2009.04.13 [2 kolejka] Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Huzar, Arturro, Wulfik, Mama

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2009-04-14, 11:15

Kabat pisze:
Prawda jest taka Madraf, że od pewnego czasu "ekipa Sprite" jest lekko cięta na PBNF i ma jakiś uraz za nie wiadomo jakie tam krzywdy (pewnie sami już nie potraficie powiedzieć o co chodziło)

powiązać i pewne wnioski wysnuć.

Kabat nie ma "ekipy Sprite" tylko jest TEAM SPRITE to po pierwsze , po drugie nie wyjezdzaj z jakimis "lekkimi cięciami" w stronę PBNF bo dobrze wiesz jak jest i sam powiedziałeś że jestes Panem i Władcą forum i ludzie na tym forum będą pisać tak jak TOBIE pasuje a jak nie to nie będą...
Po trzecie nie widzialem do tej pory SWOJEGO posta odnośnie Waszego dopingu z Gorzowa więc nie mieszaj do swoich wypowiedzi osób trzecich ok??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2009-04-14, 11:19

Tende:

- nie to miejsce na dyskusję

- nie mieszam osób trzecich, a że "Team Sprite" jest cięty to nie zaprzeczysz

- przepraszam za omyłkowe użycie określenia "ekipa" Mea Culpa

- a teraz proszę Cię bardzo zacytuj mi GDZIE I KIEDY napisałem słowa, które wkładasz mi w usta (a raczej zapewne w klawiaturę), tylko proszę zrób to w innym, stosownym, wątku

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2009-04-14, 11:26

Gdy czytam te wypociny co nie których to żal, żal i jeszcze raz żal.Zgodę trzeba szanować jaką jest Stomil.ja wiem ,ze co nie którzy boją się z was przyznać na dzielnicy ,że kibicujecie Polonii,pewnie większości z was z tego forum,ale to chyba jest tylko w Bydzi ,że żużlomani (nie którzy)wolą o tym zapomnieć ,że kibice żużlowi Polonii zrobili zgodę ponad 13 lat temu z silnym wówczas kibicowsko Stomilem.Jednym z założycieli tej zgody był Slawek(który jeździł również na wyjazdy Stomilu) dziś dla jednych mentor i wzór.Ciekawe jakim okiem on patrzy na co nie których wypociny tutaj.Dziwne ,że w toruniu jakoś się utożsamiają z Ruchem ,a w Zielonej z Pogonią.
Tylko u nas muszą być odmieńcy, żużlomani(oczywiście przez strach).
[ciach]

edit: wczoraj było ostrzeżenie na forum odnośnie takich wpisów - zapraszam do działu ban(a)ny [Wulfik]

Awatar użytkownika
Tende
szkółka żużlowa

Postautor: Tende » 2009-04-14, 11:26

sorry za ot

Kabacik słowa te padły podczas dyskusji na temat polemiki z Mamą i o tym jak z niektórymi osobami jedzie na forum ...poczęstowałeś mnie wtedy waszymi Baranami - Waranami czy Strusiami w d**** mam jak to się nazywa i powiedziales ze forum jest wasze jak komus nie pasuja panujace na nim zwyczaje to " fora ze dwora" . Pozniej nawet posądzałeś mnie i djkarola ze wchodzimi pod innymi nickami na forum i robimy dywersje:) p.s. po tym ograniczyłem swoje wypowiedzi na WASZYM forum do minimum...

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i do zobaczenia na kolejnym meczu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2009-04-14, 11:33

Fuckery pokazywałem ja Bleemek, bo denerwuje mnie jak kibice przeciwnej drużyny tańczą sobie przy 'kto nie skacze ten z Polonii', a kibice Polonii do tego momentu antydopingu nie prowadzili.

JD pisze:
Bleemek pisze:Po primo to wstyd, że dla tych co nie pojechali :P Ja nie wiem jak można być kibicem Polonii i nie jeździć na wyjazdy - zwłaszcza, że to pierwszy wyjazd sezonu. :bc_victory2:

+ odpowiedzi

Macie rację - trochę przesadziłem - są w życiu ważniejsze sprawy. Oprócz imienin kota. ;-) Sorry.

(P)ozdro

P.S. Dobra, znikam z tego forum na jakiś czas, bo chyba działam na nerwy ;)
Ostatnio zmieniony 2009-04-14, 11:59 przez Bleemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

obserwator_speedway
rower treningowy

Postautor: obserwator_speedway » 2009-04-14, 11:38

teraz piszecie chama Golloba a jak przyjdzie czas GP i bedzie triumfował to co bedzie Wielki Gollob brawo :!:
ogarnijcie sie
EMIGRANTS

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2009-04-14, 11:41

Ci, którzy pisali że nie będą uwierz, że skakać z radości nie będą. Zachował się tak a nie inaczej. Trudno....

