ŻUŻLOWE WIECZORY!

Sprawy związane tylko z fan klubem Polonia Bydgoszcz Net F@ns
Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

ŻUŻLOWE WIECZORY!

Postautor: Wulfik » 2008-12-18, 00:38

Wzorem poprzednich lat postanowiliśmy uatrakcyjnić przerwę w sezonie żużlowym i zorganizować spotkania z cyklu "ŻUŻLOWE WIECZORY".

Przerwa zimowa wcale nie musi oznaczać całkowitego rozbratu z żużlem i zawodnikami.

Już 29 grudnia szykuje się nie lada gratka dla kibiców żużla!

Nasze zaproszenie przyjął kapitan biało-czerwonych ANDREAS JONSSON. Gośćmi żużlowego wieczoru będą również: MIKOŁAJ CURYŁO - bydgoski młodzieżowiec oraz JACEK WOŹNIAK - trener młodych Polonistów.

Żużlowy wieczór będzie doskonałą okazją aby zadać pytania naszym gościom, zdobyć autograf czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Pamiętaj! Startujemy 29 grudnia 2008 r. (poniedziałek) o godzinie 18:00 na trybunie głównej stadionu Polonii. Wstęp wolny!

WSZYSTKICH KIBICÓW NA ŻUŻLOWY WIECZÓR SERDECZNIE ZAPRASZA POLONIA BYDGOSZCZ NET F@NS

Awatar użytkownika
gregor
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: gregor » 2008-12-18, 19:22

No takiego prezentu pod choinke
sie nie spodziewlem!!!
Zajefanie!!!!!
Do zobaczyska.

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2008-12-19, 00:00

Staramy się :wink: to taki mały prezent pod choinkę dla kibiców od Nas - PBNF :wink:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2008-12-19, 14:25

A o to reklamoweczka na spotkanie by Lawrence:

Obrazek
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

itv24
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: itv24 » 2008-12-21, 03:46

Będziemy tam z kamerą:)
Zapraszam na relację ze spotkanie Emilem...:)
http://www.itv24.com.pl/film/359/emil_sajfutdinov/
Telewizja Internetowa itv24.com.pl
Relacje z meczów Polonii Bydgoszcz.

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2008-12-28, 20:55

Żużlowy wieczór już jutro :D

Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2008-12-30, 11:18

Relacja z "Żużlowego wieczoru" dostępna jest już na stronie www.itv24.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2008-12-31, 14:24

Obszerną relację z żużlowego wieczoru można również przeczytaćTUTAJ
Ostatnio zmieniony 2009-01-12, 01:53 przez Wulfik, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2009-01-12, 00:49

kiedy kolejne spotkanie? I wieczór bardzo ciekawy, AJ sobie pożartował, Mikołaj ewidentna trema. Tylko czemu mnie musieli wrzucić w pierwszej scenie z AJ w relacji na it24 :roll:

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2009-01-12, 01:08

Kolejny żużlowy wieczór powinien być już niedługo. Jak tylko będziemy znać konkretny termin na pewno Was o tym poinformujemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2009-02-21, 18:40

Kolejny żużlowy wieczór przed nami!

Już 26 lutego szykuje się nie lada gratka dla kibiców żużla!

Nasze zaproszenie przyjęli KRZYSZTOF BUCZKOWSKI oraz MARCIN JĘDRZEJEWSKI.

Żużlowy wieczór będzie doskonałą okazją aby zadać pytania naszym gościom, zdobyć autograf czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Pamiętaj! Startujemy 26 lutego 2009 r. (czwartek) o godzinie 19:00 na trybunie głównej stadionu Polonii. Wstęp wolny!

WSZYSTKICH KIBICÓW NA ŻUŻLOWY WIECZÓR SERDECZNIE ZAPRASZA POLONIA BYDGOSZCZ NET F@NS
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2009-02-26, 23:03

Nie sposob zostawic bez komentarza :wink:. Super impreza, publika dopisala (ilosciowo), zawodnicy bardzo z humorem :D. Tylko szkoda, ze "gwiazdy" wieczoru zabraklo (dot. pytania Buczka). Moze na nastepne spotkanie by to wlasnie jego zaprosic? Moglby byc jednak problem z miejscami, bo skoro nawet zawodnicy chcieli by go poznac, to napewno frekwencja przebila by wszystkie dotychczasowe spotkania :twisted:

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2009-02-27, 00:46

Cieszy spore zainteresowanie kibiców naszymi spotkaniami - przydała by się jeszcze odrobina odwagi, żeby zadawać pytania, bo w końcu to dla zgromadzonych fanó są takie spotkania organizowane :)

Relację z ostatniego Żużlowego Wieczoru można było obejrzeć w serwisie sportowym Zbliżeń w TVP Bydgoszcz po godzinie 21:45 - być może jeszcze jakaś migawka poleci rano.

Relację tekstową i fotografie można obejrzeć już teraz w serwisie www.MaxSpeedway.pl:
- relacja - http://maxspeedway.pl/index.php?subacti ... m=&ucat=1&
- fotorelacja - http://maxspeedway.pl/index.php?subacti ... m=&ucat=1&
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2009-03-17, 23:39

Kolejny żużlowy wieczór przed nami!

W najbliższą niedzielę (22.03.2009 r.) w restauracji na trybunie głównej stadionu Polonii, o godzinie 17:00, gościć będziemy Emila Sajfutdinowa oraz pana Marka Bąkowskiego. Będzie to doskonała okazja do zadawania pytań, zrobienia pamiątkowego zdjęcia czy też zdobycia autografu.

Serdecznie zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2009-03-23, 14:04

Jak wrazenia organizatorow po wczorajszym zuzlowym wieczorze? Znane sa jakies komentarze zuzlowcow co do samego spotkania, jego atmosfery i przebiegu ?
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2009-03-23, 14:41

Noooo.... każdy się pytał co to za "upierd" nie dawał im spokoju i męczył ciągłymi pytaniami... :twisted:
Ja osobiście uważam, że było naprawdę fajnie, a ilość pytań przygotowanych przez rzeczonego "upierda" powalająca... biedny Lawrence nie miał szansy się wcisnąć ze swoimi notatkami... :wink:

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2009-03-23, 15:29

I bardzo dobrze - o to chodzilo, moje notatki byly pytaniami z tematu "Zadaj pytanie..." i nie tylo, ale wlasnie chodzi o to zebyscie WY pytali, a ja jestem tylko na uzupelnienie ewentualnie porzadek na sali i wprowdzenie w wieczór.

Dziękujemy wszystkim kibicom którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenia i bardzo licznie odwiedzali restauracje na trybunie Polonii w sezonie zimowym 2008/2009 podczas każdego z Żużlowych Wieczorów.

Nastepny "Zuzlowy Wieczor" juz w grudniu - serdecznie zapraszamy
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2009-03-23, 15:33

Kabat nie wiem jak Ty ale ja jestem wdzieczny temu "upierdowi" za jego pytania - przynajmniej wiem co chlopacy jedza i zdeklarowali sie ze nie zrobia z nami tak jak "podpaska" czy "zlotowa"...no i ta waga Jonasa - normalnie az wstyd stanac na swojej wlasnej :) :) :) szczerze mowiac to wiem ze mial jeszcze kilka pytan w zanadrzu ale nie starczylo mu czasu jak mowil mi po spotkaniu zeby je zadac...
swoja droga cos bojazliwa ta publicznosc nasza na tych spotkaniach no nie?:) Ale frekwencja mimo wszystko dopisala prawda?

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2009-03-23, 15:38

No frekwencja jak najbardziej zadowalająca :) Tylko faktycznie przydało by się, żeby więcej osób miało odwagę zadawać pytania - w końcu to nie boli, nikt nie wystawia ocen, a chyba po to przychodzi się na takie spotkanie, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego o zaproszonych gościach.

Na początku spotkania Tomek Suskiewicz pytał, czy zawsze ludzie boją się zadawać pytania i Lawrence musi sam prowadzić imprezę, ale później sam stwierdził, że fajnie było, że ludzie się troszkę rozkręcili :)

Emil też bardzo się otworzył podczas spotkania, co świadczy, że atmosfera musiała mu odpowiadać i dobrze się czuł, bo to już taki charakter, że musi troszkę poznać ludzi, z którymi się spotyka, żeby się otworzyć ...

Tomek Chrzanowski sam na spotkaniu stwierdził, że został przyjęty dobrze przez bydgoskich kibiców, więc dla niego spotkanko też raczej udane.

Jonas na początku był trochę zaskoczony, bo nie wiedział, czego tak naprawdę może się spodziewać po takim spotkaniu ... Ale jego mina na koniec imprezy świadczy, że jemu też się podobało :)

W ogóle Jonasowi należą się szczególne podziękowania, gdyz o samym spotkaniu dowiedział się tuż przed niedzielnym sparingiem, a jednak nam nie odmówił przybycia! Do tego początkowo zakładał, że nie będzie mógł zostać do końca, a jednak cierpliwie odpowiadał na pytania :D

Niespodzianka chyba się udała??
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2009-03-23, 15:49

Jonas naprawde super...po spotkaniu tez przeciez rozmawial jeszcze z kibicami...naprawde bardzo bardzo dobry kontakt z kibicami i widac ze nie odcina sie a wrecz przeciwnie - lubi przebywac w naszym towarzystwie...moze go zabierzemy na jakis wyjazd do autobusu co?:):):) hehehehe
jesli ktos uwierzyl ze niespodzianka bedzie Iga Wyrwal i sie zawiodl to przepraszam....ale za przeproszeniem nawet najpiekniejsze piersi nie sa w stanie odpowiedziec na pytania odnosnie sezonu, jazdy i speedwaya :)

Wróć do „Net F@ns”