10. runda 18.06.2006: Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-06-21, 17:30

Ale prawda jest taka, że my się nazywamy teraz BTŻ a Toruń jest KS :wink: a to jakie są przyzwyczajenia kibiców to już osobna kwestia ... :P
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-22, 01:19

Wulfiku - dokładniej, to my się nazywamy BTŻ POLONIA, a u krzyżaków zostało tylko biedne KS :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-06-22, 05:06

Mama pisze:Wulfiku - dokładniej, to my się nazywamy BTŻ POLONIA, a u krzyżaków zostało tylko biedne KS :P

Wiem Mama :D chodzi tylko o to, że to są oficjalne nazwy zespołów i w sumie dziwi mnie fakt, że ktoś się przecwiko temu buntuje :wink: to są przecież czyste fakty ...
Obrazek

fanss
rowerek trójkołowy

Postautor: fanss » 2006-06-22, 15:38

Lawrence pisze:
Damian pisze:taka porazka po prostu boli .... i TAK MA BYĆ!!!!:)

Tym bardziej ze nam wszystko wyszlo - ulotki, reklama w TV, MECZ :D

hehe,faktycznie, najbardziej to wam wyszla reklama w TV poprostu rozwaliliscie wszystkich :D nie wiem co robia ludze w Bydgoszczy w wolnym czasie ale u nas raczej nikt nie czyta tych plansz w kablowce, a przynajmniej nie znam nikogo takiego, tak wiec efekt byl porazajacy :) i gdyby nie pewien przypadek to o tej akcji dowiedziałbym sie chyba dopiero z waszej strony -tak wiec plus za akcje ;) przebiliscie nawet samolot w Lesznie ;)

odnosnie reszty to trzeba rozdzielic tu dwie sprawy, po wzgledem sportowym w tym roku wygraliscie zdecydowanie i macie sie z czego cieszyc, natomiast pod wzgledem kibicowskim ...
Ulotki na stadionie, trzeba przyznac ze nawet ciekawy pomysl, chociaz do akcji z bilbordem nie ma co porownywac ( pisaly o tym wszystkie gazety regionalne, bylo glosno w radio i regionalnej tv a takze na wielu portalach) natomiast wy sami wszedzie wklejacie zdjecia i sie dopraszacie zeby ludzie zobaczyly co zrobiliscie, aha i jeszcze jedno - na wasza akcjie z tego co widzialem odpowiedz dostaliscie od razu :D a to swiadczy o tym ze jestesie przewidywalni i raczej nikogo nie zaskoczyliscie, no i ten tekst- pozdrowcie rodziny- tez byl boski, trzeba bylo jeszcze na odwrocie zamiescic krotka historie klubu, na pewno wszyscy z zaciekawieniem by przeczytali ;)
pozdro

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-06-22, 17:07

Nie ma to jak toruński szowinizm ... :D

p.s. co by Bydgoszcz nie zrobiła i tak będzie źle ale za to Toruń ... he he

p.s. 2. najważniejsze, że w tym sezonie wygraliśmy z Wami 5:0 :D :D :D
Obrazek

bart
rowerek trójkołowy

Postautor: bart » 2006-06-22, 18:58

Wulfik, Słonko, czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o żaden szowinizm , a o to, że nie trudno bylo przewidzieć tekst waszej odpowiedzi, w związku z czym odpowiedź na "wasze" medale była przygotowana od dawna. I uwierz, tylko jacyś napaleńcy czytają ponad setną stronę telegazety w toruńskiej kablówce, także chyba tylko takich asów powaliła ta akcja.

PS.
Mama pisze:Wulfiku - dokładniej, to my się nazywamy BTŻ POLONIA, a u krzyżaków zostało tylko biedne KS :P

"Pani" Mamo, jak już masz tak wielkie pojęcie o nazwach klubów, to może przy najbliższej okazji, będąc w Zielonce, też będziesz nawracać tamtejszych kibiców, ze Falubaz nie istnieje , a to co pozostało to tylko marne ZKŻ.

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-06-22, 19:51

Może się zdziwisz, ale sporo osób widziało tą stronę... bardzo sporo :D
Mam wielu znajomych w Toruniu i wszyscy mówili mi o tej reklamie, zanim ja o niej wspomniałem... więc chyba coś w tym jest ;)
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-06-22, 20:06

Bart - uwierz, że sporo wysiłku nas kosztowało to przygotowanie do derbów i ostro dostaliśmy po kieszeni. Dużo ludzi wiedziało o akcji, dziwne tylko, że torunianie mają jakąś amnezję niewidzenia ... mi chodzi przede wszystkim o to, że cokolwiek Bydgoszcz by nie zrobiła i tak będziecie twierdzić, że jesteście lepsi :wink: na tym to właśnie polega ... ale i tak tego nigdy nie zrozumiecie :!:

p.s. nie jestem dla Ciebie Słonkiem tak więc proszę nie zwracać się tak do mnie ...
Obrazek

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-06-22, 22:25

Widze ze kompleks wyższości przesłania temu facetowi logiczny tok myślenia i wymiana zdań niema z nim żadnego sensu …...

bart
rowerek trójkołowy

Postautor: bart » 2006-06-22, 22:40

Nie twierdzę, że wasza akcja była słaba czy też nieudana, ale poprostu wydaje mi sie, że bilboardami dotrliśmy do o wiele wiekszej widowni i pod tym wzgledem jesteśmy lepsi i odnieśliśmy oczekiwany skutek. No tak ale my pewnie tego i tak nigdy nie zrozumiemy.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-23, 03:24

No tak - reklam w kablówce "nikt" nie ogląda, ale za to bilboard umieszczony na jakiejś obskurnej kamienicy, ktora jest do tego zasłonięta z 3 stron przez inne budynki, każdy z mieszkańców Bydgoszczy biega oglądać 5 razy dziennie!