Co do wypowiedzi o Curyle: widziałeś go na mieście z tą smyczą? Fakt to tylko opinia. JD z nim rozmawiał i Mikołaj zapewnia, że liczy się dla niego tylko żużel i Polonia.
Dla świętego spokoju, Mikołaj niech w gazecie czy na stronie da taką wypowiedź najlepiej w 10 szalikach Polonii i będziecie szczęśliwi.

Sam zmieniłem zdanie, bo fakt uległem chwilowemu wybuchowi agresji ;] Później to przemyślałem. Nikt tak naprawdę tego nie widział.

czag
rowerek trójkołowy

Postautor: czag » 2009-04-14, 12:03

DR_MADRAF pisze:UFP chce jezdzic na wyjazdy - ich wola, chca krzyczec ten swoj "Stomil Olsztyn" niech krzycza (swoja droga czy ktos slyszal zeby na meczach Stomilu krzyczeli Polonia Bydgoszcz,Emil Saifutdinov czy Andreas Jonsson???? )...a PBNF niech poderwie ludzi zeby krzyczeli proste, zwyczajne lecz jakz piekne "POLONIA BYDGOSZCZ!!" Myslisz ze wtedy bedzie slyszec Stomil Olsztyn w sektorze?

http://www.youtube.com/watch?v=K888sf9nCz0
Dla niecierpliwych dodam od 60 sekundy.

Na wszystkich meczach Stomilu Olsztyn krzyczy się Polonia Bydgoszcz. Wśród kibiców w Polsce, Europie i na całym świecie jest to jak najbardziej normalne i oczywiste, że zawsze pozdrawia się swoją zgodę bez względu na to czy jest to klub piłkarski, żużlowy, hokejowy itd. W sąsiednim Toruniu dla najbardziej niekumatego widza-piknika jest oczywiste, że trzymają się z Ruchem Chorzów wielu pikników ma szaliki Ruchu nikogo to nie dziwi tylko w Bydgoszczy fani żużla tego nie pojmują. Ciekawe czy w przypadku przeniesienia żużla na Zawisze wielu tu piszących by pokochało nagle klub z Gdańskiej.
Dodam, że ja też nie jestem z UFP.

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2009-04-14, 12:04

WRACAMY DO WĄTKU. POSTY NIE NA TEMAT BĘDĄ KASOWANE!
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2009-04-14, 13:50

Może skończmy temat Gorzowa? ;P Było minęło, odeszło w niepamięć..Stało się i się nie odstanie.. Proponuje skupić się na meczu z Toruniem;)
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

ogrzesz
rowerek trójkołowy

Postautor: ogrzesz » 2009-04-14, 15:16

Bleemek pisze:Fuckery pokazywałem ja Bleemek, bo denerwuje mnie jak kibice przeciwnej drużyny tańczą sobie przy 'kto nie skacze ten z Polonii', a kibice Polonii do tego momentu antydopingu nie prowadzili.

JD pisze:
Bleemek pisze:Po primo to wstyd, że dla tych co nie pojechali :P Ja nie wiem jak można być kibicem Polonii i nie jeździć na wyjazdy - zwłaszcza, że to pierwszy wyjazd sezonu. :bc_victory2:

+ odpowiedzi

Macie rację - trochę przesadziłem - są w życiu ważniejsze sprawy. Oprócz imienin kota. ;-) Sorry.

(P)ozdro

P.S. Dobra, znikam z tego forum na jakiś czas, bo chyba działam na nerwy ;)

Witam kibiców Polonii!
Tekst ryczany przez nas brzmiał "kto nie skacze ten z Policji" więc fuckery chyba trochę na wyrost, tym bardziej, że Wasza ekipa została powitana bardzo pozytywnie.

Pozdrawiam i życze zwycięstwa w Derbach..

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2009-04-14, 15:39

Potwierdzam, że przyjęciu nas przez kibiców gorzowskich ja osobiście nic zarzucić nie mogę. Zdarzały się gesty niesympatyczne, ale ogólnie wrażenie bardzo pozytywne. :D

Bovit
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: Bovit » 2009-04-14, 15:48

Tekst ryczany przez nas brzmiał "kto nie skacze ten z Policji"

No oczywiście, że tak brzmi tekst tej przyśpiewki :) Bydgoszczanie, nie denerwujcie się więc :)

kasztanieta
kolarz torowy

Postautor: kasztanieta » 2009-04-14, 16:12

[ciach]

edit: zapraszam na pw [Wulfik]

Moim zdaniem fochy nie pomoga w dopingu nie zaleznie kto na kogo bedzie te fochy walil. Fakt sam nie jestem zwolennikiem dopingu z chujxmi itp. Lepiej jakby wreszcie sie znalazla jedna odwazna osoba, ktora ciezar dopingu wezmie na swoje barki, bez tego kazdy sobie moze pod nosem spiewac.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2009-04-14, 18:20

moRRo pisze:A myślisz że pojadą do wrocka po bonus?

