10.08.2006 Półfinał BK Łódź-godz.17:00 Piła-godz.17:30

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa
Posty: 486
Rejestracja: 2006-02-04, 16:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

10.08.2006 Półfinał BK Łódź-godz.17:00 Piła-godz.17:30

Postautor: Brian25 » 2006-08-10, 11:35

Listy startowe: Piła
1. Maciej Piaszczyński (PSŻ Poznań)
2. Michał Mitko (RKM Rybnik)
3. Kamil Brzozowski (Stal Gorzów)
4. Marcin Liberski (KM Ostrów)
5. Sławomir Musielak (Unia Leszno)
6. Michał Łopaczewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
7. Mateusz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa)
8. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
9. Maciej Ciesielski (Unia Tarnów)
10. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz)
11. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów)
12. Rafał Fleger (RKM Rybnik)
13. Adam Kajoch (Unia Leszno)
14. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
15. Rafał Klimek (TŻ Lublin)
16. Damian Perz (Unia Leszno)
R1. Roger Lewandowski (KM Ostrów)
R2. Michał Ciura (Kolejarz Opole)

Początek godzina 17:30



Lista startowa: Łódź:
1. Grzegorz Zengota (ZKŻ Zielona Góra)
2. Kamil Zieliński (Unia Tarnów)
3. Damian Baliński jr (Unia Leszno)
4. Damian Romańczuk (Włókniarz Częstochowa)
5. Rafał Krygiel (PSŻ Poznań)
6. Paweł Gwóźdź (ZKŻ Zielona Góra)
7. Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów)
8. Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
9. Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź)
10. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
11. Mateusz Jurga (Unia Leszno)
12. Daniel Pytel (PSŻ Poznań)
13. Andriej Karpow (Marma Rzeszów)
14. Daniel Bienia (KSŻ Krosno)
15. Sebastian Brucheiser (KM Ostrów)
16. Marcin Piekarski (Włókniarz Cz.)
R1. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
R2. Marcin Koj (Kolejarz Opole)

Początek godzina 17:00

Składy ze strony www.btzpolonia.pl

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Posty: 4042
Rejestracja: 2005-05-12, 00:11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-08-10, 11:38

W Pile nie pojadą Ciesielski i Perz - za nich wskakują rezerwowi. Nie wiadomo także, czy wystartuje Brzozowski.

W Łodzi nie pojadą Baliński i Gwóźdź - za nich wskakują rezerwowi, a R1 został Marcin Mazur :)
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Posty: 1392
Rejestracja: 2006-03-25, 22:07
Lokalizacja: Byl Dublin (IRL) i Butzbach(D) i Fevik (N) CITY
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-08-10, 14:15

R1. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)

Czy to jest syn bylego zuzlowca Piotra Pysznego :?: Pytam sie bo jestem pewny na 99% ze tak :).Chcialbym jednak wiedziec to w 100% :D
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Re: 10.08.2006 Półfinał BK Łódź-godz.17:00 Piła-godz.17:30

Postautor: Przem@s » 2006-08-10, 15:24

Brian25 pisze:Lista startowa: Łódź:
13. Andriej Karpow (Marma Rzeszów)

A co on tu robi? :roll: Wydawało mi się, że w rozgrywkach młodzieżowych mogą startować tylko Polacy :?
Siopek powinien w tym roku zgarnąć BK 8). Z groźnych dla Niego przeciwników widzę tylko Michała Łopaczewskiego, który jeździ coraz lepiej w każdych zawodach :wink:. Pomieszać im szyki mogą jeszcze Pawlaszczyk, Gomólski, Zengota i Karpov, ale ta reszta powinna bić się raczej o 3 miejsce :P :D

moje typy na dziś :)

Piła
1. Michał Łopaczewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
8. Maciej Piaszczyński (PSŻ Poznań)
8. Michał Mitko (RKM Rybnik)
8. Marcin Liberski (KM Ostrów)
8. Mateusz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa)
8. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
8. Adam Kajoch (Unia Leszno)
8. Rafał Klimek (TŻ Lublin)
9. Sławomir Musielak (Unia Leszno)


czyli Michał i długo długo nikt :P

Łódź
1. Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
Grzegorz Zengota (ZKŻ Zielona Góra)
Kamil Zieliński (Unia Tarnów)
Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów)
Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
Andriej Karpow (Marma Rzeszów)
Sebastian Brucheiser (KM Ostrów)
Marcin Piekarski (Włókniarz Cz.)
9. Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź)


