16.07.2010 Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra godz. 18

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-07-12, 19:56

Widzę, że pojawiają się tu głosy że Lokomotywy nie mogą wejść do E-ligi... z tego co wiem i znam regulamin to on tego nie zabrania... chyba, że ktoś mnie przekona i pokaże odpowiedni punkt.
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2010-07-12, 20:10

może musieliby zarejestrowac spolke akcyjna w Polsce? Nie wiem czy zagraniczne S.A. mogą byc traktowane na tej samej zasadzie w kwestii dopuszczenia do startow w Ekstralidze? Oddział spółki zagranicznej w Polsce chyba też odpada.
Dla istnienia polskiej spółki ma znaczenie jej siedziba główna w Polsce.
To oczywiście może być (choć nie musi) jeden z powodów, pewnie nie pierwszoplanowy
Ostatnio zmieniony 2010-07-12, 20:11 przez dreh, łącznie zmieniany 2 razy.

Bazz
miniżużlowiec

Postautor: Bazz » 2010-07-12, 20:10

Juz nie dramatyzujcie ze Loko jest w stanie nas spuscic z e-ligi, 2 lata temu o ile pamietam zdobylismy 43 pkt na wyjezdzie i roznieslismy ich u siebie, teraz tez bysmy sobie spokojnie poradzili. Ale fakt ze jesli nie wygramy ze szczurami w piatek to juz nie pozostaje nic innego jak gotowac sie do meczu o 7. miejsce i do barazy, z kimkolwiek mialyby byc.
Mysle ze szansa na ogranie Zielonki jest naprawde spora, ale nasi juz nieraz w tym roku zaskakiwali in minus wiec nic mnie nie zdziwi.

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-07-12, 20:48

Kuzwa o czym Wy dyskutujecie,o jakim loko o czym tu mowa ? Spuscic to sie mozna w ...
Narazie jeszcze Polonia walczy o jak najlepsze m-ce w tabeli,jeszcze wszystko jest mozliwe.
Wy natomiast kroicie najczarniejsze scenariusze.
Tak nie mozna,trzeba wierzyc miec nadzieje ze bedzie dobrze.Bowiem nadzieja umiera zawsze ostatnia.

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-07-12, 20:48

Bazz wygranie z myszolami to tylko 1/3 sukcesu...najwazniejsza czesc i tak moim zdaniem odbedzie sie w Tarnowie...aczkolwiek bez zwyciestwa nad myszowatymi nawet 45:44 nie mamy pozniej co sie napinac na spokojny byt w e-lidze
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Master Blaster
rower treningowy

Postautor: Master Blaster » 2010-07-12, 21:00

Ludzie ja Was nie rozumiem. Przed meczem z bardzo silną Stalą piszecie, że będzie dobrze, że można to wygrać itp. A teraz piszecie, że słaby Lokomotiv wygra z nami w barażach. Ze skrajności w skrajność.
Najpierw trzeba się skupić na meczu z Zielonką, bo wszyscy chyba pamiętają jak pojechali u nas rok temu. Można powalczyć w tym meczu o wygraną. A jeśli przegramy to wtedy można się przygotowywać do baraży, ale bez stresu, Emil wróci i będzie ok.
Szkoda tylko straconego sezonu, bo 3 miejsce mogliśmy spokojnie mieć.
P.S. Tomeczek wielu tych kibiców nie przyciągnął, ale Ci wierni przyszli (coraz więcej się ich robi) :wink:

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-12, 21:07

Mamy taka dziwna sytuacje, ze kazdy z trzech nastepnych meczow jest dla nas o zycie :roll:. Wygramy z Myszami = w niedziele musimy ujechac conajmniej bonus w Tarnowie. Jesli w piatek bedzie wpadka, to w niedziele tylko zwyciestwo nas interesuje. No i trzeba pamietac o Wlokniarzu, by mimo wszystko nie zaskoczyl nas jak w pierwszym meczu czy Wroclaw albo Tarnow u nas.
teraz piszecie, że słaby Lokomotiv wygra z nami w barażach.

