SGP Bydgoszcz 9-go października 2010

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-10-10, 08:27

kitas: na SF i w Gazecie Pomorskiej... zrobił sobie Gollob ze mną zdjęcie i wszędzie to teraz publikują ;)... a robić to swoją drogą, zrobione co być zrobione miało :)

ps. Tomek Gollob Tomek!!! :D
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Zoom82
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Zoom82 » 2010-10-10, 16:51

Fotki z SGP Polski w Bydgoszczy znajdziecie
TUTAJ
Zapraszam do oglądania i komentowania.

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-10-10, 18:50

A tak wygląda Golloba medal :)

Obrazek

Więcej zdjęć w dzienniku www.speedway.info.pl
A wkrótce pewnie na mojej stronce, ale to trochę potrwa bo muszę się wyspać :P

Tomasz Gollob:

"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-10-11, 11:57

FIM Final Speedway Grand Prix w obiektywie - cz II - Trening - 08.10.2010

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)

Galeria z zawodow - wieczorem.
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-10-11, 20:32

same foty a wasze opinie? jak tam trybuny dostawiane i ogólnie organizacja GP
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-10-11, 22:27

pepe pisze:same foty a wasze opinie? jak tam trybuny dostawiane i ogólnie organizacja GP

Co do trybun to nie wiem, bo akurat tam nie siedziałem. Ale po fotkach widać że stamtąd był dobry widok i w sumie nie słyszałem by ktoś narzekał.
Co do Grand Prix...
Według mnie obsada finału świadczy o poziomie sobotniego turnieju (choć mimo wszystko Kołodziej z całej stawki zrobił największe wrażenie). Innym słowem zawody, jak zawody. Jak dla mnie to całość ratował moment koronacji Tomasza bo tak ogólnie to większość ludzi chyba tylko na to przyjechało. Nie wiem czemu, ale ja odnoszę wrażenie iż bydgoskie zawody już nieco się przejadły, choć wpływ na to miało kilka czynników:
-Gollob zapewnił sobie złoto już przed Bydgoszczą, więc przyjechał tylko się pościgać
-niestety kontuzja uniemożliwiła mu jazdę przez całe zawody, co też inaczej się ogląda GP bez Tomka
-walka o srebro: z dużej chmury, mały deszcz. Dla Crumpa który w tym roku zdobywał już 10 medal z rzędu to tak naprawdę mu zwisało jakiego koloru zdobędzie bo mając tyle medali, liczy się tylko tytuł mistrzowski. Więc sprawa wicemistrza wyjaśniła się, tak samo jak złoto, już w Terenzano. Zresztą Jason i Jarek solidarnie pojechali słabo więc emocje szybko się skończyły i tylko pozostało czekać na dekorację.

Te Grand Prix bardzo przypominały zeszłoroczne. Też była wielka dyskusja czy Gollob odrobi stratę do Crumpa i oczywiście Emil walczący jeszcze o srebro, zacierało się ręce na pojedynek Gollob vs Emil itd. I wszystko szybciutko się skończyło, tak jak teraz.
Myślę że nawet dobrze iż GP znika z Bydgoszczy na jakiś czas. A jeśli do nas wróci, to już koniecznie na przebudowanym stadionie. Inaczej ani rusz :P

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-10-11, 22:40

ja sie wrecz ciesze, ze nie bedziemy mieli GP! 3 pozytywy z tego GP:
Tomek zloto
Jarek srebro
dostawione trybuny.

reszta jak co roku... jezeli Bydgoszcz ma byc promowana przez GP na tym stadionie to ja wole, zeby obockrajowcy jezdzili na zete i ogladali lekkoatletyke.
stadion przepelniony, przepychanki, na..bani ludzie ze az zal, ochorna nie wie co robi; 3 h przed otwarciem bram nie wiadomo czy na B wejdzie sie od strony kortow, a jak sie pytalem "glownego" ochroniarza to rozkladal rece mowiac, ze nie wie bo nie byl na odprawie... nosz kur...

troszku chaotycznie pisze, bo mam malo czasu, ale bylem kolejny raz zniesmaczony.

btw. samo widowisko slabe. mijanek jak na lekarstwo. jedna niespodzianka :twisted: Pepe :D:D:D
no i program bez wydrukowanego finalu... jeszcze pewnie mozna pisac wiele, ale nie warto.

branoc.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-10-11, 22:57

FIM Final Speedway Grand Prix w obiektywie - Bydgoszcz 09.10.2010 - cz III - Zawody

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2010-10-11, 23:23

Zoom . Lawrence Marmar mam dla was propozycje moze zaloscie specjalny watek "Fotki z Zawodow zuzlowych" :?: :roll:
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-10-11, 23:47

W przyszlym roku pomyslimy - ten sezon na razie sie skonczyl...

