02.07.2006 Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Co osiągnie Polonia w Tarnowie?

Wygramy mecz
27
51%
Zremisujemy mecz
4
8%
Przegramy mecz
22
42%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-07-03, 19:06

To ja ci powiem co odpierdala Sawka.
Sawka remontuje swój dom w Unisławiu.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-07-03, 20:29

przegralismy mecz ktory powinnismy wygrac!unia praktycznie bez obcokrajowca(ciezko do takich zaliczyc nicholsa w tym meczu) z poobijanym gollobem i po kontuzji kolodziejem pokonala nas bo znowu okazalo sie ze sawina w tym sezonie to slabizna,jonsson to zaden lider i cofa sie w rozwoju ,kosciecha to sredniak a klecha to niech w rybniku sie objezdza,jeden mecz ktory im wyszedl w tym sezonie w toruniu(a raczej dupe im uratowal emil)nie moze nam zaslaniac jazdy w calym sezonie ktora jest co najwyzej przecietna.Trzeba bylo panowie sawarski i tylinger brac przed sezonem jeszce jakiegos obco.

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-07-03, 20:39

Tak, tak, po fakcie to kazdy jest madry. Na pewno nikt nie przypuszczal, ze liderzy beda jezdzic jak na nich przystalo na zmiane, ze Sawka bedzie przywozil przewaznie zera, a Klecha robil mniej punktow niz w poprzednim sezonie...
Na pewno Tarnow byl do objechania, a do zwyciestwa zabraklo punktow Jonssona, bo na dobra jazde Sawiny to nie ma co juz liczyc. To chyba jest najbardziej przeplacany zawodnik w calej ekstralidze :twisted:
Teraz pozostaje miec tylko nadzieje, ze w dwoch ostatnich meczach rundy zasadniczej wiekszosc Polonistow zlapie forme...

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-07-03, 20:43

edziu pisze:przegralismy mecz ktory powinnismy wygrac!unia praktycznie bez obcokrajowca(ciezko do takich zaliczyc nicholsa w tym meczu) z poobijanym gollobem i po kontuzji kolodziejem pokonala nas bo znowu okazalo sie ze sawina w tym sezonie to slabizna,jonsson to zaden lider i cofa sie w rozwoju ,kosciecha to sredniak a klecha to niech w rybniku sie objezdza,jeden mecz ktory im wyszedl w tym sezonie w toruniu(a raczej dupe im uratowal emil)nie moze nam zaslaniac jazdy w calym sezonie ktora jest co najwyzej przecietna.Trzeba bylo panowie sawarski i tylinger brac przed sezonem jeszce jakiegos obco.

Odezwał się ten co widział mecz na żywo ... co do postawy Jonssona i Sawiny można mieć zastrzeżenia ale żeby obwiniać Kościechę i Klechę to lekkie nieporozumienie - trzeba było widzieć ich na torze w trakcie meczu ... poza tym ogromną rolę odegrała polewaczka. Miejscowe chłopaki właśnie na taki tor byli spasowani dlatego też polewaczkowy nie oszczędzał wody ... trzeba też zaznaczyć, że nie lał jej równomiernie na cały tor ... tak czy inaczej sprawiliśmy dobre wrażenie, pamiętajcie, że jechaliśmy z Mistrzem Polski :!:

Podejrzewam, że mecz w Lesznie rozstrzygniemy na swoją korzyść i ciekawe co wtedy będą mówili "wierni" kibice ...
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Lewy
miniżużlowiec

Postautor: Lewy » 2006-07-03, 20:55

Jako WIERNY kibic będę cały czas mówił to samo - Sawina jest cienki i nawet gdyby sam w Lesznie zrobił komplet dalej bedę przy tym obstawał . Mam już dość wpadek naszych asów i głupich tłumaczeń . Wiem że jestem jednostką i zaraz mnie zakrzyczycie swoimi opiniami o jakże to wspaniałych żużlowcach naszej Polonii . Tak naprawdę to większoś z nich to Cienkie Bolki

I jeszcze do kolegi powyżej - przestań żyć podejrzeniami tylko realnie spórz na świat bo w Lesznie wcale nie bdzie łatwo

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2006-07-03, 21:12

Lewy pisze:Wiem że jestem jednostką i zaraz mnie zakrzyczycie swoimi opiniami o jakże to wspaniałych żużlowcach naszej Polonii . Tak naprawdę to większoś z nich to Cienkie Bolki

Nie będe krzyczał :wink: ale dawaj mi ta większośc bo może ja o czyms nie wiem i żeby nie było za prosto podaj zaraz przykłady kto miałby byc zamiast tych "cienkich bolków"
Pytanie proste to i odpowiedz tez nie powinna nastręczac kłopotu 8)

I jeszcze jedno która drużyna trafiła na 100% ze składem i nie miała wpadek ?????

