Typowanie VIII rundy SGP - termin do 29.08.2009 g. 12:00

Moderatorzy: gadget, Kabat

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Typowanie VIII rundy SGP - termin do 29.08.2009 g. 12:00

Postautor: Kabat » 2009-08-24, 11:59

1. Nicki Pedersen
2. Jason Crump
3. Tomasz Gollob
4. Greg Hancock
5. Hans Andersen
6. Leigh Adams
7. Andreas Jonsson
8. Rune Holta
9. Scott Nicholls
10. Fredrik Lindgren
11. Chris Harris
12. Kenneth Bjerre
13. Grzegorz Walasek
14. Sebastian Ułamek
15. Emil Sajfutdinow
16. Niels Kristian Iversen

apator2003
kolarz szosowy
Posty: 67
Rejestracja: 2009-04-26, 15:47

Postautor: apator2003 » 2009-08-24, 13:24

1. Crump
2.Hanckook
3. Andersen
4.Gollob

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2009-08-24, 13:42

1. Kenneth Bjerre
2. Nicki Pedersen
3. Greg Hancock
4. Jason Crump
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
T90rzech
szkółka żużlowa
Posty: 378
Rejestracja: 2008-08-25, 15:21
Lokalizacja: Sportowa 2 s. B

Postautor: T90rzech » 2009-08-24, 13:59

1.Emil
2.Gollob
3.Jonsson
4.Crump
Obrazek

Awatar użytkownika
Michal
miniżużlowiec
Posty: 209
Rejestracja: 2008-08-22, 21:52
Lokalizacja: Zamość/k.Bydgoszczy
Kontaktowanie:

Postautor: Michal » 2009-08-24, 16:56

1.Emil S.
2.Kenneth B.
3.Andreas J.
4.Jason C.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-10-10, 14:28
Lokalizacja: ByDgOsZcZ

Postautor: moRRo » 2009-08-24, 17:41

1.Crump
2.Hancock
3.Bjerre
4.Gollob
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Scorpion
egzamin na licencję
Posty: 644
Rejestracja: 2005-05-12, 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Scorpion » 2009-08-24, 21:23

1. N.Pedersen
2.J.Crump
3.E.Sajfutdinow
4.T.Gollob
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

HampelekLeszno
miniżużlowiec
Posty: 147
Rejestracja: 2009-04-26, 19:22
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: HampelekLeszno » 2009-08-26, 20:14

1.J.Crump
2.G.Hancock
3.L.Adams
4.E.Sajfutdinow
5.07.2009 Unia Leszno-Apator Toruń 62:28

Kartas
Srebrny Kask
Posty: 1560
Rejestracja: 2005-05-12, 13:32
Lokalizacja: mam wiedzieć ? :)
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2009-08-26, 23:03

1.Tomasz Gollob
2.Emil Sayfutdinov
3.Kenneth Bjerre
4.Greg Hancock
Obrazek

Tom12ek
egzamin na licencję
Posty: 541
Rejestracja: 2005-05-16, 18:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2009-08-27, 10:51

1.Tomasz Gollob
2.Emil Sajfutdinov
3.Jason Crump
4.Greg Hancock

Przemek
miniżużlowiec
Posty: 200
Rejestracja: 2007-09-09, 19:38

Postautor: Przemek » 2009-08-27, 12:08

1. N.Pedersen
2. G.Hancock
3. J.Crump
4. E.Sajfutdinov

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Posty: 2576
Rejestracja: 2005-05-12, 22:00
Lokalizacja: ze wsi :)
Kontaktowanie:

Re: Typowanie VIII rundy SGP - termin do 29.08.2009 g. 12:00

Postautor: Marmar » 2009-08-27, 13:53

1. K.Bjerre
2. T.Gollob
3. G.Hancock
4. J.Crump
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Posty: 2773
Rejestracja: 2005-08-28, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2009-08-27, 14:11

1.Tomasz Gollob
2.Emil Sayfutdinov
3.Kenneth Bjerre
4.Greg Hancock
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

djkarol
początkujący junior
Posty: 846
Rejestracja: 2006-06-12, 08:40
Lokalizacja: TEAM SPRITE
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2009-08-27, 20:40

1. Bjerre
2. Sayfutdinov
3. Gollob
4. Pedersen
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

krystiand
szkółka żużlowa
Posty: 450
Rejestracja: 2009-01-11, 23:31

Postautor: krystiand » 2009-08-27, 21:07

1. Gollob
2. Pedersen
3. Hanocock
4. Bjerre

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Posty: 4413
Rejestracja: 2005-05-12, 19:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2009-08-27, 21:44

1. Nicki Pedersen
2. Tomasz Gollob
3. Andreas Jonsson
4. Greg Hancock
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Posty: 854
Rejestracja: 2005-10-06, 17:21
Lokalizacja: Bydgoszcz-Okole
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2009-08-27, 22:32

1. Nicki Pedersen
2. Jason Crump
3. Tomasz Gollob
4. Emil Saifutdinow

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa
Posty: 440
Rejestracja: 2005-05-18, 21:45

Postautor: inzynier » 2009-08-27, 22:54

1 - N.PEDERSEN
2 - J.CRUMP
3 - T.GOLLOB
4 - H.ANDERSEN
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.

bartekstachu
miniżużlowiec
Posty: 146
Rejestracja: 2006-03-14, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz, Sportowa 2
Kontaktowanie:

Postautor: bartekstachu » 2009-08-28, 08:28

1. Hans Andersen
2. Tomasz Gollob
3. Kenneth Bjerre
4. Emil Sajfutdinow
Jesteś Obrazek osobą odwiedzającą mój profil :).

Marcin G.
szkółka żużlowa
Posty: 485
Rejestracja: 2006-10-12, 12:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Marcin G. » 2009-08-28, 16:33

1. Tomasz Gollob
2. Kenneth Bjerre
3. Nicki Pedersen
4. Emil Sajfutdinow
Obrazek


Wróć do „Speedway Typer 2009”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron