24.05.2009 Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2009-05-25, 18:07

Lawrence pisze:mnie niestety na tym spotkaniu być nie mogło - wyjaśnił Tillinger

Mnie tez byc nie moglo, a jednak sie pojawilem :wink:. Nie bylo tez podobno prezesa na wczesniejszym meczu, ahh coz to za zapracowany czlowiek, nawet w niedziele. A kibice jeszcze narzekaja, ze zly z niego dzialacz :roll:. Na nastepny mecz pewnie sie zmobilizuje i pojawi w Lesznie, bo w koncu GP maja i zawsze mozna cos podpatrzec. No i kibice nie beda mieli juz argumentu, ze znow byly wazniejsze sprawy niz Polonia :P
W telewizji wyrażnie było widać,że drużyna z Gdańska tworzy monolit

Faktycznie, nawet przed ostatnim biegiem, gdzie mecz byl juz rozstrzygniety i przeciwnik dobity, to mozna bylo zobaczyc taki obrazek na torze

Obrazek

Kapitan Zorro i Vaculik, ktory mistrzem swiata juniorow* nie jest, ale widac tez (wracajac do wypowiedzi Emila po meczu... w Gorzowie?) nie jest za mlody by doradzac/mobilizowac zawodnika z Grand Prix! Moze to starty w nizszej lidze ucza takiego druzynowego podejscia do sportu (Zorro debiutuje w polskiej e.lidze, a Vaculik zaczynal kariere w Krosnie)? Nie sadze, zeby to zrobili na polecenie trenera, czy prezesa, albo pod publike...

* - nie bronie Emila, jak to ktos sugerowal wczesniej, ale tez nie najezdzam po ktoryms slabszym meczu (drugi wyjazd pod rzad, bez "trojki")

Coolek pisze:Co musi się kłębić w głowie takiej osoby, żeby wjeżdżając do Gdańska wywieszać szal za okno?

"Nas nie dogonjat" albo moze "Zlap mnie, jesli potrafisz" ? :wink:
Ostatnio zmieniony 2009-05-25, 18:16 przez Przem@s, łącznie zmieniany 3 razy.

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2009-05-25, 18:07

To, że AJ i Jonas mają 2 letnie kontrakty to nic nie znaczy. Jonsson będzie chciał odejść to odejdzie, zresztą pewnie w kontrakcie jest wzmianka, że jeśli Polonia spadnie "AJ" sam zadecyduje co zrobić..
Obrazek

kewałs
szkółka żużlowa

Postautor: kewałs » 2009-05-25, 19:10

co ty chrzanisz Maniasss--po jakim jednym spotkaniu!!!!!!zapomniałeś o meczu z Toruniem?? Czy może wydaje Ci się,że występ w Gorzowie był wyśmienity :P :P :P Nawet ze słabiutkim Atlasem męczyliśmy się na własnym torze
wróciłem

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2009-05-25, 19:23

Kartas pisze:To, że AJ i Jonas mają 2 letnie kontrakty to nic nie znaczy. Jonsson będzie chciał odejść to odejdzie, zresztą pewnie w kontrakcie jest wzmianka, że jeśli Polonia spadnie "AJ" sam zadecyduje co zrobić..

taaa ta sama wzmianka miala byc gdzie spadalismy do 1 ligi...a dodam ze kontrakt obowiazywal jeszcze na sezon 2008.. zawsze twierdziłem ze mamy Adamsa w Polonii....i moim zdaniem kto jak kto ale Jonsson tak szybko nas nie opusci bo sklada sie na to kilka czynników i napewno nie jest to napis ''i love Bydgoszcz'' :D

kewałs

wiem wiem dalismy ciala,ale Gdansk nie był wcale lepszy....dlatego odpowiedz na to kto jest lepszy wyjasni końcówka sezonu,a Wysoką przegrana z Toruniem mozna po czesci tłumaczyc kontuzja Jonssona(3 biegi uciekły)Jesli chodzi o Atlas to pewne 6 punktow ucieklo przez defekty Emila i Toninho,teraz to jest takie gdybanie co by było gdyby....ale coz wiecej mozna napisac,zreszta nie chce juz do tego wracac bo mi niedobrze,trzeba wiezyc w utrzymanie... :oops: :oops: i czekac na rozwoj wydarzen,bo tylko to nam pozostało
''Nasza Religia SPEEDWAY,nasze MOTTO zawsze w lewo.....''

