02.07.2006 Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Co osiągnie Polonia w Tarnowie?

Wygramy mecz
27
51%
Zremisujemy mecz
4
8%
Przegramy mecz
22
42%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-07-02, 19:48

jacogra pisze:czemu emila nie wystawili?

Bo jest kontuzjowany ! :cry:

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-07-02, 19:53

no niestety Andreas dzis wpadka :( Coz szkoda wielka jedziemy po srebro bo w to goraco wierze :D Jak Hlib mogl jechac w 14 biegu skor juz jechal tyle samo co Buczek 5 razy a nie bylo z jego strony zastepstwa taktycznej .Hmm :evil:

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-07-02, 20:00

Powiem tak. Świetnie gospodarze rozstawiali zmiany taktyczne, zwykłe i zasłużyli na zwycięstwo. Nie ma co gdybać, musimy wygrać w Lesznie !!!

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-07-02, 20:05

Dokladnie wygrali lepszi ale trzeba im pogratulowac bardzo dobrych obcokrajowcow :D Mozna prawie rzec ze wygrali z nami w krajowym skladzie.A byli tu tacy madrale ze wygramy bo nie jada Golloby.Ja niewierzylem a ni przez ulamek sekundy ze Tomek jest kontuzjowany bo to czlowiek guma .I nie po jednych o wiele gorszych upadkach potrafil pojechac na nastepny mecz tak jak w 94 roku .W meczu z Lesznem po tym jak scial prawie wszystkie deski z bandy w Vojens w finale wIMS w 94 roku
Mam satysfakcje ze PePe wygral z Tomkiem w ostatnim biegu na jego wlasnym torze:D :D :D

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-07-02, 20:07

no ale z tą polewaczką chyba troche kombinowali, jak sędzia zakazał to czemu wyjechała.?.Co do taktyki tarnowa to trener się spisał i trzeba mu oddac.Ach Ten kołodziej troche dzisiaj wykręcił.Ale PePe też dzisiaj pokazał szczególnie w ostatnim biegu.
Za to A.J. no i tradycyjnie Sawka kicha.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-07-02, 20:13

_SCOOTER_ pisze:Mam satysfakcje ze PePe wygral z Tomkiem w ostatnim biegu na jego wlasnym torze:D :D :D

A jaką komentator z radia PIK (Polskiego hehe :D) miał radoche że Pepe wygrał w ostatnim, sie cieszył jakbyśmy ten mecz wygrali :P . Teraz trzeba Leszno pokonać jeżeli chcemy wejść do pierwszej czwórki. Patrząc na forme Unii jest to do zrobienia :wink:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-07-02, 20:20

W radiu GRA też się gościu cieszył fajnie.
No to nie byle co wyprzedzic Galopa na jego torze.
Szególnie jak wyprzedzającym jest Protas.Wogóle się zdziwiłem jak w biegu z kołodziejem (jedynym który przegrał) Pepe tam nękał kołodzieja i udeżał w jego tylne koło,tak mówił kolo z radia.

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-07-02, 21:14

A w ogóle ten komentator z Radia Pik gadał jakieś głupoty że jak wygramy w 15 biegu 5-1, to wtedy bonusa nikt nie dostanie...

margot27
miniżużlowiec

Postautor: margot27 » 2006-07-02, 21:25

Tom12ek pisze:A w ogóle ten komentator z Radia Pik gadał jakieś głupoty że jak wygramy w 15 biegu 5-1, to wtedy bonusa nikt nie dostanie...

Bo myślał,ze my w Bydgoszczy wygraliśmy 46:44 a nie w takim samym stosunku przegraliśmy :D .
Oczywiscie,ze przy ewentualnym zwycięstwie 5:1 przez Polonię w 15 biegu bonus zostałby w Tarnowie.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-07-02, 22:27

nie ma co chłopaki przegrali ale w ładnym stylu.I śmiem twierdzic że gdyby A.J. pojechał lepiej to mecz był by nasz.

