15.09.2008 DMP Polonia Bydgoszcz - WTS Atlas Wrocław

Moderatorzy: Marmar, Huzar

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2006-09-15, 21:10

Pewnie wielu pamieta o wygranych z Apatorem.
w koncu przegrac mozna z kazdym, byle nie z Apatorem ;-)
ale... na litosc boska, nie w takim stylu... nie 20 pkt
dobrze (wiem to dziwnie zabrzmi), ze sezon sie juz konczy...

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-09-15, 21:56

tak naprawde to tylko jonsson pojechal i emil walczyl natomiast reszta bez komentarza,protas potwierdzil ze ma slaby jak na niego sezon ,sawka dyspozycje z calego sezonu z wyjatkiem meczow z czewa,kosciecha ze w koncowce jest bez formy i ze nie mamy liderow,cieszmy sie z brazu ,medal jest to najwazniejsze,pytanie tylko kto poleci przed przyszlym sezonem

biało czerwony piknik
miniżużlowiec

Postautor: biało czerwony piknik » 2006-09-15, 22:23

Gratulację dla Wrocławia, no, no.... ja wymiekłem a właściwie wryty siedziałem w ławce od bodajże 5 czy 6 biegu, jak nasz AJ przez 4 koła nie pokonał jednego z drugo garniturowców ze Sparty. (Wojtek - to do zioma z WTSu miałeś rację - pozdro.).
Odnośnie naszej drużyny z uporem maniaka samemu sobie będę mówił,że w Polonii potrzeba wiele i niewiele taka naprawdę jednej armaty, co tam kolubryny o nazwisku Hans Andersen, no i inwestować w młodych Buczek, Emil Siopek Łopata oraz w szkolenie nowego narybku
Zygmunt Śmigiel "Fryzjer z Wilczaka"
pierwszy żużlowy mistrz Polski 1947
w barwach biało-czerwonej Polonii

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-09-15, 22:54

Arturro pisze:Na szcęście to jest sport i na torze nie wygrywa się gadaniem. To mi jest przykro , że będziesz płakał po tym meczu jak bóbr bo nie dość że atlas przegra to jeszcze bonus poleci do Bydgoszczy cóż ale rozbawiaj nas dalej takimi tekstami. Bardziej prawdopodobna jest wygrana Tarnoffa z Czewą niż Sparty w Bydgoszczy. Przykro mi ale jestem realistą i wiem co zrobia Nasi chłopacy w piatek.

I jak teraz wytlumaczysz swojego posta? :D

Mecz byl zenujacy!
Dawno juz nie widzialem takiej nieporadnosci naszych zawodnikow!
Przegrywali WSZYSTKIE starty, a ze do utrzymania pozycji wystarczyla tylko jazda przy krawezniku, to nie dziwmy sie, ze wynik jest taki wlasnie!
Poza Jonssonem i Emilem - reszta oddala ten mecz zupelnie bez walki!
Co z tego, ze staral sie Protasiewicz, czy Buczkowski, skoro byli w swoich poczynaniach kompletnie nieskuteczni!
Mozna przegrywac z Crumpem, mozna przegrywac z Andersenem, czy Hampelem, ale nie mozna dawac sie ogrywac na WLASNYM TORZE Gapinskiemu, Swiderskiemu, Jamrozemu, czy Klindtowi!

Cieszmy sie z tego brazu, to wielki sukces druzyny!

Niestety mogli sie nasi ulubiency postarac o lepsze zakonczenie sezonu!

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2006-09-15, 22:57

Całe szczęści że wyszli z 30 - tragedia :( - ale brazowy medal :P to jest i tak bardzo dużo w tym sezonie i z tym składem .
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Awatar użytkownika
____Demon
miniżużlowiec

Postautor: ____Demon » 2006-09-15, 22:59

Panu sawinie i kosciesze juz dziękujemy!!!!

Junior Jack
rower treningowy

Postautor: Junior Jack » 2006-09-15, 23:24

To my możemy Kościeche wziąść :wink:
Obrazek

margot27
miniżużlowiec

Postautor: margot27 » 2006-09-15, 23:37

Wezcie "Kostka" a ndam dajcie Hansa Andersena :D 8) --zresztą nie musimy go brać bo on sam do nas(moze?)przyjdzie.

