Polonia Bydgoszcz - sezon 2012

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2012-03-16, 02:09

Emil jak Emil - młodzi pochodzą ze szkółki w Saławacie, którą prowadzi ojciec Damir, a trenerem jest Denis Sajfutdinow! Emil wspiera ich głównie sprzętowo i poprzez umożliwianie treningów na różnych torach ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2012-03-16, 18:54

Bydgoscy kibice pierwszy raz zobaczyli Nicka Morrisa. Ku zaskoczeniu fanów Polonii, Australijczyk radził sobie znakomicie, pokonując m.in. Mikiego i Roberta Kościechę. Forma Kostka może niepokoić sympatyków i działaczy bydgoskiego klubu.

to prawda byłem widziałem ;) Morris to duży talent jezdził na naszym torze tak jak by startował tutaj z przynajmniej rok ;)

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2012-03-16, 19:08

Do tego pewnie jeździł na klubowych maszynach, które pewnie najszybsze to nie są..? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-03-16, 19:43

Ciekawe tylko czy general z Kanclerzem pozwola mu na starty przed rozprawą ktora ma sie odbyc w maju. Od decyzji sądu mialo zalezec czy zostanie w klubie (kontrakt ma na 5 lat) :P
Niech jeszcze tylko jutro potwierdzi to na sparingu w Toruniu (dla niego kazdy tor w Polsce jest nowy).
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2012-03-17, 01:16

Bydgoskie treningi w obiektywie:

Obrazek

http://www.speedway-photography.pl

Zapraszam :-)
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Scorpio
kolarz szosowy

Postautor: Scorpio » 2012-03-17, 16:20

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/27414 ... 4347-wynik

Pierwszy sparing za nami. Całkiem niezły wynik, ale....tutaj wynik nie jest najważniejszy! Trzeba zaznaczyć, że drużyna miejscowa pojechała bez Holdera, a Polonia jechała w "komplecie". Dobrze wypadł Emil i Gapa. Niezły wynik mają Buczek i Artiom. Kościecha? Przeciętnie. Morris? Wynik nie powala, ale to jego pierwszy mecz. Dziwi mnie to, że juniorzy nie jeździli więcej niż po 3 biegi :shock: Ja bym ich puścił na bieg 14, ale to nie ja jestem menedżerem :wink:

Podsumując: wynik ciekawy, ale podejdę z dystansem. Liga jest zdecydowanie najważniejsza. Jednak poczyniania niektórych zawodników powinny dać (bardzo) dużo do myślenia :?

P.S. Mam nadzieję, że niedługo będzie filmik z tego, bo na takie tematy nie powinno się "gadać na sucho" :P
Polonia Bydgoszcz

Ptaszek
należy do PBNF

Postautor: Ptaszek » 2012-03-17, 17:13

Na przedsezonowe derby przyszło całkiem spoko ludzi- cała główna i drugi łuk!
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2012-03-17, 22:38

byłem na sparze w Toronto frekwencja wywarła na mnie spore wrażenie było z ok 6000 ludzi.byłem w lekkim szooku :P

Scorpio
kolarz szosowy

Postautor: Scorpio » 2012-03-18, 15:42

Po pierwsze: gratuluję wiaruchnie z Bydzi, że przyszli na sparing. Całkiem fajna frekwencja :D (bo za friko jak swego czasu na Warcie) Natomiast jeśli chodzi o sam mecz? Udało mi się obejrzeć na żywo z itv24 (od 11. biegu, bo dopiero udało mi się odnaleźć to info :D ). Podobała mi się jazda Emila, Buczka i Artioma. Niezły start Woźniaka. Z zmiennym szczęściem "Kostek" (przeważnie wyprzedzał rywali "w zasięgu", poza Pulczyńskim). Szkoda tylko, że Wieliński, Bietracki i Jóźwik mało razy jeździli (Bietracki i Wieliński jeździli 2 razy po 13. biegu i po ostatnim, raz wygrał Bartek, a raz mój imiennik), biorąc pod uwagę wynik spotkania. :P
Polonia Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Re: Polonia Bydgoszcz - sezon 2012

Postautor: Przem@s » 2012-04-25, 15:15

Zeby nie hamowac ciekawej dyskusji w innym watku, to napisze tutaj.

