11.07.10 Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2010-07-11, 20:59

Trochę absurd gdyby Włókniarz miał wywieźć z Bydgoszczy bonusa, a my mielibyśmy wygrać mecz - to w ogóle regulaminowo możliwe?

Walasek, Lindback i Kościecha muszą w końcu pokazać, że Polonie mają w sercu, a nie w kieszeni. Trzeba ich do tego zmotywować. Niezwykle ważny mecz czeka nas w piątek z Falubazem i w niedzielę w Tarnowie. Musimy w tych meczach zdobyć co najmniej 2, a najlepiej 3 punkty.

Moje wyliczanki wyglądają tak:

5. Falubaz 9
6. Unia Tarnów 7
7. Włókniarz 6
8. Polonia 5

Falubaz:
16.07 Polonia - Falubaz 2:1
18.07 Włókniarz - Falubaz 2:1
1.08 Falubaz - Unia Tarnów 2:1

Włókniarz:
18.07 Włókniarz - Falubaz 2:1
1.08 Polonia - Włókniarz 3:0

Polonia:
16.07 Polonia - Falubaz 2:1
18.07 Unia Tarnów - Polonia 2:1
1.08 Polonia - Włókniarz 3:0

Unia Tarnów:
12.07 Unia Tarnów - Apator 0:3
18.07 Unia Tarnów - Polonia 2:1
1.08 Falubaz - Unia Tarnów 2:1

5. Falubaz 13
6. Polonia 11
7. Unia Tarnów 10
8. Włókniarz 8

To oczywiście wariant optymistyczny. :) Nikt nie zabroni mi wierzyć w ukochany klub.

(P)ozdro
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-11, 21:08

Wrocilismy na ostatnie miejsce w tabeli...

Mecz o "szostke" jedziemy w Tarnowie. Bedzie to najwieksza szansa na wyjazdowe zwyciestwo, a jednoczesnie jubileusz 1300 dni od ostatniego zwyciestwa w ZG 2007 :wink:. Jaki wynik bedziemy potrzebowali, to okaze sie po piatkowym meczu z Falubazem.

Tor dzisiaj wyraznie zmieniony w porownaniu z ostatnimi meczami. Ciekawe ktory z zawodnikow podpisze sie pod tym, ze wlasnie takie nawierzchni oczekiwal?

Ladnie pojechal tradycyjnie juz Giza, ktoremu widac nie robi roznicy na jakim torze jezdzi i kto by sie spodziewal, ze to wlasnie on i Szymon Wozniak beda pokazywac "liderom" ze jak sie chce, to mozna walczyc i punktowac na kazdym torze przygotowanym w Bydgoszczy :roll:

Walasek jakis nie wyrazny. Czy to beton, czy przyczepny to nie bardzo widac roznice w jego wykonaniu. Przecietnie dzis i ostatnio rowniez, a w dodatku przejal w Bydgoszczy jakis "syndrom Siopka", bo o ile Siopek po kazdym probnym starcie przed swoim biegiem wracal pod parking i cos poprawial, to Walasek zawsze przy pierwszym biegu (i nie tylko) i probnym starcie wraca pod parking i... zmienia motor :P. Dziwne te czary w jego wykonaniu, ale na wynik jakos sie to nie przeklada. Jak na lidera ktorym mial byc, to "wystrzelal" sie trojkami w pierwszym meczu w Czewie i jak sam pozniej mowil "dwojki" w zupelnosci mu wystarcza. Szkoda tylko ze nawet o te dwojki trudno mu idzie.

Bardzo dobra postawa Jonssona dzis. W czwartym biegu pilotowal chyba Wozniaka i udalo sie przewiezc na 5:1 samego Golloba. Pozniej tez ladnie wyszedl z Walaskiem na 5:1, ale nie wyszlo bo jechal Grzes :P

Kostkowi mecz nie wyszedl juz chyba czwarty z rzedu, ale nad nim sie pastwic nie bede bo poczatek sezonu mial udany gdy "parasol ochronny" wisial nad Giza. Teraz sie zamienili rolami :P. Nie on mial byc z reszta liderem, a liderzy nadal jada w kratke i to glownie ich jazda odbija sie na wyniku.

Toninho pozostaje bez komentarza. Podobno kupil ostatnio 2 nowe silniki, ale jak je ustawil to tylko on sam wie bo tez w dwoch ostatnich meczach nie apunktowal specjalnie na dwoch roznych nawierzchniach.