Awatar użytkownika
rojek
rowerek trójkołowy

Postautor: rojek » 2006-09-15, 23:43

I co powiesz teraz Arturro? :D :D :D Kto miał rację?Myślisz że Ja jestem z pierwszej łapanki i na speedway chodzę od dwóch lat?1969, to jest ten rok kiedy pierwszy raz zabaczyłem żuzel na żywo.Pozdrawiam na przyszłość i lepiej na lekceważyć rywala.Mam nadzieję że nie utopisz się w swoich łzach!:P
ps.margot27, Hansa Andersena to już 12!!!!! :P klubów ekstraligi zakontraktowało!:D:D:D
"Pilsner Urquell nigdy nie jest zły"

Awatar użytkownika
Gandalf
kolarz szosowy

Postautor: Gandalf » 2006-09-16, 01:45

Szkoda wogóle klawiatury na poczynania naszych Żużlowców,Jonson i Emil Ok reszta nadaje się do pchania karuzeli na Placu zabaw(za wyjątkiem juniorów) Krajowy lider jedzie jak na furmance w slangu piłkarskim nazwałbym to kopaniem się w czoło,Kościecha wielkie nieporozumienie...a nawiasem mówiąc to chciałbym widzieć uśmiech Chrzanowskiego po tak pięknym sezonie w wykonaniu Kościechy...
Oby mniej takich błędów Kadrowych w przyszłym sezonie...
Dopóki Walczysz , Jesteś zwycięzcą...

DANMAT
turysta rowerowy

Postautor: DANMAT » 2006-09-16, 08:33

co do wczorajszego meczu to............................................................................................................................................(wyciełem brzydkie słowa :D )

ALE PANOWIE MAMY BRĄZ!!!!!!!!
jestem pewien,że wielu z nas przed sezonem taki wynik wzieła by w ciemno
przybysz z kosmosu--ale ...

Awatar użytkownika
ashley
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: ashley » 2006-09-16, 19:58

co tu dużo gadać - nie powiem nic oryginalnego bo zwyczajnie się nie da - walczyli AJ i Emil - reszta no cóż :mrgreen: może lepiej nic nie mówić bo to naprawdę trzeba się postarać by tak pożegnać sie z kibicami na koniec sezonu....

na zakończenie zacytuje Wam opis mojego kumpla na gg po tym meczu:

niech żyje Protasiewicz - pierwsza panienka polskiego żużla! :twisted:

biało czerwony piknik
miniżużlowiec

Postautor: biało czerwony piknik » 2006-09-16, 22:17

Pomimo cierni jakie zbiera PePe, szczególnie po meczu z Wrockiem ja wierzę w Piotra w przyszłym sezonie, w tym roku nawaliła u Protasa logistyka oraz chyba fakt,że Piotr prztygotowywał się do ważnych imprez metodą li tylko startową, a tych startów to byo nazbyt dużo, a człowiek nie maszyna, choć i te nawalają.
Będą jeszcze mecze, po ktorych brawa dla Piotra będą bardzo głośne, a poza tym prawdziwy kibic żyje z pieśnią na ustach " czy wygrywasz czy nie.... a prawdziwych przyjaciół to poznaje się ponoć w biedzie.
Trzymaj się Piotr, ja w Ciebie wierzę.
Zygmunt Śmigiel "Fryzjer z Wilczaka"

pierwszy żużlowy mistrz Polski 1947

w barwach biało-czerwonej Polonii

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-09-16, 22:48

Przepraszma co to bylo chyba najgorszy mecz Polonii od nie pamietnych lat
Tak jak juz mowilem od dawna Kosciecha out :!: :!: :!: Grudziadz czeka albo wracaj do swojego kochanego Gdanska w przyswzlym roku 1-liga a moze nawet Extraliga (dla kumatych)
Reszta zespolu poza Jonssonem no i moze Emilem to byla zenada a najlepsze jest to ze cala Bydgoszcz wierzyla ze wygramy 55-35 i odrobimy punkty wraz z bonusem :D A tu nam Wroclaw utarl nosa wygrywajac wlasnie tyle ale na swoja korzysc
Gratuluje lepszej druzynie jakim niewatpliwie byli Wroclawianie :wink:
Zarzad ma niecaly miesiac na przemyslenie kogo zostawic w druzynie bo juz w nastepnym misesacu trzeba zaczynac podpisywac kontrakty z pewnoscia juniorow to bankowo i AJ oraz PePe ale mysle ze Piotra to na innych warunkach bo nie na warunakch takich na jakie zasluguje lider kapitan itp zespolu co do reszty to niwatpliwie wszyscy out o Emilu nie wspominam bo ma kontrakt jeszcze na 2 lata pozatym to jest mimo mlodego wieku bardzo dobry zawodnik.Tak samo jak Klecha na rok ale dla niego chyba bedzie lepiej jak trafi do Poznania.
Coz goraco wierzylem od polowy sezonu ze srebro zdobedziemy nie udalo sie ale mam ta satysfakcje ze stanelismy na podium i w przyszlym roku mamy zloty kask.Pomimo ze o srebro juz nie walczymy to ostatnia kolejka za tydzien bedzie ciekawa mam tu namysli extralige to kazda z 3 zespolow ( Marma ,Unia,Apator) chce uniknac barazy najprawdobodobnie bedzie to Apator .
W 1 lidze ostrow podejmuje u siebie Zielonke jesli wygraja u siebie awansuja z 1szego nijesca do Extraligi a w 2 lidze Poznan wlaczy z Daugapilisem o miejsce barazowe do 1ligi gdyz z 1 miejsca awansuje Gdansk

ps.1 sza Panienka polskego zuzla to nie PePe lecz Bajerski tak dla przypomnienia co nie ktorym :wink: :P
Ostatnio zmieniony 2006-09-16, 23:24 przez _SCOOTER_, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-09-16, 23:19

ashley pisze:na zakończenie zacytuje Wam opis mojego kumpla na gg po tym meczu:
niech żyje Protasiewicz - pierwsza panienka polskiego żużla! :twisted:

Prawie śmieszne..

