11.07.10 Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-07-10, 21:33

Biały_Wojownik pisze:
Rok temu bilet 25 zł nie było tak zle.
Z tego co gadam ze znajomymi to kazdy mówi ze ta cenna jest spoko. Ze za 20-25zł by chodzili.

Wybacz, ale jaka była frekwencja zeszłym roku ??? Były bilety za 25 zł i byli Ci Twoi znajomi ??? Bo chyba nie zauważyłem. Założę się że wtedy też było drogo i mówili że jakby było 15-20 to by chodzili.
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2010-07-10, 21:45

Przepraszam, ze się czepiam, ale MAster Blaster jeśli jesteś kibicem żużla, a nie ukochanego klubu, to czemu uzależniasz przyjście na mecz od wyniku? Mijanki będą świetne - Gollob, Pedersen - warto przyjść dla świetnego żużla. Napisałeś, że nie chcesz iść za 35 zł na przegrany mecz... A jeśli jednak przychodzisz dla drużyny, a nie dyscypliny, to mógłbyś najeść się w domu i nie musaiłbyś kupować kiełbasy tylko zasiadłbyś w ławce i wspierał drużynę, albo gadał z kumplami i emocjonował się meczem.
To jednak komuś kibicujesz?
Może jestem troche chamski, ale nie lubie takiego podejścia.
Czy mecze w zeszłym roku z Unią Leszno, Falubazem czy Stalą też nie były przegrane? A okazało się, że ich nie przegraliśmy, a Davidsson z Chrzankiem decydujące biegi roztrzygali na 5:1. A mecz z Toruniem w 2007? Ktoś dawał szanse tym Szczepaniakom, Staszewskim i Siopkom, że coś zrobią? Ty natomiast próbujesz "naukowo dowieść", że ten mecz jest a priori przegrany. Tak po prostu nie jest!!!
Właściwe co to jest za postawa? Przychodzę dla dyscypliny, a nie dla klubu, na klub mam wywalone, ale żadam samych zwycięstw? Skąpie kasę na bilet, żeby wesptrzeć klub, ale jak ten klub przegrywa to nie chodzę na mecze. Koło się zamyka: im więcej meczy opuścisz i Twoi koledzy wraz z Tobą, tym w klubie mniej kasy i wszystko będzie przegrywał, a ty sie obrazisz na cały świat, na działaczy, na zawodników, na to, że żużel się kończy, a nie pomyślisz, że swoją cegiełkę do tego kryzysu dorzuciłeś taką a nie inna postawą.

Może trochę ostro napisałem ,ale chyba coś w tym jest? Musże jednak zgodzić sie z Tobą, że ceny są trochę za duże. Ja uważam ,ze na przysżły sezon powinni zejśc na wszystkie sektory o 5 zł (poza trybuną główną, bo tam i tak przyjdą i kasy na nich się sporo zarabia). Chyba te 20 zł na karte kibica przezornie wydać w styczniu czy lutym to też nie był majątek? Tak jakby jeden mecz więcej i jeszcze ile zapasu, żeby tę kasę zaoszczędzić...

Co do meczu, to el kapitano nie jest w rewelacyjnej formie ;D, ale Nickuś Pedersen też cieniuje, czyli II bieg: 5:1 Giza, Lindbaeck, Pedersen, Zagar :D :D :D
Zobaczycie - to będzie przełom!!! Chyba jednak Jacek Woźbniak i kierownictwo klubu musiało wyciągnąć jakieś wnioski - torowe, sprzętowe, psychiczne...
Boje się Pawlickiego, bo to gigant na juniorce.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-07-10, 22:41

Jutro przegramy 35:55, nie ma co się oszukiwać.

Były karnety w sprzedaży to nie kupowali, ale na cene biletów narzekali. Wprowadzili KK - narzekają, bo tylko 1 osoba na to wchodzi i kosztuje to całe 20zł (z 4-7 piw można zrezygnować). Wprowadzili minikarnety - narzekają, bo to mecze są co 4-5 dni, a jak ktoś wyjedzie to mu przepadnie. Jakby ceny biletów były 10zł niższe to też by narzekali, że mogłyby być jeszcze o 10zł niższe. Takim to nie dogodzisz :evil:

Z takimi kibicami jest jak ze wszystkimi Polakami:
- długa mroźna zima - jak ja zimy nie lubię, zimno mi itd.
- kilka dni pada deszcz, temperatura niska - zimno, pada, nie lubię takiej pogody
- upały - jak gorąco, nie lubie takiej pogody, pot mi po d*pie płynie
- szara jesień - jaka przygnębiająca pogody, nie lubię takiej...