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

''OKOŃ''-Panu już podziękujemy....[:]

kewałs
szkółka żużlowa

Postautor: kewałs » 2009-05-25, 19:45

Gdańsk nie był wcale lepszy????? MANIASSS--Czy ty z innej planety jesteś?? Skoro nie był lepszy,to dlaczego rozjechali nas w drobny pył?? Dlaczego Gdańsk miał w tym meczu kilku liderów z prawdziwego zdarzenia,a my ani jednego?? Dlaczego nasi równorzędni zawodnicy nie dotrzymywali kroku swoim rywalą?????
wróciłem

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2009-05-25, 20:42

Parę fotek z meczu:
http://marmar.prv.pl/
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2009-05-25, 20:53

A ja tylko napisze mecz "żenua".Śmiem twierdzić że Gdańsk
zasłużenie zresztą zdobył na nas nie dwa lecz trzy punkty.
I buchne śmiechem jeśli ktoś będzie twiedził że ich pokonamy większą różnicą o ile wogóle ich pokonamy.Dziwie się tylko że z myszami wygraliśmy,naprawde mieli zły dzień.Potrzebne są jakieś drastyczne posunięcia nowi zawodnicy,psycholog,odnowa odrobina cwaniactwa na torze i poza nim.A naszym elektrody w dupe na fotokomurkę ,taśma w góre prąd w dupie,skurcz,odruch=pierwszy na kresce a jeszcze gaz zaspawać w pozycji max i medal mamy :D .Na wygraną z Lesznem proponuje zablokować drogi dojazdowe do Bydgoszczy.To jest sposób na wygranie meczu :roll:A może po prostu chłopaki się wstydzą bo zauważyłem taką prawidłowość jak nie ma kamer to wygrywają :shock:
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2009-05-25, 21:07

Te elektrody to Emilowi i Chrzankowi a manetka ja bym przyspawał Jonasowi!!! :P

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2009-05-25, 22:30

kewałs pisze:Gdańsk nie był wcale lepszy????? MANIASSS--Czy ty z innej planety jesteś?? Skoro nie był lepszy,to dlaczego rozjechali nas w drobny pył?? Dlaczego Gdańsk miał w tym meczu kilku liderów z prawdziwego zdarzenia,a my ani jednego?? Dlaczego nasi równorzędni zawodnicy nie dotrzymywali kroku swoim rywalą?????
]]

zmien dilera lub bierz mniej!!chłopie mi chodzi o całokszatałt wszystkie mecze od poczatku sezonu....przegrywali dlatego przez wiekszosc kibicow(nie tylko z BDG)skazywani byli na spadek toraz gdy nagle udalo im sie wygrac 2 mecze od razu sa lepsi od nas??przyjada do nas czy gdziekolwiek i nie bedzie tak kolorowo kazdy jest madry na swoim torze.

p.s-kewals,przemas juz ci napisal ze gdybys wszystko na bierzaco czytal nie mialbys problemu...dlatego cofnij sie strone wczesniej i zobacz od poczatku o co mi chodziło

''Lata temu gdy trafił mnie anioł w mym sercu narodził się speedway a w żyłach zaczął płynąć metanol''

kewałs
szkółka żużlowa

Postautor: kewałs » 2009-05-26, 10:48

tylko że nawet całokształt pokazuje,że jesteśmy o niebo gorsi
wróciłem

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2009-05-26, 11:06

Nie wydaje Cie się, że mimo wszystko nieco przesadzasz? Kibic sukcesu?

Spojrz w lustro wtedy zobaczysz prawdziwego kibica sukcesu.

Przegrywac mozna przezyje ale po walce i mam dosyc sluchania od 6 kolejek JD i zbuka torunskiego a bo sprzet nawala nie wiem co sie dzieje itd. itp. szkoda ich ogladac i sluchac.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Dav20
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Dav20 » 2009-05-26, 13:39

Jakież było moje zdziwienie, gdy w pewnej chwili zobaczyłem busa... z ostentacyjnie wywieszonym biało-czerwonym pasiakiem

Co musi się kłębić w głowie takiej osoby, żeby wjeżdżając do Gdańska wywieszać szal za okno? Szczerze mówiąc byłem tym widokiem zażenowany. Nie wiem, czy właściciel szalik ostatecznie stracił, jednak głupszego sposobu na pozbycie się barw nie widziałem...

Barwy sa po to zeby byly widoczne?

Czy po to zebys je trzymal schowane gdzies gleboko i dopiero na stadionie je pokazywal?

