06.06.2010 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz, godz.19.00

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2010-06-06, 15:35

MICH@Ł pisze:Przypominam , ze w ubiegłym roku Denis Gizatulin miał 21 średnią biegowa na koniec rozgrywek , a jak wiemy przeskok o klasę rozgrywkowa wyżej jest ogromny.:twisted:

Już myślałem, że nikt o tym nie pomyślał.
MICH@Ł ma rację, po pierwsze Giza musi się zaaklimatyzować w E-lidze. Nie każdemu to przychodzi z łatwością, więc spokojnie i doczekamy się świetnych biegów z udziałem Rosjanina. Pokazał co potrafi w sparingach przedsezonowych, Kryterium a takze w meczu derbowym. Skoro jeździ na żużlu to nie może być słaby ? Dajmy mu trochę czasu i czekajmy na mecze u siebie. Denis się odnajdzie (mam taką nadzieję). Wracając do z/z to tu jest wszystko wyjaśnione:
MICH@Ł pisze:teraz w zasadniczej , chodzi o to , żeby wejść do 6

Teraz bądźmy dobrej nadzieji, że bydgoskie Gryfy przywiozą satysfakcjonujący wynik z Leszna.

Do boju Biało-Czerwona !
Do boju Polonia !
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-06-06, 16:55

Giza się rozjeździ forma przyjdzie na playoffy zobaczycie.
Daj spokój z tą kukiełką Jonasem, z jego ambicją i podejściem do zawodów może Gizie sprzęgło polerować.
Woźniak ma dobry kontakt z zawodnikami ale wg mnie on taki za spokojny jest, nie potrafi krzyknąć jak taki np. CzeCze. trener jest ważny w zespole, dobry trener z autorytetem.
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-06, 18:28

Maniasss Tobie to nie tylko to wisi...

W Lesznie tymczasem będzie ZZ :

Początek spotkania - godz. 19:00. Składy potwierdzone. Za Emila Sajfutdinowa stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

źródło: sportowefakty.pl

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-06, 19:30

Mamy już 20 punktów, zostało 5 wyścigów... Liczę że tym razem uda się dobić do "30" :)

Lindbaeck n/c

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2010-06-06, 19:41

Dawno nie udzielałem się na forum ale nie mogłem się powstrzymać...
Brawo dla naszych gwiazd w szczególności dla bydgoskiej młodzieży ( po co oni w ogóle trenują!??? I tak w tym sporcie już nic nie osiągną) dla Lindbeacka, który może co najwyżej Davidssonowi buty czyścić no i nasz wspaniały lider Jonsson, który raz, że nie potrafi wygrywać z liderami drużyny przeciwnej (patrz Unia Leszno to przegrywa jeszcze z juniorem Musielakiem) A gdzie jest ta nasza rakieta z Rosji Gizatulin?? Tyle osób piało na różnych forach, że to będzie strzał w "10" a jak jest każdy widzi. Zamienił stryjek siekierę na kijek (czytaj Chrzanowski) W obliczu kontuzji Emila i Woźniaka, perspektywy przed drużyną nie wyglądają dobrze, czeka nas mocna walka o utrzymanie z Wrocławiem.

P.S. Proszę nie kasować mojego wpisu, tylko dlatego, że nie zgadzacie się z moją opinią.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-06, 19:43

Tak patrze na ten mecz i sobie mysle,ze mozna bylo mimo woli zaryzykowac i zabrac ze soba Gize.
Widzac co robi Anton to wydaje mi sie ze najprawdopodobniej powoli zaczyna sie u niego schylek formy.Obym nie wykrakal.Brak kompletnie zaangazowania w walke.Jakas taka pasywna jazda normalnie bez jaj.
Nasza mlodziesz nie jest taka tragiczna,poprostu wychodz brak objezdzenia no kondycja przede wszystkim.

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2010-06-06, 19:49

leroy pisze:Nasza mlodziesz nie jest taka tragiczna,poprostu wychodz brak objezdzenia no kondycja przede wszystkim.

Kolego mam nadzieję, że żartujesz. Brak kondycji!!?? W takim razie mam pytanie co robili na obozie przygotowawczym przed sezonem?
Drużyna i jej jazda jest bezbarwna podobnie jak było w poprzednim sezonie.

Nie liczyłem, że nasza ekipa wygra w Lesznie, ale liczyłem że pokażą ząb i powalczą. Niestety to co widzę, to porażka.