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-07-10, 23:31

Jeśli chodzi o wynik meczu to patrząc na składy będzie jakieś 53:37 dla Gorzowa ale to jest papier i w rzeczywistości wierzę, że wygramy choćby te 46:44 lub wywalczymy remis bo każdy punkt jest dla nas ważny.

Co do cen biletów to jeśli ktoś nie zainteresował się karnetem, kartą kibica lub minikarnetem to kwota 35 złotych mocno odstrasza szczególnie w weekend przy takiej pogodzie. Lecz patrząc z drugiej strony to jest tylko 7 meczów w sezonie+ ewentualne play-offy lub baraż i jak mamy to porónywać z piłką nożna gdzie jest 19 meczów u siebie+ puchary (wiem zagalopowałem się). Powinno być taniej ale bez przesady za 10-15 złotych to na druga lige można iść. My w tym roku dużo wydaliśmy na transfery i to już przed sezonem a nie w trakcie i jakoś trzeba to odrobić.

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-07-10, 23:43

Huzar pisze:Wybacz, ale jaka była frekwencja zeszłym roku ??? Były bilety za 25 zł i byli Ci Twoi znajomi ??? Bo chyba nie zauważyłem. Założę się że wtedy też było drogo i mówili że jakby było 15-20 to by chodzili.

Byli na Polonii. Ale nie bede Ich prosc o karnety ,bilety i programy aby Tobie to udowadniać. Bo nie dla Ciebie tam chodzili.

Nikt nie narzekał na ceny. Cena byla bardzo dobra.
A Tym bardziej dla mnie ( siostry i brata którzy wchodzili za 18zł).

Nie wiem czy jest róznica jesli przyjdzie na stadion 8000-9000 ludzi za 25 zł czy jak 3000-4000 za 35zł. Wieksze wpływy sa przy 8000. Ale niestety takie zagranie to troszke hazardowa gra bo nikt nie da gwaracji ze 8000 przyjdzie.

Wynik jutra mozna sie domyslać. A jak Waszym zdaniem frekwecja ? Czy Tomek Gollob przyciagnie kibiców ?
5000 przekroczy ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-11, 07:42

Biały_Wojownik pisze:A jak Waszym zdaniem frekwecja ? Czy Tomek Gollob przyciagnie kibiców ? [/b]5000 przekroczy ?

Mi sie wydaje, ze sam Gollob jakiejs duzej ilosci kibicow nie przyciagnie, w koncu przyjedzie tu nie dlugo na GP i to w duzo wazniejszym celu iz dzisiaj, wiec duzo ludzi raczej wybierze :wakacje: niz wypad na mecz ze Stala. Frekwencji mozna spodziewac sie podobnej jak na ostatnich meczach.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2010-07-11, 09:13

Juras pisze:Zobaczycie - to będzie przełom!!! Chyba jednak Jacek Woźniak i kierownictwo klubu musiało wyciągnąć jakieś wnioski - torowe, sprzętowe, psychiczne...

Masz jakieś pewne info na temat "wyciągania wniosków" przez kierownictwo bo jeżeli chodzi o tor to od kilku lat nie mogą nic w tym temacie zmienić - a może nastąpiło jakieś trzęsienie ziemi :)
Jeżeli tor na Polonii jest taki zły to dlaczego Leszno jeździło po nim jak u siebie :) ...
Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia na stadionie.
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-07-11, 10:07

Biały_Wojownik pisze:
Byli na Polonii. Ale nie bede Ich prosc o karnety ,bilety i programy aby Tobie to udowadniać. Bo nie dla Ciebie tam chodzili.

Nie bierz wszystkiego dosłownie, nie wymagam od Ciebie biletów i karnetów Twoich znajomych. Moją wcześniejszą wypowiedzią miałem na myśli że zeszłym roku kiedy bilety były tańsze frekwencja była taka sama zatem nie w tym rzecz. Ludzie zawsze powiedzą co już także pisałem "Gdyby było 5 złotych taniej to bym poszedł". Wszystko jest kwestią promocji, klub i miasto muszą pokazywać dlaczego warto wydać te 35 złotych, po prostu mówić językiem korzyści, wtedy klientowi można sprzedać wszystko.