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2006-07-03, 21:36

zrobil nam sie mały offtopic.
proponuje wrocic do meritum.

ale odpowiadajac na postawione przez JD pytanie...
odpowiedz brzmi...
jak wiadomo w tym sezonie: Wroclaw byl najblizej 100% skutecznosci:P

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-07-03, 21:40

Lewy pisze:I jeszcze do kolegi powyżej - przestań żyć podejrzeniami tylko realnie spórz na świat bo w Lesznie wcale nie bdzie łatwo

Koleżanki :wink: nikt nie mówi, że będzie prosto, łatwo i przyjemnie :P ale to co pokazali nasi żużlowcy w pierwszej połowie meczu z Tarnowem napawa optymizmem. Wydaje mi się, że Unia Leszno nie prezentuje takiego samego poziomu jak Unia Tarnów :wink: dlatego jest realna szansa na wywiezienie 3 pkt. Bardziej bym się obawiała meczu u siebie z Atlasem niż wyjazdowego meczu z Bykami. Dlatego zawodnicy do Leszna muszą jechać zmotywowani i skoncentrowani na 100%. Dobrze by było zapewnić sobie play-offy w pierwszej czwórce już na meczu z Lesznem bo potem będzie nerwówka a jak ona jest to i inne dziwne nieprzychylne rzeczy się dzieją ... także Polonio do boju!
Obrazek

Żuraw 1944
rowerek trójkołowy

Postautor: Żuraw 1944 » 2006-07-03, 22:02

No wielka szkoda że przegraliscie, prawde mówiąc to Rzeszów liczył na wasz sukces a wtedy mielibyśmy realne szanse na pierwszą czwórke. UNIA TARNóW TO NIE JEST POLSKI KLUB :!: - dla kumatych (co byli u nas na meczu :P )pozdro
Tylko Stal ZKS!!!

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-07-03, 22:05

Żuraw 1944 pisze:No wielka szkoda że przegraliscie, prawde mówiąc to Rzeszów liczył na wasz sukces a wtedy mielibyśmy realne szanse na pierwszą czwórke.

Apator też na nas liczył :P było blisko ale się nie udało ...

Żuraw 1944 pisze:UNIA TARNóW TO NIE JEST POLSKI KLUB :!: - dla kumatych (co byli u nas na meczu :P )pozdro

:wink: wiadomo o co chodzi :wink:

pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-07-03, 22:10

Żuraw 1944 pisze:No wielka szkoda że przegraliscie, prawde mówiąc to Rzeszów liczył na wasz sukces a wtedy mielibyśmy realne szanse na pierwszą czwórke. UNIA TARNóW TO NIE JEST POLSKI KLUB :!: - dla kumatych (co byli u nas na meczu :P )pozdro

A jakie brawa były w naszym sektorze jak spiker z przykrością poinformował tarnowskich kibiców, że wygraliście mecz z Rybnikiem :P
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-07-03, 22:10

Jeśli chcemy w następnym sezonie powalczyc o złoto to trzeba chapnąć jakiegoś zawodnika na 6-8 pkt.(w miejsce Sawiny) i coś przeczuwam, że może to być Miśkowiak, który w Lesznie prawie nie jezdzi i pewnie będzie chciał ich opuscic po sezonie, a juz do Polonii był przymierzany więc kto wie... :roll: ..) a Kleche ewentualnie zostawić(lub wypożyczyc), ale wtedy trzeba byłoby zakupic drugiego zawodnika.....:) Dobrze, że na Leszno wróci Emil :jupi: , który będzie mogł jezdzic za Sawine lub Kleche, a Buczek z Siopkiem beda sie zmieniali w swoich biegach, mysle ze tam wygramy....ale nawet jak złapiemy bonusa tylko i wygrany nawet za 2pkt u siebie z Wrockiem to 4 będzie na 99,9%.....bo moze nas jedynie wtedy Torun wyprzedzic(ale nie sądze by wygrali we Wrocławiu :shock: ) więc 4 będzie także lozzz :rotlf:

Ale za wynik(yyy za walke;)) w Tarnowie nalezą się brawa, ale przykro, iż mimo, że mielismy dosc duża przewage nie udało się wygrac..ale co sie odwlecze to nie uciecze, także :spoko:
Obrazek

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-07-03, 23:41

Ale najlepsze w tym wszystkim jest to:

Tabela:
7. Powiat Toruński 8)

i trzeba szukać szczęścia w nieszczęściu, a nie się użalać, że ten pojechał tak, a ten tak.