Uzupełniając jeszcze wypowiedź Mama, to Daniel Pytel niedawno odniósł kontuzję (pęknięta miednica) i dzisiaj nie pojedzie, a Mateusz Szczepaniak ma wodę w kolanie i też powinien sobie chyba odpuścić ten start :roll:. Sporo zawodników wypadło :(


edit:
Szczepaniakowi jednak wypompowali tą wodę :wink: i jest już w Pile :)
Ostatnio zmieniony 2006-08-10, 15:48 przez Przem@s, łącznie zmieniany 5 razy.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Posty: 1392
Rejestracja: 2006-03-25, 22:07
Lokalizacja: Byl Dublin (IRL) i Butzbach(D) i Fevik (N) CITY
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-08-10, 15:27

Przemas jak to co robi Karpov uczestniczy w tych ze rozgrywkach jaki kazdy junior obojetnie czy jest on obockrajowcem czy tez polakiem .Takie sa nowe przepisy w IMP IMPJ MDMP MMPPK MPPK BK SK itp procz ZK poprawcie mnie jelsi sie myle :D


Ps. To moj 500 post na tym forum :D
Obrazek



www.hattrick.org



Polecam :D

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2006-08-10, 17:52

Siopek wygrał :!: :jupi:. Po 18 biegach już wiadomo, że Siopek będzie pierwszy w tych zawodach, z 14 punktami na koncie (pokonał wszystkich Polaków :wink: ) :jupi:

Brawo Siopek :brawa: GRATULACJE :)
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

walczy
szkółka żużlowa
Posty: 421
Rejestracja: 2005-05-12, 19:28
Lokalizacja: ..::Z Mrocznego Osiedla::..
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-08-10, 19:24

Wyniki zawodow w Łodzi
1. Marcin Jędrzejewski - Budlex Polonia Bydgoszcz (3,3,3,2,3) 14
2. Sebastian Brucheiser - Intar Lazur Ostrów (3,3,3,3,1) 13
3. Andriej Karpow - Marma Polskie Folie Rzeszów (2,3,1,3,3) 12
4. Grzegorz Zengota - ZKŻ Kronopol Zielona Góra (3,2,2,3,2) 12
5. Sławomir Dąbrowski - Stal Gorzów (2,2,3,2,2) 11
6. Patryk Pawlaszczyk - RKM Rybnik (3,3,2,2,0) 10
7. Kamil Zieliński - Unia Tarnów (2,1,2,1,3) 9
8. Sławomir Pyszny - RKM Rybnik (1,2,1,2,2) 8+3
----------------------------------------------------------
9. Mateusz Jurga - Unia Leszno (2,d,3,0,3) 8+2
10. Rafał Krygiel - PSŻ Milion Team Poznań (0,1,1,3,1) 6
11. Damian Romańczuk - Złomrex Włókniarz Częstochowa (1,2,0,0,2) 5
12. Bartosz Kwiatkowski - Orzeł Łódź (1,0,2,1,1) 5
13. Marcin Koj - Kolejarz Opole (u,1,1,0,1) 3
14. Marcin Piekarski - Złomrex Włókniarz Częstochowa (1,1,d,1,u) 3
15. Marcin Mazur - GTŻ Grudziądz (0,0,0,1,t) 1

Bieg po biegu:
1. Zengota, Zieliński, Romańczuk, Koj (u)
2. Jędrzejewski, Dąbrowski, Pyszny, Krygiel
3. Pawlaszczyk, Jurga, Kwiatkowski, Mazur
4. Brucheiser, Karpow, Piekarski
Piekarski upadł na drugiej pozycji, ale wstał i dojechał po jeden punkt.
5. Karpow, Zengota, Krygiel, Kwiatkowski
Krygiel przed samą metą minął Kwiatkowskiego
6. Pawlaszczyk, Pyszny, Zieliński,
7. Brucheiser, Dąbrowski, Koj, Jurga (d)
Defekt Jurgi na trzecej pozycji.
8. Jędrzejewski, Romańczuk, Piekarski, Mazur
9. Jurga, Zengota, Pyszny, Piekarski (d)
Piekarski i Zengota po starcie zczepili się motocyklami. Piekarski zrezygnował z dalszej jazdy.
10. Brucheiser, Zieliński, Krygiel, Mazur
11. Jędrzejewski, Kwiatkowski, Koj
Koj upadł na trzecim miejscu, ale wstał i dojechał do mety.
12. Dąbrowski, Pawlaszczyk, Karpow, Romańczuk
13. Zengota, Dąbrowski, Mazur
14. Karpow, Jędrzejewski, Zieliński, Jurga
15. Krygiel, Pawlaszczyk, Piekarski, Koj
16. Brucheiser, Pyszny, Kwiatkowski, Romańczuk
17. Jędrzejewski, Zengota, Brucheiser, Pawlaszczyk
18. Zieliński, Dąbrowski, Kwiatkowski, Piekarski (u)
Upadek Piekarskiego na trzeciej pozycji.
19. Karpow, Pyszny, Koj, Mazur (t)
20. Jurga, Romańczuk, Krygiel
Krygiel upadł na drugim miejscu, ale dojechał po jeden punkt.

