BETARD WROCLAW - POLONIA BYDGOSZCZ 09.05.2010

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Na Stadionie Olimpijskim we Wroclawiu w dniu 09.05.2010 bydgoska Polonia :

Czas głosowania minął 2010-05-08, 23:02

wygra z Betardem
25
61%
zremisuje
0
Brak głosów
przegra z Betardem
16
39%

Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-05-08, 22:27

No szkoda ze Lindbaeck tak pozno sie przełozył no ale cóż udało mu sie pokonać Bjerre a to w dzisiejszym dniu nalezy uznac za sukces....boje sie ze jutro ten mały Bjerre wraz z Papą "Jagusiem" tak przygotują Jawy Kenneta ze bedzie go ciezko pokonac,no ale coz cieszy postawa Jonssona od meczu z Toruniem wszystko idzie w dobrym kierunku
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-05-09, 12:21

Typ Zenona Plecha:

Uważam, że to będzie najciekawsze spotkanie całej kolejki ligowej. Kenneth Bjerre po wczorajszym zwycięstwie w Grand Prix na pewno będzie chciał potwierdzić, że jest w świetnej formie. Obu zespołom będzie bardzo zależało na odniesieniu zwycięstwa, ale spodziewam się, że wrocławianie staną na wysokości zadania. Typuję wynik: 47:43

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/05/09/piata-kolejka-rozgrywek-zuzlowych-w-polsce-oczami-zenona-ple/

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-05-09, 17:59

Cholera....co jest? Ogladam w TV bo na mecz nie moglem pojechac i po pierweszych 2 biegach super a teraz ze startu nic....do boju chlopaki!!!! Teraz Emil za Koscieche pojedzie jako taktyczna z Walaskiem na pewno ale starty chlopaki!!! starty!!!! 6 punktow mozna odrobic - Wrocek nie jest jakas potega!!!!

P.S. Widzicie wynik z Gorzowa i jak jedzie Jonas?:) Szok:):)
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-05-09, 18:18

Siedzę sobie Madrafie w pracy i na Sopcascie widzę co się dzieje. Drugi komp uruchomione wyniki na żywo. Davingsson coś rzeczywiście lepszy ten sezon.

Wracając do naszego meczu. Bjerre i Crump swoje. Pytam się co robi Madsen z naszymi? On powinien walczyć z Kostkiem czy Gizą....

Gryfon
rowerek trójkołowy

Postautor: Gryfon » 2010-05-09, 18:27

kitas , raczej co robi Giza, a co wyczynia Kostek ?!
Ooo Boże... Jonsson przegrywa z Janowskim :shock: :x
Leszek ?! . Tak, ale w puszce...

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2010-05-09, 18:28

Dlaczego taktyki są wprowadzane po przegraniu meczu - w 11 powinien jechać AJ!
A w ogóle: KTO TO JEST MADSEN?????
On miał być drugoliniowym...

Mam nadzieję, że chłopaki dobiją do 42...

