04.07.2010 Apator-POLONIA

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-07-04, 21:46

Z tego co mi wiadomo to Walasek ma kotrakt na dwa sezony.

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-07-04, 23:11

Szkoda, że nie zależy :D Ja traktuje zawodników wedle celu dla jakiego zostali zakontraktowani.

Walasek- miałbyć liderem drużyny, walczakiem zdobywającym ponad 10 punktów na mecz a co mamy klape wozi z 3-4 punkty wywalczone na koledze z pary a nie rywalu a na dodatek do kamery zaciesza, że jest dobrze i jemu te dwójki wystarczą.

Kościecha- wiedziałem, że został kupiony na drugą linię ale druga linia to 5-6 punktów w meczu a nie 0 w dodatku na łatwych torach Wrocław, Gorzów, Toruń

Lindbaeck- zeszły sezon bardzo nierówny w tym miałem nadzieję, że się ustabilizuje i chyba od meczu z Wrockiem u nas tak się dzieje tak trzymaj Antonio

Giza- przyznam, że nie znałem jego wcześniej, dla mnie wpisywanie jemu 1-2 punktów przed meczem nie jest dziwne bo to jego pierwszy sezon w ekstralidze a tutaj niespodzianka u siebie jedzie dobrze, zdobywa punkty ale na rywalach a na dodatek walczy zamiast jechać cztery okrążenia po małej i się dziwić, że reszta go mija jak chłopca pod płotem

Punkty Walaska wozi Antonio a Kostka Giza może kiedyś się razem zgrają.

Ja nie przywiązuje się do zawodników aż tak, żeby im wybaczać wyniki. Jeśli osiągneli dany poziom punktowy-swoją markę to niech go spełniają w większośći a nie wożą ogony. Jakby dzisiaj Kostek zdobył 3 pkt a Greg 7 to nie byłoby o czym mówić.

Na koniec chcę dodać, że kibicuję naszym bez wyjątku i nadal wierzę w ich powrót do formy, mamy ciekawy skład i możemy sporo namieszać w lidze- nikogo nie skreślam na podsumowanie będzie czas podczas długich ziomowych wieczorów.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2010-07-04, 23:19

Przem@s - o to chodzi, że to już nie tylko "jeden mecz" ... Wniosek po tym meczu - rozdzielić "szwagrów" i wygnać ich na parzyste numery, a jako prowadzący pary trójka obcokrajowców! Tylko czy treneiro będzie miał jaja? (bo w Toruniu co najmniej dwa razy ich zabrakło!)
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
19michu20
kolarz szosowy

Postautor: 19michu20 » 2010-07-04, 23:39

Dobrze Giza pojechał ładnie murzyn też. Tylko teraz policz facet ile razy Kostek ciągnął wynik zamiast wieszać na nim psy. A i jeszcze wygnać szwagrów na parzyste numery? Wydaje mi sie że jeśli jeżdża w parze to jeden musi jako parzysty, a konkretnie jest nim Kościecha.

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-07-05, 00:11

Ja też jestem za rozdzieleniem szwagrów, ponieważ oni się dublują, mają taki sam styl jazdy i dlatego jeśli wyjdą na prowadzenie po pierwszym łuku to dadzą radę tak dojechać. Natomiast jeśli zostaną z tyłu to już jest po biegu.

Kostek ciągnął wynik tylko u nas z Toruniem, Wrockiem i coś jeszcze szarpał w Częstochowie a reszta klapa.

Treneiro mnie załamał zamiast robić RT to on puszczał najsłabsze ogniwa zamist małe punkty zbijać. Mam nadzieję, że te małe punkty nie będą decydowały o być albo nie być w top 6.

Awatar użytkownika
19michu20
kolarz szosowy

Postautor: 19michu20 » 2010-07-05, 00:27

tiaaa a w Lesznie pewnie Lindbaeck ciągnął wynik? Ich trzeba rozdzielić zgadzam sie tyle, że Kostek potrzbuje lidera pary.

1.Lindbaeck
2. Walasek
3. Kościecha
4.Gizatulin
5.Jonsson
6.Sz Woźniak
7. Tu nie ma kandydata do powrotu Emila, jak ktoś nie ma szacunku to oczym mówimy i niech robi nawet komplety.

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-07-05, 11:46

Apator Toruń 51-39 Polonia Bydgoszcz w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-05, 17:50

Mama pisze:Wniosek po tym meczu - rozdzielić "szwagrów" i wygnać ich na parzyste numery, a jako prowadzący pary trójka obcokrajowców!

Takie wnioski tez mnie naszly jeszcze przed meczem w Toruniu :wink:. Unibax wyprobowal w tym sezonie juz 4 czy 5 zestawow par szukajac najlepszego a u nas byly moze 2. Do tego "szwagry" ktorzy na poczatku sezonu czesto ciagneli wynik, zawsze jechali razem a jednoczesnie para Toninho/AJ - Giza gubila punkty. Czemu by nie sprobowac pary AJ-Walasek, czy Toninho-Walasek? Za mocna, czy raczej trener faktycznie nie ma jaj, by pokazac komus, ze z obecna forma nadajesz sie tylko na 2 linie i to przy solidnym wsparciu prowadzacego pare.

Dziwne, ze kibice czesto widza wiecej i potrafia wyciagnac wnioski lepiej niz (kolejny) trener ktory reaguje dopiero po zmasowanych sugestiach. Moze tak bedzie rowniez w tym przypadku.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2010-07-05, 19:14

Z toruńskiego programu można wyczytać naprawdę ciekawe rzeczy:
"Szymon Woźniak - Wielka nadzieja bydgoskich kibiców na wychowanka w składzie od czasu braci Gollobów. W ciągu ostatnich 20 lat żaden z adeptów szkółki żużlowej nie przebił się na dłużej do podstawowego składu, ale syn obecnego trenera zespołu z pewnością ma na to spore szanse." :D :D :D
Nawiasem mówiąc, zawsze wszystko trzeba wyolbrzymić, żeby wyszło, że po Gollobacvh jeździlismy samą armią zaciężną.
"Klub został założony już w 1920 roku, ale sekcja motorowa została utworzona dopiero w 1945. Wtedy też Polonię przekształcono w klub resortowy pod nazwą najpierw Partyzant a potem Gwardia"
Fajnie napisać, że cały bydgoski żużel to milicja, jednak prawda jest inna, bo przekształcenie w klub resortowy to dopiero rok 1949 a pierwsze występy w lidze to 1948. Zresztą sekcja powstała w 1946. To tym bardziej mylące, że przed rokiem 1949 funkcjonowały w Bydgoszczy dwa kluby żużlowe - Polonia i właśnie milicyjny Partyzant.
"Teraz bydgoszczanie zaliczją 59 sezon w najwyższej klasie rozgrywek i względem łącznych sezonów w ekstralidze o siedem lat wyprzedza ich jedynie Unia Leszno."
To już w ogóle bzdura! Nie trzeba zaglądać do statystyk. Wystarczy powiedzieć, że Polonia jeździ w lidze dokładnie tyle ile jeździ sama liga - czyli 63 lata. Jesli z tych 63 cztery przejeździliśmy w klasie niższej, to jakim cudem Unia w najwyższej przejździła o 7 więcej od nas? Akurat w tej statystyce zdecydowanie prowadzimy!

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-05, 19:40

No prosze jakich ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec od sasiadow, Szymon Wozniak synem trenera (zupelnie jak AJ syn Pera Jonssona, tez maja to samo nazwisko) :wink:. A Darcy Ward to pewnie narzeczona Holdera, bo takie rzeczy rowniez czesto mozna wyczytac, nie koniecznie w programie zawodow :P. Prowadzaja sie razem nie tylko na GP, w dodatku jeden klub w Polsce, Angliii i chyba nawet Szwecji. To nie moze byc przypadek, skoro tak pisza i tyle zbieznosci :roll:

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-07-05, 20:23

Z Szymona jestem dumny :D , ale proszę zwrócić uwagę , że akurat w 80 pojedynku derbowym, pierwsze, historyczne :!: ligowe zwycięstwo odniósł Nasz drugi wychowanek, Mikołaj Curyło ,
Brawo :brawa: :bc_smile2:
Obrazek

Awatar użytkownika
19michu20
kolarz szosowy

Postautor: 19michu20 » 2010-07-05, 21:03

Brawo materiał na wielkiego jeźdźca. Wydaje mi się, że Mikołaj Curyło mistrz świata anno domini 2012!!! Brawo ;)

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-07-05, 21:19

na wiecej cie nie stać ?? punkty zdobył dla Polonii ,nie podoba sie nie musisz go ogladać .
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
19michu20
kolarz szosowy

Postautor: 19michu20 » 2010-07-05, 21:27

Słuchaj niech będzie nawet dobrym zawodnikiem, bo niewątpliwie ma chłopak talent porównywalny z Woźniakiem. Nie wiadomo czy poprze to tylko pracą. Ale nie boli Cię to?, bo mnie jako człowieka który od lat kilku nie opuszcza spotkań Polonii i za nią jeździ takie wyzwiska nie bawią.

bydgoszczanin
kolarz szosowy

Postautor: bydgoszczanin » 2010-07-07, 11:23

fajny wyjazd fajna oprawa. doping tez na poziomie choc moglo zawsze byc lepiej. dobrze ze zdobylismy bonusa chociaz malo brakowalo zebysmy wygrali ten meczyk. nie samowite bylo przebudzenie gizy oby tak dalej.

Wróć do „Mecze i zawody 2010”