UNIA TARNÓW - POLONIA BYDGOSZCZ

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

UNIA TARNÓW - POLONIA BYDGOSZCZ

Postautor: pepe » 2006-09-23, 20:11

Mecz tylko z prestizem,polonia jest brązowym medalistą DMP 2006 i nic tego nie zmieni
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-09-23, 21:14

Ale wygrać nie zaszkodzi i ja na to licze :):) Aj jutro pokaże na co go stać !!!!!!! Może pepe zabłysnie chociaż w to wątpie . 8)

eqi
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: eqi » 2006-09-24, 19:28

Polonia przegrała z Tarnowską Unią 47-43. Na szczęscie brąz mieliśmy już zapewniony,a o srebro walczyć już nie mogliśmy.

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-09-24, 20:19

ten wynik to wstyd patrzac na sklad tarnowa i na ich ostatnie wyniki,jesli my w najsilnioejszym skladzie tam przegrywamy to nie mam pytan,liczylem ze piotr "panna"protasiewicz cos pokaze ale pojechal tak jak nas przyzwyczail czyli przecietnie,co ciekaw 3 naszych juniorow buczek,siopek i emil zdobylo wiecej pkt niz 3 podst. seniorow w tym 2 liderow czytaj sawina,protas i kosciecha,to chyba o czym s swiadczy

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-09-24, 22:52

Dziękujemy ci KAPITANIE za kolejny fantastyczny występ, którym udowodniłeś, że jesteś godzien tej funkcji. To nic, że 17 latek - pierwszy raz w życiu jeżdżący na tym torze - zdobył więcej punktów od ciebie; tak masz rację - ja też uważam: co to za stranieri co zdobywa tylko 13 punktów - to Jonsson zawalił kolejny mecz!!!

P.S. Wzorem Kowalika kolejny koleś z Torunia lepiej wywiązuje się z roli pajaca w TV, niż zawodnika na torze.

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-09-24, 23:25

Nie wiem czemu były takie zmiany, że ktoś jedzie dwa razy, potem go zmieniają, a potem ponownie jedzie :roll: . Emil ponownie Golloba pokonał, czyli dobrze :D . Ale roztrwonić taką przewagę, to trzeba być brązowym medalistą DMP, inaczej nie da rady.

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-09-25, 08:41

Tom12ek pisze:Nie wiem czemu były takie zmiany, że ktoś jedzie dwa razy, potem go zmieniają, a potem ponownie jedzie :roll: . Emil ponownie Golloba pokonał, czyli dobrze :D . Ale roztrwonić taką przewagę, to trzeba być brązowym medalistą DMP, inaczej nie da rady.

I o co te wszystkie żale ???? Wasza młodzież pojechała bardzo dobrze, świetny prognostyk na przyszłość !! A sam mecz, dużo emocji, walki, mijanek.... Chyba co poniektórzy zapominają, że w podobnym składzie (krajówce) Unia pokonała Włókniarza 55:35 (r. zasadnicza) więc wynik Poloni nie jest zły.
Tym razem jednak Polonia jest wyżej, więc gratulacje za zdobycie brązowego medalu !!! Może w przyszłym roku będzie powtórka sezonu 2005, nie miałbym nic przeciwko temu, nawet przy odwróconej kolejności !!
Pozdrawiam : :)

JuzNie(P)iknik
szkółka żużlowa

Postautor: JuzNie(P)iknik » 2006-09-25, 10:08

no teraz zlinczujcie Pepe i wszystkich co słabo pojechali. NIe na tym to polega...

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-09-25, 15:16

Pepe bez komenta co prawda tłumaczy się zmeczeniem ale jakoś mnie to nie przekonuje.Sawka moim zdaniem już jest OUT a Kościecha sam nie wiem czy warto :? . Wolałbym już jakiś obco w polonii. Jedyny + to nasi juniorzy !!!!!! Kolejny super występ a Emil to juz wogle :):):) :D :D 8)

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-09-25, 16:14

No po wczorajszym meczu niech sie odezwa Ci "znawcy" ktorzy twierdzili ze Kościecha robi swoje "Swoje" to te 3 pkt czy 10 pkt jeszcze raz powtarzam
Kostek - out do innego klubu
Sawka i Klecha rowniez ale to kazdy juz wie od dluzszego czasu i nie ma tu watpliwosci lecz Kostek to co wczoraj pokazal to krotko mowiac ŻENADA :!:
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-09-25, 16:31

Chyba coś w tym jest iż tor tarnowski "zmienia sie po jakimś czasie" w czasie trwania zawodów gdyż mimo prowadzenia już 10 pkt. nie udało sie mimo wszystko nam wygrac, zresztą podobnie bylo w meczu wczesniej w fazie zasadniczej gdzie prowadzielismy chyba 8 ale i tak przegralismy....no cóz milo by było wygrać ale..... :x

Pepe - słabo, amatorka
Sawka- super słabo ;]
Kostek-słabo, amatorka
Emil- bardzo ładnie
AJ- bardzo dobrze
Siopek - bardzo dobrze
Buczek- dobrze

Już mnie wkurwia postawa Protasiewicza bo wczesniej go broniłem, ale już powoli trace cierpliwosc na słuchanie bądz ogladanie jego amatorki. Praktycznie co mecz 7-8 pkt to chyba przesada :? Powinien przynajmniej robic pewne 10 pkt.! No cóz Andreas i młodzież sama meczu nie wygra.....:(

Super, że Emil znów ograł Tomka i to na "jego torze" :jupi: :brawa:
Obrazek

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-09-26, 00:13

Mimo, że Kościechy szczerze nie lubię to obawiam się, że w przyszłym sezonie może być dużo bardziej przydatny niż teraz, co do Protasiewicza to nie mogę już patrzeć na jego asekuranctwo!!! Może gdyby Ostrów awansował to by go kupili....oby!!!

