15.06.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-06-16, 14:03

kiedy zdjęcia z meczu ??
POLONIA BYDGOSZCZ

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-06-16, 15:02

Co najwyżej będą jakieś na stronie ultrasów CKM`u ale ja jej nie znam :/
Obrazek

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-06-16, 17:34

UFP pisze:Tak, bo mamy z nimi układ :!:

Wiemy, wiemy. Uklad handlowy o wymianie szali i vlepek. Ach, jakie to musi byc fantastyczne :P

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-06-16, 17:51

Tak ponieważ nie lubie jeść kiełbachy i wypisywać programów meczowych. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-16, 18:55

True Kibic pisze:
UFP pisze:Tak, bo mamy z nimi układ :!:

Wiemy, wiemy. Uklad handlowy o wymianie szali i vlepek. Ach, jakie to musi byc fantastyczne :P

UFP załatw mi vlepke plis. :D

Dzisiaj wyczytałem w jakieś gazecie że sawka się obraził na ruteckiego że go odsuwa od biegów.Może coś drgnie w panu robercie s.Nie ma się co obrażac tylko zapierdalac po owalu
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-06-16, 19:43

Aj ten mecz nie był dobry w naszym wykonaniu . Nie będę już poruszał słabej jazdy naszych liderów Kostka i Protasa ( tak słabej zważywszy że ani razu nie wygrali ani z Gregiem ani z Ułomkiem , a reszta ekipy Czewy , oprócz Sullivana nie istaniała ) , drugiej linii z Krystkiem i Sawką na czele , bo przed nami derby i taka atmosfera przed tym meczem nie jest potrzebna . Powiem tylko tyle , że byłem po meczu w parkingu i to co zrobił Protas mnie zdumiało , otóż na słowa jakiegoś podchmielonego kibica " Pepe do Grudziądza " wyskoczył na niego mówiąc " No co k***a taki mądry jesteś , no choć k*** mądralo " :roll: Żeby był taki waleczny na torze ... Trzeba powiedziec , że ten 1 brakujący punkt mógł zrobić każdy , ale jak zespołowi nie idzie to ten punkt musi zdobyć lider . My niestety takiego nie mamy , kiedy AJ ma problemy ze sprzętem . Ach brakuje tu Golloba , bo ja nie pamiętam by za jego czasów w Polonii przegrywaliśmy 15 bieg 1-5 . Było wręcz odwrotnie ...

Tragedia to dla mnie fakt , iż goście od pierwszego biegu wygrywali starty . No cóż nie widziałem naszych przed tym meczem tak często na treningach jak choćby miesiąć temu i są efekty. Inna sprawa to tor , którego nawierzchnia jest jakaś dziwna , żeby pod bandą nie trzymało ?

Myśle , że nasi zawodnicy mają za dobrze w klubie . Nie ma rywalizacji , kasa jest i to spora . Teraz widać , że Ci którzy byli zgodni z zarządem że dłuższa ławka nie jest potrzebna , byli w błędzie . Mam nadzieje , że wnioski zostaną wyciągnięte .

I na koniec jeszcze jedna sprawa . Rutecki jak zwykle dał popis swojego rozezniania taktycznego . Niczym jak Janas miał rozpracowanego rywala :D Konsekwencji ten " trener " nie ma ani trochę , a wystawiając na zmianę juniorów robi im wielką krzywdę . Niech w meczu postawi na dwóch , a słabszy nie jedzie w następnym meczu a nie jakieś dziwne zmiany ...[/i]

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-16, 19:52

Tak jak piszesz ZETA nie wiem jak wy ale ja wczoraj nie widziałem żadnego wygranego startu.To i tak cud że był remis.Dajcie spokuj Pepemu i Kostkowi.Ktoś tam napisał że 11 pkt. jak na pepego to mało,jak by zrobił 12 to też by było mało zawsze się coś nie podoba.A kostek przecierz zrobił swoje on był po to kupiony żeby przywozic w meczu od 6 do 8-9 pkt. i jak na razie się z tego wywiązuje.Tylko Sawka coś nie daje rady.

No i jeszcze jedno nie ukrywam troche mnie i nie tylko rozczarował ten mecz,i słyszałem już dużo ludzi którzy już w tym roku na polonie nie pójdą.

wiksmig
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: wiksmig » 2006-06-16, 20:58

jacogra pisze:No i jeszcze jedno nie ukrywam troche mnie i nie tylko rozczarował ten mecz,i słyszałem już dużo ludzi którzy już w tym roku na polonie nie pójdą.

Jak zespół wygrywa, to zawsze jest dużo fanów, ale gdy przegrywa, to nagle okazuje się, kto tak naprawdę jest prawdziwym kibicem.

