19.08.2006 Wielki Finał Eliminacji IMŚ do GP 2007-Vetlanda

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-08-19, 19:40

Dzieki Dreh ale server radia PiK jest zawalonu juz jakos od godziny 16 :/

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-08-19, 19:53

Bleemek pisze:W gronie moich faworytów są:
- Rune Holta, który jeździ w drużynie VMS Elit na codzień startującej na torze w Vetlandzie.
- Hans Andersen, gdyż jego dyspozycja w tym sezonie jest powalająca.
O trzecie miejsce premiowane awansem powinni ubiegać się: Gjedde, Karlsson, Jaguś, Max i Ferjan.pzdr.

Andersena i Holtę trafiłem bez dwóch zdań. Jagusia jako jednego z pięciu.

Gratulacje dla Wieśka i całego Torunia za awans wychowanka z grodu Kopernika.

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-08-19, 20:22

I w tym momencie Jaguś przestał być super łakomym kąskiem dla wszystkich klubów. Napewno poziom będzie trzymał, ale jak na zawodnika z GP będzie w lidze polskiej najwyżej nieco ponad przeciętną. No ale wielkie gratulacje, wreszcie on będzie miał swoje pięć minut w światowym żużlu. Na wielkie szaleństwo nie liczę, ale jak trafi mu się dobry sezon to jest w stanie utrzymać się w ósemce, oby tylko nie było jak z Piotrkiem, który też przecież potrafi zdecydowanie więcej niż to co widać w GP.
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
Juras
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Juras » 2006-08-19, 21:43

Oj, szkoda, szkoda... :cry: Niech już będzie ten Jaguś z Torunia, chociaż nie o to mi chodziło. Bez dwóch zdań PePe jest lepszym żużlowcem, tylko ma akurat słaby sezon, a Jaguś dobry. Ogólnie zwała... nigdy bym nie przypuszczał. Muszę przyznać, że kiedyś się nawet śmiałem, że co to za lider Torunia, a tu prosze. do tej pory wyłącznie na niwie krajowej.
Nie mówcie, że PePe by się kompromitował. To nie jest reguła. W 2003 był w generalce 11, a wtedy było 22 stałych jeżdżców. Wątpie, żeby Jagusia było na to stać.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-08-20, 02:03

Jaguś w GP hmm :x Jakos on mi tam nie pasuje to tak jakby tam nagle sie pojawil Marvyn Cox lub Mitch Shirra nie pasuje tam kompletnie mysle ze to bedzie najgorszy wystep polaka w GP czuje ze sobie nie poradzi i wszedzie bedzie dostawal lomot od kazdego :)
Teraz pewnie krzyzok bedzie chodzil z podniesiona głowa do gory i zadzieral nos jak podobnie kibice z Karwanowa :evil:
Lecz ze jest Polakiem to mu gratuluje
Swoja szanse mial PePe lecz 2 ostatnie biegi zawiodl czyzby sie spalil psychicznie :?:
Sullivan chyba rowneiz jest juz cieniem samego siebie i nie jest az tak dobry jak kilka lat temu :( Co do Andersena to pokazal Olsenowi ze nie mial racji nie przyznajac mu stalego nr na GP 2006 a Holta awansowal jako 1 den z glownych bochaterow tego widowiska w Vetlandzie
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-08-20, 02:21

Scooter mysle ze Jagus nie bedzie najgorszym Polakiem w SGP, po tym co rok temu pokazal Chranowski i teraz PePe to mysle ze juz gorzej byc nie moze :roll:

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-08-20, 09:18

Ja myślę że Jaguś pokaże się w kilku turniejach z dobrej strony. Nie utrzyma się w cyklu, ale będzie miał przebłyski :wink:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Scorpion
egzamin na licencję

Postautor: Scorpion » 2006-08-20, 10:35

Jeżeli Hampel się utrzyma razem z tym drugim jak mu tam... eee nie ważne to pewnie żaden inny polak dzikusa nie dostanie tak więc Pepe będzie mógł się skupić na lidze. Co do Jagusia to nie wiem, gdzie on się pcha, powinien skupić się na lidze, gdzie mu dobrze idzie no, ale niech mu się wiedzie w przyszłorocznym cyklu GP.
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-08-20, 11:09

Scorpion pisze:pewnie żaden inny polak dzikusa nie dostanie tak więc Pepe będzie mógł się skupić na lidze.

Nawet jak się by nie utrzymali obydwaj to ty liczyłeś że Pepe dostanie dziką kartę ??? :P . Jak się Hampel nie utrzyma to on pewnie dostanie dziką kartę.
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Scorpion
egzamin na licencję

Postautor: Scorpion » 2006-08-20, 11:13

Nie liczyłem bo tylko szaleniec by mu dał dzikusa, choć nie znane są wyroki BSI. Powinienem napisać najpierw, że Pepe skupi się na lidze, a po tem, że żaden więcej Polak nie dostanie dzikusa oj jak na polskim uczyli stylistyki pisania to chyba spałem, albo byłem skacowany:)
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”