BETARD WROCLAW - POLONIA BYDGOSZCZ 09.05.2010

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Na Stadionie Olimpijskim we Wroclawiu w dniu 09.05.2010 bydgoska Polonia :

Czas głosowania minął 2010-05-08, 23:02

wygra z Betardem
25
61%
zremisuje
0
Brak głosów
przegra z Betardem
16
39%

Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-05-06, 16:01

krystiand pisze:
leroy pisze:Cieslak znany jest z kombinowania torem.ten szczwany lis jest w tym dobry.Przypomnijcie sobie final DMS w Lesznie w ubieglym roku jak nasi jezdzili na poczatku zawodow do momentu gdy spadl deszcz. Tor byl tak przekombinowany ze o maly wlos tytul poszedl by kolo nosa.Cielak jest dobrym kombinatorem ale tez moze sie pomylic,i oby sie pieprznol. To bedzie na nasza korzysc.Tak mysle.

Ej a wtedy deszcz nie padał ciągle? No i Cieślak raczej wiele do gadania nie miał... przykład zły

:?: Bzdura!ale mimo wszystko deszcz popadal i co w tedy sie stalo? Bylem tam siedzialem niedaleko,widzialem jak Cielak sie miotal szkoda ze lysy bo by sobie powyrywal co nieco. tak ze kolego niewypal. Niewazne. Jest to stary kombinator i tyle,czy to sie tobie podoba czy nie. Takie jest moje zdanie i mysle ze nie jestem w tym odosobniony.

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-05-06, 16:35

Nie zaprzeczyłem, że kombinatorem od torów jest dobry, ale w Lesznie głównie na nawierzchnie miał wpływ deszcz i mi nie wciskaj, on mógł latać, ale nawierzchni nie był w stanie zmienić...

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-06, 19:08

Narazie taki as jak Crump, wygral ledwie 1 z 12 wyscigow na nowym wroclawskim torze :wink:. Bjerre tez do dwucyfrowki nie dobil w 2 meczach, wiec moze nie bedzie zle. Widac ze maja troche problemow z tym torem, mimo ze to swoj i trenowac na nim moga jak tylko znajda czas i checi.
Tak jak napisal JD, jedziemy z nastawieniem na lanie, ale i tak jedziemy :P. Moze po niespodziance w derbach, zalapiemy sie na kolejna, tym razem wyjazdowa? :twisted:
U nas trzeci mecz i trzeci zestaw par, ciekawa taktyka.

edit:
Pogoda na niedziele niestety nam nie sprzyja, a wolnych niedziel prozno szukac do polowy lipca :?
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2010-05-06, 19:36

w ta niedziele tez u nas mailo padac :)
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2010-05-06, 19:53

No i chyba padało... nie widziałeś jaki tor się zrobił przyczepny? :roll:

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2010-05-06, 19:58

Wygląda na to że pogoda znowu pokrzyżuje rozegranie kolejki...kiepskie są prognozy na niedzielę dla województwa dolnośląskiego:(
a co do meczu jeżeli dojdzie do skutku..(mam taką nadzieję) to bedzie okrutnie ciężko...Cieślak wie że na Nas i na Czewie moze zrobić punkty więc tor juz bedzie odpowiednio spreparowany(zawsze bedzie mozna zwalić na warunki atmosferyczne)..Crump i Bjerre, Janowski pojadą swoje..reszta tez cos dorzuci wiec nie bedzie to spacerek...
Bardziej martwie sie o naszych chłopaków..czy wygrana z Toronto ich trochę nie odpręży i nie spowoduje ze podejda do spotkania na zasadzie: Toronto pokulaliśmy ..phhii...Wrocek tez pokulamy...kluczowa bedzie postawa AJ i Emila(jak gwiazdy GP pojadą to bedzie dobrze)
Niewyobrazam sobie żeby w dwojke nie zdobyli min 22-24 pkt.

p.s. wiadomo ile ludków jedzie na wyjazd do Wrocka???
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-05-07, 12:09

Ustawenie par takie jak kiedyś pisałem żeby było takie nasz coach zastosował
AJ
ALi
Greg
Kostek
Giza
Szymon/Emil
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
ScihY
miniżużlowiec

Postautor: ScihY » 2010-05-07, 16:51

Pozwole sobie wkleic prognoze. Zazwyczaj sie sprawdza, jest wmiare dokladnie rozpisane - co, gdzie, kiedy - bedzie padalo.

http://new.meteo.pl/metco/mgram_pict.php?ntype=2n&fdate=2010050700&row=143&col=75&lang=pl

Jak widac nie powinno byc az tak strasznie z tym deszczem.

