20.06.2010 Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław godz. 19

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-20, 22:18

bilety zrobic za 15zl to pojde, z lesznem baty z zielona baty moze ewentualnie z tarnowem po ciezkim boju wygramy. to nie jest druzyna. jak jedzie walasek to nie jedzie kosciecha jak pojedzie kosciecha to nie jedzie jonsson i tak w kolko. no niestety jezeli chce sie wygrywac mecze to trzeba utrzymywac forme i miec na czym jechac...

Brawa dla Sparty Wrocław :brawa:
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-06-20, 22:29

To sobie nie idź na mecz, żal Tobie w ciężkim momencie 30 zł na klub to trudno, Twoja kasa.

Krytykować sobie możemy, nawet musimy, aby zawodniczy czuli że ich brak zaangażowania nas boli, nawet powiem więcej, pokazali żenadę !!! Jak banda juniorów (choć akurat nawet Szymek pobił ich na łeb) ale wybacz jak z takimi tekstami ktoś może nazywać się kibicem ??? Patrzmy najpierw na siebie. Tak jak napisał Coolek, jaki popyt, taka drużyna, a w takich chwilach wychodzi którzy z nas na prawdę z nią są.
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-06-20, 22:35

To ilu zawitało na Sportową 4 tysie były ?

bilety zrobic za 15zl to pojde

Inaczej nie przyciagna ludzi na stadion , ale to nie wchodzi w gre bo poszkodowani byli by nabywcy karnetów :)

Nie wiem czy brak Emila ( nie wierza w zwyciestwo) czy ceny ale co zapytam znajomych czy idzie na zuzel to nie. Zawsze chodzili a teraz sporo sobie odpusciło wieć nie dziwi mi frekwecja.

Panowie z przykroscia musze stwierdzic że po zawodnikami niestety ludzie ze stołków daja ciała. Tylko straszyc ławka potrafia, ale naprawde nie potrafia nawet trzymac bata nad druzyna a co dopiero batem strzelic. Było trzeba Pana Ryszarda "Dołka" zatrudnic na trenera moze by potrafił zbudowac druzyne która sie wspiera. Bo z tego co widze Pan Wozniak tylko patrzy w notes i cos tam kresli a na treningach jezdzi na bmxie :D Powininen zajmowac sie juniorami aby sobie krzywd nie robili.

Juz słychac niestety głosy że Pan Leszek by porzadek zrobił :)
A tymczasem co robi nowy prezes ? Tak mowił ze znalazł dużego sponsora dla Poloni ? Gdzie on jest ?

Huzar kazdy na swój sposób kocha Polonię :) i jej los lezy mu na sercu, nie zaleznie czy wyda 30 zł czy nic nie wyda.
Bo miłosci nie mozna kupic :)

Zawsze tak było sa wyniki sa kibice, pieniązki sie szanuje a za siedzenie na ławce 30zł to jednak drogo :D
Ostatnio zmieniony 2010-06-20, 22:42 przez Biały_Wojownik, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-20, 22:39

No niestety, jakie wyniki taka frekwencja, nie mozna tego tlumaczyc odwrotnie. Klub przed sezonem zapowiadal szumnie walke o poprawienie miejsca z poprzedniego sezonu, stad pewnie ceny na poziomie mistrza Falubazu, czy vice mistrza Unibaxu. Wyniki sa jakie sa, napewno nie na poziomie medalisty (nawet Falubaz jedzie lepiej po slabym poczatku), wiec nie ma co oczekiwac tlumow na stadionie. Jesli druzyna zacznie wygrywac, wtedy moze kibice zaczna przychodzic, proste. Nie wielu da 35 zł. za towar ktory jest przereklamowany i nie wart tej ceny, a tak obecnie wygladaja mecze Polonii.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-20, 22:40

Huzar pisze:To sobie nie idź na mecz, żal Tobie w ciężkim momencie 30 zł na klub to trudno, Twoja kasa.

