13.07.2006 Półfinały SK - Grudziądz (16:30), Krosno (17:00)

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa
Posty: 486
Rejestracja: 2006-02-04, 16:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

13.07.2006 Półfinały SK - Grudziądz (16:30), Krosno (17:00)

Postautor: Brian25 » 2006-07-12, 09:41

Awans do finału powinni również wywalczyć aktualny Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Adrian Miedziński oraz siódmy w ubiegłorocznym finale Srebrnego Kasku – Patryk Pawlaszczyk. W walkę o czołowe miejsca w czwartkowym turnieju powinni włączyć się także Marcin Jędrzejewski i Ronnie Jamroży, którzy dobrze spisują się w tegorocznych rozgrywkach ekstraligi.

Lista startowa:

1. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
2. Tomasz Schmidt (Kolejarz Opole)
3. Mariusz Pacholak (Ukraina Równe)
4. Daniel Pytel (PSŻ Poznań)
5. Paweł Hlib (Unia Tarnów)
6. Dawid Stachyra (MARMA Polskie Folie Rzeszów)
7. Marcin Jędrzejewski (BTŻ Bydgoszcz)
8. Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
9. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
10. Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów)
11. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
12. Marcin Piekarski (Włókniarz Częstochowa)
13. Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów)
14. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów)
15. Mateusz Jurga (Unia Leszno)
16. Adrian Miedziński (KS Toruń)

R1. Marcin Leś (MARMA Polskie Folie Rzeszów)
R2. Damian Romańczuk (Włókniarz Częstochowa)


Godzina rozpoczęcia zawodów: 17.00

Bilety w cenie:
Trybuna kryta – 15 zł.
Normalny – 10 zł.
Szkolny – 5 zł.
Program – 3 zł.

walczy
szkółka żużlowa
Posty: 421
Rejestracja: 2005-05-12, 19:28
Lokalizacja: ..::Z Mrocznego Osiedla::..
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-07-12, 10:07

Myśle ze Paweł Hlib i Adrian Gomólski tez powalcza o awans
Obrazek
Obrazek

Huzar
Wiceprezes PBNF
Posty: 2729
Rejestracja: 2005-05-12, 13:26
Lokalizacja: Sektor Net F@ns

Postautor: Huzar » 2006-07-12, 11:54

Jak dla mnie z Krosna wejdą:


Paweł Hlib
Dawid Stachyra
Marcin Jędrzejewski
Ronnie Jamroży
Adrian Gomólski
Patryk Pawlaszczyk
Mateusz Jurga
Adrian Miedziński

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa
Posty: 486
Rejestracja: 2006-02-04, 16:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Brian25 » 2006-07-12, 15:16

Półfinał SK - Grudziądz godz. 16:30

Głównym faworytem do zwycięstwa bez wątpienia jest wychowanek grudziądzkiego GKM-u - Krzysztof Buczkowski, który może się pochwalić bardzo dobrą znajomością grudziądzkiego toru. Ponadto popularny "Buczek" przed kilkoma dniami zajął trzecią pozycję w turnieju z okazji 20-lecia Holstebro Speedway Klub.

Lista startowa:
1. Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
2. Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
3. Adrian Płuska (Kolejarz Rawicz)
4. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów)
5. Karol Ząbik (Adriana Toruń)
6. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
7. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
8. Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź)
9. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
10. Kamil Brzozowski (Stal Gorzów)
11. Sławomir Musielak (Unia Leszno)
12. Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
13. Łukasz Nowak (Polonia Piła)
14. Kamil Zieliński (Unia Tarnów)
15. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)
16. Adam Kajoch (Unia Leszno)

R1. Marcin Kozdraś (Orzeł Łódź)
R2. Damian Stachowiak (Adriana Toruń)

Bilety: 5 zł (program)

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa
Posty: 486
Rejestracja: 2006-02-04, 16:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Brian25 » 2006-07-12, 20:34

Nie chcialem tworzyc nowego tematu wiec stawiie ta informacje tutaj:

Para PSŻ Milion Team Poznań Daniel Pytel - Anders Andersen zwyciężyła w rozegranym w dniu wczorajszym w Toruniu turnieju par, który odbył się w ramach Pomorskiej Ligi Młodzieżowej. Kolejne miejsca zajęły druga para poznańska oraz młodzi żużlowcy z Bydgoszczy.

Na torze najlepiej wczoraj radzili sobie młodzieżowcy z Poznania, którzy zajęli dwa czołowe miejsca oraz miejsce czwarte. Zwycięsko z całej rywalizacji wyszli Daniel Pytel i Anders Andersen, którzy uzyskali 16 punktów i wyprzedzili swoich kolegów klubowych – Macieja Piaszczyńskiego i Roberta Umińskiego oraz młodych bydgoszczan – Marcina Mazura i Michała Łopaczewskiego (po 14 pkt.)