Po prostu mamy mało wiernych kibiców, większość to takie Mastery Blastery niestety, których trzeba zachęcać, w jaki sposób ??? Nie mnie to oceniać, bo w klubie podobno są specjaliści od tego, choć nie mówię że mają proste zadanie, uważam jedynie że to wcale nie jest kwestia cen biletów.
Obrazek

Master Blaster
rower treningowy

Postautor: Master Blaster » 2010-07-11, 12:13

Juras nie szkodzi zaraz Ci wyjaśnię.
Po pierwsze moim priorytetem jest inna dyscyplina sportowa i tam jestem na wszystkich meczach u siebie, również na sporej liczbie wyjazdów.

Po drugie kibicem żużla jestem, co nie zmienia faktu, że interesuje mnie jedynie wynik Polonii. Pisząc o ludziach lubiących ten sport miałem na myśli ludzi, którzy lubią, po prostu lubią żużel i także klub Polonia Bydgoszcz. Bo jeśli klub kochasz to starasz się jeździć na wyjazdy, dopingować, każdy ma swój sposób na okazywanie "tej miłości". Ja mówię o reszcie kibiców.

Mówisz najeść się w domu, a na meczu pogadać z kumplami. Ciekawe z kim jak za taką kasę nikt nie chce iść? Sam ze sobą jeszcze nie rozmawiam uwierz mi.
Czemu zakładam porażkę? Po prostu w sporcie potrzebny jest realizm, ewentualnie umiarkowany optymizm. Przecież ja bardzo bym chciał żebyśmy wygrali, ale wydaje się to prawie niemożliwe.

Nie jestem także obrażony na cały świat, ani na nikogo innego. Jak uważam, że coś kosztuje nieproporcjonalnie za dużo co do swojej wartości to tego po prostu nie kupuję.

To będzie przełom powiadasz? Daj Bóg, żeby tak było, aczkolwiek ja uważam, że przełom może nastąpić jedynie po powrocie Emila. Teraz ten zespół jedzie bez jaj po prostu. A w meczach, które wymieniłeś, mieliśmy zespół, który chciał walczyć, teraz tej chęci nie ma.

A Huzar powiedz mi ile teraz było kibiców na meczu z Unią Leszno? 4-5 tys.? A ile było na meczu załóżmy rok temu z Wrockiem? Ok 7tys. Oprócz tego ten mecz był w Tv. Nie jest to może ogromna różnica, ale zawsze jakaś jest.

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-07-11, 12:24

Zeszłym roku mecz z Wrockiem był pierwszym, to także przyciąga ludzi po zimowej przerwie, a idąc Twoim tokiem myślenia w tym roku na pierwszym meczu było ponad 10 tyś ludzi ;) Wiem, ze zaraz napiszesz że to były derby, ale czemu akurat zawody ze Spartą porównałeś do meczu z najsilniejszym w lidze Lesznem, który był rozgrywany w środku tygodnia, w wakacje, trzeba patrzeć ogólnie że frekwencja jest porównywalna, także wybacz, nikt mi nie powie że przez ceny biletów przyszło na Leszno, czy przyjdzie dzisiaj mało ludzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-07-11, 12:28

Hej wszystkim ...Orientuje się ktoś od której są otwarte kasy??proszę o szybką odpowiedź. Dzięki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-07-11, 19:39

AJ,SZYMON,GIZA reszta nawet o wypłatę nie powinna prosić.
Walas kolejny mecz i zdobycze punktowe takie jak nasz Szymon.
Kostek, jeden mecz mu kiedyś wyszedł reszta to kilometr mułu, dzisiaj kompletne dno
Lindbaeck - standard pojedzie raz lepiej raz gorzej dzisiaj wyszło "gorzej"

Tomek tam pewnie "płakał" nad tym co sie dzieje z żużlem w Bydgoszczy...
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-07-11, 19:56

Tor dość przyczepny jak na nasze bydgoskie warunki...
Mecz fajny. Wielki plus dla Jonssona bo widać, że na betonie się męczył niemiłosiernie, Szymona za piękną jazdę i Gizy, którego chciało by się oglądać w nieskończoność Walasek też nieźle 12 pkt(z bonusami to całkiem przyzwoity wynik, walczył i pogubił kilka punktów to fakt). Lindbaeck i Kościecha zawalili mecz. Tym Panom trzeba już podziękować po sezonie!