Rezerwy taktyczne wykorzystane w pelni i co wazne od poczatku, co odrazu odbilo sie na wyniku! I co, mozna? Jak widac mozna, tylko podobno dzisiaj trener Wozniak mial wsparcie, czy nawet sam byl tlem dla prowadzacego druzyne (podobno Susi).

moRRo, tak sobie typowac to moga "eksperci" jak Plech, Szczakiel, Cegla czy szCzekanski. Poczekajmy tydzien i bedziemy madrzejsi, bo po meczu w Tarnowie tabela juz sama sie ulozy.

Bleemek pisze:Trochę absurd gdyby Włókniarz miał wywieźć z Bydgoszczy bonusa, a my mielibyśmy wygrać mecz - to w ogóle regulaminowo możliwe?

Dlatego my mamy zaliczone 2+1 za mecz z Wlokniarzem w powyzszej teorii.
Bleemek pisze:Niezwykle ważny mecz czeka nas w piątek z Falubazem i w niedzielę w Tarnowie. Musimy w tych meczach zdobyć co najmniej 2, a najlepiej 3 punkty.

Najlepiej 4, albo nawet 5 bo to tez jest w zasiegu... marzen :oops:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-07-11, 21:23

Ale co do typowań Cegły nie można mieć zastrzeżeń przeważnie zawsze prawidłowo typuje :wink: i co do wyniku Polonii też się nie mylił wytypował 42:48 i tak było :wink:
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-07-11, 21:28

moRRo pisze:Ale co do typowań Cegły nie można mieć zastrzeżeń przeważnie zawsze prawidłowo typuje :wink: i co do wyniku Polonii też się nie mylił wytypował 42:48 i tak było :wink:

Ja też się nie pomyliłem, już drugi raz z rzędu (poprzednio z Lesznem) :P Szkoda że, w naszym przypadku, bliżej trafiam wyniki niekorzystne :oops:

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-07-11, 21:53

Kto robił tor? Wyrąbkiewicz to chyba nie, na stadionie słyszałem, że Suskiewicz, ale to może tylko takie gadanie?
Kto pomagał Woźniakowi w robieniu zmian? Pierwsza zmiana w 5. wyścigu? Toć to do niego nie podobne ;)
Taśma Gizatullina i pieprzony 12 wyścig, a tak mogło być zaj***e ;)

Temu człowiekowi z tej drugiej grupy kibiców już dziękujemy (na początku był koleś w czerwonej czapce, później przyszedł właśnie ten o którym móię i później znowu wrócił w czerwonej czapce). Koleś jeszcze przed meczem, albo zaraz po rozpoczęciu zaśpiewał coś, że w Polonii nie ma miejsca dla czarnych, bo Polonia jest biała :evil:

Obsługa ogródka piwnego i punktu z piciem i kiełbaskami się nie przygotowali... zabrakło wszystkiego co było mokre 8)

Kolejny mecz, gdzie była walka - a to jest najważniejsze :!:
Nie będę komentował poszczególnych zawodników, bo kto był ten widział co się działo...

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2010-07-11, 23:05

Kartas pisze:Pepe, chyba wyraźnie napisałem, że pogubił kilka oczek więc te 8+4 jest wynikiem NIEZŁYM Tym bardziej, że walczył i widać, że taki tor mu odpowiada. Gdyby nie czekał na Szymona w 12 biegu to pewnie by wygrał z Pawlickim..a i kilka punktów zgubił na 1 łuku zaraz po starcie, które miał dobre :)

To mnie ubawiłeś! Takiej żenady, jaką odwalił dziś Walask dawno nie widziałem! Wolę Robackiego, Jacka Gollob,a albo Buczka! Czy kogoś wyprzedził poza Ruudem w ostatnim biegu za nie wiadomo którym podejściem? Akcyjka z biegu z Szymonem i Pawlickim - Walasek zawstydził Turbodymomena! Wypad z Polonii!
Walczył? Ze sobą? Z torem? Z Szymonem Woźniakiem?
Tor mu odpowiada? Dla niego najlepszy byłby tor 2 metrowej szerokości, albo z większą liczbą krawężników!
"Gdyby nie czekał na Szymona" - no tak przy jego umiejętnościach, rzeczywiście trzeba było pruć do przodu, bo jak dla kogoś"jazda parą" to "zmieszczenie sięz kolegą z pary na 2 metrach od krawężnika" to lepiej niech nigdy nie próbuje "jazdy parą".

