Ulubione stadiony wyjazdowe i publika :)

Tutaj umawiamy się na wyjazdy i omawiamy kwestie z nimi związane
Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Ulubione stadiony wyjazdowe i publika :)

Postautor: Cobra » 2005-08-19, 13:31

Jako ze Bleemek pozwolił sobie założyc temat dotyczacy stadionu Polonii Bydgoszcz postanowiłem założyć podobny ale dotyczacy stadionów wyjazdowych.Ciekaw jestem gdzie najchętniej jeżdzicie na mecze,gdzie wg Was jest najlepsza publika,najlepszy stadion i gdzie na wyjeżdzie najlepiej ogląda wam sie zawody.Ogólnie rzecz biorac jaki stadion żużlowy jest waszym ulubionym a gdzie nie lubicie jezdzic itd :wink: Wiadomo o co chodzi :wink: :twisted:
ps.Mam nadzieje ze założyłem temat we własciwym dziale.A poniewaz Topic Bleemka dotyczy stadionu Polonii wiec nie wypada tam pisac o innych Polskich stadionach :D
Ostatnio zmieniony 2005-08-26, 13:02 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2005-08-24, 23:45

Na wielu stadionach nie bylem, ale jesli chodzi o widocznosc to najlepiej zuzel ogladalo mi sie w Lesznie oraz Tarnowie. No i w sumie w Zielonej tez nie jest zle.

Anonymous

Postautor: Anonymous » 2005-08-25, 09:02

a Ja byłem tylko na stadionie w Vojens w 99 i w Pradze w 2000 ale to jeszcze jak żył mój ŚP dziadek który mnie zabierał a także byłem w Pile w 2002 i w Bydgoszczy ;)

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2005-08-25, 13:40

Mi się fajnie oglądało zawody na stadionie w Tarnowie :D ale w sumie każdy stadion ma swój urok. Jak na razie miałam okazję oglądać mecze na stadionach w : Toruniu, Pile (bardzo fajny kameralny obiekt :) ), Gnieźnie, Gdańsku, Wrocławiu, Częstochowie, Tarnowie ale i tak najbardziej mi się podoba Nasz bydgoski stadion :P :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-08-25, 14:01

A mi najbardziej podoba sie obiekt w Czestochowie :P (bo tylko tam byłem z wyjazdowych meczy :oops: ).Jest dosyć duzy,ale ma bardzo dobrą akustyke i gdyby na stadionie był komplet(ok.30tys)to efekt naprawde świetny.Robi wrażenie kiedy cała prosta po starcie podrywa sie i dopinguje.Ale to dzieki temu ze trybuny są dosyc strome a nie jak u nas.Dzieki temu wiecej ludzi sie miesci.Fajnie wyglądają komplety na trybunach w Czewie kiedy sie patrzy na prosta startowa.
Pozatym w przeciwieństwie do naszego stadionu nie ma tam wysokich ogrodzeń które utrudniaja oglądanie meczy.Nawe odległosć trybun na łuku od toru jest dużo mniejsza niz u nas.Gdyby jeszcze parking przesunęli do tyłu to zyskali by kilka tysiecy miejsc wiecej :D
ps.Wygląda na to że finał wiekszość z kibiców Polonii obejrzy na swoim ulubionym obiekcie wyjazdowym :wink: Ciekaw jestem który ze stadionow jest Mamy ulubionym ? :roll:

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2005-08-25, 14:14

"Trochę" tych stadionów się odwiedziło i naprawdę ciężko wyczuć ... każdy z nich ma jakieś plusy i minusy, poza tym wszystko zależy od tego, z którego miejsca się obserwuje zawody ...

Przewrotnie mogę napisać, że najlepiej oglądało mi się zawody na stadionie w ... Krsko :D Stadionik co prawda raczej "wiejski" - trybuna tylko na prostej startowej, a poza tym tylko wał porośnięty trawą, a w oddali dymiące kominy jakiejś fabryki, ale w takich warunkach nigdzie indziej nie oglądałem zawodów ... leżąc na trawce, popijając drinki ... ech :P

Tylko podróż trochę męcząca ... szczególnie jeśli wyjeżdża się w piątek po południu, w sobotę zawody i po nich pędem do kraju, żeby na niedzielne popołudnie zdążyć na mecz w Bydzi :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Anonymous

Postautor: Anonymous » 2005-08-25, 15:11

a mi sie najbardziej podoba nasz stadion bo tylko na 4 byłem stadionach wliczając nasz w to, więc na naszym mi jest najlepiej było najlepiej i będzie najlepiej i najbardziej mi sie podoba ;)

Awatar użytkownika
OKI
egzamin na licencję

Postautor: OKI » 2005-08-25, 15:46

hmm... najlepszy stadion wyjazdowy... :roll:

zdecydowanie "Tang Arena Stadium" ;-)

tam to dobiero się przeżywa fascynujace zawody :)
3.0 V6 i`m lovin`it! :)

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2005-08-26, 06:32

No najlepszy dla mnie to jest chyba w Gnieźnie bo klatka umieszczona jest blisko parkingu także mozna zobaczyć co sie dzieje pomiędzy biegami . a bywało się w Toruniu ,Gdańsku, Wrocławiu , Częstochowie, Tarnowie , Gnieźnie , Pile , Rzeszowie , Machowej ( szkoda że tam się teraz krówki pasą ) , Lesznie i Krośnie ( kurcze trochę tego jest. z tym że miałem przerwę parę latek w wyjazdach tak naprawdę te 4 ( w tym jeden obcy Apator - Unia L. ) to taki tegoroczny powrót. a nasz stadion i tak jest najlepszy tylko żeby nie trzeba było tak się napinać przy przymyvcaniu piwka. Nie lubie ochrony w Częstochowie i Tarnowie ( chociaż ludzie tam są wyjatkowo ok ( z wyjątkiem akcji flaga)) oraz bardzo nie lubie kibiców z gdańska bo Troszke palma odpierdala. :twisted: :twisted: :twisted:
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2005-08-26, 11:01

