20.06.2010 Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław godz. 19

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-06-21, 12:50

No dokładnie!
Zadowoleni z postawy naszych jeźdźców być nie musimy i po wczorajszym meczu nawet nie możemy, ale co innego niezadowolenie i zawód jaki nam sprawili, a co innego takie małpie zachowania... nie pierwszy to już raz u nas demonstrowane przez bandę nawalonych chamów!
Może należałoby rozważyć po prostu zmianę umiejscowienia "parasolek", bo widać, że wyraźnie ilość spożywanego pod nimi piwka ma negatywne odbicie w późniejszych zachowaniach części "osób". :evil:

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-21, 13:12

Czytajac wypowiedz Andreasa nie wiem co mam o tym sadzic.
Jestem w kropce.Z jednej strony ma facet racje,ale patrzac z perspektywy kibica, to ta sprawa troche inaczej wyglada.
Kibic kupuje bilet siada na trybunach i chce ogladac piekne zawody.I tak naprawde fige go obchodzi,ze ten czy tamten ma problemy ze soba czy ze sprzetem,ze tor jest twardy czy miekki.Zawodnik jest tzw.profesjonalista i powinien wiedziec o wszystkich i o wszystkim w tym temacie.
Pobiera za to wynagrodzenie, za ktore zobowiazany jest nalezycie sie do wszystkiego przygotowac,biorac wszystko za i przeciw.
Tak naprawde jest to jego praca.Jezeli tak sie ja wykonuje to co mozna o takim pracowniku powiedziec?
Zastanawiajac sie tak nad tym,co by sie stalo gdyby tak ktorys z nas zaczal postepowac w swojej pracy,co by sie w tedy stalo? Mozna by sie domyslic co. AJ mysle ma jakies problemy ale widac ze, nie tylko on.Problemy ma cala druzyna, zaczyna sie cos dziac niedobrego.Czym predzej sie to zauwazy to tym predzej sie temu zaradzi.W tym calym problemie powinni wziac udzial nie tylko kibice,ale przede wszystkim wladze klubowe,to jest ich psi obowiazek aby takie problemy rozwiazywac zwa sie tez przeciez profesjonalistami.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-21, 13:28

Mnie jakos tlumaczenie AJ-a nie przekonuje. Najpierw za dlugi tor w Lesznie, teraz nowa nawierzchnia w Bydgoszczy. Jakie bylo tlumaczenie w ZG to nie pamietam. Co z tego, ze mowi "biorę odpowiedzialność za ten wynik na siebie" ? Byl juz w klubie jeden taki co mowil podobnie i na gadaniu sie skonczylo. Slyszelismy tez ze "po drugim meczu „u siebie” świat się nie kończy" lub cos podobnego i ze z porazki trzeba wyciagnac wnioski. To wszystko juz bylo, a od samego gadania wyniki lepsze nie beda!
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-06-21, 13:41

To teraz czkawka im sie odbije przeoier... mecz co ciekawe tez glownie Aj w Czewie. Punktow brak bonus mozliwy bedzie tylko z Lwami i baraz z nimi. Widac ile Emil znaczy w tym zespole bez niego osiagniecie 40 pkt graniczy z cudem. Jezeli nie spadniemy w tym sezonie to w nastepnym napewno. Pierwsze to wypeir... trenera kompletna melepeta schemat sie powtarza poraz kolejny najlepeij lezak mu postawic w parkingu parasolka i drinka to wogole sie nie ruszy na tor.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-06-21, 14:26

Co wy chcecie od Woźniaka ten chociaż nie chodzi napierdo... :wink:. Nie trener siedzi na motorze.Uczyć to on moze juniorów ale takiego Jonssona Walaska czy Gizatulina juz nie nauczy jeździc. jedna rzecz o jaka bym sie czepiał to stan toru przygotowany pod Wrocek a nie pod nas.
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-06-21, 14:31

I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-21, 15:09

Fotki super ale ten zenujacy wynik o palpitacje serca przyprawia.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-21, 20:30

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... l-w-meczu/

"ZZ" za Emila zdobyli 7 punktów (2 porażki 1:5)...

i przygotowania Gizy poszły na marne :| w następnym meczu też jedziemy z/z jak sam Giza po meczu kibicom powiedział jak się go pytali czy pojedzie..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

grupa_ultras
rower treningowy

Postautor: grupa_ultras » 2010-06-21, 21:03

Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław

Na meczu totalna mizeria... zarówno wśród kolarzy jak i niestety kibiców. Tych na stadionie jak na lekarstwo mimo że była to dopiero 2 okazja by zobaczyć żużel na Sportowej 2 w tym roku. W młynie również zebrało się niewielu kibiców a doping był prowadzony tylko na początku. Wpływ na to miała sytuacja z czwartku gdy nasi "uzdolnieni" młodzieżowcy grali sobie na murawie w piłkę z młodzikami piłkarskiej Polonii. Zaczepki słowne i wyzywanie piłkarzy, klubu i kibiców Polonii pokazało jakie przywiązanie maja nasi młodzi żużlowcy do swojej drużyny i klubu. Słowa wypowiadane przez żużlowców niestety nie nadają się do zacytowania na forum. Jeszcze tego samego dnia odwiedzamy naszych młodzieżowców przed końcem ich treningu by sobie z nimi wyjaśnić parę spraw. Co ciekawe nasz szanowny pan trener nic złego w tym ze zawodnik bluzga na swój klub, działaczy, sympatyków, trenera i swoich kolegów nie widział twierdząc "ze to takie żarty są" oraz "no co ja mam im zrobić". Niestety winowajcy całego zamieszania na nasz widok pochowali i pozamykali się w boksach. Po tym całym zajściu jesteśmy bez dopingu i flag a na plocie przez cały mecz wisi trans: "Najpierw głupoty gadacie, później w boksach się chowacie".

Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-06-21, 21:18

^^ To już wiem, dlaczego to powiesiliście... a myślałem, że to chodziło o niewyjście z parkingu po ostatnim meczu...

Juniorzy (wszyscy?) - ŻENADA!

DiesVindu
szkółka żużlowa

Postautor: DiesVindu » 2010-06-21, 21:29

Którzy juniorzy tak się wypowiadali?

Rahueme
turysta rowerowy

Postautor: Rahueme » 2010-06-21, 21:54

Z tego co udało się dowiedzieć (powiedział nam jeden z juniorów) to był to Adamczak i jeden z zawodników którzy dopiero co zdali licencję ale nie który to nie wiem.

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-06-23, 22:07

Jakby ktoś chciał sobie obejrzeć fotki z tego meczu i powspominać :P to zapraszam

www.marmar.prv.pl

Obrazek
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Wróć do „Mecze i zawody 2010”