Dzisiaj o bonusach nie mysle, przeciez widac ze zyjemy z meczu na mecz i tak samo z meczu na mecz oceniamy szanse druzyny w pozostalej czesci sezonu. Jesli (przykladowo) rozjedziemy Torun 60:30 to nikt kto widzial mecz nie napisze ze to przypadek (chyba ze jak 2 lata temu na starcie wypadnie im 2 zawodnikow), a napewno wiekszosc bedzie sie zachwycac ze w koncu nasi znalezli wlasciwe ustawienia :P
Drzewol pisze:Wybacz, Przem@s, ale ja nie rozumiem ani Emila, ani Antonia, ani któregokolwiek z zawodników tak zlewających publikę

No juz tak mniej na goraco, sam zaczalem sie zastanawiac jak wyglada obecnie tydzien z zycia Antonio, czy Emila ze nie znalezli czasu by wyjsc do kibicow :roll:. Przeciez obaj nie startuja w Anglii i nie musieli pedzic po meczu w Gorzowie na prom/samolot by zdazyc na Wyspy. W dodatku liga szwedzka tez jeszcze nie zaczela rozgrywek, wiec co ich tak gonilo?? Trudno powiedziec. Antonio to chyba w ogole zabiegany i zapracowany musi byc na codzien, bo przeciez przed sezonem ledwo znalazl chwile by wpasc na sobotni trening przed KA by w koncu zapoznac sie z naszym torem, bo wczesniej nie mial okazji. I jak on chce dostac od kibicow "kredyt zaufania" o ktorym wspominal przed sezonem :roll:. Ale to pytania raczej bez odpowiedzi, chociaz moze warto by je zebrac i wyslac do klubu by zobaczyc jak potraktuje sie nas, sponsorow.
Kabat pisze:- "Bywają dni lepsze i gorsze, my dziś mieliśmy fatalny" to słowa... no zgadnijcie czyje? :roll: [konkurs BEZ nagród]

To mi ciesnienie podniosles teraz :x. Wole sie nawet nie domyslac kto to powiedzial, chociaz jedno nazwisko sie nasuwa, ale moze lepiej sam ujawnij? ;>
DR_MADRAF pisze:w Bydgoszczy nigdy nie bylo, nie ma i nie bedzie takiej atmosfery jak w Gorzowie czy w Zielonej Gorze czy Toruniu !

ojjj byl i to duzo lepszy, ale widac nie chodziles chyba na Polonie na poczatku lat 90-tych :wink:
DR_MADRAF pisze:A w temacie meczu - czy ktos sie ze mna nie zgodzi i bedzie bronil chama Golloba?

NIE! Ja sie podpisuje obiema rekami pod tym co napisales :twisted:. Pozniej sie kibice z innych miast dziwia, jak mozna dopingowac "Ruska" (final IMŚJ), skoro tylu Polakow jedzie, toz to zdrada narodu :o. Tez na GP galopa dopingowac juz nie bede, a niech mu dokopia Emil z AJ-em i najlepiej jeszcze Buczkiem w pazdziernikowym GP w Bydgoszczy :twisted:. Niech siegnie dna na "swoim" torze i przed "swoimi" kibicami, wtedy bedziem najbardziej swietowac. A na deser plaskacz, jak kiedys od Boyce'a :twisted:
obserwator_speedway pisze:teraz piszecie chama Golloba a jak przyjdzie czas GP i bedzie triumfował to co bedzie Wielki Gollob brawo :!:

ogrzesz pisze:Pozdrawiam i życze zwycięstwa w Derbach..

Wam rowniez 24 maja :twisted:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2009-04-14, 20:07

Przem@s chyba lekko, a nawet nie lekko przeginasz w swoich wypowiedziach... mogę po części zrozumieć Twoje rozgoryczenie, ale ja nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego wypadku i tego co ty życzysz Tomkowi... sorry, ale jak dla mnie tą wypowiedzią sięgnąłeś dna...

ps. To jest temat o meczu w Gorzowie... więc dodam, że nasi pojechali tak, że nie ma sensu tego komentować, bo samo to "to" się skomentowało...
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Leto II Atryda
Wiceprezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Leto II Atryda » 2009-04-14, 20:32

Przem@s już po świętach, więc życzenia dla Tomka spóźnione. :evil:

Ja pozwolę sobie na temat wyjścia naszych po meczu:
Oczywistym jest, że wyszli ci zawodnicy, kŧórych Plech "złapał za kłaki i przywlókł", więc wyciąganie na tej podstawie wniosków, kto ma do kibiców szacunek i jaja, a komu ich brakuje, to nadinterpretacja. Bawiąc się w psychologa (w dodatku bazując po części na wyobrażeniach) powiedziałbym, że Emil i Antonio byli zapewne niezadowoleni/wku...ni*, Buczek i Jonas zrezygnowani, AJ wyluzowany, a Chrzanek ... sam nie wiem zrezygnowany i przestraszony. Poza pierwszymi dwoma reszta nie wróży nic dobrego. W sumie Buczek to co robi na torze, robi ciężką pracą i o niego akurat się specjalnie nie boję, bo wiadomo, że w każdym kolejnym meczu da z siebie wszystko. Reszta do psychologa i do roboty.

* niepotrzebne skreślić
"Jak złożymy wszystko, co wiemy, to widzimy tylko, że coś tu nie gra. Ale jak pięknie i ciekawie nie gra."

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2009-04-14, 21:43

POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2009-04-14, 22:09

To i ja napisze co o tym i o tamtym mysle.

Mecz to jedna wielka klapa. Juz mecz z 2007 roku w Toruniu gdzie dostalismy wieksze lanie byl bardziej ciekawy. Na brawa zasluzyli tylko Emil i Antonio. Starali sie walczyc szukac roznych sciezek na torze jezdzili z zebem. Wcale sie nie dziwie ze Emil nie jezdzi parowo. Aj pomimo tych 10pkt bez rewelacji jak wyszedl z pod tasmy tak dojezdzal do mety zero polotu kombinowania jezdziec bez glowy. Buczek katastrofa tak wlasnie bedea wygladaly w tym sezonie mecze wyjazdowe Buczka kolejny zawodnik wlasnego toru. Postawe Jonasa i Chrzana mozna opisac krotko kompletne dno.

Doping mysle ze fajnie szlo szkoda tylko ze co niektorzy zachowuja sie jak panienki no coz zycie. Raz krzyknac Stomil Olsztyn mozna chyba korona wamz e lba nie spadnie?? Jak wiadomo kluby ktore maja zgode zawsze w trakcie meczu wykrzykuja nazwy zespolow z ktorymi maja sztame. Ale nie ja nie krzykne bo to jest zuzel a nie pilka. Ciekawe jakbyscie sie zachowali na stadionie Apatora kiedy krzycza Ruch Chorzow?? Wiadomo nic. Przeklenstwa to straszna rzecz nie pisz jeden z drugim ze nie uzywacie przeklenstw. Kiedy przyjezdza wasz ulubiony zawodnik lub klub to co krzyczycie/krzyczeliscie?? Kocham uwielbiam?? Otoz nie.Teraz na meczu bedziemy skandowac kocham Torun!!. Zalozcie sobie skrzydelka na plecy aureolki na glowe i prosto do nieba za ta swietosc.

Zachowanie Tomka chamskie stracil sporo w moich oczach tym tortem to tzrebabylo mu w pape rzucic. A kiedy LT ma urodziny tez tort dostanie?? Masakra

Po meczu ludzie spragnieni glodni musza stac w klate godzine bo jakis pieprzony debil klucz polecial dorobic zalosne. To w zapyzialej Zielonce byla chociaz samoobsluga.

Jak sie utrzymamy to bedzie cud.
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Awatar użytkownika
Audiofil
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Audiofil » 2009-04-14, 22:28

O meczu powiedziano już chyba wszystko...no prawie :twisted:
Nikt jakoś nie wspomniał o apetycznych i zgrabnie poruszających dziewczynach podprowadzających na starcie 8)
http://foto.sportowefakty.pl/index.php? ... g=2696&z=2
i nasunęła mi się taka smutna refleksja, że na dzień dzisiejszy nie mamy zespołu z charakterem (podziękowania po meczu) , jesteśmy zdecydowanie najgorsi w kibicowaniu i ilości dopingujących na meczach wyjazdowych (DRAMAT) przegrywamy w tym nawet z pierwszą ligą : Ostrów, Gniezno, Poznań :cry: i ...mamy chyba najsłabsze podprowadzające dziewczyny na starcie. Nawet komfort oglądania meczy (pierwszy i drugi łuk) daje nam miejsce na szarym końcu w rankingu stadionów. I na koniec, żeby dobić smutkiem...mamy wspaniałego prezesa L.Tillingera :twisted: co, wystarczy ?

Wróć do „Mecze i zawody 2009”