Przewidziałem!!! :D :D :D
Może jednak Woźniak nie zrobił najgorzej, choć sporo ryzykował, jednak, gdyby AJ jechał w 11 to w 13 musiałby pojechać Emil gdyby w 14 nie mógł wystawić Emila to tam byśmy dostali 5:1. Nie ważne już te spekulacje... i tak bylismy dziś za słabi na Spartę
Po tym meczu z czystym sumieniem można pochwalic jedynie obu juniorów, którzy po prostu wykonali swoją robotę.
Co do seniorów to niestety każdy poniżej oczekiwań:
11/6 Jonssona i 9/6 Walaska raczej nie może zadowalać. Nie skomentuje występu Gizy i Kostka - myślę, że musimy się do tego przyzwyczaić, że nie zawsze na wyjeździe można na nich liczyć.
Antonio jak na siebie to zdarzało mu się jeździć na wyjazdach gorzej, no ale mimo wszystko 5pkt/5 to nie jest super występ.
Mimo wszystko jazda Antonia i Andreasa mogła się podobać - akcyjka Antona w 14 biegu na wagę 2 punktów (50:40 nie wyglądałoby tak ładnie). Emil oczywiście pieknie walczył - ostre wejście pod Madsena - w ogóle po małej ładnie chodzili nasi). Walasek niestety postawą na torze nie błyszczał, start i krawężnik, zachowawcza jazda, chyba, że ktoś z pary ładnie go wyprowadził na pozycję. Chciałbym zawsze oglądać taką Polonię jak w biegach 13-14 :-D
Per saldo z wyniku można być zadowolonym, na pewno jesteśmy zdecydowanym faworytem do bonusa (zneutralizować tylko 2 armaty Sparty i powinniśmy ich rozpykać, reszta raczej nie powinna nam sprawić kłopotu przy Sportowej).
Pozostaje jednak niedosyt, bo pozwolić Madsenowi zrobić 13 punktów :shock: To, że Janowski jest dobry na Olimpijskim to wiadomo, ale Andreas już go miał i dał się objechać. Kilka takich wtop plus słabe start w połowie meczu (głównie Anton, Walasek) odebrały nam zwycięstwo, które byłoby w naszym zasięgu.
Szkoda bo w tabeli nie wyglądamy najlepiej ,ale pamiętajmy, że jechaliśmy tylko raz u siebie, a np. taki Apator 3 razy, no i będzie miał 6 punktów, a my - 2.
Częstochowa nawet zaszalała, za to Falubaz nadal apogeum cienizny.
Madraf ma rację z "Davingsonem", ale ja wolę już zapomnieć o tym zawodniku niż wypominać i gdybać. ( NIe zmianiam zdania, że 3 lata w Polonii to o 3 za dużo :) )
Ostatnio zmieniony 2010-05-09, 19:08 przez Juras, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2010-05-09, 19:00

Szkoda....mecz byl do wygrania....ale jesli Kostek z Giza nie robia zadnego punktu to nie ma silnych...szkoda....ale i tak wynik nie jest jakis straszny - punkt bonusowy do zdobycia a to wazne w bezposrednich pojedynkach z Betardem o Play-offy i bycie w 6....Czewa wcale nie taka slaba....najslabsze w tym sezonie sa.....MotoMyszy hehehehehehe
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-05-09, 20:22

Lindback słabiutko, Kostek i Giza szkoda gadać,ale od nich nie wymagam za wiele.
Jak dla mnie na razie Lindback jest jednym wielkim rozczarowaniem dla mnie , on powinien robić w graniach 7-10 pkt a jeździ strasznie nierówno, gdyby nie ta ostatnia dwójka to lipa masakryczna.
Wynik drużyny źle nie wygląda taki wynik bym obstawiał przed meczem.
Prawda jest taka że u siebie będziemy tacy silni, na wyjazdach bd walczyć o jak najmniejsza przegraną niestety.
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-05-09, 21:51

pepe pisze:Prawda jest taka że u siebie będziemy tacy silni, na wyjazdach bd walczyć o jak najmniejsza przegraną niestety.

A czego się spodziewałeś? Bo chyba nie tego iż na wyjazdach będziemy walczyć o zwycięstwo nie ważne czy we Wrocławiu czy np. w Lesznie. Jak się przegrywa ale mając 40 punktów, to i tak dobry wynik.
Bardziej boli to że przegraliśmy frajersko w Częstochowie, jedyne miejsce gdzie można było odważnie myśleć o zwycięstwie. A jeszcze bardziej zaboli, jak każda inna drużyna tam wygra.

Co do meczu z Wrocławiem...
Myślę że przegrali tylko przez starty, bo w tym elemencie wyglądało to żenująco. Nieważne że Lindback nie jechał i punktowało u nas tylko 3 zawodników, bo u rywala było to samo (Crump, Bjerre, Madsen) z drobną różnicą, że mieli lepsze starty.