Bieg dodatkowy o ósme miejsce:
21. Pyszny, Jurga

Wyniki zawodow w Pile

1. Adrian Gomólski (Start Gniezno) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów) - 14 (3,2,3,3,3)
3. Maciej Piaszczyński (PSŻ Milion Team Poznań) - 12 (2,3,3,3,1)
4. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 10 (2,3,w,2,3)
5. Rafał Klimek (TŻ Sipma Lublin) - 10 (3,1,3,1,2)
6. Sławomir Musielak (Unia Leszno) - 10 (1,2,2,3,2)
7. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) - 9 (2,3,2,2,d)
8. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów) - 8 (3,2,w,2,1)
---------------------------------------------------------------------------
9. Adam Kajoch (Unia Leszno) - 6 (1,1,1,u,3)
10. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz) - 5 (2,w,2,1,w)
11. Mateusz Mikorski (Stal Gorzów) - 5 (2,w,1,2)
12. Michał Łopaczewski (Budlex Polonia Bydgoszcz) - 4 (w,w,2,2,w)
13. Bartosz Szymura (RKM Rybnik) - 4 (1,0,1,0,2)
14. Michał Mitko (RKM Rybnik) - 3 (1,d,1,1,u)
15. Roger Lewandowski (Intar Lazur Ostrów) - 1 (0,1,w,-,-)
16. Rafał Fleger (RKM Rybnik) - 1 (d,0,0,0,1)
17. Damian Sperz (Lotos Gdańsk) - 0 (w,t)
18. Kamil Brzozowski (Stal Gorzów) - 0 (d,d,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Liberski, Piaszczyński, Mitko, Brzozowski (d4)
2. Gomólski, Szczepaniak, Musielak, Łopaczewski (w)
3. Szewczykowski, Kajzer, Szymura, Fleger (d2)
4. Klimek, Barański, Kajoch, Lewandowski
5. Piaszczyński, Musielak, Kajoch, Szymura
6. Kajzer, Mikorski, Mitko (d2), Barański (w), Łopaczewski (w)
7. Szczepaniak, Szewczykowski, Klimek, Brzozowski (d4)
8. Gomólski, Liberski, Lewandowski, Fleger
9. Piaszczyński, Łopaczewski, Szewczykowski (w), Lewandowski (w)
10. Klimek, Musielak, Mitko, Fleger
11. Gomólski, Barański, Szymura, Sperz (w)
12. Liberski, Kajzer, Kajoch, Szczepaniak (w)
13. Piaszczyński, Szczepaniak, Barański, Fleger
14. Gomólski, Szewczykowski, Mitko, Kajoch (u4)
15. Musielak, Kajzer, Sperz (t), Mikorski (w)
16. Liberski, Łopaczewski, Klimek, Szymura
17. Gomólski, Klimek, Piaszczyński, Kajzer (d4)
18. Szczepaniak, Szymura, Mikorski, Mitko (u4)
19. Kajoch, Mikorski, Fleger, Łopaczewski (w)
20. Liberski, Musielak, Szewczykowski, Barański (w)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2006-08-11, 09:23

Za co Michał dostał te 3 wykluczenia? :roll:
W ogóle 10 wykluczeń w całych zawodach, to też trochę dużo :P.
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Posty: 1392
Rejestracja: 2006-03-25, 22:07
Lokalizacja: Byl Dublin (IRL) i Butzbach(D) i Fevik (N) CITY
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-08-11, 16:14

A mnie zaskoczyla pozytwnie wiaodmosc ze tacy mlodziani jak Pyszny i klimek co nie dawno zdali na licencje Ż juz sa w finale BK a nieiwele brakowalo by w nim rwoneiz byl Lopata wielka szkoda :(
Obrazek



www.hattrick.org



Polecam :D

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Posty: 854
Rejestracja: 2005-10-06, 17:21
Lokalizacja: Bydgoszcz-Okole
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-08-11, 17:51

No faktycznie pyszny to niezły rider :):) :P . Gratulacje przedewszystkim dla Siopka . Był chłopak klasą samą dla siebie . Szkoda było blisko kompletu na ale cóż mówi się trudno.


Wróć do „Mecze i zawody 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron