06.06.2010 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz, godz.19.00

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

06.06.2010 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz, godz.19.00

Postautor: Audiofil » 2010-06-02, 14:25

Awizowane składy za SF :
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... bydgoszcz/

Jest tak, jak chciałem , aby był ustawiony skład na Falubaz z ZZ.
ZZ jest najlepiej dostawiany do pary z Lindbaeckiem, czyli za Gizę pod nr2. Wtedy jest nadzieja, że dojedziemy może do 40 pkt ?!
Ja nie boję się srogiego lania i jadę do Leszna wspomagać Naszych :bc_flagaduza:
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-02, 16:21

Sklad jest ciekawie ustawiony,tylko ja nie widze tam Szymona.
Niby trenowal,co jest z nim? Nic nigdze nie znalazlem na jego temat,i na temat ewentualnej jego absencji. Moze ktos mi powiedzec? :?:

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-06-02, 17:01

Pewnie będzie wystawiony w składzie pod numerem siódmym.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-06-02, 18:28

Szymon trenowal przed meczem z Falubazem (w piatek), ale wg slow trenera przegrywal regularnie rywalizacje z Curylo i Adamczakiem. Widac przerwa dala o sobie znac, a pierwsze starty po pierwszej kontuzji tez napewno do latwych nie naleza. Jak sie rozjezdzi w tym tygodniu, forma i pewnosc wroci to do Leszna pojedzie, jak nie to jeszcze odpocznie. Dobrze ze nie chca go puszczac na sile.

Zobaczymy kto bedzie jutro w Toruniu na rezerwie :P

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-06-02, 19:49

Dostaniemy takie baty jak Toruń je dostał w Bydgoszczy 8)
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-04, 22:17

Nie kracz, bo takie babulenie to o mdlosci przyprawia.
Najlepiej walkowera dac, albo stanac na torze i zaplakac proszac o litosc.
Czlowieku gdzie Twoa wiara kibica?

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-04, 22:38

Leroy nikt rozsądnie myślący nie wytupuje wygranej Polonii w tym meczu przy tych składach. Zejdź na ziemię. Mówić, że jedziemy tam wygrać lub powalczyć to oszukiwanie samego siebie. Owszem walczyć będziemy o przyzwoity wynik i w to akurat wierzę.

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-06-04, 23:00

W/g słów Jacka Woźniaka dla Bydgoskiego Expressu : Denis Gizatullin wystąpi jednak w Lesznie pod nr2, czyli nie będzie zastosowany manewr ZZ. Jeśli znowu przywiezie zera, to juz nie wiem , co mi jeszcze opadnie oprócz rąk :twisted:
Ale jadę kibicować Naszym z wiarą :bc_flagamala: i liczę , że nawiążą ładną walkę. Nawet jak przegrają, to chociaż będzie jakaś szansa na punkt bonusowy :oops: ?
Obrazek

bart89
miniżużlowiec

Postautor: bart89 » 2010-06-05, 14:39

kitas pisze:Leroy nikt rozsądnie myślący nie wytupuje wygranej Polonii w tym meczu przy tych składach. Zejdź na ziemię. Mówić, że jedziemy tam wygrać lub powalczyć to oszukiwanie samego siebie. Owszem walczyć będziemy o przyzwoity wynik i w to akurat wierzę.

Dokładnie, nie można być też NIEPOPRAWNYM optymistą. Jeśli chłopaki dobiją do 33-35 punktów, to będzie nieźle.

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-06-05, 15:43

kitas pisze:Leroy nikt rozsądnie myślący nie wytupuje wygranej Polonii w tym meczu przy tych składach. Zejdź na ziemię. Mówić, że jedziemy tam wygrać lub powalczyć to oszukiwanie samego siebie. Owszem walczyć będziemy o przyzwoity wynik i w to akurat wierzę.

O to mi chodzi z godnoscia powalczyc o jak najlepszy wynik.
Ale skazywanie druzyny na kleske to juz przesada.

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-05, 18:28

Audiofilu wg mnie dobrze się dzieje, że w tym meczu Giza dostanie szansę. Co nam szkodzi? Ile więcej oczek zrobią zawodnicy? 6-8 ? Niech się objeżdża, może przełoży się to na dobry rezultat w następnych meczach.

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-06-05, 18:31

ważne są punkty żeby myśleć o bonusie
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2010-06-05, 19:21

no dokładnie... jak wychodzimy z założenia, że przegrywamy i nie mamy o co walczyć to niech wrzucą Adamczaka i resztę juniorów - niech się objeżdżają. A wynik gorszy to kupę kasy zaoszczędzimy... Tylko czy o to chodzi w sporcie?
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-06-05, 20:03

Pewnie zawodnicy mają gwarancje startów. Nie chodzi o to w sporcie, ale Krzysiek wole teraz takie rozwiązanie niż na koniec sezonu biadolenie, że budżet niedopięty. Potem stękanie o kasę bo inaczej kuku z licencją. Bonus hmmm tak, jeśli byłby Emil to sprawa realna. U siebie z Unią bez niego byłby problem z wygraną nie mówiąc o bonusie. Troszkę więcej realnego spojrzenia, kibicowanie kibicowaniem. Spójrzmy też na finanse klubu i perspektywę budowania wizerunku Polonii. Tak by czołowi zawodnicy chcieli u nas występować.