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2006-07-02, 23:03

kurde i znowu jak jeden lider jedzie zaje***cie to drugi daje d**y!!!mozna bylo to wygrac niestety tym razem AJ zawiodl a po jego pierwszym starcie wydawalo sie ze moze byc dobrze. z reszta niestety moje obawy po pierwszysch biegach sie potwierdzily czyli. dobre amiany kolodziejem i "kosmetyka toru" ale tego sie nie czepiajmy bo taki atut gospodarza,a akurat AJ'owi nie powinno to sprawiac problemow
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-07-02, 23:22

Damian pisze:a akurat AJ'owi nie powinno to sprawiac problemow

Nie rozumiem dlaczego ??? A co to Jonsson musi umieć jeździć wszędzie i znać każdy tor na pamięć ??? On nie jest maszyną. Skoro np. Klesze może tor nie pasować to jemu tak samo

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: osa » 2006-07-03, 00:04

Huzar pisze:
Damian pisze:a akurat AJ'owi nie powinno to sprawiac problemow

Nie rozumiem dlaczego ??? A co to Jonsson musi umieć jeździć wszędzie i znać każdy tor na pamięć ??? On nie jest maszyną. Skoro np. Klesze może tor nie pasować to jemu tak samo

Dlatego, że jak sądze to jest on profesjonalistą (przynajmniej taki ma kontrakt) i taki zawodnik poniżej pewnego poziomu powinien nie schodzić. Według mnie to poniżej 10pkt. Wiadomo, że jak się startuje w paru ligach, to może być jakaś wpadka, awarie. Lecz zawodnikom ze ścisłeś czołówki światowej zdarza się to sporadycznie. A już napewno nie powinien dać się przywozić na 1:5 i przegrywać z Burzą :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-07-03, 03:19

Nie czepiajcie sie AJ myślicie ze co ona sobie na pół gwizdka pojechał bo mial taki kaprys. Jak ja lubie te slowa krytyki pod adresem kogos komu slabiej poszło nikt nie jest zaprogramowany do zwyciężania( może po za Crumpem w tym sezonie) :( kazdy ma prawo do slabszego wyniku a tu co niektórzy wyjeżdżają z tekstami ze on jest profesjonalistom- i co z tego...
Moim zdaniem brakło kilku punktow u Sawki u Klechy a przed wszystkim brakowało Emila chłopak nie czuje respektu przed nikim i przed zadanym torem także mysle ze by dorzucił pare oczeka zamiast Siopka...

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-07-03, 11:12

Brawo meczyk dobry ale zabrakło sił POLONIA NIC SIĘ NIE STAŁO !!!!

Teraz tylko trzeba w lesznie bonus wywalczyc a najlepiej wygraną :)
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-07-03, 11:29

eQ pisze:Nie czepiajcie sie AJ myślicie ze co ona sobie na pół gwizdka pojechał bo mial taki kaprys. Jak ja lubie te slowa krytyki pod adresem kogos komu slabiej poszło nikt nie jest zaprogramowany do zwyciężania( może po za Crumpem w tym sezonie) :( kazdy ma prawo do slabszego wyniku a tu co niektórzy wyjeżdżają z tekstami ze on jest profesjonalistom- i co z tego...
Moim zdaniem brakło kilku punktow u Sawki u Klechy a przed wszystkim brakowało Emila chłopak nie czuje respektu przed nikim i przed zadanym torem także mysle ze by dorzucił pare oczeka zamiast Siopka...

Po tym co zobaczyłem w Tarnowie, myślę, że można się AJ poczepiać, bo nie porównując go do Crumpa, nikt od niego kompletów nie oczekuje, ale 10 punktów to dla niego powinna być granica poniżej której się nie schodzi! A to by w zupełności wystarczyło do zwycięstwa!!! Było ono na wyciągnięcie ręki! Sawka pojechał to co zawsze w tym sezonie, a do Krystiana nie mam cienia pretensji za ten mecz - walczył i swoje punkty na wyjeździe zdobył. Naprawdę szkoda straconych punktów - były one spokojnie do zdobycia:( Ale za to wyjazd bardzo udany - pojedźmy teraz w jak największej liczbie do Leszna, aby pomóc Polonii!!! Jest duża szansa na zwycięstwo!
PS: w tarnowie mówią po tym meczu: "kołodziej - superstar" Myślę, że bardziej adekwatne będzie "PEPETA - SUPERSTAR" ktoś tu zdaje się pisał, że (przewidywane przeze mnie) jego zwycięstwo nad TG jest nierealne... WYMIATAŁ JAK CHCIAŁ!

