29.08.2010 Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-09-12, 20:40

Jeśli już jest w Toronto, to Prezes mu może... Z tego co Susi gada klub wisi kase Emilowi za punkty z maja/czerwca....

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-09-12, 20:40

leroy pisze:Gdzie trenowali gdzie? nie trenowali w piatek i sobote bo tor byl w beznadziejnym stanie. W nocy bylo bardzo zimno i tor byl bardzo wilgotny.Tak ze nie trenowali dzisiaj.

No widzisz bo akurat dzis od rana sobie jeździli :)
Obrazek

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-09-12, 20:44

leroy pisze:Gdzie trenowali gdzie? nie trenowali w piatek i sobote bo tor byl w beznadziejnym stanie. W nocy bylo bardzo zimno i tor byl bardzo wilgotny.Tak ze nie trenowali dzisiaj.

http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?readmore=3793

leroy pisze:Mysle ze chyba jest cos nie tak.Cos nie dobrego sie zaczyna dziac w klubie.Suskiewicz byl dzisiaj w Lesznie z calym teamem Emila kszatal sie u piernikow. Co jest z lojalnoscia? druzyna jezdzi w medalionowie a on ma to w dup..? Cos nie tak.

A czy on ma kontrakt z Polonia ?
Jedzie tam gdzie mu płaca. Z Bóg zapłac ze strony Polonii ma życ ?
A wiadomo jak klub mu podziekuje tak jak Zenkowi za powrót do Ekstaraligi.
Wiszą kase Emilowi to i jemu tez ktos wisi. A żyć trzeba!

Ani Prezes ,ani trener nie ma jaj. Zobaczcie jak inni prezesi i trenerzy mobilizują zawodników. A ten to chodzi po parkingu jakby miał jaja związane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-09-12, 20:54

moRRo przestań wyliczać kto jest "takim kibicem, a kto owakim" człowieku chodzi o to ze takie emeryty jak Drabik, czy Szombierski jada u siebie, dzielą i rządzą!!Szombierski wogóle w tym sezonie na swoim torze dobrze punktuje...
czego nie mozna powiedziec o takich "asach"jak ALIBABA swiezo upieczony jezdziec GP 2011 (wygrał Chellenge i to bez cisnienia)
czy zawodnik GP zwany I LOVE BYDGOSZCZ..juz od dłuzszego czasu jest mizerny i jego dzisiejszy wynik 11 pkt. w 6 startach to dla mnie zaden wynik..zawodnik takiej klasy (kreowany na następce Tonyego R.) powinien lekkim h... robic po 13-15 pkt w meczu!!no sorry za free nie jezdzi a rola kapitana druzyny zobowiązuje...

wedlug mnie dzisiejsza porazka 6 pkt nie daje nam zadnych podstaw do tego zeby pisac ze "rewanż bedzie spacerkiem i ich pokulamy jak się patrzy"...niech puentą dzisiejszego wyniku naszych KOLARZY będa słowa trenera Woźniaka, gdzie powiedzial ze jezeli przegramy z emerytami to nie zaslugujemy na E-Ligę....

p.s. Nadal twierdzę ze trzeba jebnąć ręką w stół ale przez osobe z jajami i wytlumaczyc gwiazdkom o co w tym chodzi i dla kogo jezdza...dopoki tego nie zrozumieja bedziemy druzyną z dolnej czesci tabeli...a moze nawet z nizszej klasy rozgrywkowej

I LEJE NA TYCH KTÓRYM MOJA WYPOWIEDZ SIE NIE PODOBA...BO KAZDY Z NAS WIE JAKA JEST PRAWDA, TYLKO WMAWIAMY SOBIE ZE JEST OK I BEDZIE CACY!!
Ostatnio zmieniony 2010-09-12, 20:58 przez Tende, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-09-12, 20:56

Taki madry to ja tez teraz jestem jak sie przeczytalo newsa ze SF.
Wracajac do tematu Ulamek wspieral swoja dawna druzyne,a nas kto wspieral? Suskiewicz goraczkwo wspieral piernikow i gow.. z tego wyszlo.

