30.07.06r. POLONIA BYDGOSZCZ- ATLAS WROCŁAW

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Jakim wynikiem zakończy się mecz z Atlasem?

Czas głosowania minął 2006-07-28, 23:05

Zwycięstwo "za trzy" czyli 16+
4
13%
Zwycięstwo pewne ale "za dwa" czyli 11-16
6
20%
Niewysoka wygrana 1-10
15
50%
Remis
1
3%
Niska porażka 1-10
3
10%
Porażka wyraźna 11-20
0
Brak głosów
Pogrom Polonii czyli porażka 21+
1
3%

Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

30.07.06r. POLONIA BYDGOSZCZ- ATLAS WROCŁAW

Postautor: pepe » 2006-07-15, 15:30

Będzie to mecz o być albo nie być , przypomnę we Wrocławiu przegraliśmy 37:53 więc będzie trudno o bonus jak i o wygraną . Na pewno przyjedzie grupa z Wrocławia. Obysmy wygrali i powalczyli o ten bonus żebyśmy spokojnie awansowali do play off. Na koniec coś jeszcze powiem to co robi ten sawina to jest żenujące śr. na mecz 4 pkt jak nie mniej, to lepiej o wiele od niego jeździ buczek. Nigdy sie tak nie zdarzyło żeby 3 naszych żużlowców andreas , kościecha , PePe zdobyli powyżej 10 pkt. te 2 mecze w tarnowie i lesznie mogliśmy wygrać szczęscie znowu nie sprzyjało, co to za sedzia sędziuje . Teraz oby wygrał toruń to będzie korzystniejszy układ w tabeli dla nas
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-07-15, 15:33

Wczoraj akurat Sawka pojechał nienajgorzej, miał 2 punkty i powinien miec 1 w swoim 2 biegu, ale sędzia... (bez komentarza) w kolejnym też by napewno ojechał juniora, bo z Adamsem by raczej szans nie miał i już by były 4 pkt. Mecz z Wrockiem trzeba wygrac i przy wygranej Czewy jesteśmy spokojnie w strefie medalowej :)
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
Temari
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: Temari » 2006-07-15, 18:30

Mam nadzieje że wygramy z Wrocławiem, jedziemy u siebie więc powinno być łatwiej :) (choć czasem nawet i na naszym torze nie jest łatwo- mecz z Unią Tarnów). Jeśli wygramy to tak jak pisał Krzysiek: Będziemy w pierwszej czwórce! :) :D
Oby się udało :)

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-07-15, 22:03

Czasami to sobie myśle że krzyżak był by lepszy na miejscu sawki mówcie co chcecie ale przynajmniej u siebie punkty przywoził.
Z wrockiem trzeba wygrac i tyle,tak po cichu sobie myśle że odpuszczą sobie ten mecz i nie pojadą na maksa.Z drugiej strony to już chyba nie ma się co łudzic , medali w tym roku chyba nie będzie.Ale zobaczymy.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-07-16, 00:13

Sceniariusz na ostatnią kolejkę jest prosty:
- wygrywamy z Wrockiem "za 3"
- Leszno wygrywa w Tarnowie
- Rzeszów wygrywa w Częstochowie
- Toruń wygrywa planowo z Rybnikiem
No i sytuacja jest bardzo ciekawa - Wrocek daleko z przodu, ale kolejne 4 drużyny mają po 19 punktów z tym, że Leszno ma najgorszy bilans i leci do niższej czwórki. Walka o srebro i brąz toczy się między nami, Częstochową i Rzeszowem :P A Tarnów kończy rundę zasadniczą na 7 miejscu i może sobie zapikować do baraży :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-07-16, 02:53

Jest jedno ale Rzeszwo nie wygra z Czewa :D
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Floyd
należy do PBNF

Postautor: Floyd » 2006-07-16, 06:39

A dlaczego nie wygra? Przecież żyjemy w Polsce, a tu w przeszłości już nie takie cuda się działy w decydujących meczach. więc ja osobiście zbytnio bym się nie zdziwił gdyby Czewa nagle przegrała z Rzeszówkiem, a później w rundzie finałowej w ramach przyjacielskiego rewanżu dwa razy bezboleśnie ich ograła :)

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2006-07-16, 09:29

Tak jak to bylo w 2003 roku z nasza Polonia i Apatorem :cry: :cry: :cry:

