SGP Bydgoszcz 9-go października 2010

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

SGP Bydgoszcz 9-go października 2010

Postautor: Wulfik » 2010-08-11, 11:21

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA informuje, że sprzedaż biletów na FIM Bydgoszcz Speedway Grand Prix 2010 została zakończona. Wszystkie wejściówki na te zawody zostały wyprzedane.

Rewelacyjne wyniki polskich reprezentantów, którzy prowadzą w klasyfikacji generalnej cyklu sprawiły, że sprzedaż biletów na finałową rundę SGP cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż w roku ubiegłym. Kibice czarnego sportu chcąc na żywo uczestniczyć w wielkim święcie, jakim będzie ostatni turniej tegorocznego cyklu SGP, wykupili wszystkie bilety w niespełna półtora miesiąca.

Sprzedaż uruchomiona została 23 czerwca, a bilety na wszystkie miejsca numerowane zostały wyprzedane w ciągu trzech dni. Na chwilę obecną wyprzedane zostały także wszystkie wejściówki na miejsca nienumerowane.

Informujemy, że żadna dodatkowa pula wejściówek nie pojawi się już w sprzedaży. Klub oczekuje w tej chwili na potwierdzenie realizacji pozostałych do zrealizowania transakcji. W przypadku pojawienia się zwrotów biletów zostaną one przeznaczone dla kibiców, którzy złożyli zamówienia drogą mailową w ubiegłym tygodniu i zostali wpisani na listę rezerwową.

źródło: polonia.bydgoszcz.pl
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

CALIFORNIUM
rower treningowy

Postautor: CALIFORNIUM » 2010-08-11, 21:00

Super informacja :evil:

Kolejny popis naszego klubu, brak informacji w trakcie sprzedaży biletów o tempie rozchodzenia się wejściówek spowodował że masa ludzi odkładała zakup na okres późniejszy (wiadomo są wakacje) a tu jedna informacja na koniec sprzedaży biletów i to jaka :evil: Myślę że masa kibiców z naszego regionu jest nieźle w......na !!!!

Ciekawe ile biletów zostało sprzedane ? tej informacji nikt nie podał !

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-11, 21:29

Słucham ??? To bilety w kasach już były sprzedawane ?? Z tego co mi było wiadomo to tylko w internecie jakaś tam liczba była do sprzedania... :| znowu mam się martwić czy pójdę albo nie.. :cry:
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-08-11, 21:46

Szczerze mówiąc, to nie wiem czemu się dziwicie... była informacja o rozpoczęciu sprzedaży internetowej, było wiadomo, że przy obecnych wynikach naszych bilety się szybko rozejdą... było wiadomo, że trzeba się spieszyć... a teraz okazuje się, że to klub jest zły bo komuś nie udało się kupić biletów?
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-08-12, 06:26

Święte słowa Marmar - sprzedaż biletów na SGP była ogłoszona chyba już jakoś tak w maju... był cały czerwiec, cały lipiec, początek sierpnia, by się chociaż ZAINTERESOWAĆ!!! Ale nie... zawsze przecież można było kupić nawet w dniu zawodów, to teraz też tak być musi... Zeszłoroczne doświadczenia widać nikogo niczego nie nauczyły... A teraz najlepiej zacząć marudzić, że ojejejej... jaki ten klub jest BE... bo przecież ja wyjechałem na wakacje, a jak wróciłem to biletów już nie ma... :x Ja sam bym się też prawie w konia zrobił, bo zapytałem o bilety dopiero w zeszłą środę (04.08 ) jak dopełniałem formalności związane z imprezką po 10 biegu meczu z Włókniarzem. I miałem szczęście, bo bilety były jeszcze dostępne, zarezerwowałem, później przyjechałem z gotówką i opłaciłem, a teraz czekam na sygnał, że są do odebrania. Gdybym jednak tego nie dopilnował, to na pewno nie wyzywałbym na klub, ale miał pretensje do siebie, że dałem d... i zawczasu o SWÓJ interes nie zadbałem...