Punkty naszego lidera Jonssona (2,2,2,1,1,0,1) 9pkt w 7 startach sic!!!
i drugiego straniero Lidbeacka (0,0,0,0,)

Tylko Kostek walczył.
Ostatnio zmieniony 2010-06-06, 20:01 przez walczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Biały_Wojownik
miniżużlowiec

Postautor: Biały_Wojownik » 2010-06-06, 19:53

Zawodnicy z Rybnika chyba myslami na torze nadal sa w Rybniku... Antonio chciał zwojowac GP :D

Ciekawe komenty w radiu leciały ze, juniorzy Poloni nie potafia utrzymać sie na motocyklu. Wiec grunt ze nikomu nic sie nie stało !

Andreas w GP punkty zbiera, powiem nawet ze idzie mu dobrze ale widac ze to chyba dzieki nie dyspozycji innych zawodników, skoro w lidze wyprzedza go Musielak :)

Z tego całego składu to jedynie Kosciecha daje rade, bo w tych granicach punkty od niego były spodziewane.
Obrazek

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-06, 20:02

Ale ładne baty.. Antonio występ bez komentarza jak zresztą wczorajszy Pepe w GP Danii.. :| masakra znowu nie wyszliśmy z 30 a powinniśmy..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-06-06, 20:05

No i koniec spotkania 62:28 wynik mówi sam za siebie kolejna żenada w meczu wyjazdowym naszych "asów" jedyny zawodnik do którego nie można mieć pretensji to Kościecha który jako jedyny(sic!!!) z naszych zawodników odniósł biegowe zwycięstwo po Grześku można było się spodziewać więcej kapitan taśma czyli AJ pokazuje po raz kolejny ze ch... z niego ze lider przegrywa nawet z juniorami a Antonio następny mecz wyjazdowy niech lepiej obejrzy sobie w kapciach przed televizoriem WSTYD PANIOWIE WSTYD!!!!!

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-06-06, 20:06

Kostek brawo !
I TO BY BYŁO NA TYLE
Juniorki nasze mają dosyć szybkie motory, ale nie jeżdżą z głową Adamczak był w 2 biegach na 3 miejscu i spadł po bardzo głupich błędach.Ale od nich sie nie wymagało zdobyczy punktowych. Tragedia to jest Lindback to jest nieporozumienie od początku sezonu. AJ mimo nie dużej liczby punktów walczył na calego, to samo Walasek.
19[P]20

,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2010-06-06, 20:09

Później jest lament włodarzy klubu, że na mecz przychodzi po 3.000 osób i że brak pieniędzy w klubowej kasie. Takimi występami jak dzisiejszy zawodnicy nie zachęcają na przyjście na stadion i obejrzenie zawodników na "żywo" I w ten sposób kółko się zamyka.
Obrazek

Obrazek

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-06-06, 20:10

"E synek, nie ma takiego jeżdżenia. Koniec meczu"

2 punkty zabrakło do wyrównania rekordu w tym sezonie :roll:

Cóż by powiedzieć...

Jeden plus u nas - Robert Kościecha

Bez Emila i Woźniaka, po prostu leżymy. Dobrze że nasz mecz z Falubazem został przełożony gdyż miałem duże obawy co do wyniku i dziś chyba widać, że były one uzasadnione. Ale jako odpowiedź dostałem po prostu pomówienie o rzekomym "braku wiary w Polonię". Tyle że ja wolę być realistą niż optymistą by się potem nie zawieść :roll:

Następny mecz, całe szczęście, dopiero 20 czerwca z Wrocławiem u siebie. Nie trzeba mówić jaki wielkie znaczenie dla nas będzie ten mecz gdyż na chwilę obecną tabela wygląda beznadziejnie. Ale wierzę że będzie dobrze, bo gorzej już chyba być nie może :)

moRRo pisze:masakra znowu nie wyszliśmy z 30 a powinniśmy..

Widocznie nie doceniłeś siły leszczyńskiej Unii :twisted:
Ostatnio zmieniony 2010-06-06, 20:14 przez Beny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-06, 20:12

walczy pisze:
leroy pisze:Nasza mlodziesz nie jest taka tragiczna,poprostu wychodz brak objezdzenia no kondycja przede wszystkim.

Kolego mam nadzieję, że żartujesz. Brak kondycji!!?? W takim razie mam pytanie co robili na obozie przygotowawczym przed sezonem?

Nie liczyłem, że nasza ekipa wygra w Lesznie, ale liczyłem że pokażą ząb i powalczą. Niestety to co widzę, to porażka.