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-07-03, 11:55

jacogra pisze:no ale z tą polewaczką chyba troche kombinowali, jak sędzia zakazał to czemu wyjechała.?.Co do taktyki tarnowa to trener się spisał i trzeba mu oddac.Ach Ten kołodziej troche dzisiaj wykręcił.Ale PePe też dzisiaj pokazał szczególnie w ostatnim biegu.
Za to A.J. no i tradycyjnie Sawka kicha.

Co mieli kombinować, jak by klatka była na pierwszym wirażu, to sami wiedzielibyście, dlaczego !!!! Miałem tyle kurzu na sobie, że ledwo doszedłem do domu :D Myślę, że na mokry tor nie powinniście narzekać, na Cze-wie "zielony stolik" Grodzki nie puszczał polewaczki i jak się mecz skończył ???? A tak przynajmniej odbyły się świetne zawody, dzięki Polonistom o mało co nie odwieziono mnie ( i nie tylko :wink: ) na OIOM, posiwiałem bardziej niż na Rydzykowie :D
Gratulacje dla Waszej "panienki" Protasia, a przecież parę dni temu pisałem że miewał piękne mecze na Unii, jednak wczorajszy był Jego najlepszym :shock: Tak stuknąć dwa razy Gallopa i Kołdiego przed "własną" publicznością i to nie ze startu ale na dystansie !!!! to do tej pory była domena tylko naszych asów. Żeby Pepe tak by jeżdził w GP, to mielibyśmy następcę Szczakiela :D
Zresztą, wszyscy Wasi zasługują na słowa uznania, bo nie było takiego olewania kibiców jak pokazał Balans we Wrocku ( i za to jednak dostał kopa ze składu ). A to co zrobili po meczu - pierwsza klasa, wszyscy wyszli podziękować PBNF za doping, pomimo że dużo Was nie było. Pełny profesjonalizm. Kiedy Nasi się tak nauczą ????
Jednym słowem, zgadzam się że taka porażka żadnej ujmy Poloni nie przynosi. Oby więcej takich meczy i..... czekam na kolejny w P-Off :wink:

Pozdrawiam :

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-07-03, 11:55

Zawodnicy oraz ekipa Polonii Bydgoszcz po meczu podziękowała swoim kibicom za przyjazd
Obrazek
Obrazek

Dla takich chwil warto przejechać pół Polski w dwie strony.

EDIT:
Znalezione na sportsboard.pl:

"Znakomita grupa kibiców z Bydzi - Naprawde szacunek dla Was ! Jesteście kulturalną i miłą załogą, która napewno zawsze bedzie witana w Tarnowie brawami." klaus

"Gratulacje do bydgoszczan: tych na torze jak i na trybunach. Macie fajny zespół, co pokazali zawodnicy zarówno walką na torze jak i po meczu kiedy wszyscy podeszli pod klatkę. Naprawdę duże brawa." PrzemczaN

pzdr.
Ostatnio zmieniony 2006-07-03, 12:53 przez Bleemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-07-03, 12:36

Było blisko ... wydaje mi się jednak, że duży wpłyłw na dopasowanie naszych zawodników do toru, w drugiej połowie meczu, miały "prace kosmetyczne" :wink: spiker mówi "równanie toru bez polewaczki" tymczasem na torze pojawia się polewaczka i leje na tor wodę ... :? coś chyba było nie tak ... a kurzu to tam ani grama nie było ...

Przez pierwsze biegi przecieraliśmy oczy ze zdziwienia, nasza Polonia wygrywa - szok :shock: i to jeszcze robią 2:4 kiedy to ze strony Tarnowian została wprowadzona podwójna rezerwa taktyczna :P potem jednak głupio stracone punkty spowodowały, że Unia wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca chociaż Poloniści walczyli do ostatniego biegu ...