Wyniki:

I. PSŻ Milion Team Poznań I - 16
Daniel Pytel 10+1
Anders Andersen 6+2

II. PSŻ Milion Team Poznań II - 14:
Maciej Piaszczyński 12
Robert Umiński 2

III. Budlex Polonia Bydgoszcz - 14
Michał Łopaczewski 7+1
Marcin Mazur 7+2

IV. PSŻ Milion Team Poznań III - 13:
Piotr Dziatkowiak 9
Rafał Krygiel 4+1

V. Adriana Toruń I - 11:
Damian Stachowiak 11
Damian Celmer 0

VI. Adriana Toruń II - 10:
Adam Wiśniewski 6
Tomasz Wiśniewski 3

VII. GTŻ Grudziądz - 5
Krystian Barański 2
Andrzej Cieślakowski 3

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Posty: 4042
Rejestracja: 2005-05-12, 00:11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-07-12, 22:17

Brian25 pisze:w rozegranym w dniu wczorajszym w Toruniu turnieju par, który odbył się w ramach Pomorskiej Ligi Młodzieżowej.


Taki "drobny" szczegół - ten turniej nie odbywał się w ramach Pomorskiej Ligi Młodzieżowej i nie startowali w nim tylko juniorzy. W końcu Robert Umiński to już senior "pełną gębą" :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa
Posty: 486
Rejestracja: 2006-02-04, 16:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Brian25 » 2006-07-13, 09:32

No wiesz ja to sciagnelem ze sportowychfaktow/mitow. A oni sie czesto myla :D

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Posty: 4042
Rejestracja: 2005-05-12, 00:11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-07-13, 10:15

No i tak to jest, kiedy się za bardzo człowiek opiera na sportowych mitach :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P



Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Posty: 5640
Rejestracja: 2005-07-13, 12:04
Lokalizacja: z pikniku
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2006-07-13, 15:27

awansują (podaję według numerów)

Krosno
1. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
5. Paweł Hlib (Unia Tarnów)
6. Dawid Stachyra (MARMA Polskie Folie Rzeszów)
7. Marcin Jędrzejewski (BTŻ Bydgoszcz) - 1 miejsce w turnieju :P
8. Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
9. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
11. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
16. Adrian Miedziński (KS Toruń)

i Tomasz Schmidt (Kolejarz Opole) jako rezerwowy :wink:

Grudziądz
1. Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
2. Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
4. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów)
5. Karol Ząbik (Adriana Toruń)
6. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
7. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
9. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
12. Krzysztof Buczkowski - pewne 15 punktów i 1 miejsce :D
15. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)

i Kamil Zieliński (Unia Tarnów) jako rezerwowy :P

Takie moje typy na dzisiaj :).

A żeby zaliczyć 3 drużyny PSŻ Poznań (woj. WIELKOPOLSKIE :!:) do POMORSKIEJ Ligi Młodzieżowej, to naprawdę trzeba być "dziennikarzem" SF :rotlf:
Brawo Łopata :) a jeszcze trochę większe brawa dla Mazurka, który wraca po kontuzji i już widać, że jest w niezłej formie :D
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Posty: 854
Rejestracja: 2005-10-06, 17:21
Lokalizacja: Bydgoszcz-Okole
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-07-13, 16:10

Chłopaki dadzą rade (mam nadzieje) oby znowu się buczkowi solnik nie rozsypał bo by klapa była :( . Odziwo spokojny jestem o Siopka :):) Powodzonka życzę !!!! 8) 8) :)

Huzar
Wiceprezes PBNF
Posty: 2729
Rejestracja: 2005-05-12, 13:26
Lokalizacja: Sektor Net F@ns

Postautor: Huzar » 2006-07-13, 16:35

Czemu o dziwo :D ??? Siopek jest takim zawodnikiem który do takich finałów się dostaje zazwyczaj. Nie chcę być źle zrozumianym, po prostu chodzi mi o to że on jest juniorem z czołówki tak samo jak Buczek dlatego myślę że obydwaj bez większych problemów awansują :)

Tom12ek
egzamin na licencję
Posty: 541
Rejestracja: 2005-05-16, 18:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-07-13, 16:44

Buczkowski pobił rekord toru :O . Chyba że Sportowym Faktom znowu się coś pomyliło :P .

Huzar
Wiceprezes PBNF
Posty: 2729
Rejestracja: 2005-05-12, 13:26
Lokalizacja: Sektor Net F@ns

Postautor: Huzar » 2006-07-13, 20:20

Buczek super :D :jupi: :brawa: . Mam nadzieje że jutro w Lesznie w każdym biegu będziesz bił rekord toru i pierwsza czwórka będzie nasza :piwo1: .

walczy
szkółka żużlowa
Posty: 421
Rejestracja: 2005-05-12, 19:28
Lokalizacja: ..::Z Mrocznego Osiedla::..
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-07-13, 20:39

Zawody juniorskie to nie to samo co zmagania ligowe. Ja bede zadowolony jak Buczek w Lesznie wykreci ok 8 punktów
Obrazek

Obrazek

Huzar
Wiceprezes PBNF
Posty: 2729
Rejestracja: 2005-05-12, 13:26
Lokalizacja: Sektor Net F@ns

