04.07.2010 Apator-POLONIA

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-07-02, 11:16

biletów na godzine 15 wczoraj było dużo w kartonie jeszcze...
30 minut stałem przed kasą bo kobieta nie mogła sie zdecydować które miejsce wybrac na sektor A... tylko przy tym 1 okienku sprzedają na Toruń bilety, w innych jak sie zapytałem to nawet nie wiedzieli o co chodzi...
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-02, 20:03

pepe pisze:30 minut stałem przed kasą bo kobieta nie mogła sie zdecydować które miejsce wybrac na sektor A

To co ona ogladala zdjecia krzeselek, ktore jest najmniej brudne i odrapane? :twisted:

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-07-04, 10:07

Przecież wszyscy wiedza , ze w Toruniu będzie idealnie 57:33 , chyba , ze jakiś defekt , niespodziewana taśma , albo mijanka , ogólnie w Toruniu zdobędziemy dziś minimum 33 punkty 8)

Jadzkka
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: Jadzkka » 2010-07-04, 10:23

Jeśli nasi mają dobrą formę a nawet lepszą niż z Tarnowem to i więcej punktów bedzie :)
Trafił mnie amor, w sercu speedway a w żyłach metanol <3

19P20
turysta rowerowy

Postautor: 19P20 » 2010-07-04, 16:43

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-07-04, 17:01

Lindback widac ma patent na robienie backflipów na motoarenie:(

Brawo Giza:)czyzby sie przebudzil? a moze wreszcie lepszy start:)
Jechać chłopaki jest szansa pokulać Toronto:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-07-04, 17:12

nie ma szans ich pokulac Walas zlobi kraweznki ciec jeden kompletno dno razem z Kostkiem. To jest dopiero parodia widac zreszta ze cos ma chyba z koncentrcja bo wyjscia ze startow zalosne poprostu I juz 8 w plecy ale taktyki i bonus pewny jedyne pocieszenie bo szcerze mowiac nie liczylem na to kompletnie jednak widac ze pierniki az takie mocne nie sa wszyscy nas bili na wyjazdach a tu jak dla mnie szok AJ to jednak jest cipus szkoda gadac wazne ze cisnienie z leszna leci to moze ich pokulamy.

Jaki ten Wozniak porabany male punkty tez sie licza powinien dac taktyki kompletny imbecyl jak dla mnie Wozniak AUT!!!

I ktoby sie spodziewal nie ma nic innego jak Gize tylko puszczac z pierwszego pola.

Szwedy srednio nawet kiepsko. Kostek Walas kompletne dno. Giza mlodzie duzy plus. Bylby Emil mecz bysmy wygrali ale kij cieszmy sie z tego co jest.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-07-04, 18:20

Nie ma co płakać przed meczem modliłem się o bonus a tutaj mega niespodzianka. Gdyby było więcej taktycznych może nawet byśmy wygrali. Teraz nasza sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż tydzień temu zdobyliśmy 3 punkty w dwóch spotkaniach i play-off jest bardzo blisko. Jak Emil wróci to możemy liczyć na wygraną u nas z Falubazem (oprócz meczu z Częstochową) i dobry wynik w Tarnowie. Jak widać trzeba ponarzekać nawet pokrzyczeć na chłopaków żeby się zmotywowali i poprawili. Widać, że naprawdę chcą jechać lepiej i robią wszystko aby tak było.

U Walaska i Kościechy powinna się zapalić lampka ostrzegawcza bo tak pasywana jazda niczego nie daje.

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-07-04, 18:48

No i frytki... cieszyć sie mozemy z bonusa..mecz był ewidentnie do wygrania bo Apartoszczyzna jest cienka..
Co do oceny zawodników to na DUZY + młodziez i Giza, Anton ok ale znowu walnął backflipa(nie wytrzymuje cisnienia)..Jonsson średnio(za bardzo srednio)..co do SZWAGRÓW (Walas ma kryzys i to widac bo jego jazda jest mega pasywna, jak tramwaj po szynach jednym torem...a Kościecha jako rodowity Krzyzak nie zrobil krzywdy swoim byłym pracodawcom TOTALNE DNO!!!!)...Trenejro powinien robic taktyki zeby jak najwiecej wyrywac punktów bo małe punkty tez są wazne...
Mam nadzieje ze ktos cos wiecej napisze na temat tego spięcia przy parkingu miedzy AJ-Sullivan...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-07-04, 19:14

Jeśli , chodzi o Gizatulina to porostu zaczęły procentować starty szkoda , tylko ,ze z pierwszego pola :twisted: młodzież również duży plus 8 punktów plus bonus za to para Walsek-Kosciecha powinna zostać rozdzielona Jonsson , także bez szalu reasumując w pełnym składzie derby były by nasze. :D Trzeba tylko liczyć , ze trafimy na nich w play offach a wtedy

Koniec atrakcji życzymy miłych wakacji :P :P :P :P

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-04, 19:20

Swietny wystep mimo porazki :). Najwazniejszy bonus, do tego wazne punkty mlodych i Gizy ktorzy dla odmiany zbudowali wynik przy slabej jezdzie Kostka i poraz kolejny Walaska.
Wreszcie tez wynik pod 40-stke i to w tak prestizowym meczu, co pokazuje tez ze chyba juz nasi powoli oswajaja sie z nieobecnoscia Emila i ze wynik zalezy od nich. Szkoda troche koncowki, bo do polowy meczu bylismy w kontakcie, ale ktory to juz raz przegrywamy mecz w drugiej polowie.

Slaba frekwencja to juz problem Torunia, ale jesli na Derby takie puskti, to maja o czym myslec.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-07-04, 20:05

Oprawa Polonii:

Obrazek

Oprawa Apatora:

Obrazek
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2010-07-04, 20:23

Lawrence masz jeszcze zdjęcie naszego flagowiska i oprawy Krzyżaków na przentacji?

P.S. W relacji na stronie TVP można zobaczyć obydwie nasze oprawy.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-07-04, 20:26

Mam nadzieję że nasza oprawa się podobała :) Wymiary tego dzieła to 12x12 metrów :)
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-07-04, 20:40

No i mamy bonus.Male wprawdzie to pocieszenie.Dalej jest nierowno jak jedzie Giza to nie jedzie Kostek i Walas i na odwrot.Dalej jest jednak w druzynie potencjal na wygrywanie.
W tym meczu byl moment ze moglo sie wszystko wydarzyc,jednak niepotrzebne nerwy Antona spieprzyly jego start.Takze bardzo dobry start Szymona,ktory idealnie wyszedl spod tasmy,ale w relacji sedziego byl za szybki.
Na ten temat nie warto pisac bo kazdy wie w czym lezy problem.
Ogolnie mecz byl na dobrym poziomie.Dzisiaj druzyna walczyla i gdyby jeszcze Kostek no Grzegorz nieco sie postarali.Moim zdaniem widac ze cos powoli zaczyna sie ruszac,no gdyby byl jeszcze Emil ,to kto wie jak by sie to zakonczylo.

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-07-04, 20:41

Mam. Beda do obejrzenia na stronie www.pbnf.pl

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2010-07-04, 21:16

Główny antybohater meczu - Jacek Woźniak za wykorzystanie tylko jednej rezerwy taktycznej przy możliwości wykorzystania co najmniej trzech. W obu przypadkach gdy ich nie użył powinien na ławę odesłać gwiazdeczkę zielonogórską, która nie potrafiła wyciągnąć prostych wniosków z jazdy innych zawodników na torze (choćby tego ,że jazda kurczowo przy kredzie nic nie daje). Czyżby Wlasek nie śledził z parkingu przebiegu zawodów? Rafał Okoniewski bis - kolejny beznadziejny transfer! Grzesiek "tylko nie wiedź na trawę" Walasek!!! Mało mu było jeźdżenie po trawnikach w Gorzowie (miał szczęście że wtedy sędzia tego nie widział).
A Jacek Woźniak albo niech będzie SELEKCJONEREM i cienieasów wysyła pod przysznic, albo niech zmieni robotę!
Właściwe to mecz mógł się zakończyć na styku. Gdyby był Emil bardzio pradopodobne, że wywieźlibyśmy 3 punkty. Jednak pewnie wówczas Szymon grzałby ławę a święte krowy Walasek - Kościecha woziłyby ogony.
Mecz super, super atmosfera w klatce, Derby dla Polonii!!!

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-07-04, 21:24

Jeszcze jedno:

Karpik Ward`a kiedy ogladal fragmenty spotkan derbowych na telebimie [pytania konkursowe proste :-) ]

Obrazek

Galeria z meczu niebawem na www.speedway-photography.pl :-)

PS. Rzeczywiscie bieg 13 byl wypierdolczy...wiecej takich biegow. A propo akcji Sully-AJ:
Cos poszlo w biegu nie tak, Chyba Sully mial prezentsje ze AJ go zamykal za mocno na kreweznik na ktoryms wejsciu w II luk. Pobiegu cos machal niezadowolony do AJ`a. Ludzi sie dziwia. podjezdza AJ do wyjasnienia. Obaj wyciagaja rece do sibie - myslalem ze chca podziekowac lub wyjasnic sobie i zaczynaja gadac i wskazywac na siebie, po czym Sully odpycha reka kask AJ`a, ten podjezdza i w rewanzu pociagnal Sullivana za oslone szczeki w kasku i na tym sie skonczylo. Mam to wszystko w aparacie wiec potem wrzuce gdzies klatki.

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-07-04, 21:25

Rożnica to tylko 12 punktów ale myśle, że dwie dodatkowe rezerwy taktyczne nie dałyby nam zwycięstwa. Owszem można teraz na spokojnie mówić, że Anton stracił punkty na taśmie a Szymon na powtórce biegu lecz jest niemożliwością aby jeden cały zespół nie popełniał żadnych błędów na starcie lub w polu. Giza i Anton wracają do formy i z tego trzeba się cieszyć. Na obecną chwilę jeśli miałbym wybierać kogo zatrzymać w przyszłym sezonie to Lindbaeck i Gizatulli deklasują Walaska z Kościechą.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-04, 21:38

Mencel pisze:Na obecną chwilę jeśli miałbym wybierać kogo zatrzymać w przyszłym sezonie to Lindbaeck i Gizatulli deklasują Walaska z Kościechą.

Na szczescie nie od Ciebie to zalezy :roll:. Giza pojechal jeden dobry mecz, a Kostek po drugiej wpadce moze isc w odstawke... Dobrze ze dzialacze nie kieruja sie wynikami ostatniego meczu tylko postawa zawodnikow w calym sezonie.
Nie ma to jak po kazdym meczu pisac "ty jestes OK, a ty juz sie pakuj".

Wróć do „Mecze i zawody 2010”