Na pewno pierwszoplanową postacią w Polonii był PePe :D to co on wyczyniał na torze przechodziło najśmielsze nasze oczekiwania. Rewelacyjne starty, walka na dystansie to przy krawężniku to tuż przy bandzie :D i ta jego radość po wygranych biegach ... heh ... :D :D :D

Robert Kościecha - pierwsze dwa starty super ... jednak druga połowa meczu nie była zbytnio udana, jednakże uważam, że zrobił swoje w tym meczu.

Andreas Jonsson - :( niestety słabszy występ się mu przytrafił a nic na to nie wskazywało po jego pierwszym starcie ... potem jednak bardzo odstawał od rywali praktycznie nie podejmując walki z nimi ... jedyne z kim walczył to byli nasi zawodnicy np. Sawina, z którym stoczył walkę o 1 pkt. (a Polonia i tak ten bieg przegrała 1:5) :? jego paru punktów zabrakło do pełni szczęścia ... nie mówię i nie oczekiwałam, że zrobi komplet punktów ale takiej klasy zawodnik nie może się kilka razy dać przewieźć na 5:1 miejscowym chłopakom. Miejmy nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy i w następnym meczu z Lesznem będzie lepiej.

Krystian Klecha - pojechał poprawnie, walczył na dystansie i sprawił pozytywne wrażenie ... nie można mieć do niego większych zastrzeżeń za ten mecz.

Robert Sawina - kilka razy ładnie wyszedł ze startu i w pierwszym swoim starcie umiejętnie rozporwadził rywali pomagając tym samym Protasowi w przedarciu się na czoło stawki, potem sam próbował urwać choć 1pkt. i to samemu Tomkowi Gollobowi ... nie udało się ... nie można Sawce odmówić walki i poświęcenia na torze ale cóż z tego skoro na prostej rywale mu odjeżdżają jak chcą ... jest po prostu za wolny ... i choćby nie wiadomo co robił i tak nic nie zdziała jeżdżąc na "osiołkach"

Krzysztof Buczkowski - udany mecz w wykonaniu naszego juniora :D według mnie to on powinien pojechać w biegu 14 jako taktyk za słabiutkiego Jonssona, prezentował się na torze znacznie lepiej niż Szwed. Dwa razy przewiózł Jacka Golloba :P

Marcin Jędrzejewski - nie ma co komentować, upadł w pierwszym biegu na ostatniej pozycji i więcej nie pojechał ...

Szkoda, że zabrakło w naszym składzie Emila bo jest to nieobliczalny chłopak i mógł znów sprawić małą niespodziankę :wink:

Gratulacje dla Unii. Wygrali zasłużenie. Mieli świetnie jeżdżącego Kołodzieja i T.Golloba (pomimo paru indywidualnych porażek zrobił 14+1 (6)) ponadto Burza oraz Hlib dorzucili parę cennych punktów. Pewnie spotkamy się w play-off i wtedy postaramy się Wam zrewanżować :wink:

Przepiękny gest wykonali nasi żużlowcy po meczu. Pomimo, że przegraliśmy, WSZYSCY przyszli do nas pod klatkę i podziękowali za doping :D może się powtórzę ale warto było jechać taki kawał drogi ... :D

p.s. byście widzieli Pepego jak się cieszył z wygranych biegów (zwłaszcza tych z Gollobem) :P conajmniej tak jakby został Mistrzem Świata :wink:

p.s.2. to na razie tyle jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę ... acha ... ochrona tym razem była spokojna :twisted:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Lewy
miniżużlowiec

Postautor: Lewy » 2006-07-03, 17:39

Niech ktoś mi odpowie co odpierdala Sawina - zawodnik który miał stanowić o wynikach drużyny , żużlowiec ktory miał wygórowane żądania finansowe. Tak naprawdę jest cieniem samego siebie , i nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla jego wyników. TRAGEDIA , która prowadzi do porażek naszej drużyny.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”