Nie ma się co załamywać. Na chwilę obecną w rewanżach mamy 3 duże szanse na bonusy (Częstochowa, Toruń, Wrocław) a rok temu o tym mogliśmy sobie tylko pomarzyć ;)

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-05-09, 22:41

Szkoda.. ale bonus trafi do nas ;) podobnie jak w meczu Czewą;) więc nie jest źle jakby nie patrzeć;) bardzo dobry mecz u siebie i dwa całkiem udane wyjazdy :) mimo że mamy tylko 2 punkty.. ale to potem się zmieni więc spokojnie :twisted: ręce mi opadają jak Giza i Kostek razem przywożą zero punktów.. :| sorka.. ale od seniorów się więcej powinno wymagać niż same zera.. co oni juniorami są?? czy zbyt mało doświadczeni ;/ a nie wydaje mi się żeby tak było..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-10, 02:13

Nadal nie mozemy sie doczekac zwyciestwa na wyjezdzie, a szkoda bo byla wczoraj duza szansa i jeszcze wieksze nadzieje po znakomitym poczatku. Swietne starty w dwoch pierwszych biegach i tyle bylo walki. Pozniej jednak ten niesamowity Madsen, rownanie toru i po 4 biegu dziwnie cos sie nagle zacielo. Duzo do myslenia daje taktyka trenera, ktory regularnie po dobrym starcie Szymona w biegu mlodziezowym, odsuwa go od skladu na kolejne 10 biegow. Szkoda, bo gdyby poszedl za ciosem to pozniej bylyby wieksze mozliwosci korzystania z Emila w wazniejszych biegach a jak pokazal mecz z Wroclawiem i nie tylko, napewno mialby kogo zastepowac i swoje 5-6 biegow by wyjezdzil. Ciekawe dlaczego trener tak boi sie stawiac na Szymona nie zaleznie od wyniku jego i druzyny? Drugi dotkliwy brak ktory odczuwamy od jakiegos czasu, to brak lidera ale to juz bylo przerabiane nie raz. Niestety AJ z Emilem nie uzupelniaja sie na tyle dobrze by trzymac wynik w trakcie meczu, a wczoraj zabraklo tez wsparcia reszty druzyny.

AJ - sam nie wiem :roll:. Tragedii nie bylo, ale szalu tez nie zrobil.
Toninho - wynik pozornie nawet dobry (5+3), ale jakos nie bylo tego widac na torze. Stac go na wiecej, czego w tym sezonie narazie nie pokazal.
Walas + Kostek - jada rowno. Dzisiaj akurat mecz nie udany dla tej pary.
Giza - trzy zera, to trzy zera ale styl w jakim je dowiozl daje nadzieje ze wkrotce moze byc lepiej.
Szymon - trudno ocenic, bo dostal za malo szans. W pierwszym biegu swietnie, szkoda ze pozniej tradycyjnie grzal lawe.
Emil - wreszcie udany weekend w wykonaniu Emila. Nie bylo po nim w ogole widac jakiegos zmeczenia po GP jak to bywalo w poprzednim sezonie.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

kewałs
szkółka żużlowa

Postautor: kewałs » 2010-05-10, 07:21

ale jest jeden element w którym moim zdaniem Wrocław bije całą reszte na głowe--to Panie które podprowadzają...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
wróciłem

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2010-05-10, 08:31

Nie płakać tanio skóry nie sprzedali i bonus jest realny.Walczyli do końca nie odpuszczali.Gizatulin musi się jeszcze troche oswoić z ekstraligą i będzie dobrze bo jaja chłopak ma.

POLONIA JEDZIE MECZ. :D
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-05-10, 08:48

Na oswajanie czasu nie ma. A jaja mial tez Jonas i jak sie skonczylo wiemy Gizaj est rowny Jonasowi i tyle
Poprostu trzeba przyznac ze Giza nie bedzie wymiatal a punkt na
wyjezdzie w jego wykonaniu graniczy z cudem a 3-4 pkt u nas to bedzie spory wyczyn patrzac na jego mozliwosci.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-05-10, 08:54

Od następnego meczu , proponuje wstawić Szymka w biegu 1 , 4 i 7 Emil powinien wczoraj jechać za Gize a Szymek no cóż ładny jeden bieg a potem 10 przerwy tak nie można. Mecz był do wygrania 8)

Żabka
kolarz szosowy

Postautor: Żabka » 2010-05-10, 08:56

Mocna ekipa kibiców z Bydgoszczy pojechała...aż 40 osób!!! :evil:
Pozdrowionka dla ekipy z busa-super wyjazd...!!! :D
Szacun dla wszystkich,którzy na mecz dojechali...dla chłopaków z SPP,UPF oraz całej reszty indywidualnych kibiców. :)
Po meczu...może kiedyś uda nam się w tym sezonie wygrać mecz! 8) ...znając ZG-to przebudzi się akurat na nasz mecz i....będzie jak zawsze! :wink: (obym się myliła).

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2010-05-10, 09:45

Do DJKAROL. Ja nie mówie że Jonas byłby lepszy po prostu mi nie pasował ten koleś jeździł jak by się bał a Gizatulin trzyma gaz.Ja bym go jeszcze nie skreślał wkońcu dwa tytuły mistrza Rosjii ma.Pewnie tu Ameryki nie odkryje ale przyczyna tkwi w sprzęcie jak u większości słabiej punktujących zawodników.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2010-05-10, 09:58

Ja również przyłączam sie do pozdrowień dla wesołej ekipy wyjazdowej z busa NF :bc_wino2:
I znowu odcinek z serii : "blisko, coraz bliżej" Naszym rycerzom na stalowych rumakach ciągle los nie pozwala postawić kropki nad i (nie Olejnikowej) i w końcu wygrać na wyjeździe :cry:
Najważniejsze, że nie było lania i wstydu. Porażka po walce i to w ostatnim biegu. Szanse na remis były do samego końca. Nie będę juz rozpisywał się , kto zawiódł, kto nie. Wszyscy doskonale wiedzą. Cieszy to, że prysnął mit cieńkiego Emila na wyjazdach, po turniejach GP :spoko: Zresztą podobnie z Andreasem :)

Martwi natomiast liczba ekipy wyjazdowej. Naliczyłem Nas 40 sztuk. Co to k..a jest ?! szumnie zapowiedzi : Jedziemy do Wrocka :!: itp itd, a tu...tylko NetFansi, paru tzw aktywnych pikników 8) Jedna przedstawicielka - Pani Sekretarz Żabka z SPP :wink: i ... kilku z UFP (na palcach jednej ręki) gdzie ta ekipa z Czewy ??? Pytam się!
Znowu wstyd i Siara na cała Polskę. Boże, jak ta Bydzia kibicowsko cieńka jest. Drużyna po przemianach, dobry nastrój na linii działacze - kibice, a tu wielka D..pa :evil:

Na koniec, Wielkie podziękowania dla chłopaków, którzy siedzieli obok mnie w busie, za sponsoring złotego nektaru "Piast" :piwo1:
Dla wszystkich w busie, za wesołe dyskusje o "poważnych" tematach politycznych :D Trochę bluzgałem i za to przepraszam (emocje pomeczowe) W szczególności Wielkie Dzięks dla mojego kompana i "współwyznawcy" Lampeqa :bc_smiley2:

Apel do wszystkich forumowiczów i kibiców Polonii :
Ten kto nie był, niech żałuje. Wyjazdy, to zupełnie inne klimaty, niż mecze na Sportowej. Zapisujcie się na wyjazd do Zielonej, 23 maja :!: :spoko: :bc_zszalem2:
Ostatnio zmieniony 2010-05-10, 11:01 przez Audiofil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Żabka
kolarz szosowy

Postautor: Żabka » 2010-05-10, 10:31

Audiofil-3 osoby z SPP!!! 8)
Popieram:"W szczególności Wielkie Dzięks dla mojego kompana i "współwyznawcy" Lampeqa "
:wink:

Awatar użytkownika
OKI
egzamin na licencję

Postautor: OKI » 2010-05-10, 10:34

pepe pisze:Lindback słabiutko

weź tylko pod uwagę że jechał z totalnie zmasakrowanym barkiem... po GP wył z bólu ale powiedział że chce być fair wobec drużyny i skoro pojechał w GP to w lidze też wystąpi - po ostatnim biegu we Wrocku zjeżdżał do parkingu zalany łzami

niestety ten mecz pogorszył jego stan zdrowia i ma min. 2-3tyg. przerwy w startach
3.0 V6 i`m lovin`it! :)

Wróć do „Mecze i zawody 2010”