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2010-07-11, 23:09

Czy opłacałoby się w piątek na meczu z Falubazem zrobić Z/Z-kę za Lindbacka patrząc na jego dzisiejszy wynik i przygotować taki tor jak dziś czy raczej zrobić beton i puścić Lindbacka? http://www.speedwayekstraliga.pl/zalacz ... 5_2010.pdf Za Lindbacka mogliby jechać Walasek, Gizatullin, Woźniak i Kościecha?
Siłą klubu są jego kibice

www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-07-12, 08:30

Czyżby Antonio miał jakiś uraz? Jakiś upadek? Kontuzja? Trochę nie w temacie chyba jestem? Myślałem, że wczoraj Nicki leżał i meczu nie mógł dokończyć... a może po meczu chłopaki trenowali i Lindbaeck nabawił się jakiegoś urazu? Możesz wyjaśnić o co chodzi? :roll:

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-07-12, 10:15

Juras pisze:
Kartas pisze:Pepe, chyba wyraźnie napisałem, że pogubił kilka oczek więc te 8+4 jest wynikiem NIEZŁYM Tym bardziej, że walczył i widać, że taki tor mu odpowiada. Gdyby nie czekał na Szymona w 12 biegu to pewnie by wygrał z Pawlickim..a i kilka punktów zgubił na 1 łuku zaraz po starcie, które miał dobre :)

To mnie ubawiłeś! Takiej żenady, jaką odwalił dziś Walask dawno nie widziałem!

No widzisz bo ja widziałem żenadę w wykonaniu Lindbacka i Kościechy, którzy położyli ten mecz :? Toninho to tylko jedzie wtedy kiedy tor jest równy jak stół. Nie wiem z czego to wynika boi się czegoś czy jak? Udany wyjazd miał tylko w Toruniu wszystkie inne zawala, więc wychodzi na to, że jeszcze dobrze pojedzie na tarnowskim betonie.
Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-07-12, 11:09

Kartas jakby Walasek pojechał na swoim poziomie to byśmy zremisowali mecz przynajmniej (bieg 3 zmiast 1:5 to 3:3, a 12 4:2 zamiast 3:3). Właściwie to pojechał na swoim poziomie, ale z tego tragicznego sezonu.

PS. "Na początek źle się przełożyłem, ponieważ nawierzchnia była inna niż na treningu." - G. Walasek jest świetny :lol:

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-07-12, 13:29

Spotkanie bardzo specyficzne, ale to chyba głównie ze względu na temperaturę. Piknik w najlepszym wydaniu. Od samego początku do końca budka z napojami na prostej miała branie jak nigdy przedtem. Pozdrowienia dla pań tam pracujących, które o dziwo kojarzą ludzi kto gdzie i jak przychodzi na stadion ;)

Tuż przed początkiem zawodów Uki próbuje "zapytać" Walaska czy tor dzisiaj mu pasuje i jest taki jak na treningu. Jednak ten zdenerwowany chowa się w parkingu. Najbardziej zależy chyba na losach Polonii Szymonowi, Susiemu i Gizie. Co robi reszta by poprawić swoje marne rezultaty?
Denis korzysta z pomocy Team Sayfutdinov, natomiast Walasek, Kościecha czy AliBaba nie muszą. Bo i po co panowie?
Mistrz dwójek będzie musiał się przyzwyczaić do 1. Doskonale stronę temu wyłożył nam kolega kogo na rozkładzie ma Walasek. Sylwetka sylwetką, ale ten zawodnik zwyczajnie się męczy jeżdżąc na torze. Z trudem przychodzą mu zwycięstwa nad juniorami czy słabszymi zawodnikami innych drużyn. Bieg z Szymonem uważam, że całą winą można obarczyć za ten rezultat właśnie Grzegorza. Dzięki jego nieumiejętnej jeździe zamiast 5:1 było 3:3.
Ale co tam okularki, lansik i amerykański uśmiech od ucha do ucha. Grunt, że kasa się zgadza.
Tor zupełnie inny, czasy lepsze, a nie tak dawno mówiono, że w Bydgoszczy nie da się robić innej nawierzchni jak beton. Ot swoiste czary mary.
Kostek, Walasek i Alibaba weźcie numer do Susiego przyjedźcie na trening i ogarnijcie się chociaż na własnym torze. To co prezentują od początku sezonu to padaczka kompletna.
Andreas dziś dobre zawody, szybki na dystansie, zwracał uwagę na kolegów z zespołu. Tutaj za ten występ brawo.

Szymon po raz kolejny klasa :)

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-07-12, 15:51

Oj OJ tylko same biadolenie.To nic nie da z naszej strony.My kibice powinnismy skupic sie na dopingu,tego potrzebuje teraz nasza druzyna.Nasze wsparcie dobre slowo to na co teraz czekaja.
To sa przeciez zawodowcy oni sami najlepiej wiedza co dla nich w danym momencie jest najlepsze.

Wróć do „Mecze i zawody 2010”