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-09-12, 20:58

Mysle że to był znak (protest Susiego), że albo sie rozliczycie albo koniec współpracy. Co on sam ma sie na ochotnik zgłaszac? Tu chodzi o kase. Emil nie jezdzi to nie zarabia.
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-09-12, 21:00

Do bialy wojownik ; prosze nie lap mnie za sluwka . Jesli Emil jest zwiazany kontraktem to to samo obowiazuje jego mechania wobec Emila.No i kolko sie zamyka.
Tak reasumujac to powinno byc tak ze Emil mimo ze nie jezdzi to mogl by wesprzec kolegow bedac tu na miejscu.Sama obecnosc daje duzo.
Patrzac jak to robia inni Holder jak sie potlukl to byl, Gapa, Zengota i inni mozna by wymieniac bez konca.
Tak sie zastanawiam czy Emilowi naprawde zalezy jeszcze na Poloni? Ponoc mial w tym sezonie promowac nasze miasto, jakos nie zauwarzylem tego. Ni jak nie widac logo miasta.Po kontuzji gdy wrocil mial inna czapke na glowie,na keflarze tez nic nie bylo.Wiec jaka to promocja. Jesli sie utozsamia z klubem to nie powinien sie izolowas gdzies w glebokiej tajdze tylko byc tu razem z druzyna.Przeciez ma w Bydzi gdzie mieszkac.

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-09-12, 21:30

Niech spada na drzewo samolub razem ze swoim menago. Niech idzie do Torunia, Zielonej czy Rawicza czy gdzie tam chce. Rozumiem, że zawodnik robiący 8-10 pkt na wyjeździe zarabiający 2mln jest niezastąpiony? Śmiechu warte.
Fakt, że u siebie wymiata po trupach to nic nie znaczy. Brać w jego msc dwóch średniaków i tyle nikt płakać po nim nie będzie ani błagał o pozostanie
Obrazek

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2010-09-12, 21:31

Mam to samo zdanie, co Kartas. Nic na siłę :)

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-09-12, 21:43

chyba Panowie to jest najlepsze rozwiazanie zeby nie przeplacac takiego obłudnika jak Susi +Emil bo to jedna reka, jedna noga, jedna macha...domyslam sie ze oprocz grubej kasy jaka kacap dostaje od klubu drugie tyle dostaje od miasta... to ku..a hańba ze mechanik i menedzer zawodnika nie jest z nasza druzyna w czewie i nie utozsamia sie z nia tylko pomaga najwiekszemu rywalowi zza miedzy!!

niech mi to ktos wytlumaczy o co tu k..... chodzi bo juz naprawde nie rozumiem....

renegocjacja kontraktów dla wszystkich !!! wzorem z Grudziadza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-09-12, 21:44

Poczekajcie z osądami do rewanżu.
Za ostro :? kacapy ? a kto nam dal awans i 4te miejsce ? Nie zapominajmy.

Czasem 2jka zawodników jest lepsza od jednego bo walcza o miejsce w składzie. Taki Nilels K. Iversen cieniował pauzował po powrocie 10 , 6 bo maja coś do udowodnienia.
W tym sezonie zabrakło dobrego rezerwowego bata na nie spisujacych sie zawodników.
Patrzac na Falubaz taki rezerwowy sie przydaje gdzie trójka zawodników walczy o miejsce w składzie.

jedno jest pewne nigdy wiecej zawodników z rybnika i torunia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-09-12, 21:48

Tende pisze:moRRo przestań wyliczać kto jest "takim kibicem, a kto owakim" człowieku chodzi o to ze takie emeryty jak Drabik, czy Szombierski jada u siebie, dzielą i rządzą!!Szombierski wogóle w tym sezonie na swoim torze dobrze punktuje...
czego nie mozna powiedziec o takich "asach"jak ALIBABA swiezo upieczony jezdziec GP 2011 (wygrał Chellenge i to bez cisnienia)
czy zawodnik GP zwany I LOVE BYDGOSZCZ..juz od dłuzszego czasu jest mizerny i jego dzisiejszy wynik 11 pkt. w 6 startach to dla mnie zaden wynik..zawodnik takiej klasy (kreowany na następce Tonyego R.) powinien lekkim h... robic po 13-15 pkt w meczu!!no sorry za free nie jezdzi a rola kapitana druzyny zobowiązuje...

wedlug mnie dzisiejsza porazka 6 pkt nie daje nam zadnych podstaw do tego zeby pisac ze "rewanż bedzie spacerkiem i ich pokulamy jak się patrzy"...niech puentą dzisiejszego wyniku naszych KOLARZY będa słowa trenera Woźniaka, gdzie powiedzial ze jezeli przegramy z emerytami to nie zaslugujemy na E-Ligę....

p.s. Nadal twierdzę ze trzeba jebnąć ręką w stół ale przez osobe z jajami i wytlumaczyc gwiazdkom o co w tym chodzi i dla kogo jezdza...dopoki tego nie zrozumieja bedziemy druzyną z dolnej czesci tabeli...a moze nawet z nizszej klasy rozgrywkowej

I LEJE NA TYCH KTÓRYM MOJA WYPOWIEDZ SIE NIE PODOBA...BO KAZDY Z NAS WIE JAKA JEST PRAWDA, TYLKO WMAWIAMY SOBIE ZE JEST OK I BEDZIE CACY!!