ONI SĄ LUDŹMY TAKIMI JAK MY I TEŻ MAJĄ PRAWO DO BŁĘDÓW
Obrazek

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-07-04, 07:46

Krzysiek pisze:
Żuraw 1944 pisze:No wielka szkoda że przegraliscie, prawde mówiąc to Rzeszów liczył na wasz sukces a wtedy mielibyśmy realne szanse na pierwszą czwórke. UNIA TARNóW TO NIE JEST POLSKI KLUB :!: - dla kumatych (co byli u nas na meczu :P )pozdro

A jakie brawa były w naszym sektorze jak spiker z przykrością poinformował tarnowskich kibiców, że wygraliście mecz z Rybnikiem :P

Taak... jaka to była przykrość...... Może tak zeszlibyście na ziemię, ani żadnej przykrości, ani tym bardziej wielkich braw nie było !!!! No ale, jeśli na forum spotka się frustrat Rzeszowski z Bydgoskim, to o czym mają rozmawiać. Choć Rzeszowiaka trudniej zrozumieć, bo pisać pierdoły nie związane z meczem i szukać poklasku ??? A tak na marginesie, wytłumacz mi JAKIM KLUBEM JEST UNIA jeśli nie polskim, Ukraińskim - chyba macie bliżej. Kolejny "sezonowiec" bo Stalówka weszła do e-ligii, a jak nie będzie wyników to oczywiście przestaniesz chodzić na żużel ???

Wulfik, co ty masz z tą polewaczką, spiker nie jest sędzią, a na torze przy polewaniu i równaniu toru był obecny taki pan z identyfikatorem na szyi ( to nie był trener Unii ) i on decydował gdzie lać, poza tym jeszcze raz : Protasiowi to nie przeszkadzało w zdobyciu 17 pkt (jeszcze raz gorące brawa - był niesamowity) a wręcz chyba był zadowolony. Czy Polonia od 20 lat nie może się do tego przyzwyczaić ???? Na tak samo przygotowanym torze Dołek z Bolkiem i Ziarnikami potrafili wygrywać !!!! Gallop też, teraz ten tor przeszkadza ???

Pozdrawiam :

Makos
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Makos » 2006-07-04, 09:00

Brawa za walke!
Drużyna pojechała super a PEPE to poprostu szok.
Dwa punkty wiecej Sawki i Andreasa i mecz wygrany i oto mozna sie najbardziej wsciekac, ale na oceny poszczególnych zawodników poczekajmy do konca sezonu, teraz z tym skladem nic sie nie da zrobic - trzeba jechac tym co jest... racja... narazie wygląda to tak, że Sawka bedzie pierwszy do "odstrzału" po sezonie. - szkoda.
Jeśli mamy już zboczyc troche z tematu to na tą chwile moim osobistym faworytem do jeździe w Polonii jest Lindbeack - moze uda sie go namowic?, Bo nie sądze aby Piotrek za rok jeździł jeszcze w GP.
Cóź... zobaczymy jak to będzie, narazie cieszmy sie z tego co mamy czyli realne szanse na awans do 4. pzdr.

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-07-04, 09:39

nogard pisze:Wulfik, co ty masz z tą polewaczką, spiker nie jest sędzią, a na torze przy polewaniu i równaniu toru był obecny taki pan z identyfikatorem na szyi ( to nie był trener Unii ) i on decydował gdzie lać, poza tym jeszcze raz : Protasiowi to nie przeszkadzało w zdobyciu 17 pkt (jeszcze raz gorące brawa - był niesamowity) a wręcz chyba był zadowolony. Czy Polonia od 20 lat nie może się do tego przyzwyczaić ???? Na tak samo przygotowanym torze Dołek z Bolkiem i Ziarnikami potrafili wygrywać !!!! Gallop też, teraz ten tor przeszkadza ???
Pozdrawiam :

Jestem daleki od zrzucania winy naszej porażki na polewaczkę.
To oczywiście niezaprzeczalny fakt, że na tym właśnie polega atut gospodarza, że może przygotować tor według własnego uznania i jeżeli protas mógł zdobyć 17, to jonsson przynajmniej 10 też powinien, ale prawdą jest też, że przed jednym z wyścigów spiker powiedział: "PO NASTĘPNYM WYŚCIGU PROSIMY O WYJAZD NA TOR CIĄGNIKÓW"! A wyjechały ciągniki i polewaczka, która obficie i nierównomiernie zrosiła tor. Gospodarze widząc, że sędzia nie reaguje - robili swoje. Nasze szefostwo nawet potem dzwoniło na wieżyczkę, ale było już za późno.

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-07-04, 09:40

nogard pisze:A tak na marginesie, wytłumacz mi JAKIM KLUBEM JEST UNIA jeśli nie polskim, Ukraińskim - chyba macie bliżej.