Slaby? Z jednej strony faktycznie slaby, bo wyjazdy przegrywa wyraznie z mocniejszymi przeciwnikami jak Rzeszow, ale z drugiej strony nadrabia pozniej wszystko u siebie, wystarczy spojrzec na wynik dwumeczu z Rzeszowem w tym, czy poprzednim sezonie. Poza tym w 1 lidze leja u siebie kazdego po rowno, a od poczatku ich startow w 1 lidze (2 lata?) w Daugavpils wygral tylko Tarnow [2009].
Ja bym sie jednak Loko w barazach nie obawial za bardzo. Z takim skladem jestesmy w stanie wygrac dwumecz i z nimi i z Gnieznem i z Rzeszowem i z Grudziadzem, takze niech sie lepiej bija o 1 miejsce i awans albo innego przeciwnika w barazu :twisted:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-07-12, 21:19

Przem@s a pamiętasz ile pkt trzeba wykulać żeby bonus w Tarnowie zdobyć? Unia zrobiła u nas 42 oczka. Ja cuś kiepściuchno widzę tyle zrobionych przez naszych kolarzy.

Najważniejsze teraz skupić się na myszach.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-07-12, 21:22

Pamietam, ale co nam zostalo :P. Nie pierwszy raz kalkulacje "czy wystarczy" (punktow do szostki).

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2010-07-12, 21:25

Master Blaster pisze:P.S. Tomeczek wielu tych kibiców nie przyciągnął, ale Ci wierni przyszli (coraz więcej się ich robi) :wink:

I na pewno nie jesteś nim Ty. Może zamiast zwyczajnie denerwować kibiców Polonii wejdź na inne forum. Np. te. Hobby tanie, mało stresujące, polecam. http://www.floraforum.net/.

Drażni mnie jak rejestruje się ktoś taki na forum. Na mecze nie chodzi, a wymaga najwięcej. Tutaj są ludzie którzy wierzą w Polonię, nawet jeżeli rozum mówi coś innego !!! Na tym polega kibicowanie, dlatego jeździmy za Polonią po całej Polsce. Skoro nie potrafisz tego zrozumieć to po co prawisz nam swoje morały ??? Żebym nam pokazać że masz rację ??? Dla ścisłości, nie masz.

W piątek jedziemy po zwycięstwo !!!
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-07-12, 21:28

Jak zawsze Huzar :) Tylko wygrana? Ja tam czaję się po cichu na bonus ;]

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-07-12, 21:31

kitas bonus i zawieszenie tym razem Dowhana w obowiazkach prezesa heheheh.... Zyto juz nam wysyla smsy jakie beda mieli ustawienia i jak maja jechac hehehe
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-07-12, 21:54

coz pare tygodni minelo a nstroje troszke gorsze wiec DOWHAM!! zaprasza dlaej na impreze http://www.youtube.com/watch?v=Z-fxrem4MLA&feature=PlayList&p=C33C78017CD5000C&playnext_from=PL&playnext=1&index=64 a Zyte juz http://www.youtube.com/watch?v=ZXAOSwZSXKI wiec pilka krotka 2 dla bydzi wkoncu i tak nam to nic nie daje ale wygrac z myszami nalezy
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-07-12, 21:59

Zielona dostanie bęcki ;D Mecz jak najbardziej do wygrania!:) tyle w temacie:D
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-07-12, 22:13

Wygrywamy - walczymy dalej.
Przegrywamy - jedziemy w barażach (mimo że minimalne szanse jeszcze będą)

Zlituję się nad naszymi jeźdźcami i w typerze wstawię minimalne zwycięstwo Polonii. Może uda mi się trzeci raz z rzędu nasz wynik dobrze trafić :)

Master Blaster
rower treningowy

Postautor: Master Blaster » 2010-07-12, 22:23

Huzar skoro Cie moje posty tak bardzo denerwują to znaczy, że tę rację mam, bo w przeciwnym razie by Cie śmieszyło moje pisanie. Bo przewidziałem, że mecz przegramy i sorry faktycznie się pomyliłem, że kibiców będzie 5 tys., ale cóż nikt nie jest nieomylny.