Bo taka jest prawda.. nie każdy tu na forum jest wierny swojemu zespołowi..

No ale sam fakt Jonsson nie powinien sobie pozwolić na to że przegrywa z nijakim Szombierskim gdzie Greg w 15 biegu jeszcze specjalnie go zwalniał to Jonsson nie potrafił tego wykorzystać.. I widać gołym okiem że z roku na rok Jonsson jest coraz gorszy.. i lepiej nie gadajcie głupot że Jonsson jest kreowanym następcom Rickardssona bo to jest śmieszne..W Szwecji jeszcze chyba takiego niema kto by mógł nim być..

Trzeba odpowiednio przygotowac tor i liczyc na pomoc Tomka Golloba ;) rowniez sprzetowo, bo na Emila raczej po tym jak jego team byl dzis tam gdzie nie powinien byc bym nie liczyl... :| jestem ciekaw jak będą się z tego tłumaczyli..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-09-12, 23:36

Wynik bardzo dobry patrząc na przebieg spotkania bo było już 12 w plecy. Walasek i Kostek pojechali swoje ale reszta zawiodła. AJ znów 11 w 6 biegach i na koncie porażka z Drabikiem, Szombierskim i Karlssonem. O postawie Gizy i AL lepiej nie wspominać.

Jeśli chodzi o Susiego to on od dawna leci na kase innych klubów i nic mnie już o nim nowego nie zaskoczy, Emil powinien go zostawić bo zrobi z niego złotówe.

Jeśli się utrzymamy to budżet klubu będzie niezły więć zastąpienie kogoś kto nas opuści nie będzie trudne.

Master Blaster
rower treningowy

Postautor: Master Blaster » 2010-09-12, 23:42

Panowie widzę mają co rusz inne zdanie. Najpierw dużo osób pisało, że jak nie przegramy więcej niż 10 pkt. to nie będzie najgorzej. Przegraliśmy 6 pkt. i marudzenie, że z taką jazdą to nie ma szans na utrzymanie. Po pierwsze mecz meczowi nierówny, dziś pojechała trójka zawodników, reszta statystowała, ale w Bdg powinno być lepiej z nimi, gorzej może być z Walaskiem i Kościechą.
Wg mojej skromnej opinii kluczem do wygrania barażu z Czewą będzie przygotowanie toru. Jeśli będzie taki jak na meczu z Apatorem to wygramy, jak zrobią znowu kopę to się raczej pożegnamy z e-ligą.

Co do Emila to jak robił wyniki po 12-15pkt. to wszyscy go chwalili, teraz przez nieudany sezon idzie nagonka na niego. Trochę nie fair, a jego Menago może sobie robić co chce według mnie, na pewno nie ma w umowie Emila tekstu, że podczas meczu Polonii Susi nie może być na innym to raz, a 2 że różni zawodnicy przed zakończeniem sezonu zaczynają szukać nowego pracodawcy.
Na Emila można byłoby marudzić, gdyby to ON SAM był na meczu w Lesznie.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-09-13, 02:41

Wynik lepszy niz jazda. Podobno jednak ludzie maslanki cuda wyczyniali na torze tylko po to by cudem utrzymac sie w lidze, ale jesli Miturski (nie tylko on) objezdza Jonssona jak chlopca to chyba cos nie tak. Cale szczescie Walasek znow zaskoczyl po slabej jezdzie w minionym tygodniu zagranica i nadrabial za innych, a cenne punkty dorzucili tez Giza i Szymon. Kostek podobnie jak na otwarcie sezonu, chyba znow najbardziej waleczny w naszej druzynie. Adamczak pojechal tyle na ile potrafi. I to by bylo wszystko jesli chodzi o Polonistow. Jezdzil jeszcze jakis przypadek z gryfem, ale nazwanie go Polonista to bylaby obraza dla klubu :wink:. Jak dla mnie, to moglby byc pozegnalny wystep lindbaecka w Polonii. Niech leci sobie wypoczac na plaze do Rio czy gdziekolwiek, bylebysmy nie musieli go juz ogladac wiecej. Napewno Mikolaj nie zrobilby gorszego wyniku a ambicjami bije tego goscia na glowe. Lindbaeck znow zostawil druzyne po meczu, bo jak powiedzial trener "jest w szatni, myje sie i szykuje do wyjazdu". Faktycznie w dwoch biegach pewnie bardziej sie pobrudzil niz nie ktorzy w 5-6.