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2010-06-05, 20:29

No właśnie... a z takim duchem walki jaki teraz mamy to ciężko kogoś do nas ściągnąć... Tak samo ciężko przekonać kibiców, że drużyna walczy i robi co może... a potem zdziwienie, że frekwencja coraz gorsza...

Ja kwestie finansów rozumiem, też się o to martwię, ale gwarancji startów z tego co wiem to nie ma, bo regulamin tego zakazał (dotyczy to wszystkich zawodników, którzy doszli z innych klubów lub podpisali kontrakt po zmianie w regulaminie - ale mogę się mylić).

Zobacz sobie wyniki z Lesznem, zawodów z Leszna u nas itd. Wiem, że ich zespół jest w życiowej formie, ale mimo wszystko ich tor nam nawet pasował i jakaś tam walka była, a u nas często nawet Hampel dawał ciała. Adams w tym sezonie już tak szału nie robi. Kołodziej pewnie wszędzie pojedzie, ale teoretycznie u nas też dawno nie jechał... Może być na serio różnie. A Jonsson, Walasek to nieobliczalni zawodnicy, którzy mogą zrobić po 8 punktów w 6 biegach, ale mogą też po 16... AL cieniuje, ale jakby pojechał tak jak w Kryterium to Leszno by mogło zrobić u nas podobny wynik jak Toruń. A Kościecha? Szału nie ma, ale w Toruniu zdarzało mu się, że był najlepszym zawodnikiem meczu (jeszcze przed kontuzją). Mamy strasznie niestabilną i nieobliczalną drużynę, ale jak w niej wszystko zaskoczy to możemy wygrać z każdym (niestety tak samo z każdym możemy przegrać).
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-06-06, 13:20

Ten Woźniak co on w ogóle wyprawia??nie dac z/z to jeszcze wieksza kompromitacja niz nie wyjście z 30-stki....mam gdzieś słabego Ruska ktory sie miota po torze,po co mam ogladac te zera? Zz to jakies min 6 pkt wiecej...Woźniak sie nie nadaje na trenera juz wczesniej chcialem to napisac on ma zero kontaktu z zawodnikami nie zna angielskiego....powiem tylko tyle ze jak tak dalej bedzie to niedlugo na poloni bede jeszcze wieksze pustki niz sa
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2010-06-06, 13:39

To wybór trenera ma aż tak ogromne znaczenie dla frekwencji?
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

cropp
należy do PBNF

Postautor: cropp » 2010-06-06, 13:54

maniasss jak już to nie na Poloni tylko Polonii.

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-06-06, 13:56

nie ma dla frekwencji ale ma dla wyniku w jakims stopniu....a jak nie ma wynikow to nie ma ludzi najbardziej wkurza mnie ten brak ambicji ktorej nie potrafi wszczepic w zawodnikow trener....przeciez sam fakt ze jedzie Denis w Lesznie pokazuje ze trener odpuścił ten mecz ja nie wierze w cuda i zawsze jestem realistą ale jak juz jadą xxx kilometrow na wyjazd to niech powalcza ale jak widac trener ma to w dupie i liczy,że Rybnicka gwiazda sie rozjeździ powiem tylko tyle ze jak sie nie przepracuje porzadnie zimy a przede wszystkim nie ma sie zaplecza sprzetowego to sezon jest dla zawdonika stracony i daje sobie glowe obciąc ze nasza wersja Gizatullina przypominac bedzie Chrzanowskiego z zeszłego roku,teraz pewnie zarzad sobie w brode pluje ze nie zatrzymal Jonasa ktory teraz nawet w silnym Gorzowie potrafi przywiezc 12 pkt z drugiej strony teraz tak sie latwo mowi ze moglismy to,tamto itd...ale niedlugo chyba stanie sie to regułą ze zawodnik po slabym sezonie jeżdzacym w Poloni w nastepnym sezonie zmienia klub i robi wynik......

P.s-Cropp wisi mi to
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-06-06, 15:16

Przypominam , ze w ubiegłym roku Denis Gizatulin miał 21 średnią biegowa na koniec rozgrywek , a jak wiemy przeskok o klasę rozgrywkowa wyżej jest ogromny. Oczywiście zz mogło by nam dać trochę więcej punktów tylko po co? skoro teraz w zasadniczej , chodzi o to , żeby wejść do 6 8) a reszta rozstrzyga się w play-offach :twisted:

Wróć do „Mecze i zawody 2010”