Ps. Szkoda, że Tarnów jednak wygrał z bonusem..
Wciąż jednak jesteśmy w grze a o to kto pojedzie o utrzymanie dowiemy się po meczu w Tarnowie
Obrazek

Bazz
miniżużlowiec

Postautor: Bazz » 2010-07-11, 20:14

Trzeba sie po prostu pogodzic z faktem ze ten sezon mozemy juz spisac na straty, niestety. Jesli psim swedem wejdziemy do szostki to gladko odpadniemy z Lesznem a jesli pojedziemy o 7. miejsce to raczej wyjdziemy z tego obronna reka bo bedzie juz Emil.

Kilka rzeczy jednak cieszy, chocby to to ze Giza to na pewno zawodnik bardzo rozwojowy i trzeba go koniecznie u nas zatrzymac. Drugi pozytyw to Szymek, dla ktorego ostatnio 5 pkt w meczu to minimum, ze nie wspomne juz o dzisiejszym duzym sukcesie - wygranej z Gollobem na Sportowej. W zwiazku z tym po powrocie Emila Kostek obowiazkowo wypada ze skladu, Emil za niego na seniorke, a Szymon powinien zostac pod nr 6/14. Jonsson nareszcie cos pokazal, oby to pozytywnie na niego wplynelo, a moze bedziemy w stanie powalczyc za tydzien w Moscicach.

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-07-11, 20:27

Kartas pisze: Walasek też nieźle 12 pkt(z bonusami to całkiem przyzwoity wynik, walczył i pogubił kilka punktów to fakt).

D. Ruud, T. Gapiński, G. Walasek, R. Kościecha
N. Pedersen, A. Jonsson, G. Walasek, M. Zagar
D. Gizatullin, G. Walasek, T. Gapiński, D. Ruud
T. Gollob, D. Gizatullin, G. Walasek, P. Pawlicki
P.Pawlicki, Walasek, Sz.Woźniak,
T. Gollob, A. Jonsson, G. Walasek, D. Ruud

G. Walasek (1,1*,2*,1*,2,1*) 8+4

No normalnie wynik BARDZO PRZYZWOITY
w 6 startach 4razy 3 miejsca normalnie super ,same ręce składają się do oklasków.I to miał być jeden z liderów.Zawodzi niesamowicie.
Kartas chyba słońce w czoło za bardzo przygrzało, normalnie jest super Walasek bardzo przyzwoicie .Mecz taki super że przegraliśmy.
Jakie 12 pkt ? 8 punktów zdobył a te 4 bonusy to są śmieszne, do wyniku nie są dorzucane więc każdy w tyłku je ma.
Ostatnio zmieniony 2010-07-11, 20:31 przez pepe, łącznie zmieniany 1 raz.
19[P]20

,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2010-07-11, 20:30

Czy wyjdziemy obrąnną ręką z walki o 7 miejsce? nie byłbym tego aż taki pewien, nawet jak wróci Emil, niewiadomo jaką będzie miał formę po tej kontuzji.
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-07-11, 20:37

Pepe, chyba wyraźnie napisałem, że pogubił kilka oczek więc te 8+4 jest wynikiem NIEZŁYM Tym bardziej, że walczył i widać, że taki tor mu odpowiada. Gdyby nie czekał na Szymona w 12 biegu to pewnie by wygrał z Pawlickim..a i kilka punktów zgubił na 1 łuku zaraz po starcie, które miał dobre :)
Obrazek

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-07-11, 20:39

Coś mi się wydaje że baraże będą z Częstochową.. Mimo wszystko gratki dla Jonssona, Gizy i Woźniaka.. reszta się chowa.. Widać skutki pomocy teamu Emila dla Gizy ;) dlaczego inni z tego nie skorzystają chociażby Kostek czy Toninho...Emil wróci to jedynie utrzymamy się w lidze i to by było na tyle raczej w tym sezonie..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-07-11, 20:40

Kartas pisze:Szkoda, że Tarnów jednak wygrał z bonusem..
Wciąż jednak jesteśmy w grze a o to kto pojedzie o utrzymanie dowiemy się po meczu w Tarnowie

Na chwilę obecną to ciężko jest sobie wyobrazić Tarnów w barażach zamiast nas :oops:

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-07-11, 20:45

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... -na-play-/

Unia Leszno (9 punktów):
Betard Wrocław (dom) - (2+1)
Unibax Toruń (wyjazd) - (2+1)
Stal Gorzów (d) - (2+1)

Stal Gorzów (6 punktów):
Polonia Bydgoszcz (w) - (2+1)
Betard WTS Wrocław (d) - (2+1)