Prognoza dla Wrocławia oczywiscie :)
" Skończyła się era Leszka Tillingera "...Polonia rok po tym zaczyna od zera.

Bazz
miniżużlowiec

Postautor: Bazz » 2010-05-07, 18:35

"W sezonie 2010 bilety wejściowe na mecze ekstraligi żużlowej rozgrywane przez drużynę Betard WTS Wrocław na Stadionie Olimpijskim dla grup zorganizowanych (kibiców drużyny przyjezdnej) będą kosztowały 20 złotych. Kibicom zorganizowanych grup przyjezdnych zostaną udostępnione sektory 14 – 15, które są wyposażone w bezpłatna toaletę, punkt małej gastronomii z napojami i żywnością konfekcjonowaną. Dojazd do wyżej wymienionych sektorów będzie odbywał się od ulicy Paderewskiego Bramę Wronią. Parking dla autokarów przy strzelnicy stadionowej. Bilety będą sprzedawane grupowo, po przesłaniu zamówienia wraz z imienną listą podanym numerem PESEL na adres klubu. Ruchoma kasa zlokalizowana będzie w okolicach wejścia na sektor dla autokarów grup zorganizowanych. Osobom nie ujętym na wymienionej imiennej liście bilety nie zostaną sprzedane."

Czy Waszym zdaniem to oznacza ze jesli przyjade do Wrocka sam, a nie ze 'zorganizowana grupa', to bilet nie zostanie mi w ogole sprzedany? Czy tylko sie nie zalapie na znizke?

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-07, 18:51

Jako "indywidualny" nie zalapiesz sie na znizke, a bilet kupisz bo przeciez nikt nie sprawdza w kasie dowodu osobistego, skad jestes. Do sektora gosci tez powinni Cie wpuscic, ew. po okazaniu dowodu tozsamosci gdzie masz wpisane miejsce zameldowania (jesli jest to Bydgoszcz bedzie latwiej) :wink:

Awatar użytkownika
leroy
szkółka żużlowa

Postautor: leroy » 2010-05-07, 21:35

krystiand pisze:Nie zaprzeczyłem, że kombinatorem od torów jest dobry, ale w Lesznie głównie na nawierzchnie miał wpływ deszcz i mi nie wciskaj, on mógł latać, ale nawierzchni nie był w stanie zmienić...

:evil: wrrrrrr ale jestes ostry kolego wyluzuj bo ci guma strzeli.Nawierzchnie przed meczem przygotowal tak ze nasi byli gora.Ale nie przewidzial ze spadnie deszcz.A wiec nieco przekombinowal.Tory robi sie tak zeby nic nie mialo wplywu na jego stan.Za dlugo przyjacielu chodze na zuzel zeby nie wiedziec co mozna a co nie. Tak ze nie irytuj sie tylko wysluchaj co inny ma do powiedzenia. Pozdrawiam. :D :bc_kreciszalem2:

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2010-05-08, 12:11

nie wiedziałem gdzie to wkleić, jest pogoda na niedzielę na Wrocław:)

Wrocław
Temp. 16 'C
Ciśn. 1009 hPa
Wiatr 11 km/h
Deszcz 0.0 mm

żródło:sportowefakty.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-05-08, 12:47

Obawiam sie ze jutro ligi nie będzie...prognozy pogody dla Goetoborga nie sa optymistyczne a co za tym idzie?przełozenie zawodów na termin rezerowy jakim jest niedziela,to juz wiadomo dlaczego zrobili taki twardy tor i nawet chyba Gollob?powiedzial w wywiadie po treningu ze o wyprzedzanie bedzie jutro cieżko
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-05-08, 14:45

Gdyby odwołali ligę tym lepiej dla Nas :wink: bo już jest pewne że Adamczak jutro za Antonio jedzie..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Pablos
miniżużlowiec

Postautor: Pablos » 2010-05-08, 15:22

skąd masz info?? pewne??

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-05-08, 15:35

Skoro dzisiaj jedzie w GP Anton to jutro nas oleje? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-05-08, 16:20

Sam Damian twierdzi że jutro jedzie do Wrocławia..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-05-08, 17:32

Ja tez jutro jade, ale nie musze odrazu Lindbaecka zastepowac :P. Poza tym jesli mialby jechac jakis mlody, to chyba obecnie Mikolaj jest pierwszym do miejsca w skladzie.

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2010-05-08, 17:47

Antonio Lindback wystartuje dziś z dziką kartą w Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. Reprezentant Trzech Koron odczuwa jeszcze skutki ostatniego upadku w lidze polskiej. Szwed ma jednak nadzieję, że uda mu się pokonać ból, a dobry występ na Ullevi pomoże mu w powrocie do cyklu jako pełnoprawny uczestnik.

Szwed odczuwa jeszcze skutki ostatniego upadku w Polsce. Jednak koncentruje się tylko na zawodach i chce walczyć o jak najlepszy wynik. - Odczuwam jeszcze ból. Teraz jednak skupiłem się tylko na czekającym mnie turnieju. Chcę startować w każdych zawodach niezależnie od tego czy będzie to Grand Prix czy spotkanie ligowe. Jazda tutaj to świetne uczucie. Będę starał się dać z siebie wszystko. Czuję się nieżle i wierzę w dobry wynik.

Reprezentant Trzech Koron bardzo dobrze spisał się podczas zeszłorocznych zawodów na Ullevi. Awansował do biegu wieńczącego zawody i wywalczył w nim trzecią lokatę. Lindback ma nadzieję, że niedoleczona kontuzja nie przeszkodzi mu w ponownym wywalczeniu dobrej pozycji. - Mamy nowy rok, więc przekonamy się jak będzie. Zobaczymy jak będzie z moim ramieniem. Oczywiście jest to dla mnie problem, gdyż nie chciałbym jeździć w zawodach z przeświadczeniem, że coś jest nie tak. Zrobię co w mojej mocy.

Jednym z priorytetów Lindbecka w nowym sezonie jest powrót do cyklu Grand Prix. Dobry występ przed własną publicznością w Goeteborgu może otworzyć Szwedowi szansę na otrzymanie stałej dzikiej karty na wypadek braku awansu z eliminacji. - Chcę powrócić do piętnastki tak szybko jak to możliwe. Będziemy o to walczyć w tym roku. Zobaczymy czy uda mi się powrócić do cyklu przez eliminacje czy w jakiś inny sposób.

Chyba Damian lubi sobie pomarzyć
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-05-08, 21:17

Nasi "kolarze" w GP Szwecji:

Jonsson 12pkt (3 miejsce w finale)
Emil 8pkt
Lindback 6pkt

1. Andersen, Lindgren, Lindbaeck, Woffinden
3. Jonsson, Zetterstroem, Crump, Sajfutdinow
6. Bjerre, Gollob, Woffinden, Jonsson
7. Sajfutdinow, Hampel, Lindbaeck, Harris (u)
9. Bjerre, Sajfutdinow, Holder, Andersen
11. Gollob, Hancock, Lindbaeck, Crump
12. Pedersen, Hampel, Lindgren, Jonsson
14. Hancock, Pedersen, Woffinden, Sajfutdinow
15. Jonsson, Holder, Holta, Lindbaeck
17. Hancock, Jonsson, Harris, Andersen (w/u)
19. Lindbaeck, Bjerre, Pedersen, Zetterstroem
20. Sajfutdinow, Gollob, Lindgren, Holta
21. Gollob, Hancock, Zetterstroem, Sajfutdinow
22. Bjerre, Jonsson, Holder, Pedersen (d4)
23. Bjerre, Gollob, Jonsson, Hancock

Wygrał nasz jutrzejszy rywal, Kenneth Bjerre 20pkt (1,3,3,2,2,3,6), więc myślę że jutro również będzie bardzo groźny, chyba że nockę poświęci na świętowanie w końcu to 1. zwycięstwo w karierze :P
Natomiast Crump dosyć kiepsko, choć jeszcze miał szansę ma półfinał - 7pkt (1,0,0,3,3). Rudy jeździ kiepsko w lidze zwykle po dobrym występie, więc... :roll: No zobaczymy.
Ale lepiej się skupić na naszych ;)

Brawo Tomek :)

Wróć do „Mecze i zawody 2010”