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-08-12, 07:22

Bilety można było kupować od 23-go czerwca. Informacja, że bilety się kończą była podana przez klub 4-go sierpnia. Sama dopiero po tej informacji poszłam zarezerwować i zapłacić za bilet. Do tej pory w Bydgoszczy byliśmy przyzwyczajeni, że jak się przyjdzie w dniu zawodów to bilety będą. W tym roku można było się spodziewać bardzo dużego zaintereasowania bo: nasi dobrze jadą, jest to ostatnie GP, Tomek Gollob może zostać po raz pierwszy mistrzem świata, a jak tak się stanie to będzie to wielkie święto dla nas Polaków, Bydgoszczan i nikt nie chciałby przegapić takiego momentu.
Jak komuś zależy to powinien się sam zainteresować sprawą. Na stronie klubowej cały czas był specjalny dział gdzie można było zarezerwować bilet. W gazetach też nie raz wspominano, że wejściówki się dobrze rozchodzą co dla nas powinno być informacją, że trzeba się spieszyć.
Na miejscu spóźnialskich bym nie marudziła tylko śmigała do klubowej kasy i próbowała jakoś załatwić chociażby wpisanie na listę rezerwową. Pewnie kilka zwrotów biletów będzie więc kto wie może się jeszcze załapiecie ale to trzeba działać!
Obrazek

CALIFORNIUM
rower treningowy

Postautor: CALIFORNIUM » 2010-08-12, 07:46

O ile informacja o sprzedaży biletów była taka doskonała !

To proszę o informację ile tych biletów zostało sprzedane ?

Nadmienię że przy przedsprzedaży biletów na GP w Toruniu informacja była na bieżąco (łącznie z liczbą sprzedanych i do sprzedania)

O ile ktoś ma do sprzedania 6 szt biletów na sektor B,
chętnie odkupię CENA NIE MA ZNACZENIA !!!!!

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-08-12, 09:33

Nie wiem ile biletów było przygotowanych na to GP bo nasz stadion przez ławki ma różną pojemność. Dlatego w Toruniu tego problemu nie było bo 1 krzesełko=1 bilet.

A czemu informacji nie było? Hmm trzeba zapytać jedynego speca od przygotowywania takich imprez - pana Tillingera ;)
Obrazek

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-08-12, 11:51

We wtorek zapisałem się na listę rezerwową i prawdopodobnie byłem 28 w kolejce. Mam czekać na telefon ale podobno jest duża szansa, że jeszcze się załapie. Faktem jest, że nie trzeba było całej puli biletów wrzucać na sprzedaż internetową. Mogę się założyć, że wiele osób nawet o tym nie wiedziała tak to było pięknie zorganizowane! Należało zostawić ze 2-3 tysiące wejściówek i sprzedawać je w kasach no ale po co....

Jestem ciekaw czy będzie tak jak zwykle " Sprzedano 16-17 tysięcy biletów" a na stadionie grubo ponad 20.000 wiary :) Cała Bydgoszcz...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2010-08-12, 15:43

Bilety były sprzedawane też w kasie klubowej ...

Co do ilości ludzi na stadionie - tutaj klub jest odpowiedzialny tylko częściowo ... za "nadwyżki" proponuję podziękować skorym do dodatkowego lewego zarobku bramkarzom ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-08-12, 19:38

Kabat pisze:Zeszłoroczne doświadczenia widać nikogo niczego nie nauczyły...

Nie tylko zeszloroczne, ale i powtarzaja sie bledy (zaniedbania) z lutego-marca gdzie wiele osob obudzilo sie z haslem "jak to, juz nie ma karnetow?" :wink:
Należało zostawić ze 2-3 tysiące wejściówek i sprzedawać je w kasach no ale po co....

I wszystko wykupila by grupa "kibicow" z czarnego BMW jak przy ktoryms GP (chyba zeszlorocznym) za tillingera? :wink:
_

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-08-12, 19:59

Kilka lat temu to w dniu zawodów można było spokojnie kupić jeszcze bilety. Nie trzeba było całą pulę dawać na sprzedaż internetową. Wystarczyło tylko pomyśleć, że nie każdy o tym wie/wiedział i przeznaczyć 2-3 tysiące do sprzedaży np. tydzień przed turniejem i odpowiednio to nagłośnić w gazetach czy zbliżeniach(TV), że to ostatnia pula i chętni jak najszybciej mają kupować bo najprawdopodobniej przed samymi zawodami biletu już się nie dostanie.