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-09-16, 23:37

Ja napisze krotko Wrocek pokazał nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu.... i niema co sie tu rozczulac nad niezdobytum srebrem tylko cieszyc z brazu...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-09-17, 09:56

Zawodnicy, dzałacze mówili że wygramy i przy dużym szczęściu zdobędziemy bonus a takie gadanie miało na celu tylko ściągnięcie na stadion kibiców, bo mieli na uwadze że mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport i bali się że przyjdzie mało ludzi.
Co do samego meczu to zawodnicy Polonii lekko mówiąc sobie "odpuścli". Wiedzieli już że nie mają żadnych szans na "sreberko" a brąz już mieli w kieszeni. Drugi aspekt to stan toru, nasz toromistrz chyba się w niedziele nie popisał, zawodnicy myśleli że tor będzie wyglądał inaczej, że będzie można atakować po "szerokiej" a tak w pierwszej części można było jechać przy "kredzie".
Największe pretensje można miec do Kościechy i Protasiewicza. Bo jak na liderów przystało to dorobek ich był lekko mówiąc śmieszny.

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-09-17, 10:45

Mecz w wykonaniu Polonistow zenujaco slaby. Kto wie czy po porazce w Czestochowie tego meczu po prostu zawodnicy nie odpuscili, ale tak nie zegna sie z kibicami. Juz w poprzednia niedziele wiadome bylo, ze nam przypadnie braz, bo za duzo bylo tych "jezeli" zeby zdobyc srebro. Pozostaje cieszyc sie z miejsca trzeciego, w koncu medal to medal.

_SCOOTER_ pisze:Tak jak juz mowilem od dawna Kosciecha out :!:

Nudzisz chlopie, nudzisz. Kosciecha ma slabsza koncowke, ale w przeciagu calego sezonu prezentowal sie przyzwoicie. Przeciez mial on byc dodatkiem do trojki liderow. A co pokazali lider Sawina i Prostasiewicz to chyba sam dobrze widziales.

_SCOOTER_ pisze:W 1 lidze ostrow podejmuje u siebie Zielonke jesli wygraja u siebie awansuja z 1szego nijesca do Extraligi a w 2 lidze Poznan wlaczy z Daugapilisem o miejsce barazowe do 1ligi gdyz z 1 miejsca awansuje Gdansk

Skad Ty masz takie nowosci? Zielonej potrzeba 30 punktow w Ostrowie zeby awansowac do eligi.
A Daugavpils to poki co walczy o pierwsze miejsce z Gdanskiem...

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-09-23, 11:19

szkoda meczu ale trzeba się cieszyć z brązu to itak duuży sukces z takim składem 8) Chociaz mieliśmy troche pecha z decyzjami sędziowskimi w niektórych meczach ale cóz nalezy się mimo wszystko cieszyć z brązu.Kosciecha po tym meczu przekreślił swoje szanse na pozostanie w Bydgoszczy moim zdaniem.Już prędzej to bym sawine zostawił niz jego.Brawo dla AJ za świetny wystep końcówkę sezonu ma zabójczą !!! 8) CIESZMY SIĘ Z BRĄZU !!!! 8) 8)

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-09-25, 16:28

True Kibic pisze:Skad Ty masz takie nowosci? Zielonej potrzeba 30 punktow w Ostrowie zeby awansowac do eligi.
A Daugavpils to poki co walczy o pierwsze miejsce z Gdanskiem...

I co Panie Madralo łyso Ci teraz ze mialem racje Fakt ze co do Ostrowa to Ostrów mial male szanse lecz teoretycznie zawsze mial co do Poznania jakbys dobrze patrzyl w tabele i jakie spotkania maja przed soba 3 zainteresowane kluby z Gdanska , Daugavpilis oraz Poznania to bys wiedzial oczym mowie.
No ale Ty wolisz sie wymadrzac i pisac nieprzemyslane glupoty i wszczynac tylko nie potrzebne awantury niz najpierw sprawdzic dobrze zrodlo informacji .Co do Kostka to jestem ciekaw co teraz powiesz po wczorajszym meczu z Tarnowie 3 pkt to ŻENADA tyle Ci powiem i polowa prawdziwych kibicow ty akurat do nich z pewnoscia nie zaliczasz sie chce Kostka wyuotowac i pewnie tak tez dzialacze zrobia po tym sezonie
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Widziec ich miny bezcenne :D

Wróć do „Mecze i zawody 2006”