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-07-16, 10:15

swoje dywagacje na temat innych wynikow zostawcie dla siebie bo to nie wydaje sie realne,nie powinnismy sie na nikogo ogladac i jechac do przodu,chce zeby wroclaw pojechal w najlepszym skladzie i na maksa bo tylko wtedy sie okaze czy zaslugujemy na 1 czworke czy nie,nie chce by atlas np. przyjechal bez crumpa czy andersena ma byc dobry mecz ,jak atlas przyjedzie w pelnym skladzie to na bonus w ogole nie licze ale na zwyciestwo jak najbardziej

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-07-16, 10:53

Faktycznie ostatnia kolejka może być kolejką cudów. Zastanawiam się co się stanie gdy Rzeszów wygra w Częstochowie (19 pkt), Tarnów z Lesznem z bonusem (19 pkt) i Polonia z Wrockiem (też jakimś cudem z bonusem). Wtedy też Częstochowa i my będziemy mieli po 19 pkt, ale chyba trzeba będzie zrobić małą tabelkę, co może być wyrokiem dla Polonii:

1. Tarnów: 4pkt (z Polonią) + 2pkt (z Rzeszowem) + 2pkt (z Cz-wą) = 8 pkt
2. Rzeszów: 2pkt (z Polonią) + 2pkt (z Tarnowem) + 4pkt (z Cz-wą) = 8 pkt
3. Częstochowa: 3 pkt (z Polonią) + 2pkt (z Tarnowem) + 0 pkt (z Rzeszowem) = 5 pkt
4. Polonia: 0pkt (z Tarnowem) + 2pkt (z Rzeszowem) + 1pkt (z Cz-wą) = 3 pkt...
i drugi raz jeździmy z Rybnikiem...

Poprawcie, jeżeli tak to nie będzie wyglądało.

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-07-16, 11:31

Wydaje mi się, że Rzeszów jednak nie zwycięży w Częstochowie, bo Włókniarz będzie chciał "odjechać" rywalom w walce o srebro.

Prognozuje, że Tarnów raczej wygra u siebie z Lesznem, więc wejdą z nami do czwórki.

Przechodzą mnie mżonki jak myśle, że nasi polegną u siebie ze Spartą, a tam jest znakomity Andersen i Crumo. Co nie zmienia faktu, że trzeba ten mecz wygrać.

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-07-16, 12:09

Bleemek pisze:Wydaje mi się, że Rzeszów jednak nie zwycięży w Częstochowie, bo Włókniarz będzie chciał "odjechać" rywalom w walce o srebro.

Jestem tego samego zdania. A o bonus z Wrockiem będzie strasznie ciężko, jeśli przyjadą w optymalnym składzie. Obstawiam jednak, że wejdzie Wrocek, Czewa, jedna z Unii i Polonia.
Ostatnio zmieniony 2006-07-16, 13:36 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-07-16, 13:34

Floyd pisze:A dlaczego nie wygra? Przecież żyjemy w Polsce, a tu w przeszłości już nie takie cuda się działy w decydujących meczach. więc ja osobiście zbytnio bym się nie zdziwił gdyby Czewa nagle przegrała z Rzeszówkiem,

Dlatego ze jak pisal juz Bleemek Czestochowa będzie chciala odjechac nam w ligowej tabeli i dazyc pewnie po srebro ---Co osobiscie wierze ze im sie nie uda.Gdyz to my je zdobedziemy :D ---
Niewiem skad taki duzy optymizm ze Rzeszwo wygra na Jasnej Górze czyzby stad ze tak wysoko wygrali u siebie z "Ukraina" :D :?:
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2006-07-17, 06:35

Gadget zapomniałeś o bonusach trochę to inaczej bedzie wygladać:

1. Rzeszów: 2pkt (z Polonią) + 3pkt (z Tarnowem) + 5pkt (z Cz-wą) = 10 pkt
2. Tarnów: 5pkt (z Polonią) + 2pkt (z Rzeszowem) + 2pkt (z Cz-wą) = 9 pkt
3. Częstochowa: 4 pkt (z Polonią) + 3pkt (z Tarnowem) + 0 pkt (z Rzeszowem) = 7 pkt
4. Polonia: 0pkt (z Tarnowem) + 2pkt (z Rzeszowem) + 1pkt (z Cz-wą) = 3 pkt...
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-07-17, 12:27

O bonusach nie zapomniałem - świadomie ich nie doliczałem, bo nie jestem pewien, czy przy robieniu takiej dodatkowej tabelki są one uwzględniane. Nie zmienia to jednak faktu, że przy takim układzie jesteśmy poza pierwszą czwórką.