My się dopraszaliśmy o zamieszczenie informacji o naszych akcjach przez media?? Nie bądź śmieszny! Media co chwilę od poprzednich derbów nas cisnęły o to, jaka będzie odpowiedź na billboard! A że te informacje nie ukazywły się wcześniej, to chyba dobrze? Zapewne nie wiesz, że obszerna informacja zarówno o reklamie w TVK oraz o ulotkach ukazała się m.in. w wydawanym w Katowicach dzienniku "Sport" - tak więc zasięg informacji mamy "trochę" większy niż media lokalne plus portale.
Wy zapewne "wcale" się nie wpraszaliście do mediów? Wystarczyło, że niektórzy z inicjatorów akcji sami napisali materiał do jednego z portali, którego są na codzień współpracownikami ...

Ale w sumie po co brnę w tą bezsensowną dyskusję ... zakompleksione krzyżactwo i tak zawsze będzie uważać, że jest najlepsze ...

Obrazek

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2006-06-23, 08:18

Zapewne gdyby bezimienny zespol z Torunia pokonal w ostatnim spotkaniu druzyne z Bydgoszczy, to pojawiloby sie o wiele wiecej przychylnych komentarzy toruniakow na temat Waszej akcji. A tak bol porazki jest zbyt silny i musza sobie jakos to odbic.

Wielkie brawa za to, ze staracie sie cos robic i wychodzi Wam to niezle;)

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2006-06-23, 09:07

takie pytanie ile było wiary z bydgoszczy w sektorze na derbach?
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
shat
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: shat » 2006-06-23, 10:31

Przede wszystkim gratuluje wygranego meczu :) No cóż w tym roku wygraliście "świętą wojnę" ;) Ale moze jeszcze sie spotkamy w ktorejs czwórce :P Derby wygrał Wam Emil. Kto by się tego spodziewał. Szkoda, że nie jest Polakiem, to by jego jazda zdecydowanie bardziej cieszyła ;) Co do oprawy, to tekst o medalach był naprawdę do bólu przewidywalny, nie zaskoczyliście tym ;) Dlatego już wcześniej była przygotowana odpowiedź. No ale zrzut ulotek na stadion to dobry pomysl, za to +. Co miał oznaczać tekst na dole "Pozdrówcie rodziny"? Co do telegazety to miało to na pewno mniejszy zasięg niż billboard. Ja nie mam tej telegazety, o akcji dowiedzialem sie od znajomej :P Jestem pewien, że mało kto na stadionie wiedział o tej akcji. A o billboardzie każdy chyba slyszał :P No ale OK, staraliście się ;) Moim zdaniem mozna bylo tę akcje lepiej zorganizować, tak żeby wiecej ludzi o niej uslyszało... A co do barw toruńskiego klubu na banerze "Ojciec Rydzyk wam nie pomoże" to poprostu żałosne, żeby dać złe barwy. Robili to NF czy ktoś inny? A i jeszcze jedno :P Sektórówka w barwach czerwono-biało-niebieskich z herbem BTŻ :D Przecież walczycie o swoje dawne biało-czerwone barwy i stary herb więc to poprostu trochę śmiesznie wyglądało. Podsumowująć na torze byliście zdecydowanie lepsi, ale na trybunach, moim zdaniem to my wygraliśmy ;) No i nas znowu było więcej u was, niż was u nas :P Pozdro :)

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-23, 11:43

shat pisze:No i nas znowu było więcej u was, niż was u nas :P

Za to nas było więcej u nas, niż was u was :P

A tak w ogole to proponuję poczytać sobie ten artykuł -> http://sport.info.pl/content/view/986/148/ <- a szczególnie wnioski, do jakich doszedł autor :twisted:

Obrazek

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-06-23, 12:25

Fajny artukuł

reckruth
rowerek trójkołowy

Postautor: reckruth » 2006-06-23, 16:36

Artykuł ok ale na moje stronniczy. A na napisie nie było słowa "zwycięstwo" tylko "zwycięstwa" a to zmienia chyba jego sens i nie sprawia że napis obraca się przeciwko Toruniowi, jak to zasugerował redaktor Kaźmierczak.

Awatar użytkownika
Gandalf
kolarz szosowy

Postautor: Gandalf » 2006-06-23, 18:20

reckruth pisze:Artykuł ok ale na moje stronniczy. A na napisie nie było słowa "zwycięstwo" tylko "zwycięstwa" a to zmienia chyba jego sens i nie sprawia że napis obraca się przeciwko Toruniowi, jak to zasugerował redaktor Kaźmierczak.

Nawiasem mówiąc niewiem jak wy Chceecie Ligę zwojować jak swym obcokrajowcom nie płacie.:D:D
Więc sie nie dziwię że pedersen tak słabo punktował i grozi że nie pojedzie do rzeszowa,,,,więc zanosi sie kolejna sromotna porażka,więc raczej derby już w tym roku nie obejrzymy...
Dopóki Walczysz , Jesteś zwycięzcą...

Wróć do „Mecze i zawody 2006”