Wróbel_19(P)20 pisze:a Ja byłem tylko na stadionie w Vojens w 99 i w Pradze w 2000 ale to jeszcze jak żył mój ŚP dziadek który mnie zabierał a także byłem w Pile w 2002 i w Bydgoszczy ;)

To napisales na samym poczatku prawie, a potem napisales to :

Wróbel_19(P)20 pisze:a mi sie najbardziej podoba nasz stadion bo tylko na 4 byłem stadionach wliczając nasz w to, więc na naszym mi jest najlepiej było najlepiej i będzie najlepiej i najbardziej mi sie podoba

To co napisales na poczatku i to co potem piszesz jest identyczne ... Tylko, ze w drugim dodales, ze najbardziej lubisz stadion w Bydgoszczy co mogles rownie dobrze w pierwszym napisac ;]...

Mi dobrze zuzel sie ogladalo we Wroclawiu, Czestochowie i Toruniu. Procz tego bardzo spodobalo mi sie w Gdansku moze za sprawa milego prezentera i milych kibicow ... ;]
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-08-26, 13:07

Pozwoliłem sobie rozszerzyć nieco temat o publiczność.Jako że Artur już wspomniał o kibicach to dodałem do dyskusji wątek kibiców na wyjazdowych stadionach.
Zgadzam sie z Arturem że w Czewie poza imbecylami z ochrony to w ludzie na stadionie są ok :D No oczywiscie jesli chodzi o "Raków fans" to ich do ludzi trudno zaliczyc :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2005-08-28, 16:58

A dla mnie jeżeli chodzi o widoczność to Praga i Grudziądz...
jeżeli chodzi o widowiskowość to Bydgoszcz
jeżeli chodzi o publikę to Piła
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2005-08-29, 03:49

Marmar pisze:jeżeli chodzi o publikę to Piła

No chyba, że przyjadą imbecyle z Zielonej Góry albo Gorzowa, albo wpadnie gówniażeria z Lecha ... ale to już dosyć dawno bywało ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2005-08-29, 08:59

Ja najchętniej chciałbym pojechac na mecze do Częstochowy, Piły i Tarnowa... Szkoda, że Piła teraz tak nieciekawie stoi :(

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-08-29, 12:11

krzysiek-spe pisze: Ja najchętniej chciałbym pojechac na mecze do Częstochowy

Troszeczke się spóżniłeś :wink:
krzysiek-spe pisze:... i Tarnowa...

Ale jeszcze nie wszystko stracone :wink:

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2005-08-29, 12:17

Dzięki :) Wiem, że nie wszystko stracone, ale ile taki wyjazd sumując wszytskie koszty mógłby kosztować?? (o ile będzie organizowany jakiś wyjazd bydgoskich kibiców, a nie wszyscy będą jechać na własną rękę) Wiem, że w tym dziale to troche nie na temat, ale jak już Cobra tak mi odpisał... A co do Piły to jakos i tak mi tego wyjazdu brakuje, bo mam w Pile dużo znajomych, którzy też lubią żużel i Piła jest zawsze jednak "sporo" bliżej Bydgoszczy. Pozdrawiam

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2005-10-06, 13:15

w zeszlym tygodniu w ramch rozpoczecia nowego semestru zrobilismy sobie wypadzik z poznania do leszna popiwkowalismy na rynku a potem na stadionie....i powiem szczerze ze jak jest zapelniony to wyglada lepiej :) a pusty bieda i syf delikatnie mowiac!! tylkko 2 sektory z krzeselkami sie jakos prezentuja a reszta.....hm to juz na Olimpii w Poznaniu ławki sa w lepszym stanie.... no ale mile zaskoczenie bylo w sklepie obok stadionu poniewaz mozna bylo nabyc Kujawiaczki :) ,w Poznaniu przez 3 lata studiow tylko raz udalo nam sie je dostac :( a tu w Lesznie takie zaskoczenie :)
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Awatar użytkownika
oldboy79
szkółka żużlowa

Postautor: oldboy79 » 2005-11-16, 01:46

Mój ulubiony stadion to oczywiście nasza BeKSa,ale lubie też unie Leszno bardzo kameralny stadion.Byście musieli zobaczyć te stadiony w Anglii na żywo to dopiero parodia np Arena Essex.
Przyjdz na prosta i dopingiem wspomagaj Bialo-czerwonych

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2005-11-16, 08:14

Hehe, parodia to są stadiony w Szwecji np.: Linkoeping, a Vastervik to już kupa śmiechu, na przedzie z "trybuną główną" :lol:
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:

"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."

"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

K_@_r_l_i_k
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: K_@_r_l_i_k » 2005-11-16, 13:29

Eh Ja byłem na 3 stadionach żużlowych poza bydgoszczą oczywiscie :

:arrow: Praga-Gp w 2003 roku (czy Stadion w Pradze morzna Powiedziec ze jest sadionem :wink: :roll: :?:
:arrow: Toruń-Na Derbach co kiedys Sie zgubiłem z kuzynkiem :P
:arrow: Grudziądz-wiem Że konczyłem tam sezon Żużlowy ;D

Wróć do „Wyjazdy”