19.09.2010 Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-09-21, 00:19

moRRo pisze:Ale tego chyba jednak powinieneś...

Jeśli jakiś lider nie zaliczy dzwona to można :)

moRRo pisze:Jak na moje najbardziej dotkliwą sprawą w tym całym sezonie była kontuzja Emila i to było głównym powodem spadku...

Ze wszystkim się zgodzę prócz tego fragmentu które ja pogrubiłem. Wbrew pozorom nasz skład nawet bez Emila wyglądał, na papierze, wcale nie tak źle a już na pewno lepiej niż skład Częstochowy. Przecież Jonsson, Walasek i Lindbaeck to nie są jakieś "ogórki" (ten ostatni nawet niedawno go GP awansował) a reszta miałaby za zadanie dorzucić chociaż te 5 punktów.
Udział w barażach to głównie brak Emila natomiast...

moRRo pisze:w dalszej kolejności można obwiniać reszta zawodników.. bo nie każdy jeździł, tak jak powinien..

...to jest główny powód naszego spadku. I to powinno być w pierwszej kolejności ;)

Mencel pisze:2. Ward

Nie żebym uważał go za złego zawodnika ale jest troszkę inny problem... Przed meczem lubi trochę się zabawić :P Ja osobiście go nie widzę u nas.

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2010-09-27, 19:39

Wstępnie oczyściłem temat, bo było już o wszystkim tylko nie o meczu z Częstochową. Jak ktoś ma coś do dodania w sprawie meczu, ewentualnie dwumeczu to zapraszam.

Kolejne posty nie na temat (szczególnie o LT, obecnym prezesie, fanklubach, prezydencie miasta, radnych...) będą kasowane, a ich twórcy karani. Tematy o tych wszystkich sprawach znajdziecie na forum (jak jakiegoś nie ma to można go założyć) i tam można o nich dyskutować. Nie róbmy z tego tematu jednego wielkiego śmietnika.

Dodatkowo zwracam uwagę na to, że obrażanie innych użytkowników również będzie karane, a ewentualne groźby odnoszące się do świata realnego będą skutkowały natychmiastowym banem.
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Wróć do „Mecze i zawody 2010”