16.07.2010 Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra godz. 18

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

16.07.2010 Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra godz. 18

Postautor: djkarol » 2010-05-25, 11:57

Bardzo ciezki mecz tym bardziej ze jedziemy mocno oslabieni, minimalnie ale trzeba pokulac myszy. Oczywiscie sklad z Z/Z inne opcji nie ma i Giza na lawie i chyba mala zmiana z ustawieniem par sie przyda ja widze to tak
Walasek
Kosciecha
Anton
Z/Z
Aj
Curylo
Wozniak
ale jak ustawi trener ciezko wyczuc moze pomysli lepiej niz w ZG oby i jazda po 2 punkty :bc_kreciszalem2:

- Szkoda, że Gizatullin zawiódł - kontynuuje trener Polonii. - Wobec zaistniałej sytuacji nie mogę dłużej czekać aż się przebudzi. W rewanżu z Falubazem zastosuję wariant z zastępstwem zawodnika. Oczywiście nie oznacza to, że Denisa skreślam. Wraz z mechanikiem klubowym, Witoldem Gromowski będziemy nadal pomagali mu w przygotowaniu sprzętu. Przecież po wyleczeniu kontuzji przez Emila, „Giza” znów będzie nam potrzebny.

Po porażce w Zielonej Górze poloniści wylądowali na ostatnim miejscu w tabeli CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi. Aby odbić się od dna muszą pokonać w niedzielę mistrza Polski (godz. 18). Żużlowcy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i na piątkowo-sobotnich treningach pojawią się w komplecie.

express bydgoski

No i oby pogoda nie przeszkodzila jak deszcz popada to tor bedzie niestety bardziej pod gosci

Niedziela, 30.05.2010
16 7 °C
1016 hPa Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 2.6 mm
Wiatr: 17 km/h
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-25, 19:55

Tak jak powiedzial w ostatnim wywiadzie Kostek, bonus po pierwszym meczu sie troche oddalil :wink: ale teraz to my powinnismy miec atut wlasnego toru i skoro udalo sie rozjechac Unibax, to i Myszy z blotem zmieszamy. Z reszta chyba to lubia, patrzac na jakim torze jezdza :P
djkarol pisze:Niedziela, 30.05.2010
16 7 °C
1016 hPa Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 2.6 mm
Wiatr: 17 km/h

Dobrze ze prognozy dlugoterminowe na takim dystansie (5 dni) raczej rzadko sie sprawdzaja i za jakies 3 dni, powinny byc juz nowe, zupelnie inne dane na niedziele :wink:

Jedyna nie wiadoma sa rozmiary naszego zwyciestwa :bc_kreciszalem2:
Ostatnio zmieniony 2010-05-25, 22:35 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-05-25, 21:05

Przem@s pisze:Tak jak powiedzial w ostatnim wywiadzie Kostek, bonus po pierwszym meczu sie troche oddalil

"Trochę"? :roll:

Napiszę krótko:
Jak Woźniak zastosuje z/z to idzie wygrać, aczkolwiek nie nastawiam się tak jak Przem@s na zlanie Falubazu różnicą ponad 20 punktami. Myślę że maksymalny wynik będzie na granicy 50:40 ;) Bo rozbicie Apatora prawie miesiąc temu a najbliższy mecz, wbrew pozorom, mogą to być "dwa inne światy".
A jak nie zastosuje z/z to leżymy :P

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-05-25, 21:46

Co to składu to czywiście z/z za Emila w miejsce Gizy. Jeśli chodzi o wynik to 46:44 biore w ciemno bo bonus już został w Zielonej Górze.

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa

Postautor: inzynier » 2010-05-25, 23:07

W przypadku meczu derbowego zadałem pytanie i dopiero po meczu poznałem odpowiedź, liczę na to, że tym razem będzie inaczej...

Wejście na prostą będzie pod tablicą wyników czy trzeba będzie iść nad pierwszym łukiem ?
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.

Pablos
miniżużlowiec

Postautor: Pablos » 2010-05-26, 07:20

Z tego co wiem, to wchodzimy jak zawsze po 2 łuku

Awatar użytkownika
Fajdel
rower treningowy

Postautor: Fajdel » 2010-05-26, 09:45

Dlatego idę odpowiednio wcześnie, żeby nie spotkać "myszek" po drodze :D

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-05-26, 10:32

Zawsze można zrobić jednostronną wymianę szali :)

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-05-26, 22:32

Żyto juz nawet na szyld sie zalapal :D

Fot: Michał Głuszak:
Obrazek
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-05-27, 14:58

Wygląda na to ze jedziemy z Gizą w składzie .....

Już w niedziele rozpocznie się rewanżowa runda CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi. Drużyna Polonii Bydgoszcz zmierzy się na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. Poloniści w spotkaniu pojadą osłabieni brakiem Emila Sajfutdinova, który leczy kontuzję. Znamy już awizowane składy na ten pojedynek. Początek o godzinie 18:00.

Falubaz Zielona Góra:
1. Piotr Protasiewicz
2. Grzegorz Zengota
3. Rafał Dobrucki
4. Fredrik Lindgren
5. Greg Hancock
6. Patryk Dudek

Polonia Bydgoszcz:
9. Andreas Jonsson
10. Denis Gizatullin
11. Grzegorz Walasek
12. Robert Kościecha
13. Antonio Lindbaeck
14. Damian Adamczak

zrodlo: www.espeedway.pl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2010-05-27, 15:06

Napisales ze jedziemy z Giza w skladzie a ponizej ze awizowane sklady sa podane. Wiec jesli awizowane to niekoniecznie bedzie tak w niedziele.
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-27, 15:07

To jest sklad awizowany, do ktorego mozna wprowadzic (dwie zmiany) Emila.
- Jeśli Emila mieliby zastępować koledzy z drużyny, trzeba go wpisać do składu na jedną z seniorskich pozycji. I zrezygnować z usług któregoś z pozostałych zawodników. Nie wiem jeszcze którego: Denisa Gizatullina, Roberta Kościechy czy Antonio Lindbaecka. Poczekam do środy, aż skład przyśle Falubaz i wtedy podejmę decyzję - poinformował Jacek Woźniak na łamach Gazety Pomorskiej.