Postautor: Huzar » 2006-07-13, 20:53

Trzeba wierzyć, kto wie, może Buczek jutro poprowadzi Polonie do zwycięstwa tak jak zeszłym roku w Zielonej Górze :D

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Posty: 4536
Rejestracja: 2005-05-12, 06:30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2006-07-13, 22:01

Tym razem relacja będzie moja... :P
Bez komentarzy ale za to dokładna... :wink:

1. (5) Karol Ząbik 14 (2, 3, 3, 3, 3)
2. (15) Paweł Miesiąc 14 (3, 3, 2, 3, 3)
3. (12) Krzysztof Buczkowski 13 (3, 3, 1, 3, 3)
4. (2) Andrzej Głuchy 9 (w/2min., 3, d4, 3, 3)
5. (4) Marcin Liberski 9 (3, w2/spow.niebezp.sytuacji, 3, 2, 1)
6. (7) Mirosław Jabłoński 9 (3, 2, 2, 2, ns/u4)
7. (14) Kamil Zieliński 9 (2, 2, 2, 1, 2)
8. (16) Adam Kajoch 9 (1, 2, 2, 2, 2)
------------------------------------------------
9. (9) Mateusz Szczepaniak 7 (1, 2, 3, 1, w3/spow.up.)
------------------------------------------------
10. (11) Sławomir Musielak 6 (2, 1, 3, 0, 0)
11. (13) Damian Stachowiak 6 (u4, 1, 1, 2, 2)
12. (8 ) Bartosz Kwiatkowski 5 (0, 1, 1, 1, 2)
13. (3) Adrian Płuska 4 (2, 0, 0, 1, 1)
14. (10) Marcin Kozdraś 2 (0, 1, u3, 0, 1)
15. (6) Krystian Barański 1 (1, ns, ns, ns, ns)
16. (1) Wojciech Druchniak 0 (w/u2, ns, ns, ns, ns)

I [68,41] Liberski, Płuska, Głuchy w/2 minuty , Druchniak w2/upadek
II [67,55] Jabłoński, Ząbik, Barański, Kwiatkowski
III [67,07] Buczkowski, Musielak, Szczepaniak, Kozdraś (defekt/4 ale dojechał)
IV [69,50] Miesiąc, Zieliński, Kajoch, Stachowiak u4
V [67,69] Ząbik, Szczepaniak, Stachowiak
VI [67,75] Głuchy, Zieliński, Kozdraś
VII [67,06] Miesiąc, Jabłoński, Musielak, Płuska
VIII [66,18] Buczkowski, Kajoch, Kwiatkowski, Liberski w2/spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na torze
IX [68,25] Musielak, Kajoch
X [66,78] Ząbik, Miesiąc, Buczkowski, Głuchy d4
XI [67,97] Szczepaniak, Zieliński, Kwiatkowski, Płuska
XII [67,75] Liberski, Jabłoński, Stachowiak, Kozdraś u3
XIII [67,11] Buczkowski, Jabłoński, Zieliński
XIV [68,81] Głuchy, Stachowiak, Kwiatkowski, Musielak
XV [68,38] Ząbik, Kajoch, Płuska, Kozdraś
XVI [68,30] Miesiąc, Liberski, Szczepaniak (upadek/2 ale dojechał)
XVII [69,30] Miesiąc, Kwiatkowski, Kozdraś
XVIII [69,09] Głuchy, Kajoch, Jabłoński u4/- (niezdolny do startu), Szczepaniak w3/spowodowanie upadku (sam też albo przede wszystkim leżał)
XIX [68,37] Buczkowski, Stachowiak, Płuska
XX [68,43] Ząbik, Zieliński, Liberski, Musielak

NCD: 66,18 Krzysztof Buczkowski (bieg 8 ) - NOWY REKORD TORU

Ogólnie zawody plaża i raczej nuda... :wink:
Zdarzało się, że zawodnik ewidentnie szybszy przyjeżdżał za tym wolniejszym, bo po prostu NIE POTRAFIŁ wyprzedzać.
Druchniak po upadku miał problemy z brzuchem bo nadział się na kierownicę, Jabłoński prawdopodobnie wybił sobie bark (obie informacje od Mamy, który był w parkingu).
Barański wycofał się po pierwszym starcie, gdyż odczuwał skutki upadku w Pile (tak podał spiker, ale faktycznie widać było, że wyraźnie utyka gdy wyszedł na tor po upadku Jabłońskiego).
PBNF był dumnie reprezentowany przez kibiców (sztuk 2) w charakterystycznych koszulkach (sztuk 1, bo druga się prała) :P
Fakt ten zauważył nawet "Buczek", gdy po ostatnim starcie przejeżdżając koło naszych miejsc podniósł rękę w geście triumfu i do nas pomachał. Po zawodach zresztą odebrał nasze gratulacje udanego występu, awansu do finału SK oraz przede wszystkim ustanowienia nowego rekordu toru w Grudziądzu.


Wróć do „Mecze i zawody 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron