20.06.2010 Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław godz. 19

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-13, 11:41

Rahueme pisze:Jak ktoś naprawde kibicuję drużynie to przyjdzie :wink: już o to sie nie martw.

W ostatnim czasie jakoś optymistycznie to nie wygląda...

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-06-13, 11:53

Co masz na mysli mówiąc "w ostatnim czasie" ???

Był jak na razie tylko jeden mecz na naszym torze, co chcesz oceniać ???

Jezeli nawet frekewencja nie będzie zawchycająca to tylko pokazuje ilu mieliśmy kiedyś "kibiców sukcesu". Na szczęście klub robi akcje które mają na celu przyciąganie młodych osób + trzeba doliczyć rodziców, i być może w czasem te osoby zaczną regularnie odwiedzać stadion.

Ja wierzę że nie będzie źle, może na Wrocławiu szału nie być, bo niestety po tylu porażkach przeciętny członek FC Sportowe Fakty nie weźmie pod uwagę okoliczności naszego zaszczytnego miejsca w tabeli, ale mam nadzieję że tego, co było w poprzednim sezonie już nie doświadczymy.
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Fajdel
rower treningowy

Postautor: Fajdel » 2010-06-14, 00:35

Kurcze, ja na dobre jeszcze się nie rozkręciłem sezonem i mam nadzieję że po takich upałach nie przyjdą nagle deszcze i kolejne spotkanie będzie przełożone...

Porażka w Lesznie przykra, ale czas najwyższy się podnieść i ja mam nadzieję że głód żużla przywieje na stadion jeżeli nie komplet to chociaż 10 tyś :)

A zapytam jeszcze o aspekt kibicowski :D Miała być oprawa na 90-lecie, ale wiadomo że od dwóch meczów nie ma okazji jej zaprezentować. Z tego co wywnioskowałem z wymiany zdań z forum będzie to coś fajnego :D Zaprezentujecie nareszcie za tydzień czy trzeba będzie poczekać na jakiś dogodny termin (np. końcówka sezonu w ramach uczczenia zakończonego 90-ego sezonu naszego klubu ??? Pytam, bo jeżeli wykonanie będzie jeszcze lepsze niż twarzy to jestem więcej niż ciekaw co jest przygotowane.

Może uchylicie odrobinkę tajemnicy ??? 8)

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-15, 10:47

Huzar pisze:Co masz na mysli mówiąc "w ostatnim czasie" ???

Chociażby poprzedni sezon. A tym bardziej półfinały i o 3 miejsce. Wprawdzie fuksa mieliśmy wtedy, ale jak już tam byliśmy to i tak są to mecze o dużą stawkę

Ale również mam nadzieję że będzie dobrze, może bez fajerwerków jak sam piszesz, ale na tyle iż nie będzie się czego wstydzić ;)

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-15, 11:47

Ciekaw jestem jak to bedzie,taki dlugi czas przerwy to nic dobrego.Oby jeszcze pogoda zagrala.
Wiesci z innych torow tez nie sa optymistyczne co do Antona.Chlopak ma naprawde problemy i cholernego dola.Wrocek nawet bez Bierre jest mocny.Bardzo to wszystko jest niewiadome z jaka forma nasi przystapia do tego pojedynku.

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-06-15, 11:52

Fajdel pisze:Może uchylicie odrobinkę tajemnicy ??? 8)

Nie uchylimy :) Zaparszamy w niedzielę :D Mam nadzieję że tym razem damy radę pokazać efekt naszej pracy.
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-06-15, 13:19

Możemy tylko powiedzieć, że przygotowaliśmy oprawę na 90-lecie klubu i mamy ją zamiar zaprezentować na niedzielnym meczu ... o ile go nie przełożą :P;)

bydgoszczanin
kolarz szosowy

Postautor: bydgoszczanin » 2010-06-15, 21:26

to fajnie ze bedzie wreszcie zaprezentowana oprawa na 90lat klubu. ultrasi mieli niby huczna oprawe zrobic. zbierali nawet kase po ludziach i nic nie pokazali.
nie uchylicie chociaz rabka tajemnicy co to bedzie?

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-06-16, 23:18

Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć awizowanych składów drużyn :shock: ? Do środy powinny byc zgłoszone.
Istotna niewiadoma , która jest cholernie ważna dla tego meczu, wciąż pozostaje tajemnicą. Sparta raczej nie może stosować za niego ZZ , bo Keniu nie przedstawił zwolnienia L4. A w sobotę jedzie w Toruniu GP. Cicho nawet o tym, czy mu zapłacili zaległości :?
Niestety, cienko ten mecz widzę przy aktualnej formie Antonio. Przecież On ledwo awansował w stosunkowo łatwych eliminacjach do GP w Gorican, zostawiając za sobą tylko "kelnerów".
Mamy na ten mecz "tylko" trzech w miare pewnych zawodników: Jonsson, Walasek, Kościecha. Można załozyć , że Szymek Woźniak odgryzie sie na naszym torze, jak to juz kilka razy potrafił pokazać.
Wydaje się, że kluczem do zwycięstwa i bonusa ! będzie dyspozycja dnia właśnie Antonio i Gizy, o ile nie będzie stosowanej ZZ.
Jest jeszcze jedna niewiadoma...pogoda na niedzielne popołudnie :roll: ale ja juz lepiej nic wiecej nie mówię,poczekamy na wstępne prognozy gdzieś koło piątku.
Obrazek

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-17, 00:19

To że do środy muszą być zgłoszone to nie znaczy że będą już zaraz na stronie internetowej... nie zawsze tak było.. dzisiaj (czwartek) już powinny być na pewno :wink: no pogoda ma być w granicach 20 stopni bez opadów :P
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-17, 08:38

Audiofil pisze:Sparta raczej nie może stosować za niego ZZ , bo Keniu nie przedstawił zwolnienia L4. A w sobotę jedzie w Toruniu GP. Cicho nawet o tym, czy mu zapłacili zaległości :?

Brak wiadomosci, to dobra wiadomosc? :wink: Ciekawe czy nawet gdyby Bjerre mial 9-dniowe zwolnienie to przedstawil by je w klubie? Skoro mu nie placa, to dlaczego mialby im pomagac, a klubowi przeciez byloby to na reke bo zamiast Malitowskiego jechali by lepsi zawodnicy.
Niestety, cienko ten mecz widzę przy aktualnej formie Antonio.

Podobno przymierza sie juz do Emilowego sprzetu, ale co mu innego pozostalo. Ciekawe czy bedzie u nas kolejne ZZ, bo Giza tylko raz mial okazje pokazac sie na naszym torze i zdobyl 6 pkt. (z Toruniem). Ostatnia faktycznie wazna kwestia to zestawienie par. Chyba poza para Walasek-Jonsson kazda opcja na niedziele jest mozliwa.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-06-17, 11:06

Cały czas nie widzę awizowanych składów. Gdyby trener Woźniak zastosował ZZ , to moja propozycja jest taka :

9. Lindbaeck ( skoro maszyny Emila :wink: )
10. ZZ - i tutaj wchodzi Jonsson, Walasek, Kościecha i Lindbaeck
11. Walasek
12. Kościecha
13. Jonsson
14. Woźniak
15. Adamczak lub Curyło.
Obrazek

Darkpol
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Darkpol » 2010-06-17, 19:08

Waldku awizowane składy masz w info na stronie Polonii

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-17, 19:22

Audiofil wczesniej przeczytal i zaraz bedzie pisal, ze przewidzial sklad zupelnie jak ten deszcz na ostatnim meczu :twisted:

Betard Wrocław:
1. Leon Madsen
2. Daniel Jeleniewski
3. Piotr Świderski
4. Kenneth Bjerre
5. Jason Crump
6. Patryk Malitowski

Polonia Bydgoszcz:
9. Antonio Lindbaeck
10. Denis Gizatulin
11. Grzegorz Walasek
12. Robert Kościecha
13. Andreas Jonsson
14. Szymon Woźniak

Jesli Bjerre sie nie pojawi, to ustawienie par Wrocka wydaje sie dobre dla nas. Swiderski jeszcze szuka formy po kontuzji wiec bylaby szansa troche zapunktowac na drugiej parze. Nasz trener jednak bierze pod uwage obecnosc Bjerre w niedziele.

Jak podaje strona oficjalna Polonii, jutro (piatek) o 17:30 trening punktowany z Unibaxem Torun na naszym torze. WSTEP WOLNY.
.
Ostatnio zmieniony 2010-06-17, 19:49 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-06-17, 19:32

Nasi to wygrają!
W zeszlym roku nasz sklad byl naprawde srednio-kiepski, a przegralismy u siebie jeden mecz, a dwa zremisowalismy. Wiec wiecej optymizmu :D
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-17, 20:09

W przypadku braki Emila co najwyżej jesteśmy kiepskim składem.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2010-06-17, 22:00

Nie ma co gdybac ja zawsze wierze w nasza Polonie i mysle ze teraz tez wygraja z Wrockiem
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-17, 22:50

Wygramy ale nie dużo :roll: :P
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-17, 22:52

moRRo pisze:Wygramy ale nie dużo :roll: :P

Dużo czy nie... Po prostu 3 punkty muszą być ;)

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-06-18, 07:13

hehehe...nawet awizowany skład udało mi się przewidzieć :D , no widzisz Przem@s, warto słuchac Audiofila :wink:
A tak na poważnie, to znakomita wiadomośc z tym treningiem punktowanym z Wibratorami. Będę musiał urwać się z pracy na tę jatkę sparingową :twisted: zobaczymy, jak Antonio bedzie śmigał na motorkach Emila i dodatkowo ciekaw jestem postawy Szymona.
W Apatorze zabraknie Miedzińskiego, Holdera i Andersena bo mają trening oficjalny przed GP. He, ciekawe ile ludzików przyleci na Sportową, bo Mundial w TV też o tej porze jest.
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2010”