Skonczyly nam sie wyjazdy ekstraligowe w tym sezonie i na zwyciestwo przyjdzie czekac... jeszcze dlugo :roll:

Widze ze teraz Emil to obludnik i kacap dla nie ktorych ale gdyby nie kontuzja to do pustego lba nikomu nie przyszly by takie okreslenia. Jezdzil by i byloby OK, ale skoro nie jezdzi to cale zlo Polonii jest jego wina.
Tende pisze:jedna reka, jedna noga, jedna macha...

A Ty to po jednym ch... z tillingerem chyba jestes, bo jak cos nie idzie to zaraz znajdzie sie kozla ofiarnego. Tyle o takich "kibicach" :wink:. Tak samo nasi juniorzy (oprocz Szymona) byli do d... poki nie wywalczyli 2 miejsca w LJ i nie uciszyli wszelkich "znawcow", kibicow k... sukcesu.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Żabka
kolarz szosowy

Postautor: Żabka » 2010-09-13, 07:04

Wynik lepszy niz jazda...-dokładnie Przem@s :!:

Kto był,ten widział jak to było...6 pkt. to niby mało a z drugiej strony jak dużo ...
Pozdrowienia dla całej ekipy wyjazdowej :!: :!: :!: ...a "Mistrza "wyjazdu ma "Ojciec Stanisław",którego serdecznie pozdrawiam. :D

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-09-13, 07:21

Tende pisze:chyba Panowie to jest najlepsze rozwiazanie zeby nie przeplacac takiego obłudnika jak Susi +Emil bo to jedna reka, jedna noga, jedna macha...domyslam sie ze oprocz grubej kasy jaka kacap dostaje od klubu drugie tyle dostaje od miasta... to ku..a hańba ze mechanik i menedzer zawodnika nie jest z nasza druzyna w czewie i nie utozsamia sie z nia tylko pomaga najwiekszemu rywalowi zza miedzy!!

niech mi to ktos wytlumaczy o co tu k..... chodzi bo juz naprawde nie rozumiem....

Godzina twojego postu pokazuje ze nie bardzo widziałeś ten mecz na własne oczy :twisted: za to sądy wydajesz jakbys był alfą i omegą :D
Suskiewicz był z toruniem bowiem nikt z naszych zawodników nie chciał pomocy :shock: Silniki I Suskieiwcz były do dyspozycji tylko ze Giza "sorry ale poradze sobie" , juniorzy nad nimi piecze ma Gromowski "spoko nie potrzeba nam pomocy" . Wiec co miał robić na siłe sie pchać pojechał tam gdzie chcieli jego pomocy i zapłacili . Dla mnie działanie Suskiewicza w tym przypadku jest zrozumiałe.
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2010-09-13, 09:58

Co do meczu to najbardziej wkurzyła mnie smieszna decyzja o wykluczeniu roberta kościechy ... ja nie wiem co sędzia sobie wtedy myślał. Początek był katastrofalny ale na całe szczęście nasze gryfy z pewnymi wyjątkami sie obudziły pod koniec zawodów. Dla mnie te 6 pkt przewagi włókniarza to jest nic. Powinniśmy sobie na wielkim luzie poradzić z nimi na sportowej. Wygrana 10 punktami będzie najniższym rozmiarem kary. Tonio i Giza pora zrehabilitować się za cały bardzo marny sezon. Swoją drogą ciekaw jestem kto będzie chciał Toninha jako zawodnika Gp ... w takiej formie chyba najbardziej nadaje się na beton do Grudziądza. Gizatulina można ewentualnie zatrzymać jako rezerwe bo na nic więcej się ten człowiek nie nadaje. O dziwo sam nie wiem czemu xd jestem bardzo spokojny przed rewanżem :roll:

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-09-13, 10:07

Przem@s pisze:A Ty to po jednym ch... z tillingerem chyba jestes, bo jak cos nie idzie to zaraz znajdzie sie kozla ofiarnego. Tyle o takich "kibicach" :wink:. Tak samo nasi juniorzy (oprocz Szymona) byli do d... poki nie wywalczyli 2 miejsca w LJ i nie uciszyli wszelkich "znawcow", kibicow k... sukcesu.

Wniosek 1
2 miejsce w LJ jakos nie przeklada sie na postawe naszych juniorow w meczach ekstraligowych w kwestii zdobywania wiekszej ilosci punktow czy decydowania o losach spotkania wiec zgadzam sie z opinia ze nadal na tle ekstraligowych juniorow z innych druzyn w MECZACH EKSTRALIGOWYCH poza sporadycznymi "wyskokami" nasi juniorzy sa slabi...i nie zmieniaja mojego punktu widzenia patrzac na postawe EKSTRALIGOWA ani brazowy medal Szymona w DMSJ ani 4 miejsce Mikołaja w MIMP ani drugie miejsce chlopakow w LJ...Dla mnie faktem jest ze w meczu w Czestochowie w biegu juniorow Włókniarz wygral z naszymi 5-1 i wszystko w tym temacie

Wniosek 2
Skoro wyciagnales temat ch... pana T. to rozumiem ze jestes glebokim znawca tematu skoro przyrownujesz genitaliami innych czlonkow forum majacych inne, czesto kontrowersyjne zdanie wobec Twojego? Beda mieli kibice dylemat teraz przez Ciebie - bardziej strach siedziec przed Toba czy za Toba na stadionie...w koncu znawca ch.... :twisted:

Wniosek 3
Wykluczenie Kosciechy dla mnie - jedno wielkie nieporozumienie...przywita sie Szombierskiego u nas serdecznie i cieplo niewatpliwie

Wniosek 4
W niedziele ktoras ze stron zaspiewa "To ostatnia niedziela..."

Do zobaczenia na Sportowej 2 !
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-09-13, 14:37

JD pisze:
Tende pisze:chyba Panowie to jest najlepsze rozwiazanie zeby nie przeplacac takiego obłudnika jak Susi +Emil bo to jedna reka, jedna noga, jedna macha...domyslam sie ze oprocz grubej kasy jaka kacap dostaje od klubu drugie tyle dostaje od miasta... to ku..a hańba ze mechanik i menedzer zawodnika nie jest z nasza druzyna w czewie i nie utozsamia sie z nia tylko pomaga najwiekszemu rywalowi zza miedzy!!

Godzina twojego postu pokazuje ze nie bardzo widziałeś ten mecz na własne oczy :twisted: za to sądy wydajesz jakbys był alfą i omegą :D
Suskiewicz był z toruniem bowiem nikt z naszych zawodników nie chciał pomocy :shock: Silniki I Suskieiwcz były do dyspozycji tylko ze Giza "sorry ale poradze sobie" , juniorzy nad nimi piecze ma Gromowski "spoko nie potrzeba nam pomocy" . Wiec co miał robić na siłe sie pchać pojechał tam gdzie chcieli jego pomocy i zapłacili . Dla mnie działanie Suskiewicza w tym przypadku jest zrozumiałe.

"jot de" are you talking to me? :D no co ty facet? :D naprawdę tak było :D to jestes fachura gościu :D

Przem@s napisał

Widze ze teraz Emil to obludnik i kacap dla nie ktorych ale gdyby nie kontuzja to do pustego lba nikomu nie przyszly by takie okreslenia. Jezdzil by i byloby OK, ale skoro nie jezdzi to cale zlo Polonii jest jego wina.
Tende napisał:
jedna reka, jedna noga, jedna macha...

A Ty to po jednym ch... z tillingerem chyba jestes, bo jak cos nie idzie to zaraz znajdzie sie kozla ofiarnego. Tyle o takich "kibicach" . Tak samo nasi juniorzy (oprocz Szymona) byli do d... poki nie wywalczyli 2 miejsca w LJ i nie uciszyli wszelkich "znawcow", kibicow k... sukcesu.

kolejny nawiedzony orędownik własnych myśli i racji...myslisz ze mi pojechałes tymi zalosnymi wypocinami??pokaz mi gdzie napisalem ze nie doceniam zaslug Emila..?mam zastrzezenia do jego mentalnej postawy jako zawodnika Polonii Bydgoszcz...(ktoś wczesniej o tym pisal i wspominal o zachowaniu np. Holdera, kiedy podczas kontuzji wspierał swoich w parkingu swoją obecnościa i zagrzewal do lepszej jazdy),
a Ciebie takich nieprzyzwoitych słów rodzice nauczyli czy duzo stron w internecie oglądasz i zapamiętujesz??
poza tym skończ z tym haslem kibic sukcesu...kibic poza kibicowaniem i wiarą w swoja druzynę ma oczy i widzi co sie dzieje - ma prawo komentowac wyniki swojej druzyny,a ty za to robisz zdjecia i bawisz sie w felietoniste-amatora, dobra rada skończ z tym, na to dziewczyny nie wyrwiesz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2010”