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-10-12, 12:02

Co do trybun które zostały dostawione niestety miałem "przyjemność"wraz z ojcem kibicować z trybuny H i wywaliliśmy 400 złotych w błoto niby nie musiałem przychodzić na stadion kilka godzin przed zawodami i miejsce wygodne ale widoczność była fatalna trybuna główna zasłaniała cały pierwszy łuk nie wiem co za idiota podstawił trubyny w taki sposób.

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-10-12, 12:09

No właśnie już przed zawodami słyszałem głosy, że trybuny dodatkowe są generalnie super... za wyjątkiem tej obok trybuny głównej, bo tam z góry 1 łuku się nie zobaczy... W zasadzie potwierdzasz, że tak było. Rozmawiałem jednak też z kilkoma osobami, które były (zwiedzić albo siedziały) na trybunkach dostawionych na prostej. Generalna ich opinia - ŚWIETNIE. Czyli pomijając wtopę z trybuną H, reszta chyba była dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2010-10-12, 12:46

cropp pisze: nie wiem co za idiota podstawił trubyny w taki sposób.

Lecz tez co za idioci kupowali tam bilety. Odrazu na logike bylo to do przewidzenia .Wystarczyloby tylko przez sek. zastanowic sie kupujac bilet na sektor H.Rozumiem kogos kto 1szy raz by byl na zulu. Nie od dzis wiadomo ze 2 luk nie jest lubiany a szczegolnie kolo trybuny..Troche ci wspolczuje bo wydales 400 pln a ja tylko 130 i to na 3 dni przed wystarzylo troche poczekac i poszperac na SB , Allegro, Forum tutejsze
Obrazek

www.hattrick.org

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Żabka
kolarz szosowy

Postautor: Żabka » 2010-10-12, 13:10

SCOOTER a ja miałam bilet na sektor G ,rząd 14 i widoczność była rewelacyjna ....2 łuk okazał się całkiem git!,-jak juz Audiofil go zachwalał....to widoczność była całkiem niczego sobie.
:D

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-10-14, 13:03 przez Żabka, łącznie zmieniany 2 razy.
Do wszystkiego, co czynisz potrzeba ci odwagi. By nakreślić kurs działania i zrealizować go do końca, potrzeba Ci odwagi żołnierza. Również czas pokoju posiada swe zwycięstwa, ale mogą ich zakosztować tylko ludzie odważni

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-10-12, 13:16

Nie tylko trybuna H była do bani... ta na prostej za słupem też niezbyt mądra...

ps. Koniki przed GP sprzedawały bilety po 110-120 ;), a można było też kupić za 100 PLN, oczywiście na B

Tomasz Gollob:

Rahueme
turysta rowerowy

Postautor: Rahueme » 2010-10-12, 13:30

A po 1 serii to juz po 40-50 chodziły :)

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa

Postautor: inzynier » 2010-10-12, 20:50

Ptaszek pisze: ochorna nie wie co robi; 3 h przed otwarciem bram nie wiadomo czy na B wejdzie sie od strony kortow, a jak sie pytalem "glownego" ochroniarza to rozkladal rece mowiac, ze nie wie bo nie byl na odprawie... nosz kur...

U mnie była zgoła inna sytuacja, nie szukalem żadnego głównego ochroniarza... Skoro ów główny ochroniarz powiedział Tobie, że nie był na odprawie to mogleś zapytać tych ochroniarzy, co stali przy bramkach od strony kortów...

Ja tak właśnie zrobiłem, zarówno przy bramce pierwszej i tej drugiej przy kortach, przy każdej z nich około godz.14:30 otrzymałem potwierdzenie, że tędy dostanę się na sektor B, gdyż brama dzieląca oba sektory będzie otwarta.
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2010-10-13, 12:26

Żabka pisze:SCOOTER a ja miałam bilet na sektor G ,rząd 14 i widoczność była rewelacyjna ....
:D

Chwalisz sie czy sie żallisz :twisted:
Obrazek

www.hattrick.org

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-10-13, 12:30

jak sie pytalem "szarych" ochroniarzy to mowili, ze bedzie tak jak rok wczesniej czyli wiejscia od strony kortow nie bedzie.
Inni ochroniarze kolo trybuny glownej mowili, ze niby wejscie bedzie mozliwe z kazdej bramki, ale w kazdej chiwli moze sie to zmienic.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-10-13, 19:03

Nie trabia o tym media, ale Bydgoszcz w tragiczny sposob pozegnala sie po -nastu latach z Grand Prix.

W sobote na trybunach (prowizorycznych?) mial miejsce wypadek ze skutkiem smiertelnym. Kibic zmarl w szpitalu, z powodu obrazen glowy po upadku z trybun. Podobno do wypadku doszlo po jakis przepychankach.
_SCOOTER_ pisze:Skad te zrodlo ??

"inf. wlasna"
Ostatnio zmieniony 2010-10-13, 19:42 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Wróć do „Mecze i zawody 2010”