Żuraw 1944
rowerek trójkołowy

Postautor: Żuraw 1944 » 2006-07-17, 14:37

_SCOOTER_ pisze:Jest jedno ale Rzeszwo nie wygra z Czewa :D

Wierzysz w cuda :?: Bo ja tak :!: Rune nas poprowadzi po 3 pkt(obY) :P pozdro.
Tylko Stal ZKS!!!

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-07-17, 17:59

Masz racje Żuraw wszystko sie moze zdarzyć, to może być nawet kolejka cudów. Ale najgorsze jest iż nasz los jest nie tylko w naszych rekach ale zależy tez od innych druzyn(czyt. wyników),a jak wiadomo wtedy zazwyczaj jest niewesoło i nawet jak wygramy z Wrockiem to mozemy znalezc sie poza 4...Jesli wygramy za 3 pkt to sprawa jasna, ale jak za 2 i wygra Rzeszów badz Leszno (gorzej jak oboje wygrają) to spadamy do drugiej 4... Szkoda ogólnie straconych kilku punktów bo bysmy byli wyzej w tabeli, ale tak to jest jak druga linia nie jezdzi(Sawina i Klecha, chodzi o wyjazdy )bo wkoncu oni tez mieli punkty robic...Będzie cięzko ale ak uda sie nam zdetronizowac juniorów, Gapinskiego, ktory na twardych torach "nie jezdzi", Bjerre, i po cześci Hampela, kory tu nigdy nie błyszczał to jestem skłonny powiedziec ze moze uda nam sie sięgnąc po bonus, ale oczywiscie przy równej postawie kazdego z anszych liderów (Pepe,Kostek i Aj powinni razem zrobic ok.36pkt, Sawina z Klecha ok.10 resyte junorzy i wierze ze sie uda :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2006-07-17, 23:07

Pozwoliłem sobie dodać ankietę jako formę badania nastrojów przed meczem :wink:
Jak widać poprzednio (czyli przed meczem w Lesznie) byliśmy zdecydowanie zbyt optymistczni. Jak będzie teraz?

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-07-17, 23:30

Nie no bez jaj sam Holta to za mało . Czewa powinna spokojnie wygrać . My musimy wreszcie jakoś spasować się z torem , by nie było sytuacji że goście szybciej wychodzą spod taśmy . Ciekaw jestem czy pojedzie Protaś ? Moim zdaniem to minimalnie , ale to jednak WTS jest faworytem . Andersen i Crump mogą nie znaleźć na siebie mocnych . Gapiński też zawsze u nas jeździł dobrze , na poziomie 10 pkt . Jedyna nadzieję że Hampel , Bjerre/Świderski i juniorzy pojadą słabiej . Nasi młodzieżowcy muszą wygrywać biegi z młodymi rywalami , bo to nasz chyba najmocniejszy atut ...

Junior Jack
rower treningowy

Postautor: Junior Jack » 2006-07-18, 09:35

Pozdrawiam z Wrocławia.

Mecz będzie napewno ciekawy i mam nadzieję, że o odpuszczaniu nie może być mowy, walczyc trzeba fair do końca (chociaż Tyllinger z ruska miał zawsze dobre układy, więc kto tam ich wie :D ). Piszecie, ze trzeba zneutralizować Gapińskiego, a mi się wydaje, że na ten mecz Gapa w składzie wogóle się nie pojawi. Crump i Andersen to raczej pewniacy do dwucyfrówek, Hampel wie, że musi rywalizować z Hansem o miejsce w składzie na następny rok, więc pewnie też da z siebie wszystko. Do tego dochodzi jeszcze Bjerre, który na torach twardych jeździ lepiej niż na przyczepnych, co pokazał zdobywając 9 punktów w Tarnowie. To będzie czwórka, która pociągnie wynik. Wzmocnią ich juniorzy i świderski. Ja liczę na minimalne zwycięstwo (44:46), bo w końcu jeśli nie wygramy w Bydgoszczy w tym roku, to kiedy? Mój typ składu:

Andersen
Świderski
Hampel
Bjerre
Crump
Jamroży
Klindt
na rezerwie Sitera
Ostatnio zmieniony 2006-07-18, 09:35 przez Junior Jack, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”