Gadżety Polonii Bydgoszcz od Browarów WARKA

Wizard89
turysta rowerowy

Gadżety Polonii Bydgoszcz od Browarów WARKA

Postautor: Wizard89 » 2008-07-16, 22:23

Witam, założylem ten temat w celu uzyskania odpowiedzi, gdzie można znaleźć, lub gdzie kupić gadżety Polonii Bydgoszcz któe wyprodukowała Warka. Widziałem pare osób w mieście już z takimi gadżetami jak koszulka czy też czapka... Wszystko jest z serii WARKA Speedway, kiedys np. podobnej serii byly czapki warki STALI GORZOW, WTSu czy ZkZ-u. Aby ułatwic i przyblizyc to co opisuje to podam na wzór tej serii: (model Polonii rozni sie nieznacznie, jedynie logiem i podpisem na czapce)

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/item399805398_super_czapka_z_daszkiem_warka_speedway_.html

Z góry dzięki za info, a jeśli ktoś takowe rzeczy ma i chciałby się ich pozbyc to ja chętnie kupie :) (P)ozdro
Obrazek

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2008-07-18, 13:09

Polecam do nabycia u chłopaków z UFP czapki białe lub czerwone do wyboru z haftowanym herbem klubu z wstęgą z napisem BYDGOSZCZ. Kosztują bodajże 20 zł, dobrze się sprawują .

Awatar użytkownika
Lechu
szkółka żużlowa

Postautor: Lechu » 2008-07-18, 21:44

Na mieśćie to polecam pub PIWIARNIA i na stadionie podczas meczy w budach z browarem ale na tych na które można wyjść z trybun czapka 6 piewk 30 zl koszulka 10 50zl
...są ludzie którzy twierdzą ze ZUZEL to 4 kolesi jezdzacy w kółko - zal mi ICH!!!

www.mikiteam.pl
www.gotcha.futbolowo.pl

Wizard89
turysta rowerowy

Postautor: Wizard89 » 2008-07-21, 11:39

Dzięki wszystkim za odpowiedź. ja również jestem zdania że powinniśmy promować NASZĄ markę, jednak wielu z Nas (tak bynajmniej mi się wydaje) zbiera jakiekolwiek gadżety kojarzone z naszym klubem, nieważne z czego i po co, ważne że mają...myślę, że władze Polonii powinny się troche bardziej włączyć w produkcję czy też w propagowanie już istniejących gadżetów. Kunsztu można się uczyć od leszczynian...:D UNIA ma Wodę Mineralną BYCZA, a my moglibyśmy mieć POLONIJNĄ :D (P)ozdro
Obrazek

Wróć do „Wymiana itp. archiwum”