Typowanie III rundy SGP [Praga] - 2010.05.22 00:00

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Typowanie III rundy SGP [Praga] - 2010.05.22 00:00

Postautor: Kabat » 2010-04-28, 10:01

1. Jason Crump (Australia)
2. Tomasz Gollob (Polska)
3. Emil Sajfutdinov (Rosja)
4. Greg Hancock (USA)
5. Andreas Jonsson (Szwecja)
6. Nicki Pedersen (Dania)
7. Rune Holta (Polska)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja)
10. Hans Andersen (Dania)
11. Magnus Zetterstroem (Szwecja)
12. Chris Holder (Australia)
13. Jarosław Hampel (Polska)
14. Chris Harris (Wielka Brytania)
15. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
16. Matej Kus (Czechy)

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Re: Typowanie III rundy SGP [Praga] - 2010.05.22 00:00

Postautor: Przem@s » 2010-04-28, 18:23

1. Jason Crump (Australia)
2. Emil Sajfutdinov (Rosja)
3. Nicki Pedersen (Dania)
4. Hans Andersen (Dania)
Ostatnio zmieniony 2010-05-17, 18:34 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Posty: 334
Rejestracja: 2009-12-12, 18:11
Lokalizacja: B sektor net fans
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-05-17, 17:02

1.I.Mauger
2.O.Fundin
3.H.Nielsen
4.A.Woryna

a tak na powaznie

1.J.Crump
2.T.Gollob
3.E.Sajfutdinov
4.N.Pedersen :roll:

krystiand
szkółka żużlowa
Posty: 450
Rejestracja: 2009-01-11, 23:31

Postautor: krystiand » 2010-05-17, 17:57

1. Gollob
2. Crump
3. Sajfutdinov
4. Hampel (o :P)

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Posty: 2576
Rejestracja: 2005-05-12, 22:00
Lokalizacja: ze wsi :)
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-05-17, 18:59

1. Hampel
2. Gollob
3. Sajfutdinov
4. Crump
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

marcin1990
kolarz szosowy
Posty: 52
Rejestracja: 2009-06-19, 16:35

Postautor: marcin1990 » 2010-05-18, 15:40

1. Sajfutdinow
2. Pedersen
3. Gollob
4. Crump

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa
Posty: 470
Rejestracja: 2007-05-21, 13:23
Lokalizacja: NASZA BYDZIA KOCHANA

Postautor: leroy » 2010-05-18, 17:06

1. TOMEK
2. EMIL
3. JASON
4. NICKI

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-10-10, 14:28
Lokalizacja: ByDgOsZcZ

Postautor: moRRo » 2010-05-20, 22:39

1. Gollob
2. Crump
3. Sajfutdinow
4. Pedersen
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-05-21, 06:02

1. Emil Sajfutdinov (Rosja)
2. Tomasz Gollob (Polska)
3. Jason Crump (Australia)
4. Nicki Pedersen (Dania)

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Posty: 1717
Rejestracja: 2006-11-10, 10:34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Leto II Atryda » 2010-05-21, 07:28

1. Andreas Jonsson
2. Emil Sayfutdinov
3. Tomasz Gollob
4. Jason Crump
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

cropp
należy do PBNF
Posty: 326
Rejestracja: 2008-06-13, 18:22
Lokalizacja: ka(P)y

Postautor: cropp » 2010-05-21, 10:42

1.Crump
2.Sayfutdinov
3.Gollob
4.Jonsson

Awatar użytkownika
Paweł
egzamin na licencję
Posty: 519
Rejestracja: 2007-01-23, 14:41
Lokalizacja: Biało - Czerwonej Bydgoszczy

Postautor: Paweł » 2010-05-21, 13:02

1. Emil Sajfutdinow
2. Jason Crump
3. Nicki Pedersen
4. Tomasz Gollob
Wielkie Miasto...
Wielki Klub...
Większy od nas tylko BÓG...
POLONIA BYDGOSZCZ

Tomasz Gollob World Champion 2010 !!

djkarol
początkujący junior
Posty: 846
Rejestracja: 2006-06-12, 08:40
Lokalizacja: TEAM SPRITE
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-05-21, 15:16

1. Hancock
2. Pedersen
3. Gollob
4. Crump
Ostatnio zmieniony 2010-05-21, 20:48 przez djkarol, łącznie zmieniany 1 raz.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Posty: 2773
Rejestracja: 2005-08-28, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Typowanie III rundy SGP [Praga] - 2010.05.22 00:00

Postautor: Krzysiek » 2010-05-21, 17:15

1. Jason Crump (Australia)
2. Emil Sajfutdinov (Rosja)
3. Nicki Pedersen (Dania)
4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Kartas
Srebrny Kask
Posty: 1560
Rejestracja: 2005-05-12, 13:32
Lokalizacja: mam wiedzieć ? :)
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-05-21, 17:42

1.Nicki Pedersen
2.Tomasz Gollob :bc_kreciszalem2:
3.Fredrik Lindgren
4.Kenneth Bjerre
Obrazek

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa
Posty: 270
Rejestracja: 2007-04-09, 10:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Tende » 2010-05-21, 19:18

1. SAJFUTDINOV
2. BJERRE
3. HAMPEL
4. CRUMP
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa
Posty: 440
Rejestracja: 2005-05-18, 21:45

Postautor: inzynier » 2010-05-21, 22:38

1 - Nicki Pedersen
2 - Emil Sajfutdinov
3 - Tomasz Gollob
4 - Andreas Jonsson
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.


Wróć do „Speedway Typer 2010”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron