Jaki był twój najlepszy wyjazd?

Tutaj umawiamy się na wyjazdy i omawiamy kwestie z nimi związane
Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2007-05-05, 23:12

1.oooooooooo no dla mnie ten wyjazd tez byl super :) mialem wtedy mature powiedzialem ze jade sie uczyc do kumpeli hehe w pociag i do torunia .........potem juz na dosyc duuuuzym gazie wygralem z kumplem i kumpelą mikrofale,jechalismy na rowerach z jakas rodzina z torunia,no w zsadzie to kumpela nam wygrala :) (kto widzial pamieta)

2.a niezly wyjazd to pamietam leszno 2003r-glownie ze wzgledu na super policjantow!!!
wracalismy z GP z chorzowa zatrzmalism sie w poznaniu 3-4 godziny spania i ruszylismy do leszna w 3 osoby(browar obowiazkowy),kiedy sie doczlapalismy do stadionu,znalezlismy grupe 6 osob z bydzi ktorzy takze byli dzien wczesniej w chorzowie,usiedlismy razem w niby sektorze gosci rozwiesilismy flage Polonia Bydgoszcz,po chwili schodzi do nas policjant popatrzyl na nas i mowi: dzien dobry kto tu jest w najbardzie trzezwy z kim moge porozmawiac?
ja:no ze mna moze pan pogadac
policjnt:dobra panowie czym jestescie?
ja:6osob furą a my w 3 pociagiem
policjant:no dobra panowie to sluchajcie, u nas jest sporo debili,a my nie chcemy zeby wam sie krzywda stala,wiec po meczu podejdzcie do gory my tam stoimy,to was podrzucimy na stadion
no to po meczu idziemy,wsiedlismy do transportera,siedzimy sobie,ci policjanci sie nas wypytuja,jakie ceny biletow u nas w bydzi bo sie na mecz wybieraja,pogadalismy chwile i ja sie pytam: przepraszam panowie bo mamy piwko mozemy sobie otworzyc ?? oni spoko pijcie sobie :) pierwszy i ostatni raz pilismy piko w suce hehe podwiezli nas na PKP przybilismy piatki,zyczyli nam powodzenia i milego powrotu - nie byl to jakis super wyjazd ale ze wzgledu na tych naprawde zadziwiajaco wporzadku policjantow warty opisania(tym bardziej ze dzien wczesniej w chorzowie mielimy okazje spatkac bardzo niemilych gosci z tego samego zawodu i skonczylo sie to mandatami za spozywanie niespozywanego alkoholu :evil: )
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2007-05-05, 23:13

Marmi - było nas chyba 5 :P A sokiści początkowo chcieli się przywalić za to, że w 5 łoiliśmy na dworcu "aż" 3 browarki - ale po pierwszej piosence już nas szerokim łukiem omijali :P
Ostatnio zmieniony 2007-05-05, 23:24 przez Mama, łącznie zmieniany 1 raz.
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2007-05-05, 23:17

Damian ta historie od Ciebie slysze poraz ktorys :P Ale za kazdym razie jak slysze o tych policjantach i otym jak piliscie piwo w suce to smiac mi sie cche za kazdym razem :D
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2007-05-06, 07:50

bo to juz jest legandarna historia 8)
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba

Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?

lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Wróć do „Wyjazdy”