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-06-16, 21:01

zEtA pisze:Rutecki jak zwykle dał popis swojego rozezniania taktycznego . Niczym jak Janas miał rozpracowanego rywala :D Konsekwencji ten " trener " nie ma ani trochę

Ja mysle, ze on sie po prostu boi zastepowac seniorow juniorami! :D Wiem, troche to glupie, ale tak wlasnie jest! :roll: Nigdzie indziej tego nie ma, tylko u nas! :|

Awatar użytkownika
PeQ-
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: PeQ- » 2006-06-16, 21:47

Fotki:

http://www.ckmfoto.com/albumy.php?sort= ... a=3&fraza=

Foty z autokaru to Fan Club wiec sie nie zdziwcie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-06-16, 21:57

wiksmig pisze:
jacogra pisze:No i jeszcze jedno nie ukrywam troche mnie i nie tylko rozczarował ten mecz,i słyszałem już dużo ludzi którzy już w tym roku na polonie nie pójdą.

Jak zespół wygrywa, to zawsze jest dużo fanów, ale gdy przegrywa, to nagle okazuje się, kto tak naprawdę jest prawdziwym kibicem.

Daj spokój powiedz ze byłes zadowolony po 15 biegu?? rozumiem słaba postawe jednego zawodnika u siebie ,nikogo nie da sie zaprogramować do dobrych występów ale sam powiedz czy ogladajac ten meczy nie przypomniał ci sie meczyk Polska - Ekwador?? Ja na polonie bede chodzil zawsze ale jezeli nie którym zalezy na wyniku(AJ, Emil) a nie którym nie to sie zupelnie inaczej mecz oglada tak jakby jezdzili w próżni a nas kibiców tam nie bylo to dla kogo oni jezdza dla Krystyny z gazowni???

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-16, 23:19

wiksmig pisze:

Tylko że ja nie napisałem że mnie nie będzie, bo będe na pewno.
No ale jak się na własnym stadionie odwala taką kichę to nie ma się co dziwic jak będą pustki.

wiksmig
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: wiksmig » 2006-06-17, 07:35

Tylko że ja nie napisałem że mnie nie będzie, bo będe na pewno.
No ale jak się na własnym stadionie odwala taką kichę to nie ma się co dziwic jak będą pustki.

Tyle, że mi nie chodziło o Ciebie, tylko zacytowałem Twoją wypowiedź, w której oznajmiłeś, że już są pierwsi "kibice" którzy kończą chodzenie na Polonię. Poczekajmy trochę, zobaczymy jak będzie dalej.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-17, 13:11

No niestety - prawdziwych kibiców Polonii jest około 3-4 tysiące ... Reszta to typowi "niedzielni kibice w kapciach", którzy na stadionie zjawiają się tylko wtedy, kiedy drużynie dobrze się wiedzie albo przyjeżdża jakiś szczególny przeciwnik ... Do tego musi być ładna pogoda, odpowiednia pora rozgrywania meczu, brak innych "atrakcji" w tym samym czasie, ... i tam można jeszcze długo wymieniać te "przeszkody" ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-06-17, 13:29

zEtA pisze:Powiem tylko tyle , że byłem po meczu w parkingu i to co zrobił Protas mnie zdumiało , otóż na słowa jakiegoś podchmielonego kibica " Pepe do Grudziądza " wyskoczył na niego mówiąc " No co k***a taki mądry jesteś , no choć k*** mądralo " :roll:

Pan magister, przykladny maz i ojciec...

nieladnie Panie Protasiewicz! :roll:

Awatar użytkownika
ashley
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: ashley » 2006-06-17, 13:38

sporo już było powiedziane nie będe się rozpisywać bo i po co...
dobrze że Adrenalina jechał ok, gdyby nie jego defekt pewnie byśmy wygrali - poraz kolejny Emil pokazał że ma młokos jaja :wink:

dobrze, że w ekstralidze jest Rzeszów i Rkm :wink: mocnej drużyny to my w tym roku nie mamy, ja bym zarządził ostre zmiany po sezonie...

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2006-06-17, 19:52

PeQ- pisze:Fotki:

http://www.ckmfoto.com/albumy.php?sort= ... a=3&fraza=

Foty z autokaru to Fan Club wiec sie nie zdziwcie ;)

Te zdjecia to po meczu czy przed bo coś wesoło było :twisted: A zachowanie Ultrasów popieram.Fajna sprawa ze jako gospodarze przyjeli przyjezdnych jak trzeba :piwo1:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-17, 20:57

wreszcie coś się zaczyna układac jutro tarnów jedzie w czewie. :D I oby wygrali. No i leszno jedzie w rzeszowie .Jeżeli wszystko będzie tak jak myśle to będzie git w tabeli.

Mam nadzieje że dzisiaj chłopaki nabrali wiatru w żagle i nie będą odpuszczac.
Tylko troche mnie to denerwuje że musimy teraz liczyc na błędy rywali. :)

Awatar użytkownika
PeQ-
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: PeQ- » 2006-06-17, 22:39

Te zdjecia to po meczu czy przed bo coś wesoło było Twisted Evil

Tak jak pisalem to foty z autokaru FC. Ja nawet nie chce wnikac co tam sie dzialo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2006-06-18, 00:37

Pewnie dokładnie to samo co w każdym wesołym autobusie zgranej ekipy jadącej na mecz... :wink:
Znamy to z własnego podwórka... :twisted:

Wróć do „Mecze i zawody 2006”