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2006-09-26, 06:36

Pewnie wywalmy wszystkich i ciekawe kto wtedy do Nas przyjdzie: tak nie można Ludki. Będziecie kibicować drużynie tylko wtedy gdy wygrywa. Jestem pewien, że gdyby udało się zbudować taki skład, który wygrywałby wszystko to już po 5 meczach większość z Was nie przychodziłaby na mecze bo "nudą by wiało". Nie rozumiem Was, chyba zapominacie, że to jest sport i nie zawsze się wygrywa i zawsze musi być ten lepszy i ten gorszy. Ja się z tego brązu cieszę i uważam, że w przekroju całego sezonu może nie było rewelacji ale było wszystko ok.
Ostatnio zmieniony 2006-09-26, 12:40 przez Arturro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Sławek
szkółka żużlowa

Postautor: Sławek » 2006-09-26, 10:10

Też uważam,że brąz lepszy niż czwarte miejsce (patrz niestety pozycja AJ w GP), a przecież widmo drugiej czwórki wisiało nad nami....
W kontekście przegranych niektórych biegów lub meczy denerwuje mnie styl porażki, owszem możemy przegrywać, ale faktycznie sposób we jaki Polonia dawała się ogrywać na finiszu był bardzo denerwujący, takie spotkania jak ze Stalą Rzeszów (straciliśmy na nich 3 oczka) z Unią w Lesznie (2 oczka), remis z Włókniarzem (strata 1 oczka) strata w zasadniczej bonusa z Atlasem w 2 ostatnich biegach, dwukrotnie z Tarnowem (6 oczek) - ta ostatnia porażka boli tym bardziej bo Tarnów mknął osłabiony, a lwi pazur nam pokazał dawno przekreślony i wyśmiewany często u nas Jacek, tak naprawdę to on jest autorem nr 1 tego zwycistwa Jaskółek. Postawa liderów często tak bezradnych również na naszym torze, szczególnie w biegach XV powodowała,ze ludzie ze stadionu wychodzili mocno wkur.....a część publiki (moim zdaniem mimo wszystko nie słusznie) jawnie okazuje swoje niezadowolenie by nie napisać niechęć lub jeszcze więcej do takich jeźdźców jak Protek, Kostek czy Sawka, a Emil dla nich stał się wręcz bohaterem narodowym, ale nie dlatego że przywozi trójki, ale dlatego,że walczy, czego brakowało często trzem w/w zawdnikom. Z jednej strony kibice są denerwujący bo oczekują tylko zwycięstw, ajak komus nie idzie odwracaja się od zawodnika, z drugiej maja sporo racji bo można nawet przegrać, ale porażka musi miec swój styl....
Pomimo słów żalu wierzę w ten team, sukcesem Polonii są młodzi żużlowcy. Ta drużyna wbrew obawom co niektórych może zamieszać w ligowych rozgrywkach z młodzeżą, AJotem Protasem, Kostkiem, Sawką Klechą plus jeden dodatkowo szaleniec z GP. Chłopaki wyciągną wnioski, będzie dobrze.
Ostatnio zmieniony 2006-09-26, 10:13 przez Sławek, łącznie zmieniany 1 raz.

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-09-26, 10:13

Arturro pisze:Pewnie wywalmy wszystkich i ciekawe kto wtedy do Nas przyjdzie : tak nie można Ludki. Będziecie kibicować druzynie tylko wtedy gdy wygrywa. Jestem pewien że gdyby udało się zbudowac taki skład , który wygrywałby wszystko to juz po 5 meczu większość z Was nie przychodziłaby na mecze bo "nudą by wiało" Nie rozumiem Was chyba zapominacie że to jest sport i nie zawsze się wygrywa i zawsze musi być ten lepszy i ten gorszy. Ja się z tego bronzu cieszę i uważam że w przekroju całego sezonu moze nie było rewelacji ale było wszystko ok.

Arturro, masz 100 % RACJI, wiem bo ten wariant przeżyliśmy !!!! i tak właśnie się stało, frekwencja poleciała na pysk, bo pik(c)niki się znudziły. Tylko tyle, że prostactwo zostało, bo nie miałby kto bić braw !!! Bronz się Wam należał, a w przyszłym sezonie może znowu Finalik ????
Co do wcześniejszych komentarzy, zgadzam się że tym razem tor był taki sam jak w zasadniczej, więc skąd taka słabość Protasa, dużo mu brakło do poprzednich 17 oczek, odwrotnie Adrenalina, tym razem był lepszy!!!
Poza tym, jeśli młodzi potrafili pojechać, to co się stało z rutyniarzami ???
Sławek: tylko przypomnę, ten sam osłabiony Tarnów (w r.zasadniczej) odprawił Lwy z 20-punktową zaliczką, czyli Wasze 4-pkt są dobrym wynikiem. A co spowodowało porażki w P-O, szkoda słów. Niestety, to była ostatnia możliwość pokazania się naszych przed "sezonem kontraktowym" i dlatego tak walczyli, bo temu nie można zaprzeczyć !!
Pozdrawiam : :)

Paulinka
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: Paulinka » 2006-09-26, 15:28

Jest brąz i nic tego już nie zmieni.Jednak jest ten niedosyt.Kolejny raz zadziwila mnie jazda Emila i kolejne pokonanie Tomka Golloba :D Cieszmy się każdym punktem...
Lepsze to niż np:
Walka o utrzymanie się w E-lidze :P
Na punkcie żużla byliśmy, jesteśmy i będziemy ... poje.ani !! ' xD
P.S xD to tylko cytat ;)

Wróć do „Mecze i zawody 2006”