I nie pisz mi, że mnie nie interesuje Polonia, bo kiedyś chodziłem na wszystkie mecze i od 96go roku nie było sezonu, żebym chociaż raz w sezonie nie był. Ale nie ma co 5 raz pisać o tym czemu nie chodzę regularnie.

A wierzyć ja Wam nie bronię, wręcz odwrotnie, sam napisałem, że z Lokomotivem wygramy 8) .

I znajdź mi punkt w regulaminie, który zabrania mi pisania tutaj z racjonalnym podejściem do meczów Polonii.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-07-12, 23:17

Włókniarz Częstochowa (2 punkty):
Falubaz Zielona Góra (d) - (2+0)
Polonia Bydgoszcz (w) - (0)

Polonia Bydgoszcz (8 punktów):
Tauron Azoty Tarnów (w) - (2+1)
Włókniarz Częstochowa (d) - (2+1)

Tauron Azoty Tarnów (1 punkt):
Polonia Bydgoszcz (d) - (0)
Falubaz Zielona Góra (w) - (0+1)

6.Polonia 14 13pkt
7.Unia.T 14 10 pkt
8.Włókniarz 14 8 pkt
---

Włókniarz Częstochowa (2 punkty):
Polonia Bydgoszcz (w) - (0)

Polonia Bydgoszcz (6 punktów):
Tauron Azoty Tarnów (w) - (0+1)
Włókniarz Częstochowa (d) - (2+1)

Tauron Azoty Tarnów (3 punkty):
Polonia Bydgoszcz (d) - (2+0)
Falubaz Zielona Góra (w) - (0+1)

6.Unia.T 12pkt
7.Polonia 11pkt
8.Włokniarz 8pkt

na to wychodzi że trzeba wygrać wszystkie...a ten bonus raczej pewny dla Tarnowa w meczu z Zieloną bo mają 22 punktów do przodu z pierwszego meczu.. (50:28).
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2010-07-13, 07:22

Z ZG wygrać powinniśmy bez większego problemu. To nie jest Leszno, Gorzów, a nawet Wrocław... Są dużo słabsi i żaden zespół (może poza Czewą) nie powinien mieć problemów z wygraniem z nimi na własnym torze. Nasi po prostu muszą zrobić swoje, tutaj już nie ma miejsca na błędy i pomyłki. Ten mecz ma im pozwolić uwierzyć w siebie, żeby z bojowym nastrojem ruszyć na Tarnów.

A w Tarnowie, jak dla mnie to wszystko się rozejdzie o AL i Kostka... Jeśli Giza, AJ i Walasek zrobią swoje (do ostatniego można mieć szczególnie duże wątpliwości) to jeszcze jeden dobry zawodnik i mecz może być na styku. Jeśli oni nie zaskoczą to o wygraniu w Tarnowie możemy pomarzyć, ale bonus - czemu nie (to jednak wymaga posiadania prawdziwych liderów, którzy na taktykach zrobią trójki).
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-07-13, 07:32

Kostek i Lindback powinni już teraz poprosić Susiego o ustawienie sprzętu bądź pożyczkę motorów Emila. C...j mnie obchodzi, że AliBaba kupił 2 motory, skoro żaden nie jedzie ani na betonie, ani na przyczepnym. Tutaj nie ma czasu na eksperymenty tylko trzeba wygrywać.

Ponawiam prośbę do kogoś, kto będzie przeprowadzał wywiady z zawodnikami- zapytajcie Walaska przed meczem czy tor mu odpowiada i czy nie jest dla niego zaskoczeniem.

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2010-07-13, 07:38

moRRo... z Twojej rozpiski wyszło że mecz z Zielonką nie ma żadnego znaczenia :twisted:
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:

"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."

"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Wróć do „Mecze i zawody 2010”