Podobno jednym z kandydatow na stanowisko menadzera Polonii jest... Robert Sawina :shock:. Jesli to prawda, to dobrze pokazuje jacy ludzie rządzą klubem. W 2011 to chyba gering wspominal jaka to super atmosfera panuje w druzynie, gdy jednoczesnie wiadomo bylo ze zawodnicy nie dogaduja sie z Sawina i nie podoba im sie sposob przygotowania toru. Mimo tej niby swietnej atmosfery i awansu w dobrym stylu, po sezonie prezes bez wahania wyrzucil (moze to nazywac podziekowaniem za wspolprace jak woli) Sawine, nie podejmujac chyba nawet rozmow o przedluzeniu umowy bo decyzja tak naprawde zapadla juz wczesniej.

Calosc stwarza obraz, ze jednak pozegnanie nie bylo w milej atmosferze (fajnie ze awansowales, ale juz nie jestes nam potrzebny), a teraz nagle "jak trwoga to do Sawiny" ?

Oczywiscie wolalbym zeby Sawka nie zostal nowym-starym menadzerem, chociaz to wlasnie on zaczal robic cos z bydgoskim torem by byl atutem gospodarzy (wedlug Plecha nie dalo sie zrobic przyczepnego toru, bo jak jezdzi ciagnik to ubija :P). Z reszta pewnie decyzja i tak juz zapadla, tylko ogloszona zostanie jak emocje troche opadna (pewnie po meczu z Tarnowem bo wtedy prezes bedzie mial 2 tygodnie spokoju pod parkingiem, a pozniej zwyciestwo z Wrockiem).
.

chrzan
miniżużlowiec

Postautor: chrzan » 2012-04-25, 16:37

Jednym z głównych zarzutów wobec Kanclerza jest nieumiejętność porozumienia się z Sawiną właśnie. I chęć wywierania wpływu na drużynę bez brania odpowiedzialności za wynik. Najwyraźniej Polonia jest za mała dla tych dwóch panów (a zdaje się, że za mała na kogokolwiek poza Kanclerzem...).
Cóż więc innego mógł zrobić Dering? Miał (za przeproszeniem ;) ) antycypować zachowanie Kanclerza i jego wyrzucić? Widocznie wolał nie ryzykować przejażdżki na taczce i zaufał. Jak widać dzisiaj - odrobinę na wyrost...

Scorpio
kolarz szosowy

Postautor: Scorpio » 2012-05-04, 17:07

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28362 ... do-polonii

Oficjalnie "Sawka" znowu będzie "menedżerował" w Polonii. Czytając artykuł z SF można wywnioskować, że to dosyć dziwny wybór, ale przynajmniej nie będzie Kryjoma! Ciekawe, czym "El Generallo" kierował się wybierając nowego menedżera? (przecież m.in. Czernicki też był brany pod uwagę) Coś tu jest poplątane :?

Oby tylko nie dochodziło do zgrzytów jak w zeszłym sezonie (nigdy nie wiadomo!).

P.S. Nie faworyzować swojego "ziomka" - "Kostka"!
P.S. (nr 2) Ciekawe będą Derby: po przeciwnych stronach staną wychowankowie Apatora plus byli zawodnicy.....Polonii Bydgoszcz! :D
Polonia Bydgoszcz

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2012-05-04, 17:24

Hehe, dobre! Ja osobiście do Sawki nic nie mam, ale ten wybór wydaje się dość kontrowersyjny. W ubiegłym sezonie(podobno) popadł w konflikty z zawodnikami czy ich menadżerami a teraz sobie wraca Gdzie tutaj jakaś konsekwencja? Ciekawe jak teraz będzie z atmosferą w klubie. Po kim jak po kim, ale po Generale to można było się wszystkie spodziewać, pewnie Sawina był najtańszy. Pamiętam jak nasz Prezes mówił, iż menadżer nie może zarabiać więcej od niego Już mu chyba na ten łysy łeb padło całkowicie. Tak jak mówię boję się tylko o atmosferę przez te niesnaski z minionego sezonu, bo ogólnie Sawina jest spoko :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-05-04, 21:03

Kartas, przeciez Gering sam mowil ze bedzie konsultowal ta decyzje z Gapa (co nie znaczy ze zdanie Gapy w ogole bylo brane pod uwage, bo zapewne mial on tylko przyjac do wiadomosci decyzje).
A co do atmosfery, to...
we wrzesniu 2011 Pomorska pisze:Już w trakcie sezonu było głośno o konflikcie w bydgoskim zespole. Były żużlowiec nie potrafił porozumieć się ze swoimi podopiecznymi. Robert Sawina złożył nawet rezygnację ze sprawowanej funkcji, ale zarząd Polonii wtedy jej nie przyjął.

z tym prezesem zawsze jest znakomita, slyszales zeby mowil o zlej atmosferze przed wyrzuceniem Sawiny czy Kanclerza? :wink:

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2012-05-04, 21:52

na moje to Sawka popadł w konflikt z jednym zawodnikiem Polonii w 2011 z Grześkiem Walaskiem.

Scorpio
kolarz szosowy

Postautor: Scorpio » 2012-05-07, 22:24

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28439 ... w-odstawke

Już są pierwsze "przymiarki" w "korekcie" składu Polonii. Nie rozumiem, czemu "Sawka" chce odstawić Artioma?! Ja wiem, nie najlepiej jeździ, ale kiedy on się nauczy, jak ma "pójść na odstrzał"?! Nie podoba mi się to. Jakoś nie wierzę, żeby Morris punktował lepiej od Łaguty! Strzał prosto w kolano, panie "menago"! :evil:
Polonia Bydgoszcz

masik
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: masik » 2012-05-07, 22:30

Za to Łaguta ma bardzo super podejście do treningów

Scorpio
kolarz szosowy

Postautor: Scorpio » 2012-05-07, 23:07

Ale to nie zmienia faktu, że to za wcześnie wystawić Morrisa. Ten chłopak ma w perspektywie ważniejszą sprawę (dosłownie) i posłanie go (dzień wcześniej) na mecz, to dostarcza mu dodatkowy stres. Jeśli rzeczywiście Artiom "olewa" treningi, to powinno się mu uświadomić, że start w Toruniu będzie dla niego "ostatnią szansą". A Morrisa lepiej wystawić u siebie z Wrockiem.
Polonia Bydgoszcz

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2012-05-08, 06:47

Tez jestem zdania , ze Morris powinien zadebiutowac ze Sparta

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-05-08, 17:55

Przeciez Sawina jest z Torunia, to nic dziwnego ze swoim chce ulatwic :P. Zwlaszcza ze jego druzyna jest w tabeli nizej od druzyny ktora aktualnie prowadzi :wink:

Szkoda ze nie ma w klubie kogos kto probowal by chociaz zmienic podejscie Laguty. Pewnie, teraz sie go odstawi, po sezonie sie go wymieni i klopot z glowy. Tyle ze sam Emil nie tak dawno wspominal ze Artiom to jeden z wiekszych talentow. Mogli bysmy miec zawodnika na lata gdyby sie zadomowil, ale w klubie chyba jednak nikomu na tym nie zalezy (podobnie jak Adamczak bedzie zostawiony sam sobie). Moze wlasnie na tym polega ta dobra atmosfera w klubie, o ktorej Gering lubi wspominac :roll:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Wróć do „Polonia Bydgoszcz archiwum”