15.09.2008 DMP Polonia Bydgoszcz - WTS Atlas Wrocław

Moderatorzy: Marmar, Huzar

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-09-25, 16:49

Wcale mi nie lyso. I gdzie miales racje? Racje to bys mial jakbys wszystko przewidzial. To ze Ty sie patrzysz w tabele i gowno widzisz to nie znaczy ze ze mna tez tak jest. Napisales ze Ostrow jak wygra to awansuje, to Ci napisalem ze to gowno prawda, tylko ze w kulturalny sposob. A jakby Daugavpils wygral w Gdansku to bys niczego nie trafil. Napisales swoje nowosci jakby to byly pewniaki, ja pokazalem Ci ze sa takze inne scenariusze. Nie napisalem, ze wymienione przez Ciebie zespoly nie skoncza na pozycjach ktore typowales. Chcialem Ci pokazac ze Twoje wywody sa tak dziurawe, ze az szok. Ale Ty upierasz sie przy swoim i jeszcze mi kazesz sprawdzac zrodla informacji. Sam sobie zerknij, bo nie mi to bylo potrzebne. Paranoja... Dziwne, ze dopiero teraz odpowiadasz na tego posta. Czekales az sie zapewne sprawdza Twoje "pewniaki". Zobacz, Ostrow wygral i nie awansowal, co sie stalo? Ojej!

A o postawie Kosciechy to na pewno nie bede dyskutowal z Toba. Jakby ktos zbudowal sklad wedlug Twojego pomyslu, to bysmy skonczyli jak Rybnik. Taki z Ciebie specjalista od oceny postawy zawodnikow i ich umiejetnosci jak z Leppera ekspert od gospodarki.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”