Przemas, przecież teraz też pewnie ludziska zamawiali po "X" biletów aby opchnąć dużo drożej przed zawodami. Niestety takich sytuacji się nie uniknie, chyba, że ustalą maksymalną liczbę wejściówek dla 1 osoby(np.5). W zeszłym roku pod koniec tak było ale jednak chyba się nie sprawdziło :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-12, 20:24

Kupię jeden bilet na B ! Cena nie gra roli :wink: Pisać na PW!!!
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-08-12, 22:18

No i właśnie teraz też tak było, że jedna osoba mogła max 5 biletów kupić. Ale na moje to i tak nie rozwiązuje sprawy ... ale to teraz nie istotne.

Uważam, że na pewno mogłoby być więcej informacji co, gdzie, kiedy, za ile itd. to fakt. Możecie podziękować osobie odpowiedzialnej za organizację GP panu Leszkowi T.
A z drugiej strony to 18-20 tys. osób wiedziało co ma zrobić aby mieć bilet ;-)
Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-08-12, 23:02

Ja bilet kupiłem 10 godzin po rozpoczęciu sprzedaży, wtedy byłem wściekły bo nie powiedzieli o tym chociaż dzień wcześniej... no ale cóż trudno się mówi i się siedzi w trochę gorszym miejscu na A.

PS. Kuzyn miał kupić bilet i się zgapił i nie kupił, jakby ktoś miał jeden zbędny na B to pisać na PW

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-08-13, 07:34

kto chciał i pomyślał ten bilet ma :wink:. Póltora miesiaca temu mysle czas sie zainteresować biletami melduje sie w klubie i wiem :P ze bedę jednym z pierwszych to wybiore sobie miejsce 8) .Hmm mówie poprosze na A tak zaraz za tymi krzesełkami czerwonymi , u góry :P no co jak szalec to szaleć. udało mi sie kupic 3 rząd od parkingu 8) , takie branie bilety juz wtedy miały .
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-08-13, 10:38

to nie lepiej było kupić bilet na B? lepsze miejsce masz bo tam to za bardzo nic nie widać. Wolałbym byc trochę wcześniej i mieć lepszy widok na zawody niż wcześnie a do dupy. Ja ju zz 3 lata nie byłem na GP ale zawsze jak byłem to max 3 godziny przed zawodami i zawsze dobre miejsce miałem
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-08-13, 10:46

To niewiem gdzie byłeś na tym GP :P Ja na każdym na jakim byłem czatowałem minimu 6 godzin przed otwarciem i miałem miejsca powiedzmy ok :P
Obrazek

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-08-13, 11:02

z 6 lat siedziałem na b ale po ostatnim gp odechciało mi sie, moze i atmosferka lepsza ale jak na początku miałem miejsce to jak zaczeły sie zawody nagle okazało sie ze moje miejsce wcieło :wink: .Jeśli mam byc z 5-6 godzin przed zawodami a potem zawody ogladac na stojąco stojąc na ławce aby cos zobaczyć to juz wole na a.
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-08-13, 17:52

Kartas pisze:Wystarczyło tylko pomyśleć, że nie każdy o tym wie/wiedział i przeznaczyć 2-3 tysiące do sprzedaży np. tydzień przed turniejem
(...)
Przemas, przecież teraz też pewnie ludziska zamawiali po "X" biletów aby opchnąć dużo drożej przed zawodami.

Niech i zamawiali po 50 :wink:. Informacja o rozpoczeciu sprzedazy byla i chyba wystarczajaco naglosniona w mediach. Klub zarobil tyle, ile by zarobil zostawiajac nawet bilety do weekendu przed GP w Bydgoszczy, ale przy tym uniknal takich sytuacji jakie byly za tillingera, gdzie tlum nie zadowolonych ktorzy nie zalapali sie na bilety wyklucal sie nie wiadomo o co w budynku klubowym.
Jakby komus zalezalo, to by nie czekal kilka tygodni, tylko odrazu kupil bilet (bylo duzo czasu), a czy skonczyly by sie 4 sierpnia, czy 7 pazdziernika to zawsze znajda sie nie zadowoleni ze biletu nie maja. Pozostaje wyciagnac wnioski na przyszlosc i szybciej podejmowac decyzje. W takiej sytuacji jak teraz, wiadomo bylo ze latwiej bedzie pozdybc sie biletu (nawet z zyskiem), gdyby komus cos wypadlo i nie mogl na GP isc, niz zalapac sie na wejsciowke w ostatniej chwili.
_

Wróć do „Mecze i zawody 2010”