Jak by tak słuchać waszego spikera to raczej afrykańskim, ale kraju nie podał :P Z jego wypowiedzi na temat gwizdania można wywnioskować, że bliżej wam do państw afrykańskich niż do Polski. Jak nie słyszałeś braw w naszym sektorze to Twój problem, może masz coś ze słuchem, a może poprostu siedziałeś za daleko, nie mam zamairu się w to zagłębiać. Jak Ci się forum nie podoba to nie wchodź, bo tutaj bez powodu nie będziesz obrażał bydgoskich kibiców.
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-07-04, 09:53

Czas już zakończyć dyskusję o meczu w Tarnowie i przejść do dyskusji nt. ważnego dla Polonii meczu w Lesznie.

http://www.pbnf.6r.pl/board/viewtopic.php?p=27348#27348

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Żuraw 1944
rowerek trójkołowy

Postautor: Żuraw 1944 » 2006-07-04, 09:55

nogard pisze:Taak... jaka to była przykrość...... Może tak zeszlibyście na ziemię, ani żadnej przykrości, ani tym bardziej wielkich braw nie było !!!! No ale, jeśli na forum spotka się frustrat Rzeszowski z Bydgoskim, to o czym mają rozmawiać. Choć Rzeszowiaka trudniej zrozumieć, bo pisać pierdoły nie związane z meczem i szukać poklasku ??? A tak na marginesie, wytłumacz mi JAKIM KLUBEM JEST UNIA jeśli nie polskim, Ukraińskim - chyba macie bliżej. Kolejny "sezonowiec" bo Stalówka weszła do e-ligii, a jak nie będzie wyników to oczywiście przestaniesz chodzić na żużel ???

Wulfik, co ty masz z tą polewaczką, spiker nie jest sędzią, a na torze przy polewaniu i równaniu toru był obecny taki pan z identyfikatorem na szyi ( to nie był trener Unii ) i on decydował gdzie lać, poza tym jeszcze raz : Protasiowi to nie przeszkadzało w zdobyciu 17 pkt (jeszcze raz gorące brawa - był niesamowity) a wręcz chyba był zadowolony. Czy Polonia od 20 lat nie może się do tego przyzwyczaić ???? Na tak samo przygotowanym torze Dołek z Bolkiem i Ziarnikami potrafili wygrywać !!!! Gallop też, teraz ten tor przeszkadza ???

Pozdrawiam :

Nie odpowiadajcie na tego typu posty bo to jest w pewnym sensie prowokacja aby zniżyć sie dfo poziomu tarnowskiego forum. Pozdrawiam kibiców z Bydzi :!:
Na zużel chodze o 1997 roku dla twej swiadomosci.Zdrowia. Do zobaczenia da derbach(o ile przyjedziesz, chyba że jesteś sezonowcem i nie jeździć na wyjazdy)
Tylko Stal ZKS!!!

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-07-04, 10:34

To masz lekko licząc, jakieś 12 lat w plecy w porównaniu ze mną. Może starsi koledzi Ci opowiedzą o derbach z udziałem Kuźniara, Romaniaka, Czarneckiego itp. Ja ich oglądałem i w Tarnowie i w Rzeszowie. Co do derbów, to lepiej było wyznaczyć godzinę 11.00 (jak za dawnych lat) wtedy napewno bym przyjechał.... Dla mnie niestety ten mecz jest nierealny, bo mam rodzinę na utrzymaniu i pracuję do 18.00 (stadion w Rzeszowie jest oddalony o 94 km od mojego osiedla ). Koniec.

Krzysiek - "naszego spikera" ?? Ten facet sie do niczego nie nadaje, nie zasługuje na miano spikera, podobnie jak ta zasr..a krakowska ochrona. Po wielu interwencjach, może w przyszłym sezonie ich już nie będzie. Acha, wskaż których Kibiców Bydgoskich obraziłem, bo nie mam takiego zwyczaju ( nawet sprowokowany ) !!!! A z dawnych czasów znam sporo Bydgoszczan, których szanuję i pomimo głupoty części kibiców-pajaców ( są wszędzie, także u nas i u Was ) nadal lubię Bydzię oraz Bory Tucholskie i Brdę, i nie interesuje mnie, że to się Tobie akurat nie podoba.
Jeśli jestem takim "chamem" jakiego ze mnie robisz to mnie zbanujcie, będzie to pierwsze moje takie forum ( nawet w Rzeszowie nie mam bana, jak wielu tarnowiaków ) a jak nie chcecie polemizować z kibicami innych drużym, to napiszcie, komu wstęp wzbroniony !!!!
Pozdrawiam :

Wróć do „Mecze i zawody 2006”