Tylko Kostek walczył.

Nie kolego ne zartuje. Nie kazdy moze byc odrazu Emilem czy Wardem.W wieku 16 lat przy braku regulernej jazdy na nic daje oboz przed sezonem.Drugim czynnikiem jest tez psychika takiego mlodego czlowieka.Dobrze jest osadzac siedzac przed telewizorem.

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-06-06, 20:14

ale dla Adamczaka to już 3 sezon i jakoś postępów u niego nie widać.

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2010-06-06, 20:19

leroy pisze:
walczy pisze:

Tylko Kostek walczył.

Nie kolego ne zartuje. Nie kazdy moze byc odrazu Emilem czy Wardem.W wieku 16 lat przy braku regulernej jazdy na nic daje oboz przed sezonem.Drugim czynnikiem jest tez psychika takiego mlodego czlowieka.Dobrze jest osadzac siedzac przed telewizorem.

Kolego, generalnie jest tak w życiu, że jak widzisz, że nic z tego nie będzie to dziękujesz i zajmuje się czymś innym w życiu. Nie każdy musi być Emilem Tomkiem itp.,. Inna sprawa, że nikogo nie osądzam to jest moje prywatne zdanie z którym możesz się nie zgodzić. Natomiast wszystkich zawodników uprawiających speedway podziwiam za odwagę. Ja osobiście nie wsiadłbym na motor.

Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-06, 20:23

Teraz naprawde Wozniak ma zajefajny problem kogo tak naprawde wybrac Antona czy Gize.Obaj wystrzalowi, trafione transfery.
Anton ponoc ma Rickardsona jako swojego mentora,Tylko jakos ten mentor mu ciulowo podpowiada.Normalna tragedia.
Potrzebna moim zdaniem konkretna rozmowa.Koledzy jedziemy albo walta sie.Tak nie moze byc,i basta.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-06, 20:25

Beny pisze:"E synek, nie ma takiego jeżdżenia. Koniec meczu"

2 punkty zabrakło do wyrównania rekordu w tym sezonie :roll:

Cóż by powiedzieć...

Jeden plus u nas - Robert Kościecha

Bez Emila i Woźniaka, po prostu leżymy. Dobrze że nasz mecz z Falubazem został przełożony gdyż miałem duże obawy co do wyniku i dziś chyba widać, że były one uzasadnione. Ale jako odpowiedź dostałem po prostu pomówienie o rzekomym "braku wiary w Polonię". Tyle że ja wolę być realistą niż optymistą by się potem nie zawieść :roll:

Następny mecz, całe szczęście, dopiero 20 czerwca z Wrocławiem u siebie. Nie trzeba mówić jaki wielkie znaczenie dla nas będzie ten mecz gdyż na chwilę obecną tabela wygląda beznadziejnie. Ale wierzę że będzie dobrze, bo gorzej już chyba być nie może :)

moRRo pisze:masakra znowu nie wyszliśmy z 30 a powinniśmy..

Widocznie nie doceniłeś siły leszczyńskiej Unii :twisted:

to mi powiedz co takiego zrobił Antonio.. gdzie są jego punkty???
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-06-06, 20:32

maniasss pisze:Ten Woźniak co on w ogóle wyprawia??nie dac z/z to jeszcze wieksza kompromitacja niz nie wyjście z 30-stki....mam gdzieś słabego Ruska ktory sie miota po torze,po co mam ogladac te zera? Zz to jakies min 6 pkt wiecej...Woźniak sie nie nadaje na trenera juz wczesniej chcialem to napisac on ma zero kontaktu z zawodnikami nie zna angielskiego....powiem tylko tyle ze jak tak dalej bedzie to niedlugo na poloni bede jeszcze wieksze pustki niz sa

No i Woźniak dał Twoje upragnione ZZ i co, dalej nie nadaje się na trenera? Angielskiego znać nie musi, wystarczy że inny przekażą...

I teraz już do wszystkich co krytykują Woźniaka - on się nie nadaje na trenera, Plech też się nie nadawał, to kto waszym zdaniem się nadaje?

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-06-06, 20:32

klęska jakich mało naszym zawodnikom proponuje rozegranie dwumeczu towarzyskiego z jakimkolwiek przeciwnikiem. Bo niestety forma tragiczna a jak wiadomo sparing więcej daje niż trening w 4 :twisted:

Wróć do „Mecze i zawody 2010”