Ja osobiscie wjezdzajac do Gdanska wywiesilem SZALIK w NASZYCH barwach i tak wywieszony byl do samego stadionu z przerwa na obiad :P i co ? Szalik wrocil caly i zdrowy ze mna do domu?

A jezeli czujesz zazenowanie widokiem naszych barw.... to szacun dla Ciebie super kibic jestes :D

Pozdrawiam!!
Wolna Wola = co za dziw... :D

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2009-05-26, 13:52

Tak jest, czuję się zażenowany widokiem naszych barw :?

Tylko tyle zrozumiałeś z mojego postu?

Dav20
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Dav20 » 2009-05-26, 13:56

Coolek pisze:Tak jest, czuję się zażenowany widokiem naszych barw :?

Tylko tyle zrozumiałeś z mojego postu?

Odpowiedziec Ci dalej....OK
a wiec co sie klebi w takiej glowie gdy wjezdza do Gdanska?

A wiec duma ze jedzie na mecz swojej ukochanej druzyny?

W czym jestesmy gorsi od kibicow pilkarskich czy tez zuzlowych z takich miast jak Zielona Gora czy Leszno?

Czy stracilem szalik?

Jak zapewne przeczytales.....SZALIKA nie stracilem zadnej agresji ze strony Gdanska nie widzialem.... a wiec moze zamiast bac sie na wyrost pokazac ze MY tez potrafimy byc DUMNI z Naszej druzyny?

Lampeq
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: Lampeq » 2009-05-26, 15:13

kazdy jest madry na swoim torze.

Każdy oprócz Polonii...

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2009-05-26, 17:55

Kartas pisze:Filmik juz sie wgrywa na jutuba, wiec zaraz bedzie.

i o to jest :P

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=WB4RQMewO04
Ostatnio zmieniony 2009-05-26, 18:42 przez Przem@s, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2009-05-26, 18:07

Lampeq pisze:
kazdy jest madry na swoim torze.

Każdy oprócz Polonii...

bo przegralismy z Toruniem....Wrocław,Gdansk..... i podejrzewam ze Gorzów tez przegra i co?..tak tak rozmiar porazki...ale nie chce sie powtarzac ale dodaj 6 punktow do nas a odejmij to Torunianom(zakladajac ze AJ zdobyl by 6 pkt bo mial 3 biegi do objechania)nie chce nas bronic ale tez wyzej wymienione druzyny nie mialy takiej ''niespodzianki...''a to czy umiemy jechac na swoim torze zweryfikuje najblizszy mecz

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2009-05-26, 18:21

przegralismy z Apatorem i meczyliśmy sie z pozostałymi. Maniasss zadna z wygranych na swoim torze nie byla przekonujaca. Smiem twierdzic, ze to dzielo przypadku...

Dav20
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Dav20 » 2009-05-27, 11:39

maniasss spojrz na mecz z Wroclawiem.......spojrz na mecz z falubazem....no i nieszczesliwy mecz z Toruniem. Jak na razie to na wlasnym torze szczescie Nam sprzyjalo przypomniec chocby mecz z falubazem i stracone punkty Protasiewicza przez blad kierownika druzyny ktory nie dal mu znac ile czasu do startu :D z Wroclawiem meczylismy sie niemilosiernie chociaz Atlas nie jest potega w tym sezonie :D Smiem twierdzic ze gdy przyjedzie do Nas Leszno to jezeli znowu nie bedzie Nam sprzyjac DUZOOOO szczescia to mecz bedzie przegrany.... i taka jest niestety aktualnie prawda o naszej "druzynie"(bo zbiorowiska tych zawodnikow druzyna na razie jest ciezko nazwac)

Awatar użytkownika
maniasss
Brązowy Kask
Kontaktowanie:

Postautor: maniasss » 2009-05-27, 14:14

powiedz mi jakie szczescie mielismy z Faluzbazem??od poczatku prowdzilismy wiec o co chodzi...fakt faktem ze Protas sie spóźnił,ale kogo to wina...?to wynika tylko z jego winy no bo przeciez musial sobie jeszcze łancuszek przesmarowac...z Wrocławiem pewne 6 pkt uciekło ale kto to bedzie pamietał za pare lat wynik jest wynikiem i wazne ze te punkty jakos sie wymeczyło,w kazdym sporcie czasami potrzeba troche szczescie raz sprzyja nam raz przeciwnikowi

Wróć do „Mecze i zawody 2009”