Ja nie mam ciężkiego momentu :) Bo bym wydał każde pieniądze by tylko zobaczyć mecz Polonii ;) tylko nie idzie oglądać takiego widowiska..mam nadzieje że się podniosą po tej porażce i 1 lipca zobaczymy zwycięską Polonie.. Wrocław dziś jeździł tak jakby u siebie dziś jeździł..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-06-20, 22:45

Właśnie chodziło mi o ciężki moment dla klubu, wiadomo, każdy może kiedyś kasy nie mieć i ciężko taką osobę o to winić (to tak na marginesie żeby nikt źle nie odczytał mojego posta)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zoom82
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Zoom82 » 2010-06-20, 22:46

Fotki z meczu Bydgoszcz - Wrocław znajdziecie
TUTAJ
Zapraszam do oglądania i komentowania.
Obrazek

Zapraszamy też do współpracy z naszym portalem.

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-06-20, 22:50

Człowiek leży na antybiotykach , słucha i nie wie co się dzieje

Andreas Jonsson -panu już dziękujemy jak można na torze , na którym staruje się 7 lat nie wygrać wyścigu i ledwo raz przyjechać na drugiej pozycji :roll: Leszno to nam jeb... do 25 , chyba ,ze ktoś w końcu ta drużyną wstrząśnie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-06-20, 22:56

Jacek Woźniak (trener Polonii): Miałem takie wrażenie jakby to wrocławianie jechali na własnym torze. Wystarczy spojrzeć na zdobycze punktowe obu drużyn. Nasi rywale dysponowali po prostu bardziej wyrównanym zespołem. Przyczyną sukcesu Betardu było indywidualne wygrywanie pojedynczych wyścigów. W imieniu drużyny chciałbym przeprosić bydgoskich kibiców za naszą postawę. Po meczu spotkaliśmy się w zamkniętym gronie i doszło do pewnych ustaleń. Tor był równy dla wszystkich i to my powinniśmy wykorzystać jego atut.

Andreas Jonsson (Polonia Bydgoszcz): Jestem mocno rozczarowany swoją postawą w ostatnich dniach, ale również jazdą pozostałych kolegów. Trudno mi znaleźć przyczyny słabszej dyspozycji. Ustawienia motocykli były takie same jak podczas wcześniejszych pojedynków, ale nie zdało to egzaminu. Nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Mój sprzęt był po prostu wolny. W najbliższym czasie będę chciał diametralnie zmienić ten stan rzeczy i poszukać skutku tego problemu.

Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz): Początek mojego powrotu na tor dwa tygodnie temu nie był najszczęśliwszy. Kiedy na tor dosypano nowej nawierzchni nie mogłem trenować, a moi koledzy jeździli do woli. Do nawierzchni dopasowałem się dopiero na sobotnim treningu, co było widać podczas niedzielnego spotkania z Betardem WTS Wrocław. Jestem zadowolony ze swojego występu, bo trochę tych punktów zdobyłem. Szkoda tylko, że ten mój dobry występ jest jedynie delikatną osłodą tego zdarzenia.
Obrazek

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-06-20, 23:12

Z innej beczki, mam nadzieję, że oprawa przygotowana przez Polonia Bydgoszcz Net F@ns podobała się :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-06-21, 02:15

Przem@s pisze:
DiesVindu pisze:Co to za akcja po meczu?

Co mogla byc za akcja? Ja nie widzialem, ale z daleka slyszalem i przypomnial sie sezon 2007, gdy obralismy kurs na 1 lige przy podobnej jak dzis formie Jonssona i wynikach druzyny.

Scenariusz sprzed 3 lat dobitnie sie powtarza. Kontuzja Emila (wtedy na poczatku sezonu) i jazda AJ-a na takim samym poziomie :?

Chwila,chwila... jaka jazda Aj-a?przeciez on ponad połowe meczy "spedził w szpitalu"same kontuzje....jesli chodzi o Emila to nie przesadzajmy ze w 2007 był jakąs wielką gwiazdą,prawda jest taka ze od momentu wywalczenia IMŚ juniorów pokladano w nim spore nadzieje,bedzie dobrze
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-21, 07:15

Będzie dobrze? Przegraliśmy na własnym torze i to bardzo wysoko. Nie ma drużyny. Widzę po pierwszym meczu na sportowej Walasek dopasował się poziomem do drużyny.
Jacek Woźniak tuż przed meczem kompletnie bez wiary w zwycięstwo. Panie trenerze kopnąć w dupę jednego z drugim !!
Giza podobno nawet na silnikach Emila przegrywał na treningach. Słyszałem, że sprzętu od naszego asa nikt nie pożyczył. Trener mówił, że to i tak nie ma znaczenia, bo Emil ma inną wagę, styl jazdy itp. ...
Brak słów na amatorszczyznę, którą wczoraj zobaczyłem. Jestem zażenowany postawą Polonii. Co to w ogóle było? Nawet na własnym torze 40 pkt nie robimy z Wrocławiem? Tu przyjedzie Gorzów, Leszno, Falubaz to takie smary dostaniemy, że glowa boli. Śmiem twierdzić , że w obecnej "formie" nawet Włókniarz nam nastuka.

Andreas zmień mechaników, to co masz obecnie to dno. Chłopie zarabiasz tyle, że komplety powinieneś trzaskać. Emil dziwnie ma podobny kontrakt i dawał radę. Ty od 6 lat szukasz i szukasz. Gówna w kiblu nie znajdziesz. Kompletnie bez jaj w tym sezonie. Lans i dziewczyny. Stary ogarnij się!!

Nawet nie wiem co powiedzieć... Jestem wściekły na to co zobaczyłem.

ps. Proponuję władzom porozmawiać już z Emilem. Toruń podchody podobnież robi...

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-06-21, 07:32

Nikogo nowego teraz za naszych zawodników nie wstawimy do składu więc trzeba jechać tym co jest a jest niewiele bo tylko walczący Kostek, Woźniak, Walasek (to dopiero pierwsza wpadka) i Emil w gipsie. Postawy reszty zawodników nie ma co oceniać każdy sam widzi jak jadą. AJ na status kapitana i wysokiego wynagrodzenia nie zasługuje bo to nie pierwszy jego cienki występ. Co z tego, że nas kiedyś uratował przed spadkiem liczy się jego postawa teraz bo wspominanie dawnych czasów Poloni przypomina mi wspominanie dokonań orłów Górskiego.

Całe szczęście, że oprócz nas Falubaz i Częstochowa również przegrały bo dzięki temu mamy jeszcze minimalne szanse na uniknięcie baraży.

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-21, 07:48

Co z tego, że przegrały? Te zespoły mają szansę walczyć z innymi u siebie. My natomiast w obecnej sytuacji nie. W bezpośrednich pojedynkach plecy...

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-06-21, 08:11

Dobrze bo inaczej to już dzisiaj moglibyśmy szykować się na baraż a tak jest szansa na jego uniknięcie. Chociaż ja sam już się z wizją meczy barażowych pogodziłem tylko teraz wolałbym jechać z Częstochową o utrzymanie niż Tarnowem a napewno już nie z Falubazem. Raczej nie wygramy u siebie z Gorzowem,Lesznem nawet nie wiem czy Falubaz objedziemy bo właśnie wygrane mecze z tymi rywalami dałyby miejsce w top 6.
Ostatnio zmieniony 2010-06-21, 08:13 przez Mencel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-21, 08:12

- W imieniu drużyny chciałbym przeprosić bydgoskich kibiców za naszą postawę. Po meczu spotkaliśmy się w zamkniętym gronie i doszło do pewnych ustaleń. Tor był równy dla wszystkich i to my powinniśmy wykorzystać jego atut - tłumaczył trener Woźniak.

Ciekawe jakie to ustalenia (wspolna wersja przyczyn porazki, dla mediow :wink: ) i co z tego bedzie w przyszlosci :roll:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-21, 08:25

Mencel pisze:Dobrze bo inaczej to już dzisiaj moglibyśmy szykować się na baraż a tak jest szansa na jego uniknięcie. Chociaż ja sam już się z wizją meczy barażowych pogodziłem tylko teraz wolałbym jechać z Częstochową o utrzymanie niż Tarnowem a napewno już nie z Falubazem.

Spokojnie z Falubazem w barażach to my nie pojedziemy bo oni mimo wszystko się trochę rozkręcili i na pewno awansują do play-off. Że wczoraj przegrali wysoko u siebie z Lesznem to żaden wstyd bo jaka jest Unia, każdy widzi. A my pewnie też z nimi wtopimy.
Póki co, o uniknięcie baraży będą walczyć zespoły z Czewy, Tarnowa i Bydgoszczy. Wrocław już też odjechał, dzięki nam...

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-06-21, 08:33

AJ - wielki profesjonalista, który nie ma motorów w zapasie, jak się 3 posypią to ładnie obstawia tyły... GP i liga - gorzej się chyba nie da jeździć :evil:
Walasek - po dobrym początku zaczyna cieniować, ale na razie nie będę go oceniać
Antonio - pojechał dobrze, jak przystało na drugą linię
Kostek - piękny występ!
Woźniak - pięknie pojechał, klub mógłby zainwestować mu w motory, bo chyba nadal jest na kontrakcie nieprofesjonalnym(?)
Curyło - też by mogli mu sprawić trochę lepszy sprzęt, bo w pierwszym biegu byłoby 3:3
Z/Z - nie wiadomo co by zrobił Giza, ale nie narzekajcie, bo o 19.00 jakby okazało się że jedzie Giza, to byłyby gwizdy - sam byłbym wściekły!

Cena biletów? Mi odpowiada - 20zł bardzo tanio ;)

Kolejny raz nie podoba mi się zachowanie niektórych kibiców z okolic tego "gniazda"... jak ten stojący tam nie przeklinał (przynajmniej ja tego nie słyszałem) to koledzy na dole już tak... po tym jak jeden zaczął krzyczeć "dalej, k*** wstawać/ruszać dupy" - usiadłem i więcej się w doping nei włączyłem :roll:

Zachowanie kibiców pod parkingiem... należało im się tym gazem po ryjach :|

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-06-21, 08:35

Przem@s zgadzam sie z Twoim kazdym postem pomeczowym w tym temacie...i bardzo podoba mi sie Twoj podpis z Gryfem i zapier... !!!! Tak trzymac!!

Szczerze mowiac nie pamietam sytuacji zebym w czasie meczu w Bydgoszczy wyszedl przed biegami nominowanymi (czyli po 13 wyscigu bo kiedys nominowanych nie bylo) a chodze na zuzel prawie 30 lat...wczoraj tak sie stalo...

Zgadzam sie z poprzednimi wpisami forumowiczow...najlepszy komentarz do tego temczu to brak komentarza oraz to ze trzeba walnac piescia w stol i skopac dupe niektorym krolewiczom...
AJ wybitnie pokazuje w tym sezonie - i to nie tylko na podstawie tego jednego meczu wczoraj a wszystkich spotkan w tym sezonie(za wyjatkiem derbow z Toruniem ale to latego ze Apator jest po prostu tak slaby w tym roku) - ze nalezy go chyba przesunac do kategorii zawodnikow drugiej linii a nie liderow nie mowiac juz o kapitanach....jak kapitan moze pociagnac zespol do wygranej i podniesc w trudnym momencie skoro sam ten zespol doluje na maxa swoja postawa ?
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2010-06-21, 12:13

Myślę, że to bardzo marginalna sprawa, ale wydaje mi się, że to trochę dziwne, by zawodnik klubu, którego barwy nosicie musiał zastanawiać się ile trzeba poczekać, by bezpiecznie wyjechać ze stadionu. Wiem, że wśród Was są prawdziwi kibice Polonii i jesteście z nami, ale w trudnych sytuacjach nie zostawiajcie klubu i nas odwracając się, bądź opuszczając trybuny. To nie o to chodzi. My na pewno podniesiemy rękawicę, ale chcemy czuć Wasze wsparcie.

www.ajracing.se/

Przykre, że takie sytuacje mają miejsce i to przeważnie tylko u nas. Zresztą takich osób nie można nazywać kibicami. Na koniec dodam: JESTEŚMY Z WAMI POLONIA JESTEŚMY Z WAMI!!!
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2010”