Takze ZZ na niedziele jest chyba pewne :roll:, a decyzja pewnie zapadnie po piatkowym, albo nawet sobotnim treningu w ktorym udzial mieli wziac wszyscy zawodnicy.

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-05-27, 17:53

tutaj trening nic nie da przy takich opadach tor niestety bedzie jak plastelina w zg i bedzie kiszka z wynikiem ale obym sie mylil

w awizowanym to on sobie moze byc ale wiadome jest ze Z/Z bedzie stosowane nie ma sie co nerwowac
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-05-27, 17:57

Mysle czy zapadnie decyzja czy nie,nie bedzie latwo.Czy Szymek bedzie az w tak wysmienitej formie?To jest teraz zasadnicze pytanie.Po kazdym nawet drobnym urazie fizycznym pozostaje ten ukryty,psychiczny.Czy Szymon bedzie wolny od tego.To nadal bardzo mlody chlopak,a mecz bardzo wazny dla naszej druzyny.

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-05-27, 18:02

Jak sie kolejny mecz przez pogode nie odbedzie to sie k... tylko :killer:
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-05-27, 18:07

a jest to wysoce prawdopodobne... :?
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-27, 18:09

Pogoda na niedziele nie wyglada zbyt fajnie. Fakt, ze nadal do meczu daleko i prognozy moga sie troche poslizgnac w czasie...

dzień godz. 7-19
12/17/20 °C
997 hPa
Wiatr: 25 km/h SSE
Deszcz: 3.1 mm

noc godz. 19-7
9/13/15 °C
991 hPa
Wiatr: 19 km/h WNW
Deszcz: 17.4 mm

Nas to akurat ew. przelozenie meczu nie powinno martwic :oops:. Wiecej czasu na znalezienie formy, straty dla klubu wieksze nie beda, bo czy mecz odbedzie sie w tygodniu, czy w niedziele przy podobnej pogodzie jak widac to frekwencja nie wiele by sie pewnie roznila. Oby jednak pojechali w niedziele, bo mamy ZZ i kasa na promowanie meczu 30 maja tez juz wydana przez klub.

Pierwszy wolny termin, to teraz chyba 14/15 lipca? :wink:
_

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-05-27, 19:23

Normalnie ręce mi opadają :evil: :!: Tu jeszcze ktoś chce tego meczu w tą niedzielę ??? To ile trzeba mieć wyobraźni, żeby przekalkulować, jak ten mecz mamy rąbniety w plecy. ZZ za Emila jest zdecydowanie gorszym wariantem, niż sam udział Emila. Kto za nie go zrobi punkty ??? : Kościecha i Lindbeack :roll: ?
Ci co byli na meczu W Zielonej widzieli ten koszmarny dramat w wykonaniu Naszych w/w bohaterów. Jonsson i Walasek to stanowczo za mała rekompensata. Ja cały czas modlę sie o potężne deszcze na niedzielę. Zresztą ma byc też w/g prognoz gradobicie.
Poza tym - perspektywa przełożenia meczu na terminy w lipcu, daje gwarancje startów Emila, a także pełną dyspozycję Szymona Woźniaka I Lindbaecka. Motomyszy są w tej chwili w gazie i nawet tor jaki może byc w niedzielę, będzie raczej im sprzyjać.
Dodatkowo jeszcze mamy straty wśród kibiców po wypadzie do Mysiej Dziury :twisted: . Pani Żabka ma nogę w gipsie na kilka tygodni :shock:
Deszcze i burze oraz gradobicia ! Nadchodźcie do Bydgoszczy na ten weekend i ratujcie Polonię :bc_zflaga: !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-05-27, 19:39

Ja pamietam w swietnych latach Poloni gdy w dniu meczu o tytul mistrzowski z Kolejarzem Opole w 1971r zaczol padac deszcz lalo jak z cebra.Ja siedzialem tam juz 2godz przed rozpoczeciem,kuzwa...na tych krzywych lawkach.
Myslicie ze sedzia odwolal go,w zadnym wypadku, wylano na tor rope,potem benzyne i podpalono to.Kuzwa kopcilo sie jak jasna cholera,czarny dym smierdzialo jak sto bandytow.Mecz sie odbyl Polonia wygrala i zdobyla tytul.Ja do domu przszedlem nie dosc ze mokry to jeszcze czarny jak sadza lumpy nadawaly sie do chemicznego czyszczenia.
Dzisiaj to nie do pomyslenia, nieco mokrej nawierzchni i juz problemy.Towarzystwo nam nieco wydelikatnialo.Sedziowie tez jakos teraz dziwnie iterpretuja przepisy.
O ile wiem to nasi dobrze jezdzili na mokrych sliskich torach,moze i teraz?

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-05-27, 21:34

Lepiej niech deszcz popada może wtedy Woźniak zmieni ustawienie par na lepsze bo przy obecnym mamy mecz w plecy. Trzy biegi Antona z juniorem to średni pomysł. Emil w połowie lipca już będzie zdrowy a kto wie czy te dwa punkty za zwycięstwo nie będą kluczowe w zepchnięciu Zielonej do baraży.

Wróć do „Mecze i zawody 2010”