19.09.2010 Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Bazbi
turysta rowerowy

Postautor: Bazbi » 2010-09-19, 16:23

A czym sie tak denerwujecie, przeciez Polonia juz raz spadla...

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-09-19, 17:24

wniosek jeset taki ze przez kolejne 90 lat nie spadnie :twisted:
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-09-19, 19:34

No i dupa mamy piekny zjazd do wymarzonej I ligi.Piekna jazda nie ma co. :evil:

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-09-19, 19:41

czekaj! jeszcze wyjdziemy z tarcza!
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Bartas17BDG
rowerek trójkołowy

Postautor: Bartas17BDG » 2010-09-19, 20:05

Brawo Polonia Brawo! ! ! i ja mam dawać kurde po 15zł żeby patrzeć jak spadają do I ligi no na pewno takie mecze za free powinny być.

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-09-19, 20:19

moRRo pisze:A co wy tacy pewnie jesteście że Szombierski i Drabik zrobią tyle samo punktów co u siebie dzisiaj ? w życiu! Tacy z was kibice..

Widzisz moRRo? Jak już pisałem, na przyszłość doceniaj rywala obojętnie kto przyjeżdża i z kim. Ja to potrafię, widocznie taki ze mnie kibic....

Włókniarzowi wystarczył dziadek Karlsson, poobijany Holta i wcześniej wspominiany "nie wiadomo skąd" Szombierski. Gratuluję im, ktoś musiał spaść. Wyszło na nas.

Najgorsze dopiero przed nami, czyli "rozbiór" naszego składu.
Brak Emila to tylko "gdybanie", widać że byliśmy kolosem na (baaaardzo) glinianych nogach.

Do zobaczenia w przyszłym roku w 1 lidze.
Ostatnio zmieniony 2010-09-19, 21:02 przez Beny, łącznie zmieniany 3 razy.

Bazz
miniżużlowiec

Postautor: Bazz » 2010-09-19, 20:20

Bartas17BDG pisze:Brawo Polonia Brawo! ! ! i ja mam dawać kurde po 15zł żeby patrzeć jak spadają do I ligi no na pewno takie mecze za free powinny być.

W Zielonej dzis byl komplecik kilkanascie tysiecy ludzi (nie wiem ile tam dokladnie wchodzi) i kazdy z nich dal pewnie jakies 40zl za bilet (znajac ich ceny to cos w tych granicach, nie chce mi sie sprawdzac), ale nie sadze zeby jeczeli teraz ze mecz powinien byc za free. Niestety wiekszosc ludzi ma takie podejscie jak Ty i kase wydawaliby tylko gdyby Polonia akurat jechala final ekstraligi, nie dziwota ze mamy tak lipna frekwencje i klub tonie w dlugach. Teraz trzeba sie postarac zebysmy nie mieli najslabszej frekwencji w pierwszej lidze, to bylby niezly obciach dopiero.

A zreszta, narzekacze cenowi powinni sie teraz cieszyc, w koncu bilety na mecze Polonii beda tansze!
Ostatnio zmieniony 2010-09-19, 20:21 przez Bazz, łącznie zmieniany 1 raz.

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-09-19, 20:21

Gratulacje dla Czewy( mimo tych wszystkich przekretow), bo jezeli nasi nie potrafili wygrac z takim skladem to EKSTRALIGA nie nalezy sie nam...

Czastka mnie w dniu dziejszym umarla...

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2010-09-19, 20:27

Trzeba się z tym pogodzić. Przecież nic teraz nie zrobimy, nic nie udowodnimy. Za rok ruszamy z I ligą i teraz proirytetem jest awans! Nie ma co wracać do tego co było! TYLKO POLONIA !!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-09-19, 20:34

Mistrz Szwecji nie potrafi objechać Szombierskiego. Widocznie 6 lat jazdy w Bydgoszczy to za mało. Andreas miał zły dzień, a tak w ogóle to love Bdg. Spaprał mecz bez dwóch zdań. W takim meczu powinien pojechać na 200%. Przykładem dla niego może być w tym meczu Walasek.
Dzięki Grzegorz za taki mecz. Fenomenalna dyspozycja.
Kostek walczył, starał się.... Jak na niego uważam, że wystarczająco. Szkoda, że nie otrzymał szansy w 14 biegu...
Giza słabo. W zasadniczej części 5 pkt? I to na kim zdobywane...
Juniorka słaba. Woźniak po 3 biegach znowu był zmęczony? Szkoda mi Szymona, bo jeździ ostatnio padaczkę. Nie chodzi o to, żeby młodzi wymiatali w LJ tylko w lidze, a tu postępu nie widać żadnego....

Ktoś mi powie dlaczego w 14 biegu nie wystartował Kościecha? Dlaczego jechał niemrawy Anton? Coś czuję, że GP to będzie ostatni dobry żużel u nas na długie lata. Andreas mówi się o przenosinach do Leszna, Emil Toruń, Anton Tarnów. Kto zechce nas wspierać jako sponsor w dołku? Już w tym sezonie było niezwykle trudno. Ewentualny sponsor czekał do końca sezonu i myślę, że po tak marnych wynikach nie zostawi tutaj kasy.

Żegnamy się z e-ligą oby tylko na rok. Rozczarowanie ogromne, bo przed sezonem i na papierze nie tak miało być. Gorąca głowa rosyjskiej torpedy dała o sobie znać. Wyrwy w składzie po stracie Emila nie w sposób było załatać. Zawodnicy stracili wiarę w siebie. Pojedyncze dobre występy notowali Giza, Anton czy Kostek. Nie przełożyło się to ani razu na wygraną. Powrót na mecz bez znaczenia i Emil znowu kontuzjowany.
Wyśrubowane kontrakty zawodników to wysokie ceny biletów. Frekwencja nie tylko u nas, ale w całej Polsce pokazała, że to już zbyt wysoko jak dla średniego statystycznie polaka.
Dzięki tym niesprzyjającym okolicznościom zamkniemy budżet ze sporym minusem.

Do przyszłego roku jest o czym myśleć. Skład na powrót zmontować nie będzie łatwo....

kewałs
szkółka żużlowa

Postautor: kewałs » 2010-09-19, 20:35

No to niestety dzisiaj jest początek końca speedway-a w Bydgoszczy bo żaden sponsor nie będzie chciał takiej druzyny finansować.Do tego odejdzie Emil i pewnie Walasek też w 1 lidze jeżdzić nie będie chciał.
A moim zdaniem ojcem spadku jest Jonsson.Lider , Kapitan....przykro mi bardzo ale ani jednego ani drugiego w nim przez cały sezon nie widziałem.Czas zakończyć dominacje szwedów w Bydgoszczy
wróciłem

Beciu
rower treningowy

Postautor: Beciu » 2010-09-19, 20:38

Żadnego z seniorów nie chce widzieć w przyszłym sezonie w składzie!!!

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2010-09-19, 20:43

Pewnie w przyszłym sezonie będzie jeździł u nas Jaguś.
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-09-19, 20:44

ja widze to tak:
brak GP
brak Emila
brak AJa
brak SPONSOROW
brak Antona
brak stadionu
brak kibicow

istna kraina Kononowicz...

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-09-19, 20:46

specjalista pisze:i jak tam, ten twój niemiec pokazał twoim niektórym gwiazdom jak się jeździ.

Odpowiem ci po czestochowsku "wyp... na swoje forum" a najlepiej bylo sie na meczu pojawic, poznie pisac cokolwiek :wink:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-09-19, 20:58

kitas pisze: Woźniak po 3 biegach znowu był zmęczony? Szkoda mi Szymona, bo jeździ ostatnio padaczkę. Nie chodzi o to, żeby młodzi wymiatali w LJ tylko w lidze, a tu postępu nie widać żadnego....

Szymon zaliczył dość groznie wylądajacy upadek.
Cos miał z twarza bo widziłem ze potem przykładał lód.

Co do meczu
Nie wiele brakowało ale jak tu ma byc good skoro Kosciecha sobie przeszkadz z Antonio a Andreas daje sie objeżdzać.

Czestochowe uratował koles który w pomogł zniesc motor Bridgerowi?? po upadku ... bieg był do konca :/ oraz Andreas.
Ostatnio zmieniony 2010-09-19, 21:00 przez Biały_Wojownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-09-19, 21:02

Fajnie Przemas jestesmy z Wami, ale z kim to juz jest po druzynie.Nie myslisz chyba, ze to sie uchowa w takim stanie.Moim zdaiem nie powinno.Przede wszystkim powinnismy juz podzekowac panu AJ od dwoch sezonow nic nowego do druzyny nie wniosl,chba ze apatie i brak zaangazowania(wstyd).
Czarny niech juz sobie idzie i bierze Gize ze soba.Walasek bedzie chyba chcial do Zielonki wracac lub do Czewy.
Z Emilem bedzie bardzo ciezko rozmawiac,on chce byc blisko szpicy,a tego I liga nie gwarantuje.Tak ze idzie powoli ale nieuchronnie degradacja zuzla w Bydgoszczy,na dlugie lata.
Tak cicho reasumujac to wymazona sytuacja p Gombrowicza o to w tym wszystkim chodzilo.Teraz mozna juz kase zaoszczedzic i przekazac na inne cele.
Ostatnio zmieniony 2010-09-19, 21:08 przez leroy, łącznie zmieniany 1 raz.

Pablos
miniżużlowiec

Postautor: Pablos » 2010-09-19, 21:35

Ja nie wierzę, że Oni przegrali ten dwumecz.. Oni CHCIELI go przegrać!!! Nigdy nie uwierzę, że jadąc z taką drużyną jak Czewa (nie obrażając oczywiście drużyny z Częstochowy...) można było przegrać... Emeryci, kalecy i wracający z banicji nas rozjechali... PARODIA!!! Teraz "liderom" łatwiej będzie zmienić klub tłumacząc, że w 1 lidze nie można jeździć... Teraz dopiero zobaczymy jak Kapitan "Love Bydgoszcz"...
p.s. A poza tym jakim debilem trzeba być, żeby dziś robić kopny tor?? DEBILE!!!
Ostatnio zmieniony 2010-09-19, 21:41 przez Pablos, łącznie zmieniany 1 raz.

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2010-09-19, 21:39

Pablos pisze:p.s. A poza tym jakim debilem trzeba być, żeby dziś robić kopny tor?? DEBILE!!!

Otóż to. Ale tak czy siak przegraliśmy, bo mamy nieudaczników w składzie. Twarda nawierzchnia im nie pasuje, jak się zrobi tor pod koło to też źle... Może na kostce brukowej by pojechali. Przetestujemy to w 1. lidze.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-09-19, 21:42

I liga dla Polonii, hej, hej! :cry:

Na temat meczu za dużo nie powiem, nie jestem w stanie... tylko powiedzcie mi dlaczego pojechał Gizatullin, a nie Kościecha? Przecież Kostek miał więcej punktów :roll:

Jonsson po sezonie odchodzi, jak nie z własnej woli, to lepiej nie rozmawiać z nim o kontrakcie... szkoda pieniędzy na tego zawodnika.

Emil odejdzie sam, Lindbaeck pewnie też odejdzie, bo się wystraszy limitów pensji.

Cóż, trzeba jechać do Gniezna/Gdańska by wspierać ten zespół w walce z Medalikami w barażach. I mam nadzieję, że po meczu zaśpiewam "I liga dla Włókniarza, hej, hej!". Tylko kiedy będą te baraże?

Wróć do „Mecze i zawody 2010”