMPEL
Ostatnio zmieniony 2010-09-24, 21:16 przez inzynier, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.

Awatar użytkownika
Kasia
należy do PBNF
Posty: 1254
Rejestracja: 2005-05-12, 19:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kasia » 2010-09-21, 06:41

1. Jason Crump (Australia)
2. Tomasz Gollob (Polska)
3. Hans Andersen (Dania)
4. Jarosław Hampel (Polska)
Życie jest piękne :-D

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Posty: 2773
Rejestracja: 2005-08-28, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2010-09-21, 11:15

1. Jarosław Hampel (Polska)
2. Rune Holta (Polska)
3. Jason Crump (Australia)
4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-10-10, 14:28
Lokalizacja: ByDgOsZcZ

Postautor: moRRo » 2010-09-21, 11:38

1.Gollob
2.Andersen
3.Harris
4.Hampel
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Beny
szkółka żużlowa
Posty: 423
Rejestracja: 2008-10-29, 14:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Beny » 2010-09-23, 14:37

1. Jason Crump
2. Tomasz Gollob
3. Nicki Pedersen
4. Andreas Jonsson

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-09-24, 06:02

1. Jason Crump (Australia)
2. Tomasz Gollob (Polska)
3. Greg Hancock (USA)
4. Jarosław Hampel (Polska)

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Posty: 1717
Rejestracja: 2006-11-10, 10:34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Typowanie X rundy SGP [Terenzano] - 2010.09.25 00:00

Postautor: Leto II Atryda » 2010-09-24, 19:01

1. Tomasz Gollob (Polska)
2. Chris Harris (Wielka Brytania)
3. Jason Crump (Australia)
4. Kenneth Bjerre (Dania)
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Posty: 4413
Rejestracja: 2005-05-12, 19:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-09-24, 19:07

1. Greg Hancock
2. Tomasz Gollob
3. Chris Holder
4. Fredrik Lindgren
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)


Wróć do „Speedway Typer 2010”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron