19.09.2010 Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-09-15, 09:48

Tak, obowiązuje. NA PEWNO.

chrzan
miniżużlowiec

Postautor: chrzan » 2010-09-15, 13:09

Toninho musi jeździć z Gizą, żebyśmy mogli wystawić jakąś parę wygrywającą biegi. Bez tego nie da się wygrać meczu...
Może któryś z "geniuszy" wytłumaczyć dlaczego uważa, że ustawienie par ma decydujący wpływ na wynik meczu? Na mój niezdrowy, prosty rozum trzeba wyprzedzać przeciwników (bo za ilość wyprzedzonych zawodników dostaje się punkty, a nie za styl). Ktoś tu nie potrafi liczyć do 3...

Pablos
miniżużlowiec

Postautor: Pablos » 2010-09-15, 13:34

A dla mnie ustawianie w pary Walasa z Kostkiem i Gize z ALim od początku było totalną pomyłką. W pierwszej parze obydwaj preferują jazdę po kredzie, a druga para to typowi orbitowcy. Tak ustawione pary ciągle przeszkadzają sobie na torze!!

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-09-15, 14:33

Antonowicz to przede wszystkim zawodnik ktory preferuje tory przyczepne,i to nie zawsze.Giza to nowicjusz w EL,I liga to nie to samo,tam mozna byc asem.
Kostek to typowy walczak bez wzgledu czy po malej czy przy plocie,jak idzie to idzie.Walas to taki sobie mistrz dla samego siebie,nigdy nie wiadomo kiedy jest zle a kiedy jest dobrze.Z kazdej jego wypowiedzi mozna wywnioskowac ze zawsze jest dobrze.
Dla mnie nie ma roznicy kto z kim,wazne jest jesli juz jada razem to powinni sobie na wzajem pomagac,to cala istota tej dyscypliny sportu jaka jest speedway.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-09-15, 17:45

chrzan pisze:dlaczego uważa, że ustawienie par ma decydujący wpływ na wynik meczu?

Moze miec, bo jesli "czerwone kaski" trafia na poczatku korzystniejsze pola, to mozliwe ze Lindbaeck nie bedzie potrafil tego wykorzystac, przez co moze tracic lepszy Kostek startujac z mniej korzystnego pola zewnetrznego (i zamiast przykladowo 5:1 + 1:5 bedzie 4:2 + 1:5) :wink:. Oczywiscie pozniej wszystko moze sie zmienia, ale pare biegow ucieknie a roznica nie wiadomo jaka moze byc nadal do odrobienia.
Dlatego trener powinien patrzec na aktualna forme zawodnikow i wystawiac najmocniejszych na numery nie parzyste (poza tym jesli AL pojedzie z 11, to w drugiej czesci stworzy pare z Szymonem, nie zbyt pewna chyba).

Proste chyba :P
_

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-09-15, 18:30

Pablos pisze:A dla mnie ustawianie w pary Walasa z Kostkiem i Gize z ALim od początku było totalną pomyłką. W pierwszej parze obydwaj preferują jazdę po kredzie, a druga para to typowi orbitowcy. Tak ustawione pary ciągle przeszkadzają sobie na torze!!

jakos na Sportowej giza to za duzo sie nie bujal po szerokiej. Pary od poczatku powinny byc inne polak-polak szwed-szwed rusek-rusek ale kontuzja i brak myslenia taktycznego wszystko s...ly.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-09-15, 19:05

Składy awizowane:

Polonia Bydgoszcz
9. Grzegorz Walasek
10. Denis Gizatulin
11. Robert Kościecha
12. Antonio Lindback
13. Andreas Jonsson
14. Szymon Woźniak

Włókniarz Częstochowa
1. Peter Karlsson
2. Sławomir Drabik
3. Rafał Szombierski
4. Lewis Bridger
5. Rune Holta
6. Borys Miturski

Początek zawodów o godzinie 19.00.
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-09-15, 19:12

normalnie szok caly sezon walkoqwania a on na ostatni mecz smienia sklad
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-09-15, 19:15

Szerokim echem w bydgoskim środowisku żużlowym odbiła się ostatnia wizyta Tomasza Suskiewicza i teamu Emia Sajfutdinowa w Lesznie, podczas której pomagał on zawodnikom z Torunia. Było to o tyle dziwne, że tego samego dnia Polonia Bydgoszcz rywalizowała w Częstochowie. Nie ma większego sensu w to się wgłębiać i oceniać gdyż nie do końca wiadomo, czy bydgoszczanie z prośbą o pomoc wogóle się zgłosili. Najważniejsze, że w rewanżu Suskiewicz z teamem ma być już do dyspozycji polonistów, a głównie Denisa Gizatullina.

- Tomek Suskiewicz po raz kolejny podkreślił, że jeżeli któryś z naszych jeźdźców poprosi o pomoc, to on jest do dyspozycji. - mówi prezes Jacek Wojciechowski.

To prawda. Rozmawiałem już z Denisem Gizatullinem. „Giza” chce jechać na swoich silnikach, a my mamy mu doradzać w parkingu. - deklaruje ''Susi''.

zuzelend.com

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-09-15, 19:49

No więc nasi mają taki sprzęt że z każdym wygrają.. nawet z Lesznem na wyjeździe.. i nie potrzebują pomocy :) to pojechali i przegrali..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-09-15, 19:52

Niewiarygodne! Trener chyba przeczytał mój post, gdyż ustalił pary tak jak wcześniej podałem :P
Obrazek

mkol
rowerek trójkołowy

Postautor: mkol » 2010-09-15, 20:31

Z łaskawości klub mógłby w końcu poinformować o cenach biletów na to spotkanie - o ile pamiętam wcześniej zapowiadano promocję cenową. No chyba, że jest nieaktualna by nie drażnić właścicieli karnetów (którym swoją drogą można by zaproponować np. wejście za darmo na mecz z wicemistrzem I ligi).

Rozumiem, że godz. 19 to skutek IM Szwecji i powrotu AJ i AL.

Wczesne popołudnie (np. 14 czy 15) miałoby kilka zalet mogących wpłynąć na poprawę frekwencji:
1. wieczory już dość chłodne
2. goście nie muszą wracać do domu po nocy
3. kibic nie musi wybierać czy ogląda finał SE w TV czy swoją drużynę na żywo - bo niestety telebimu z równoległą transmisją nie dorobiliśmy się jeszcze
4. poza tym oszczędność dla klubu na prądzie za brak oświetlenia

Temat do przemyślenia dla włodarzy na dwumecz z wicemistrzem I ligi. Zwłaszcza jeśli z pogodą i finałem SE będą takie same cyrki jak w ubiegłym sezonie.

Myśli, że nie przejdziemy Czewy nie można dopuszczać. Z całym szacunkiem dla przeciwników, ale jeśli nie potrafimy pokonać drużyny w której na SE nadaje się jedynie chyba Holta to nie ma tam dla nas miejsca.

Rozgonić wówczas bez zapłaty towarzystwo bez związku z Bydgoszczą i zacząć od II ligi (zresztą od 2012 po połączeniu będzie I - o ile zapowiedzi rozszerzenia SE do 10 i fuzji I i II zostaną zrealizowane) choćby z juniorami i Siopkiem. Jak wychowankowie umierają za klub widać choćby po Szombierskim.
Przypomina się Robacki z niezaleczoną przepuchliną spadający z motocykla po minięciu mety - wielki szacunek dla tego zawodnika.

mkol
rowerek trójkołowy

Postautor: mkol » 2010-09-15, 20:35

Uzupełniając: termin rewanżu z wicemistrzem I ligi to 10.10, a więc dzień po GP. Ciekawe czy w klubie pomyśleli już co z tym fantem zrobić...

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-09-15, 20:36

mkol pisze:Z łaskawości klub mógłby w końcu poinformować o cenach biletów na to spotkanie - o ile pamiętam wcześniej zapowiadano promocję cenową. No chyba, że jest nieaktualna by nie drażnić właścicieli karnetów (którym swoją drogą można by zaproponować np. wejście za darmo na mecz z wicemistrzem I ligi).

Dzisiaj w radiu Gra słyszałem reklamę tego meczu. Ceny biletów:
15zł sektor B
20zł sektor A
60zł trybuna

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2010-09-15, 20:41

Potwierdzam: bilety w cenach: 60, 20 i 15 zł.

mkol
rowerek trójkołowy

Postautor: mkol » 2010-09-15, 22:43

Dziękuję za informację.

Swoją drogą nieprofesjonalnym jest, że nie ma takiej informacji na oficjalnej stronie klubu (stan na środę wieczorem). Zwłaszcza, że aktualizowano ją w kwestii GP.

Mam też nadzieję. że te kwoty to zwiastun zmiany polityki cenowej, a nie desperacki ruch dla łatania budżetu. Sam namówiłem na mecz 3 osoby, które chodziły ze mną kiedyś rekreacyjnie. Może wreszcie dotarło, że lepiej mieć 4 osoby za 15zl niż 0 za 35. O ile pogoda nie zawiedzie spodziewam się, że dużego zaskoczenia frekwencją. In plus.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2010-09-16, 01:11

Informacja o promocyjnych cenach biletów ukazała się na stronie Polonii w momencie, gdy rozpoczynała się ich sprzedaż ... Chyba nie myślisz, że specjalnie dla kogoś, kto raz na ruski rok zajrzy na stronę, takie informacje będą wstawiane co kilka dni? Zapewne kilka dni przed meczem zostaną one powtórzone, wraz z zapowiedzią meczu ...

mkol pisze:Jak wychowankowie umierają za klub widać choćby po Szombierskim.

Proponuję lepiej poszukać i zorientować się, czyim wychowankiem jest Szombierski ...

mkol pisze:przepuchliną

To jakaś nowa jednostka chorobowa???
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2010-09-16, 07:10

Szombierski wychowanek ? Ciekawe...
Obrazek

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-09-16, 09:27

Niech jeszcze z 5 osób to powtórzy... Mama zwrócił uwagę styknie.
Ważne, że nowy zawodnik angażuje się w działalność klubu i identyfikuje się z nim.
Po tym meczu zgaśnie światło dla jednego z klubów. Jak wspominałem wcześniej obydwa kluby mają problemy z pozyskaniem sponsorów już na e-ligowym poziomie, są dziury kadrowe i zespoły do przebudowania. Frekwencja zarówno u Włókniarzy jak i u nas jest dramatyczna. Stan klubowej kasy delikatnie mówiąc nie jest zadowalający.
Cena za przyjście na mecz ciekawa. Powiem nawet, że rewelacyjna. Zwłaszcza, że mecz jest o coś. Jeden z ważniejszych w tym sezonie. Na sportowej jeszcze raz będziemy podziwiali Polonię ;)
Obawiam się spotkania, choć paryzestawione na ten mecz uważam za trafne. Skoro Davingson planuje start to czuje się na siłach. Nie ryzykowałby startu w kiepskiej formie (moje zdanie).

Pozostało kilka dni...

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2010-09-16, 09:32

Mam tylko nadzieję, że na przeszkodzie nie stanie brzydka ostatnimi dniami pogoda i odjedziemy ten mecz w tę niedzielę.

Wróć do „Mecze i zawody 2010”